BuzzerBeater Forums

Srbija - III.7 > Sezona 23

Sezona 23

Set priority
Show messages by
From: Lale

This Post:
00
237081.50 in reply to 237081.49
Date: 3/11/2013 7:43:46 PM
Overall Posts Rated:
136136
Hehe, to je bilo slihtanje za draft poene. Covek ima viska, pa reko' mozda udeli sirotinji :D Ja jos uvek trazim adekvatno pojacanje za narednu nedelju koja mi je kljucna u prvom delu sezone. Imam jedan kec u rukavu za sledecu tekmu, pa videcemo koliko ce posluziti. Cilj mi je da budem dobra skakacka ekipa, a da bih to uspeo igracu sa p/b/kc/c/c u petorci. Normalno, igra pod kos (jer se ne moze dovoljno dobro braniti zonom 2-3) pa sta bude :) A skok ako ne iskontrolisem, zapalicu bb...imam 18, 14 i 13 od centra do krila. Cak i plej ima super skok (pogledaj u statistici prosle sezone), jedino bek ima los skill, ali izvuce nekih 3 i nesto skoka za 30 min. Ako mi to ne donese opstanak - ne znam sta ce :D

From: Cone 94

To: Lale
This Post:
00
237081.51 in reply to 237081.50
Date: 3/12/2013 7:04:51 PM
Overall Posts Rated:
5757
Hm opet par dobrih utakmica u ovom kolu..izdvojio bi duel proletera i kaktusa..iskreno i ocekivao sam pobedu proletera iako kaktus ima mozda za nijansu jaci tim.Takodje zanimljiv mi je ovaj tim kk grozd.cini mi se da ce oni najvise da napreduju ove sezone uprkos tome sto su sezonu zapoceli sa 2poraza...Mnogo je timova podjednakih snaga u plavoj konferenciji.zaista se tu ne zna.jedino za sada zaostaje partizanSO.ali on ima namanje iskustva mozda od svih clanova nase lige.Zaista ce makar meni biti zanimljivo gledati duele zeljka,proletera,kaktusa,big tima i old friendsa...taktike i racionalno razmisljanje ce biti mnogo vaznije nego pre...jednio me zabrinjava radnicki zasto je ove dve izgubio.vidi se da ima nekih problema..nadam se da ce ubro da se pridruzi da uhvati prikljucak za opstanak u ligi

From: Lale

This Post:
00
237081.52 in reply to 237081.51
Date: 3/12/2013 7:55:53 PM
Overall Posts Rated:
136136
Ma rekao sam ti. Decko je bio u drugoj, namerno ispao odatle, pokupio verovatno draft i dosao je da ovde pokupi draft. Slece sezone verovatno krenuti iz cetvrte skoz nazad do prve (pun para, talenata i svega potrebnog). To je nacin da se skupe novci, ali je izuzetno dosadan. Nije mi samo jasno zasto ne izlazi sa trening postavom ove utakmice sto i onako gubi. Bar bi mogao da trenira nekih 2 do 4 igrace vise nedeljno. Ako se vec nesto radi poput toga sto sam opisao i sto mislim da on radi, trebalo bi da se radi kako valja. Malo da se to bolje isplanira.


p.s.malo sam istrazivao TL i dosao do zakljucka koje igrace je najbolje i najlakse preprodati...ako se neko bavi ovim ili ga zanima, neka pise preko bb maila.

This Post:
00
237081.53 in reply to 237081.51
Date: 3/12/2013 8:42:59 PM
Overall Posts Rated:
44
Conka kralju nisi bio sad vec juce na chatu,a trebao si...kad budes imao vremena pogledaj tekmu tata Lakija protiv bivseg kolege iz vase lige,koji je inace kandidat za ulazak u prvu ligu.Oni misle dosao nam "zelenko" iz trece lige lako cemo sa njim...kad ono medjutim :D,cale ih izuo iz cizmica :-)))...

This Post:
00
237081.54 in reply to 237081.53
Date: 3/13/2013 5:30:11 AM
Overall Posts Rated:
5757
O pa gde si ti macadoni..vidim sezona ti nije posla bas najbajnije pa si se nesto ucutkao...ma bio sam u skoli pa nisam mogao da gledam nijednu tekmu.vidim da ga je laki lepo iznenadio..bice gnevan u revansu protiv njega sigurno.Vrv je ocekivao da ce mozda opet laki izvuci neku trening postavu sa malo jakih igraca.usput nema on tako jaci tim od lakija,po meni barem a sada da li ima kesha to se jos ne zna.Ne zaboravite da laki jos nijedno pojacanje nije doveo od odlaska u nasu ligu.A ima kesha pitaj bogu ni on sam ne zna da ga pitas..Mutice on jos planove tim drugoligasima.ja bi realno sam u toj II-2 izvodio trening postavu i namerno ispao.jer stvarno je liga mnogo jaka.i treba mnogo,mnogo sezona docekati da bi bio lider na tabeli.I jos pitanje je da li ce da im dodju neki ,,zeleni" treceligasi ili novi laki ili cak bolji od njega...ne bi ja imao tih zivaca

From: Lale

This Post:
00
237081.55 in reply to 237081.54
Date: 3/13/2013 7:12:25 AM
Overall Posts Rated:
136136
Gresis, znao je ekonomist da cu izvesti prvu postavu. Jer su mi odigrali 0 min u prvoj pa nema razloga da ne odigram celu tekmu sa njima. U revansu na njegovom terenu nemam sanse, ali sam zadovoljan pocetkom sezone. Mislio sam, tacnije bio ubedjen da cu imati 0-3, 0-4 ili 1-4 u najboljem slucaju. Sada se nadam bar 2-2 u prve 4 tekme :) I sto je jos bitnije, bez pojacanja....treba mi sto veci nedeljni plus. Mozda uzmem samo pojacanje na rezervi ili dva i to je to. Sledeca nedelja mi je poprilicno bitna, mozda i najbitnija u celoj sezoni jer igram sa timovima koji nisu jaci od mene (nisu ni slabiji) i bice mi direktni konkurenti za ispadanje :)

Vidim da se kod vas izdvajaju favoriti i da sam bio donekle u pravu sa svojim prognozama za raspored.

From: Cone 94

To: Lale
This Post:
00
237081.56 in reply to 237081.55
Date: 3/13/2013 7:22:15 AM
Overall Posts Rated:
5757
Ja nzm bas kako cu da prodjem u sledecem kolu.ceka me teska borba pod kosem.Ovaj moj glavni centar se povredio.odigrao citavih 4 minuta kao druga rezerva i povredio se.eto sta ti je sreca.Morace ovi moji spolja lepo da odigraju ukoliko zelim pobedu.Srece je taj enutzijazam koji sam lepo izgradio u prve 2tekme pa se nadam da ce on i presuditi

From: kaktusi

This Post:
00
237081.57 in reply to 237081.48
Date: 3/13/2013 9:42:02 AM
valjda , al mrzi da pisem na forumu polako odustajem od buzera zbog jucerasnjeg poraza

This Post:
00
237081.58 in reply to 237081.54
Date: 3/13/2013 12:10:40 PM
Overall Posts Rated:
44
Xaxa,ma tu sam ja dobri moj Conka,nego necu mnogo da vam smetam,sad su vam dosle nove kolege pa ste malo zauzeti njima i dok traje taj period upoznavanja jednostavno ne zelim da se namecem :D.
A inace zaista pratim sve i kod vas i kod Lakija,a sto se tice mene i mog prvog poraza to ti je opustenko,svi se dobro poznajemo i unapred se zna ko ce sa koje pozicije krenuti u PO-u :-))...

From: Lale
This Post:
00
237081.59 in reply to 237081.58
Date: 3/13/2013 1:47:27 PM
Overall Posts Rated:
136136
U ovoj mojoj ligi bilo reci o ovim novim promenama, jeste videli? Pa evo da i to podelim sa vama:

Sto se tice promene za formu, konkretno sta to znaci za repku... Meni se cini da ce sada reprezentacije koje imaju bolju bb zajednicu imati mnogo vise sanse. I da ce dogovor vise znaciti od jacine igraca. Zasto? Prosto jer bitni igraci nece menjati vlasnika kad vlasniku padne na pamet vec kada to bude dogovoreno da je pametno. Bar ja tako vidim tu promenu i kako uticati na nju. Nama ovo nikako ne odg znajuci nasu zajednicu. To ce nas svrstati verovatno negde izmedju Angole i Tanzanije. No, zivecu u nadi da cemo se i mi u necemu slagati, videcemo uostalom, ali da sam optimista - nisam. Samo prva "greska" nekog od ljudi koji drze reprezentativce, ti ljudi ce biti blaceni non-stop. Nadam se da gresim.

Dok sa druge strane, to resenje nije lose u nekim drugim segmentima kao sto je vestacki prolaz kroz stekanje para i kupovine dan pred PO. Samo mislim da je to moglo bolje, recimo da u plej ofu mogu igrati igraci kojima je placeno bar 3 plate. Pa ko hoce tako da prodje, da se dobro isprsi. Takodje se na ovaj nacin sprecava konstantno trgovanje igracima i priblizava bb kosarku stvarnoj.

Sto se tice LI...jedva cekam resavanje tog problema. Cini mi se da si bas ti napisao da bi JR trebalo da se dize uz OD i da JR ne utice toliko na ispunjavanje potencijala i visinu plate. Ili bar da se "bolje" dize uz skok sut na p/b...ovo ocigledno nije dovoljno. Tako bi vise ljudi igralo spolja.

Mene ovo NEmenjanje taktike uzasava. Zao mi je sto ne poboljsaju i ove izolacije , to vazi i za ove zone 4+1 spolja/unutra. Nekako bih vise voleo da za svaku utakmicu moram da mislim da li ce neko igrati iznutra, izolaciju, spolja, itd...jednostavno bi (bar meni) bila zanimljivija ta priprema za utakmicu

From: Cone 94

This Post:
00
237081.60 in reply to 237081.57
Date: 3/13/2013 6:49:42 PM
Overall Posts Rated:
5757
ccc sad si me razocarao...pa sve je to igra nekad izgubis nekad dobijes sta da se radi.ceka nas novi dan.Uostalom proleter uopste nije naivan.vec sam napomenuo da ce biti velika borba za 3 i 4 mesto.tj ulazak u plej off.Lepo osmisli taktiku i ostalo je na igracima.Nemoj da sada taj tvoj potencijal bacis u vodu.taman si lepo krenuo da napredujes i sada zbog jednog poraza da sve padne u vodu...ajde lepo se spremaj i videces da stizu bolji dani za tvoj tim.

Advertisement