BuzzerBeater Forums

Eesti - I.1 > 47. Hooaeg

47. Hooaeg

Set priority
Show messages by
From: Sacks

This Post:
00
300898.50 in reply to 300898.49
Date: 9/17/2019 11:35:57 AM
Overall Posts Rated:
8888
Jep, ootasin võitu aga samas polnud sellel mängul minu jaoks sellist emotsionaalset tähtsust, et oleksin selleks piisavalt valmistunud ja siit ka vastused su küsimustele... Järgmisel korral oskan sellise aspektiga arvestada ;)

Palju Koppeli kaitse on kui Võsu talle 17st 14 pani :D?

Igatahes täna Kobakäpalt pead paki vastu võtma, sinu õnneks Viiratsi karikas su vastu vist ei tule... Võitude kaotuste suhtes sulle max ndl, selle eest kiitust sulle. Oled tubli!

Ootan huviga kuidas sa oma poisse hakkad välja vahetama kuna Koppel juba taandareneb ja ega teistelgi sul vanus juba kõrge. Kui sul just suurt rahapatakat kõrvale pole pandud, mida sinine pool iseenesest võimaldab, tuleb sul ilmselt madalamale langeda.

From: Kukoc

This Post:
22
300898.51 in reply to 300898.50
Date: 9/17/2019 3:01:13 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Viiratsil on suht hea võistkond, väga ühtlane ja palgafondilt sinise poole suurim, seega kannatab ka kolme mängu nädalas. Muidugi ta väga innustust pole kogunud ja on noppinud võõrsil mõned võidud tänu sellele. Ma arvan ka, et ta pigem minu kodus ei vea järelejäänud meestega välja, kuigi vahetusest sekkub nii mõnigi starter.
Koppel on droppinud kokku 3 kaitset, kuna ta on keskmängija siis ilmselgelt ta sinu Võsu keskpositsiooni viset ei talu ja kuna su võsul on nüüd ka paar vopsu parem sisevise kui Koppeli kaitse siis sealt need visked sisse läksidki. Eks muidugi Mänd ei saa iialgi Võsu kinni niiet sealt tuli paar 100% viset ka. Ilusti viskas, kahju, et ta duellis keskmängijale alla jäi :)
Ma kunagi oma mäletamist mööda kirjutasin siia, et kui hea toorik tuleb siis võibki alla kolimine tulla päevakorda, niikaua ma ikka üritan ennast Kõrgliigas hoida. Vaikselt tegelen meeste väljavahetamisega, kahjuks ma tegelen arvuti taga olles rahvuskoondisega rohkem, seega üsna sageli jääb mängijaturg sirvimata ja kiirlingid panemata. Kahjuks väga tihti ei märka ka bidida...
Võimalus on, et see hooaeg kukub punaselt poolelt ka 1-2 tugevat meeskonda, see annab võimaluse neil sinisele poolele liikuda. Tõenäoliselt RV kukub ja Ida-Viru pole relegation mängudes kuigi kõva vastane. Muud paarid on suht lahtised olenemata kes sinisel poolel täidavad kohad 5-6 ja punasel poolel 6-7.

From: Kukoc

This Post:
00
300898.52 in reply to 300898.51
Date: 9/29/2019 7:16:27 AM
Overall Posts Rated:
13361336
Kahjuks pääseb igipõlise rivaaliga mängima vaid ühe mängu hooajal. Vanadest aegadest mehi pole enam platsil, sinugi rivistus on kõik praktiliselt uued näod. Ootasin suuremat osalust Kallaste ja Cary poolt ja lootsin neid näha algrivistuses ja neljandal veerandajal uute rookiede Toompuule, Tikkerile ja Rajale paari nippi näitamas kui nad carbage minutiteks platsile saavad, aga võta näpust. Juba jälle vaadatakse LaLunBasketi palku ja arvatakse, et siit saab odavalt. No ei SAA! :D Ma vaatasin, et kogu hooaeg sa pole eriti vastaste taktikaid arvanud, kuid nüüd peale GL väikest kirja ma olin suht kindel, et sa arvad, et ma tulen oma "tugevaima" taktikaga. Õnneks oli su tagaplatsilt üks paranenud just vigastusest niiet polnud suurem probleem valida kas tulen all around või väljast. Eks väike ülllatus oli, et Matera su väikest äärt kaugelt ei purustanud. Palju võttis viskeid küll, ehk ju siis oli tihti mismatch. 9 söötu näitab, et pall oli tihti seal matchupis. Ma olin kindel, et VÄ koht toob suht palju sisse, kuna Vahervuo ja Vabolas oskavad mõlemad visata korralikult. Normanilt ma väga palju NT mehe Corbu vastu ei oodanud. Tema plussiks ehk see, et andis palli aegsasti VT kohale (pallikaotusi 0).
Täpselt ei oska öelda, miks mu Terast väga platsile ei lasta, aga ju siis se tuleb sellest, et Koppel ja Noorsaar on omad kasvandikud = vastupidavus ja vabavisked on korras.
Võru tuleb muidugi olema väga kibe mari alla neelatavaks relegation playoffis. Enne tähtede mängu nädalavahetust jäävad kripeldama mängud RV ja KK vpl vastu mis oleks olnud võidetavad. Tõenäoliselt oleks Ootsetee vastu pidanud mängu ära andma ja kossumehed võõrsil võitma. Liigakoht oleks siis vähe teist masti. Samas oleks suurema chance olnud karikast välja kukkuda ja ma ei uskunud, et Ootsetee tuleb võitu võtma. Eriti kui GL oli just eelmine nädal korvist palli välja võtnud. Võru vist ka ei saanud seda memo... Nüüd on tulemus käes. Samas see sahkerdamine siin näitab, et päris turult midagi ostmata üleminekumänge kergelt ei väldi. Ida-Virumaagi on vürtsi lisanud, kummalgi poolel midagi kindlat keset hooaega veel pole. Minu suureks üllatuseks on "ülivõimas" punane pool see nädal võidud noppinud ainult outsider RV-lt ja mängu ära andnud Tonkpilsilt.
Muid mõtteid hooaja keskel?

From: Sacks

This Post:
00
300898.53 in reply to 300898.52
Date: 9/29/2019 8:38:51 AM
Overall Posts Rated:
8888
Ilmselt need, kes eilsel liigamängul põhikoosseisuga läksid on valmis neljapäevasest karikast loobuma. Arusaadav miks keegi peale Tonkpilsi sinisel poolel mängu ära ei andnud- neljapäeval võivad sinised endale punased vastu saada :D

PS! Vormitreening ei ole väga jätkusuutlik ;)

From: Kukoc

This Post:
00
300898.54 in reply to 300898.53
Date: 9/29/2019 12:21:56 PM
Overall Posts Rated:
13361336
27.09.2019 Kaitse alas KM
20.09.2019 Kaitse alas KM
Tanel Noorsaar ↑tase tõusis↑ Viske blokeerimine enne silmapaistev nüüd meisterlik .
13.09.2019 Kaitse alas KM

I rest my case. Ma ei hakka sulle välja tooma millal tasub vormitrenni panna, aga viimased kolm trenni on minu meeskonnal siin. Korra olen see hooaeg pannud vormitrenni, aga see nädalake tuleb igalühel ise mõistatada. Ilmselgelt ma ei taha päris kõikide meeste arenemisi ja taandarenemisi foorumisse laduda. LVL5 treeneriga pole vormitrenni tihedalt mõtet panna. Mitte sellepärast, et see devalveerub, mida tihedamini kasutada, vaid see pole majanduslikus mõttes mõistlik.
Ma oleksin muidugi rõõmsam kui need kellel on rahvuskoondise mehed palgal, hoiaks vähemalt lvl5 arsti meeskonna juures, aga = you cant have everything.
Eks lootus ongi, et saad järgmises voorus Tonpilsi või Ootsetee vastaseks :D


Last edited by Kukoc at 9/29/2019 12:45:53 PM

From: Sacks

This Post:
00
300898.55 in reply to 300898.54
Date: 9/29/2019 5:06:38 PM
Overall Posts Rated:
8888
Noorsaar saab sul trenni :D?

From: Kukoc

This Post:
00
300898.56 in reply to 300898.55
Date: 9/29/2019 5:36:49 PM
Overall Posts Rated:
13361336
Ta on mu oma beebi ju :-$

From: Sacks

This Post:
00
300898.57 in reply to 300898.56
Date: 9/30/2019 2:57:48 AM
Overall Posts Rated:
8888
Mm siis pane edasi muidugi ;)... Aga miks ma kahtlustasin vormitrenni oli see, et su põhimehed mängisid eelmine nädal üle 90 min. Kahtlane, et ilma vormitrennita vormid sellisel juhul tõusevad nagu väidad aga eks peab uskuma...

From: Kukoc

This Post:
22
300898.58 in reply to 300898.57
Date: 9/30/2019 4:39:11 AM
Overall Posts Rated:
13361336
Kelle vorm mul tõusis? Eks ma avan tips asju, sest mine tea keegi võib isegi sellest kasu saada. Eks me mõne manageriga vahest vestleme messangeris ja päris kõiki uuendusi ei märgata. Kasvõi tuues näiteks selle, et vormitrenn devalveerud mida tihedamini kasutada. Teiseks imelikuks nähtuseks on vastupidavus ja minutid. Seega igal vastupidavuse tasemel on oma ideaalne minutite vahemik. Mida madalam on vastupidavus seda madalamal on ideaalne vahemik. Olematuga algab see tõenäoliselt 48 minutist.
Lähiajal tuleb oma beebid ka müüki lasta, seega võin näiteks välja tuua, et mul on toitumisspetsialist töötajatest palgal ja kõikidel arvestavatel omadel kasvandikel vastupidavus 9, korra on ilma trennita poppinud ka 10 peale (korra hooajal või hooaja vaheajal vastupidavust ka), mis loomulikult järgmine nädal tuleb astme võrra alla tagasi. Mul on lisaks ka massaaži omadustega arst mis on võtnud mu higistamist vähesemaks ka juhul kui nad jäävad alla 70min. Tavaliselt püsivad nad vormis 70-90 vahel, 90+ on ohtlik, aga midagi suuremal osal ajast ei juhtu. 100+ on oodata kindlat pügalat allapoole. Sellisel juhul oleks vormitrenn hädavajalik.
Vormitrenni tasub minu arust panna näiteks: kui sul on rahvuskoondise mängija kes on koondisesse saamisel piiri peal. Seega teise nädala alguseks tasuks panna vormitrenni. Suuremal osal ajast saab sellega eelise ja esimeseks mänguks kohe koondisesse. Kasutasin seda trikki Seyyedi näitel, kuigi ta lõpuks tänu trennile ja heale vormi managementile pigem regular/starter. Ma arvan, et karikas jätkates on just praeguse nädala järgne vormitrenn adekvaatne valik. Kui just üks mängudest pole kerget laadi. Ma arvan, et nii mõnigi kõrgliiga meeskond kes mängib playoffis tiitli nimel, laseb vormitrenni. Või kasutab nüüd uut playoff töötajat (ilmselgelt kõik veel ei tea, et selline on :D ).
Muidugi kui keskenduda noorte või keskealiste trennile on kõik rühmatreeningud ajaraisk. Samas päris olematu vastupidavuse ja vabaviskega korralikku meest ei saa ka...
Selline lugu! Ma loodan, et nii mõnelegi on sellest abi ja loodetavasti antakse mõni mäng mulle nüüd vastutasuks ilma rahmeldamist ära ka :) Mis mind eriti kurvaks tegi viimase mängu puhul oli see, et kuigi tegemist oli Võruga kes on LaLunaBasketi igipõline rivaal, tuli pealtvaatajaid paari hooaja lõikes kõige vähem. Eks suur osa sellest tuleneb Võru nigelast liigasaldost ja oma plussi ei anna ka LLB eelmise nädala kaks kaotust liigas.
Sommide foorum näiteks on väga aktiivne, mängudest ja oma meeste tegemistest platsil räägitakse väga laialdaselt. Tänu sellisele aktiivsusele toimib nende rahvuskoondise trennisüsteem väga hästi. Päris hullud all around playerid on valmimas. Samas ehk miinuspoolena on jutud sellest millistele nädala mängudele panustatakse. See võiks pigem jääda ikka saladusse. Peale nädala liigamänge võib seda muidugi arutada, et miks nii või miks naa ja kuhu panustati.
Sinuga on tiba ebahuvitav asju arutada. Kuna su avaldused on alati süüdistava alatooniga, eriti kui sul mingeid fakte pole. Ehk tüüpiline eestlane:) Sinult mingit korralikku analütiseerivat postitust oodata on liig, ehk proovid ennast parandada. Kõik on selline hoiame oma asju saladuses ja süüdistame teisi gestaapo värk.
Oskad sa mulle öelda, et kui palju sind näiteks aitab see kui sa teadki, et keegi pani vormitrenni. Näiteks Kalevipojad mängivad 9 mehega. Isegi kui tal oleks vaja iga nädal panna vormitrenni, kas sellest oleks sulle mingit erilist kasu (eriti kui mängijatest 1 on 26 aastane ja muud kõik 30+)? Ikka pead ju madistama nende vormidega mis on tulnud vormitrennist või tavalistest minutitest. Võib äkki olla, et minu vormitrenni lahtiseletamine tõi sulle hoopis kahju, kui nüüd keegi oma trennisuunitlust tänu sellele muudab? Võin tuua ka siia näite Mulk'i vanast Zapiivo meeskonnast. Ostis kokku mitmekülgsed kogenud mängumehed ja lasi kogu hooaja vormitrenni, tulemuseks meistritiitel, veel sellisel ajal kui oli väga tõsine ja arvukas konkurents.

Last edited by Kukoc at 9/30/2019 4:42:40 AM

From: Sacks

This Post:
00
300898.59 in reply to 300898.58
Date: 9/30/2019 7:54:46 AM
Overall Posts Rated:
8888
Tänud info eest ja ära tunne ennast solvatuna, see ei olnud praegu eesmärk ;)

Advertisement