BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 HR

U21 HR

Set priority
Show messages by
From: canci

This Post:
11
320337.51 in reply to 320337.50
Date: 12/18/2023 13:26:19
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
395395
Second Team:
MVV
Mislim da nije to citanje cak ni presudilo. Presudila je losa forma prvenstveno sostara i stulica kojeg nisam mogo u prvoj koristit. Onda jos lose prvo pol pa smo u zadnjoj cet stigli na -5 al vise nismo mogli od tog. Ista tekma ko s grckom. Ostaje zal al nadam se ponovnom susretu. Jos da napomenem da mi se cini domaci teren dost elvelika prednost u zadnje vrijeme. Mozda mi se samo cini haha.
Uglavnom, nastavljamo svoj cilj i put. Ovaj poraz nas nece obeshrabrit i nadam.se da ce nam.se to negdje vratit

From: canci

This Post:
11
320337.53 in reply to 320337.51
Date: 12/21/2023 08:00:53
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
395395
Second Team:
MVV
Hrvatska - Rusija 74-88 (72805)

Nakon sto su se slegli dojmovi, mozemo nesto dodatno i napisat. Meni je ova jtakmica bila ista ko protiv grcke. Los ulazak u tekmi i lose prvo poluvrijeme dok smo se drugo digli, dosli na minimalni zaostatak i opet pukli. Ovdje moram napomenut da 2 standardna igrac su imala losu formu te jedan bitan suter. Minute su im bile okej ali ih je buzzer ostavio na 7. Da ne duljim jer sam vec u prethodnom ppstu nalisao kratki izvjestaj, razocaran jesam ali idemo dalje. Nema zaljenja jer nas ceka jos dosta jakih tekmi.

Sto se tice tekme s rusijom, prvu cet smo izgubili 6 razlike dok smo na poluvrijeme otisli s zaostatkom od 18. Trecu cetvrtinu smo se digli i dobili 2 razlike a onda u cet smo skroz proigrali te na 4 min do kraja dosli na -3 al dalje od toga nije islo. Zatvorili su nas dobro s obranom 3 2 ali mi nismo bili na nivou. Kod nas najbolji boksic s 20 poena dok su ostali svi tanki bili. Premoc u unutarnjem dijelu za ruse, dobro prikazuje da su imali cak 18 skokova vise nego mi i to je jasno prevagnulo.

Sad nam slijedi rumunjska doma gdje smo favoriti jer kod rumunja jr pol momcadi s 20 god. Ovi od 21 su im dobri ali tesko nas tako doma mogu iznenadit. Prvo cekamo petak i da se ta forma digne napokon jer ce trebat:)

From: canci

This Post:
22
320337.54 in reply to 320337.44
Date: 12/29/2023 04:12:33
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
395395
Second Team:
MVV
Hrvatska - Rumunjska 107-90 (72856)

Vec mi je postalo normalno da lose ulazimo u tekme qli dobro je dok se sve to brzo poslozi. Tako je bilo i protiv rumunja gdje smo na pola prve kasnili 10 razlike medutim tu smo vec do kraja prve izjednacili. Drugu cet smo odigrali boljr i na poluvrijrme odlazimo na +5. Trecu cet smo se potpuno odlijepili i prelomili tekmu, +18. Cetrvta je bila damo da zavrsimo i komacni rezultat je +17. Favoriti smo bili a tako smo i odigrali. Unutarnju smo igrali jer imamo okej igrace za unutra a i forma je malo kumovala tome.

Rumunji su igrali samo na jednog covjeka koji nam je utrpal cak 43 kosa. Kod nas najbolji rajh s 22p te 9s i 7a. Skoro triple double. Suterski smo djelovali dost dobro. Boksic 14s a sostar standardno s najvise asistencija 11. Svi su imali valorizaciju u plusu. Dabic nazalost los i ako mi je on bolji od nekih za unutarnje takgike ali morat cemo i to ipak mjenjat jer ne djeluje dobro.

Sad nam slijedi irska u gostima. To ce bit dobar ispit jer su dobri a igraju i doma. Omjer im je 3-0 ali nisu imali nekog jakog protivnika. Crkamo uskoro trening da vidimo koliko se zeleni i da napokon tih par ograca ima formu bar 8 da mozemo spremni docekat ponedjeljak. Jos jednom sretan Bozic i sve najbolje u novoj godini zelim svima vama

From: canci

This Post:
00
320337.55 in reply to 320337.54
Date: 01/01/2024 16:16:46
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
395395
Second Team:
MVV
Radi ovakvih tekmi mi dode zao kaj sam uopce izbornik i kaj pokusavam nes napravit. Itdka ima 3 i pol igraca i oni nas izdominiraju. Imaju tog vanserijskkg centra koji ispada da nas je sam dobio. Mi pogodimo taktiku i onda 10 osobnih u prvoj cet. Na kraju mi 25 a oni 12 osobnih. Skokove su izdominirali i to je bilo jasno ali da imaju 30 skokova to jr malo previse. Suterski smo nadmocnija ekipa od njih ali nismo mogli nis. Cuvamo ent da imamo za dalje i onda nas irska razmontira. Fkt strasno nemam rijeci. Ocito cu svaku tekmu morat igrat normal. Opet mi se cini da s novim GE unutarnje taktike su opet ko prije zamah dobile.

From: canci

This Post:
00
320337.56 in reply to 320337.55
Date: 01/01/2024 16:37:54
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
395395
Second Team:
MVV
I ukoliko ne prodemo u nokaut fazu, definitivno se necu kamdidirat. Minimalni je cilj bio proc u nokaut fazu sto i vjerujem i znam da ova momcad moze pa ako se to ne desi znaci da treba doci neki bolji takticar. Sve ostalo je poslozeno

From: Jukic

This Post:
00
320337.57 in reply to 320337.56
Date: 01/01/2024 17:11:54
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
Nenagli canci nije do tebe
pokusao si i lijepo si pogodio i fokus, zao mi je samo sto im nisi odigrao i 2-3 jer si ocito znao da ce igrati pod kos.
Ako i ne prodjemo u nokaut fazu nije greska, bez enta se tamo nemoze nista uraditi. Ti si pokusao najbolje izvuci aktivirao si toliko managera i bila bi prava steta da sada odustanes kada nam se pisu ljepsi dani.
Engine koji puta zna biti smijesan i takve stvari se dogadaju.

From: canci

This Post:
00
320337.58 in reply to 320337.57
Date: 01/02/2024 01:52:27
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
395395
Second Team:
MVV
Nisam fan 2 3 a covjek mi je uvijrk najsigurnija opcija. Uz to nisam bio siguran hoce li igrat solo iznutra il bas unutarnju. Tak da sam iso samo taktiku pogodit, reko bit ce dost. Kad ono pljuc. Sad pravo na kiks nemamo. Svicarsku moramo dobit jer to je uz grcku najvaznija tekma jer ako to kojim slucajem izgubimo onda se moramo protiv grcke vadit a to si ne smijemo dozvolit. Steta je i sad moramo cekat novi ponedjeljak za ispravak a i bolje je da imamo sto bolji omjer zbog nokaut faze jer ako cemo se samo ugurat na zadnjih 10 mjesta, necemo ni prvu rundu proc

From: Dinika

This Post:
11
320337.59 in reply to 320337.58
Date: 01/04/2024 01:40:48
Alo ti
II.2
Overall Posts Rated:
88
Second Team:
Gorska Akademija
Ma i naša forma je isto li-la, buzzer nas baš ne voli ove sezone

Nema prestanka sad canci, kao što se reklo, previše si dao da bi sada odustao, ja prvi ne bih bio toliko aktivan da mi nisi 100 poruka poslao

From: canci

This Post:
00
320337.60 in reply to 320337.59
Date: 01/11/2024 03:58:51
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
395395
Second Team:
MVV
Hrvatska - Svicarska 85-67 (72922)

Nakon razocaravajuceg poraza od iraca, dosla je na red svicarska s kojom smo se lakse od ocekivanog obracunali. Domaci teren, slabiji trud i potpuno smo nadigrali svicarce. Njima kao i nama je ova utakmica bila najbitnija da se ostane u igri za nokaut. Oni su to prosuli a mi smo iskoristili. Za ovu utakmicu nam je falionstarter stulic ali i bez njega se moze.

Prva cet kao i do sad pocela je dizelaski gdje smo opet gubili pa stizali i na kraju prve -1. Nakon prve cet sve se okrenulo na nasu stranu. Poceli smo zabijat i na poluvrijeme odlazimo s +11. Trecu cet dizemo na +21 i drugu i trecu smo odigrali fenomenalnu obranu uz dobar napad. Cetvrtu su vecinom rezerve igrale a i tako smo dosli skoro na +30 no na kraju smo posustali i zavrsavamo s +18. U nasim redovima benak najbolji s 18p. Rajh 9s. Najlosiji pojedinac je bio buneta koji je imao ocajni sut 2-14. Moze on to i bolje zna i sam. Svicarci bili fosta nervozni(nesto kao mi protiv irske) pa su imali 19 osobnih a mi samo 9.

Ostale su jos 3 tekme. Imamo crna gkra u gostima pa grcka pa luksemburg. Crnu gkru i luksemburg bi trebali rijesit i grcka je tu da vidimo. Ako ostvarimo jos 2 pobjedr onda ce se vjv gledat kos razlika za prolaz i nadam se da nece bit problema. Stalno se prolazi s omjerom 5-3 uz dkbru kos razliku tako da se nadam da ce se to i ove desit. Ukoliko dobimo i grcku onda smo sigurno u nokaut fazi. Vec nakon crne gorr vidjet cemo kako stojimo. Sad odradit trening da se dignu i skilovi i forma pa onda crna gora

From: canci

This Post:
00
320337.61 in reply to 320337.60
Date: 01/19/2024 07:13:48
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
395395
Second Team:
MVV
Hrvatska - Crna Gora 147-103 (72972)

Ocekivana visoka pobjeda protv crne gore. Kvalitetniji smo forma na dobrom nivou i to je rezltiralo sa skoro 50 koseva razlike. Buneta najbolji s 25p a lolek s 11a. Sostar se brzo ozljedio pa je lolek igro skoro cijelu tekmu. Tu se nema kaj filozofirat jer ipak smo kvalitetniji.

Sada slijedi grcka. Cekao sam trenig, docekao i otcekao. Forma za razliku od proslog tjedna pala i to opet od nasih glavnih igraca. Ne mogu vjerovat kolikko nas ove sezone ne mazi i to je nes najgore kad si izbornik jer na formu najmanje utjeces. Rajh koji je medu najboljim.igracima, stalno na formi 7. U kontaktu sam s njegovim menadzerom ali on ove sezone ko da je zaboravljiv. Prosle je bio idealan s dosta forme 9 ove sezone vec treci put zezne formu. Grcka se zna da nam.je najtezi protivnik i ako zelimo parirat bar 80% momcadi mora imat formu 9. Sada to nije slucaj. Moramo se drugacije vadit. Igramo doma i probat cemo na tu kartu. Predat sr necemo ali ostajr zal sto protiv najjacih nejdemo i mi jako

Advertisement