BuzzerBeater Forums

Hrvatska - II.1 > Sezona 49

Sezona 49

Set priority
Show messages by
This Post:
00
303084.52 in reply to 303084.51
Date: 3/9/2020 2:52:10 PM
Overall Posts Rated:
979979
a bolje svakako davat veću plaću za pomoćnog trenera, nego za dokora i pr stručnjaka.
ja pokušavam da mi plaća za njih dva nikad ne ide priko 10 000

From: canci
This Post:
00
303084.53 in reply to 303084.52
Date: 3/10/2020 6:05:54 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
467467
Second Team:
MVV
Hahahah marijoh. Hvala na opseznom odgovoru. Domtor ima manje od 10 000 jedino pr 18 al je lvl 5. Tu cu onda smanjit jedan lvl dok trenera kupim. Sad mi jos ne gori haha. Nego trebali bi prognozirat svako kolo haha i vidjet tko je najbolji u prognoziranju.

From: marijoh

This Post:
00
303084.54 in reply to 303084.53
Date: 3/10/2020 6:29:18 AM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
377377
Nekad smo svako kolo prognozirali..a sad samo ponekad ..p

pokušavam ih izaktivirati, al se nedaju.......

From: canci

This Post:
00
303084.55 in reply to 303084.54
Date: 3/10/2020 6:55:46 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
467467
Second Team:
MVV
I mislio sam. Inave igram trophymanager dugi niz godina i tamo smo prije prognozirali svako kolo a i nagrade su bile. Puno ljudi igralo. Nema veze iz zezancije mozemo ti i ja haha pa se netko mozda prikljuci. Snickers bu ziher.

From: marijoh
This Post:
00
303084.56 in reply to 303084.55
Date: 3/10/2020 9:53:58 AM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
377377
evo ti jedan primjer prognoza kaj su se pisale......


PLAVCI

5. CRITTERS vs. 4. ZG-NOMADS 2

TRENUTAČNI OMJER U LIGI:
ekipa________sveukupno______kući_____gost
Critters_______ 3-2__________1-2_______2-0
ZG_Nomads____3-2__________2-0_______1-2
MEĐUSOBNI SUSRETI:
-----------------------------sveukupno_____lige_____prijateljske_____kup_____privatne lige
Critters vs. ZG-Nomads___4-1_________3-1_______1-0_________--_________--_______

Okršaj susjeda na tablici i izravna borba za četvrtu poziciju. Ekipa Critters gostuje na vrućem terenu ZG-Nomads čiji menadžer nije zadovoljan raspletom nekih tekmi i to nije krio te je svoje mišljenje iznio u javnost. Na ovaj teren ne vole gostovati ni puno uglednije ekipe jer je opće poznata pozadina menadžera Nomad a i publika nije niti malo gostoljubljiva. Uglavnom je to publika iz mafijaških krugova i svaki od njih posjeduje vatreno oružije te time siju dodatnu nervozu kod gostujuće ekipe. Nadamo se da će sve završiti u najboljem redu i da neće nastati kaos a za to se prvenstveno trebaju pobrinuti njihovi ljubimci pobjedon nad Crittersima. Unatoč tome što je ekipa Critters ove sezone još uvijek neporažena na gostujućim terenima mislim da im je sutra odzvonilo. Domaći teren plus puno bolja forma domaće ekipe trebalo bi rezultirati lakom pobjedom ZG-Nomads. U prilog ekipi Critters ne ide ni prodaja Lemića i Kommatosa, a samo čudom još uvijek imaju Metzlera na raspolaganju. Tako da i oslabljeni dolaze na noge domaćinu a pojačanja nigdje na vidiku (to sigurno nije Alberto Barruffi, koji je sletio u međuvremenu, dok se ne utrenira). nema ozljeda u ekipama tako da menadžeri imaju samo slatke brige. Ipak, ne očekujem najjaču postavu crittersa nego kombinirani sastav iskustva i mladosti i na taj način će pokušati sačuvati kojeg igrača za kup pošto mu je kadar kvalitetnih igrača sve tanji i tanji. U dosadašnjim susretima Critters je bio nadmočniji u 4 okršaja od 5 ali nakon sutra ostat će na te 4 pobjede. Pobjeda ZG-Nomads s laganicom bez ikakvih problema.

1. KK LOKARDA vs. 2. KK PLUTONI 1

TRENUTAČNI OMJER U LIGI:
ekipa________sveukupno______kući_____gost
KK Lokarda_____5-0__________3-0______2-0
KK Plutoni______4-1_________ 1-1______ 3-0
MEĐUSOBNI SUSRETI:
-----------------------------sveukupno_____lige_____prijateljske_____kup_____privatne lige
KK Lokarda vs. KK Plutoni___4-2_______4-2________--__________--_________--_____

Derbi kola, iako se nije činilo da će Plutoni ponoviti prošlogodišnju sezonu nakon rasprodaje unutarnje linije. Ipak, Plutoni su drugi s omjerom 4-1 i dočekuju prvoplasiranu i još uvijek neporaženu ekipu KK Lokarda s omjerom 5-0. Vjerujem da će Lokarda i nakon ovoga neugodnog gostovanja ostati neporaženi. Najjača vanjska linija Plutona neće biti dovoljna da zaustavi pretendenta za I. ligu. Nedavno je u domaću ekipu pod košem sletio crnogorac Dašić ali nedovoljno za sutrašnju pobjedu. Jedinu šansu domaćina vidim u trgaoni i to im je jednia šansa kako bi mogli iznenaditi gosta. Lokarda vjerojatno neće riskirati s laganicom pa očekujem normal od njihove strane i neki unutarnji napad da iskoriste najslabiju stranu domaćina.







Prepravljeno od Moa1, 31.1.2011 21:09:26

From: marijoh

This Post:
00
303084.57 in reply to 303084.56
Date: 3/10/2020 9:54:34 AM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
377377
7. GRIPE TEAM vs. 6. UDRUGA ZA MESOPUSNE OBIČAJE BRIBIR 1

TRENUTAČNI OMJER U LIGI:
ekipa________sveukupno______kući_____gost
Gripe Team_____0-5__________0-3______0-2
Udruga za...____1-4__________0-2______1-2
MEĐUSOBNI SUSRETI:
-------------------------------sveukupno_____lige_____prijateljske_____kup_____privatne lige
Gripe T. vs. Udruga za...___--__________--_________--__________--_________--_____

Jako zanimljiva tekma. Dva novopridošla u ovu ligu bore se za opstanak i zato je najvažnije pobjeđivati u ovakvim susretima, protiv izravnih konkurenata. Domaćom pobjedom Udruga bi naravila značajan korak prema opstanku u ligi. Pobjegli bi Gripama i Bednji na dvije pobjede. Ipak, mislim da se to neće desiti i da će Gripe ukrasti pobjedu u gostima. Obje ekipe su loše sa formom, Gripe su zadnju utakmicu i trgale te sredile entuzijazam ali izgledaju jače na papiru tako da mislim da će uspjeti svladati Udrugu. U kupu su Gripe dobile neprelaznu prepreku, ZG-Nomads, tako da bi se trebali u potpunosti posvetiti ligi i sutrašnjoj pobjedi nad izravnim konkurentom. Udruga nema dovoljno kvalitete za ovu ligu i predviđam im skorašnji pad na zadnje mjesto lige.

8. KK MAJSTOR BEDNJA vs. 3. DUGAVE 2

TRENUTAČNI OMJER U LIGI:
ekipa_____________sveukupno______kući______gost
KK Majstor Bednja_____0-5__________0-3______0-2
Dugave_____________4-1__________1-1______3-0
MEĐUSOBNI SUSRETI:
------------------------------sveukupno_____lige_____prijateljske_____kup_____privatne lige
KK Majstor B. vs. Dugave__--__________--_________--__________--_________--_____

Lagani posao za domaću ekipu Dugava i povratak na drugu poziciju u ligi ako Plutoni sutra padnu što je realno za očekivati. Dok je ekipa Bednja orijentirana na kup teško će pobjeđivati u ligi tako da ništa drukčiji scenarij neće biti ni u ovome susretu. Ovo je prvi susret ovih ekipa, nepoznanica su jedan drugome ali kvaliteta kineza će prevagnut u korist domaćina. Ekipa Bednja je nedavno kupila jako pojačanje na poziciji KC ali nit on neće puno pomoći s trenutačnom formom. A i nije doveden s tim ciljem nego da se proba zaraditi na njemu. Forma u ekipama je solidna a jedina ozljeda je u ekipi Bednja. Nije na raspolaganju centar Simoniti. Osim lagane pobjede Dugava domaći navijači očekuju i koju minutu za novu mladu zvijezdu Vicka. On je budućnost kluba i repke tako da navijači uvijek izvikuju njegovo ime tijekom susreta ne bi li menadžera Marijoha primorali da ga ubaci u igru. Pozivaju se i navijači da dođu u što većem broju da konačno ispune dvoranu do posljednjeg mjesta i udovolje vapajima menadžera Marijoha.





Prepravljeno od Moa1, 31.1.2011 21:14:36

From: marijoh

This Post:
00
303084.58 in reply to 303084.57
Date: 3/10/2020 9:55:17 AM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
377377
CRVENDAČI

5. SUPERMACHINE vs. 7. JUGOPLASTIKA HVAR 1

TRENUTAČNI OMJER U LIGI:
ekipa____________sveukupno_______kući_____gost
Supermachine________3-2__________2-1______1-1
Jugoplastika Hvar_____1-4__________1-1______0-3
MEĐUSOBNI SUSRETI:
----------------------------sveukupno_____lige_____prijateljske_____kup_____privatne lige
Superma. vs. Jugo. H.____1-0________--_________--__________--_________1-0____

Novopridošla ekipa Supermachine već ostavlja traga u ovoj ligi i ide prema doigravanju. Pametnim trgovanjem igračima i mudrim vođenjem financija stvorena je respektabilna ekipa čija je najveća snaga u vanjskoj liniji. Za njih nastupa i vodeći strijelac lige Telak (31,0 poen po tekmi) i Jugoplastika mora smisliti kako ga zaustaviti. Ali ne vidim tko bi to mogao iz ekipe Jugoplastika jer forma igrača je više nego katastrofalna. Imaju i ozljeđenog centra Kalchoski tako da ih samo čudo može spasiti od poraza i eventualna kalkulacija od strane Supermachine da bi očuvao kojeg igrača za susret u kupu protiv neugodnog trećeligaša u gostma. Ove dvije ekipe su se već jednom susrele u privatnoj ligi i Supermachine je odnio pobjedu u gostima. Time je samo dokazao da se može nositi i s na papiru jačima od njega i da ima recept za Jugoplastiku Hvar. Pobjeda gosta ako ne bude kalkulacija .

3. THE SITH vs. 1. ISTRA PULA 2

TRENUTAČNI OMJER U LIGI:
ekipa_______sveukupno_______kući______gost
The Sith_______3-2___________3-0______0-2
Istra Pula______5-0__________2-0______3-0
MEĐUSOBNI SUSRETI:
----------------------------sveukupno_____lige_____prijateljske_____kup_____privatne lige
The Sith vs. Istra Pula____--_________--_________--__________--_________--_______

Ono što je trebalo biti derbi divizije postalo je sprdnja, sramota i razočarenje. Niti ne znam što da napišem o ovome susretu i dali uopće treba trošiti slova na ovaj susret. Jasno je tko će pobjediti jer je The Sith rasprodao sve i ostala su samo 2 igrača u rosteru. Od prinova ni P al nadam se da će do sutrašnje tekme sletiti bar još jedan igrač tako da neće biti predaja i da će se utakmica odigrati. To je bitno i radi treninga njihovih protivnika tako da očekujemo poštenost od strane The Sith i da će taj problem uskoro sanirati. U protivnom, navuči će gnjev lige na sebe i neće se smjeti više pojaviti na forumu. Detaljnija analiza od ovoga mislim da nema smisla. 25-0 za domaćina u ovome trenutku. do sutra se može promjeniti stanje.

4. KK GRNICA vs. 8. KK PONKO 1

TRENUTAČNI OMJER U LIGI:
ekipa_________sveukupno______kući_____gost
KK Grnica________3-2__________3-0_____0-2
KK Ponko________0-5__________0-2_____0-3
MEĐUSOBNI SUSRETI:
----------------------------sveukupno______lige_____prijateljske_____kup_____privatne lige
KK Grnica vs. KK Ponko__3-4__________2-3_________1-1________--_________--_____

I opet, sramota, najveća moguća sramota. Ni približno slično kao u slučaju The Sith kod kojih je to samo privremeno. Nemam šta više za reći. GM-Kivane, ak budeš čitao ovo, bacaj to iz lige, BB-a i doživotno zabranite pristup BB-u. Ima 5 igrača i ljeno postavit trojicu da ne zezne druge. Protiv toga se treba nešto poduzeti. bar im oduzimati $100 000 za svaku tekmu za koju ne narede postavu pa nek onda toče i skupljaju pare. Baš me zanima jel onda ne bi postavljali ekipe kad im je do para (naravnu tu ne spadaju oni koji su odustali od igr, protiv njih nema nikakve korisne sankcije). Pobjeda gosta 25-0.



Prepravljeno od Moa1, 31.1.2011 21:23:26

From: marijoh

This Post:
00
303084.59 in reply to 303084.58
Date: 3/10/2020 9:55:43 AM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
377377
2. ZVIJER-ZMAJ vs. 6. OLYMPIACOS PULAEUS 2

TRENUTAČNI OMJER U LIGI:
ekipa______________sveukupno_______kući_____gost
Zvijer-zmaj____________3-2__________2-1______1-1
Olympiacos Pulaeus_____2-3__________2-0______0-3
MEĐUSOBNI SUSRETI:
------------------------------sveukupno_____lige_____prijateljske_____kup_____privatne lige
Zvijer Z. vs. Olympiacos P.__4-4________4-4_________--_________--_________--_____

Derbi crvene divizije i okršaj podjednakih ekipa. Ekipa Zvijer je iznenadila prodajom MVP-a od prošle sezone, Bartika. Unatoč tome ostali su jaki pod košem. Početkom sezone pojačali su se BŠ Zekany. On bi trebao popraviti slabiju stranu ekipe a to je vanjska linija i vanjska obrana. U prošloj sezoni mnogi su se okoristili tom njihovom boljkom. Domaća ekipa je prodala centra Prokovasa i spali su samo na dva kvalitetna igrača pod košem a to su Cano i Lučan. Teško će njih dvojica, bez adekvatnih zamjena, izaći na kraj s centarskom linijom Zvijeri koju čine Onol, Meulenberg i Egyed. Osim toga domaćin mora naći i lijeka za prvog dodavača i sedmog strijelca lige Matera. Čovjek igra u životnoj formi i postao je prva violina ekipe i pravi vođa. U dosadašnjih osam međusobnih susreta svaka ekipa je pobjedila u njih četiri a sve pobjede su ostvarene na domaćem parketu. Vjerovat ću tradiciji i nadam se da će se i nastaviti tako da tipujem na Olympiacos. Ozljeda nema i očekuju se najjače postave uz veliki spektakl. Navijači neka pripreme svoje živce jer će završnica utakmice najvjerojatnije biti neizvjesna.


eto ga, kako sam i obečao izašlo je večeras. morao sam ovak po dvije tekme u jedan post jer tri nisu mogle stati (osim jednom). eto pročitajte si pa komentirajte.

Prepravljeno od Moa1, 31.1.2011 21:25:24

From: marijoh
This Post:
00
303084.60 in reply to 303084.59
Date: 3/10/2020 9:58:50 AM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
377377
e to su bile poznate prognoze ala

Moa 1 (98252)....


jes da je u ono vreme patil na mlade Kineze kaj su igrali u mojoj ekipi al sve sam mu ja to oprostil...heheheheh

Jesem ti sad vidjeh bilo je to prije više od 9 godina kud ode to vrijeme, kad je to prošlo.......šmrc,šmrc..

potekne mi suza na sjećanje na ta vremena pisali smo po 3000 postova po sezoni...koji spameri smo bili..


Last edited by marijoh at 3/10/2020 10:03:55 AM

From: canci

This Post:
00
303084.61 in reply to 303084.60
Date: 3/10/2020 10:15:21 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
467467
Second Team:
MVV
Bome vrhcina. Isto kak ti ovo igras od 2009 sa prestancima haga tak i ja trophy od 2011. Ista stvar ko i tu. Puno puno vise ljudi je bilo prije 5 6 god. Al sta je tu je. Ostao sam vjeran haha. Vi ste pisali tekstove a mi prognozirali prvu ligu drugu cijelu i trecu. Al po glavne tekme iz svake grupe. Tad sam imo puno vise vremena neg dns pa i vodio tablocu i ostalo. Jos su mi negdje skripte na kompu haha. Od slj kola budem prognoziro i tu. Dns ne bum stigo.

From: marijoh

This Post:
00
303084.62 in reply to 303084.61
Date: 3/10/2020 10:20:42 AM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
377377
Točnije od 25.10.2008

http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...


DATUM OSNUTKA:

prva službena utakmica ekipe DUGAVE odigrana je u sezoni 6:
25.10.2008 18:00:00 6 Alley Hajdukovici 90 - 112 (Snimka) 1 dugave

Advertisement