BuzzerBeater Forums

Hellas - III.5 > Pre Game - Season 19

Pre Game - Season 19

Set priority
Show messages by
This Post:
11
209402.55 in reply to 209402.2
Date: 4/2/2012 11:43:15 AM
Overall Posts Rated:
3030
Προκρούστες - Καβάλα Επίσης αμφίρωπο ματς και με τις 2 ομάδες να καίγονται για την νίκη για τον ίδιο ακριβώς λόγο. Οι Προκρούστες βρίσκονται στην 5η θέση με μία νίκη πάνω από τα play out και μία ήττα κάτω από τα play off. H Καβάλα βρίσκεται στην 6η θέση με μία νίκη να την χωρίζει από 4η και 5η θέση. Ήττα για τους γηπεδούχους μόλις για 2 πόντους την προηγούμενη αγωνιστική, ενώ νίκη για τους φιλοξενούμενους με 2 πόντους. Ελαφρώς καλύτερες καταστάσεις για τους γηπεδούχους που λόγω και της έδρας έχουν τον πρώτο λόγο. Επίσης πιθανή η έκπληξη 1

Φαντάσματα - Boney Το μεγάλο ντέρμπυ της αγωνιστικής. Εύκολη νίκη για τους γηπεδούχους απέναντι στους Πάνθηρες, ενώ σχετικά εύκολη νίκη και για τους φιλοξενούμενους στο ντέρμπυ με την Σπορτινγκάρα. Ματς που ίσως αποτελέσει και το ζευγάρι των τελικών με τις 2 ομάδες να προβάλλουν σαν 2 από τα φαβορί για την άνοδο. 2 σημαντικές προσθήκες στο ρόστερ των γηπεδούχων πριν από λίγες μέρες που ίσως βοηθήσουν στην προσπάθεια για την κατάληψη της 1ης θέσης στην κανονική περίοδο. Παρόμοιες οι καταστάσεις και θα τολμήσω λόγω των αποτελεσμάτων που βλέπω να κοντράρω την έδρα και να οδηγηθώ στο διπλό 2

Περιστέρι - Ολυμπιακός Βόλου Ματς που χρειάζονται και οι 2 ομάδες για να αποφύγουν τον απευθείας υποβιβασμό. Σεφτέ στις νίκες θέλουν οι γηπεδούχοι, ενώ οι φιλοξενούμενοι παρουσιάζουν ένα νεανικό ρόστερ που στο μέλλον σίγουρα θα διαπρέψει. Εύκολη νίκη την προηγούμενη αγωνιστική και όπως φαίνεται με μία νίκη εδώ οι φιλοξενούμενοι αποκτούν ελαφρύ προβάδισμα για την 7η θέση. Ανανεωμένη η γραμμή ψηλών των γηπεδούχων, λίγο χειρότερες οι καταστάσεις τους όμως πράγμα που πιστεύω θα τπυς οδηγήσει με μία ακόμη ήττα 2

Πουλερικά - Πάνθηρες Βαριά ήττα για τους γηπεδούχους την προγούμενη αγωνιστική από τον Παοκ με απώντα τον πρώην SG της ομάδας Diego Clericat. Οι γηπεδούχοι προχώρησαν σε μεταγραφή αγοράζοντας καινούργιο SG του οποίου θα στερηθούν τις υπηρεσίες λόγω τραυματισμού. Οι φιλοξενούμενοι βρίσκονται στην 8η θέση ισοβαθμώντας με τον Ολυμπιακό Βόλου και θέλουν να τα δώσουν όλα στα ματς των υποομίλων. Καλύτερες οι καταστάσεις για τους φιλοξενούμενους αλλά λόγω έδρας και πληρότητας ρόστερ θα πάω στον άσσο 1

This Post:
00
209402.56 in reply to 209402.55
Date: 4/2/2012 4:22:16 PM
Overall Posts Rated:
235235
Εύγε νέε μου!!!!!!!!!!!

This Post:
00
209402.57 in reply to 209402.56
Date: 4/2/2012 4:44:34 PM
Overall Posts Rated:
3030
χεχεχε.... Ας δούμε τι θα γίνει και με τις προβλέψεις τώρα.

From: zero4
This Post:
00
209402.58 in reply to 209402.57
Date: 4/2/2012 5:24:24 PM
Overall Posts Rated:
2929
οτι και να γινει...την μπαλιτσα απο μενα την τσιμπησες!τηρω την υποσχεση μου οτι οποιος κανει το pre game θα τις παιρνει απλοχερα!:P

This Post:
11
209402.59 in reply to 209402.55
Date: 4/3/2012 9:46:42 AM
Olympiakos Volou B.C.
III.1
Overall Posts Rated:
1111
πραγματικα εντυπωσιακος...μπαλιτσα κι απο μενα και respect..

From: kasper7
This Post:
22
209402.60 in reply to 209402.59
Date: 4/4/2012 5:19:36 PM
Overall Posts Rated:
235235
Σειρά μου να δώσω τις προβλέψεις μου για το Σάββατο!!!

alexandros - chicken force 2
Οι γηπεδούχοι κάνουν φιλότιμες προσπάθειες για να μπουν στα play-off φέτος, όμως οι φιλοξενούμενοι προσπαθούν για την υπέρβαση και έχουν ενισχυθεί σημαντικά! Έχουν και το κοκκαλάκι της νυχτερίδας καθώς έχουν κερδίσει 2-3 παιχνίδια στον τέλος, είτε με καλάθι buzzerbeater, είτε στην παράταση!!! Εύκολα ή δύσκολα διπλό :P

fire-water - Fantasmata 2
Η ομάδα μου πέρασε μπροστά στην βαθμολογία και μόνο σαν αυτοκτονία θα μπορούσε να εκληφθεί μία πιθανή γκέλα!! Διπλό εύκολα!!

Peristeri Pushermen - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΑΡΑ 2
Συνοπτικά εύκολο διπλό για την ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΑΡΑ που έκανε κάποιες γκέλες και δεν νομίζω πως έχει περιθώρια για περισσότερες αν θέλει να διατηρήσει την επαφή της με την κορυφή!!

ionia - Procrustes 2
Εύκολο διπλό και εδώ για μία αξιοπρεπείς ομάδα που δεν χαρίζεται σε κανέναν!! Οι γηπεδούχοι πρέπει να έχουν ήδη αρχίσει προγραμματισμό για την παρακάτω κατηγορία!!

PANTHERS -3- - oi ampaloi 1
Οι γηπεδούχοι δεν είναι κακή ομάδα και έχουν ενισχυθεί σημαντικά!! Θεωρώ πως μπορούν να κερδίσουν στην έδρα τους και να κάνουν ένα βήμα προς την παραμονή!!

Famous B.C - Boney M B.C. 1
Ντέρμπι κορυφής για τους κόκκινους με τους γηπεδούχους να έχουν κερδίσει στον πρώτο γύρο εύκολα! Δεν θα είναι ίδιο ματς, με τους φιλοξενούμενους να δείχνουν διάθεση να χτυπήσουν το συγκεκριμένο παιχνίδι. Εκτός κι αν η ήττα τους την περασμένη βδομάδα δείχνει πως δεν θέλουν να διεκδικήσουν την άνοδο φέτος!! Θα πάω με την έδρα!!

Olympiakos Volou B.C. - Barceliosia B.C. 2
Καλύτερη ομάδα οι φιλοξενούμενοι, πιστεύω θα πάρουν μία οριακή νίκη και θα παλέψουν για κρατηθούν μέσα στα play-off. Μάλλον θα τα καταφέρουν!!

PAOK4 - AOKavalas 1
Άλλες σεζόν θα λέγαμε για ντέρμπι. Φέτος θα είναι μάλλον ένα εύκολο απόγευμα για τους γηπεδούχους!! Πιστεύω πως εύκολα ή δύσκολα αυτός ο άσος θα γίνει!!!!!!

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!!!

Υ.Γ. Θα παρακαλέσω και όσους ακόμα έχουν όρεξη να κάνουν έναν κόπο και να γράφουν και εκείνοι τις προβλέψεις τους!!!

From: zero4

This Post:
00
209402.61 in reply to 209402.60
Date: 4/4/2012 5:25:59 PM
Overall Posts Rated:
2929
ωραιος κασπερ!θα ηθελα λιγο παραπανω ζουμι και σαλτσα αλλα μην ειμαστε απληστοι!μπαι δε γουει μπαλιτσα και παλι!

From: kasper7
This Post:
11
209402.62 in reply to 209402.61
Date: 4/6/2012 10:10:20 AM
Overall Posts Rated:
235235
Μετά την ανανέωση των αγωνιστικών καταστάσεων και τους τραυματισμούς των ομάδων... θέλουν και οι προβλέψεις μου ανανέωση!!!

alexandros - chicken force 1
Οι γηπεδούχοι κάνουν φιλότιμες προσπάθειες για να μπουν στα play-off φέτος, όμως οι φιλοξενούμενοι προσπαθούν για την υπέρβαση και έχουν ενισχυθεί σημαντικά! Έχουν και το κοκκαλάκι της νυχτερίδας καθώς έχουν κερδίσει 2-3 παιχνίδια στον τέλος, είτε με καλάθι buzzerbeater, είτε στην παράταση!!! Εύκολα ή δύσκολα διπλό :P
Ανανέωση πρόβλεψης: Οι αγωνιστικές καταστάσεις αυτήν την βδομάδα δείχνουν μία τάση προς την έκπληξη!!! Θα καταφέρουν οι κοτοπουλάδες να ξεφύγουν και αυτήν την αγωνιστική ή θα ρίξει ο μέγας την μπόμπα του;; Όλα παίζουν... και εγώ θα πάω με τον άσο... με συμφέρει κιόλας!!! :P

fire-water - Fantasmata 2
Η ομάδα μου πέρασε μπροστά στην βαθμολογία και μόνο σαν αυτοκτονία θα μπορούσε να εκληφθεί μία πιθανή γκέλα!! Διπλό εύκολα!!

Peristeri Pushermen - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΑΡΑ 2
Συνοπτικά εύκολο διπλό για την ΣΠΟΡΤΙΝΓΚΑΡΑ που έκανε κάποιες γκέλες και δεν νομίζω πως έχει περιθώρια για περισσότερες αν θέλει να διατηρήσει την επαφή της με την κορυφή!!

ionia - Procrustes 2
Εύκολο διπλό και εδώ για μία αξιοπρεπείς ομάδα που δεν χαρίζεται σε κανέναν!! Οι γηπεδούχοι πρέπει να έχουν ήδη αρχίσει προγραμματισμό για την παρακάτω κατηγορία!!

PANTHERS -3- - oi ampaloi 1
Οι γηπεδούχοι δεν είναι κακή ομάδα και έχουν ενισχυθεί σημαντικά!! Θεωρώ πως μπορούν να κερδίσουν στην έδρα τους και να κάνουν ένα βήμα προς την παραμονή!!

Famous B.C - Boney M B.C. 2
Ντέρμπι κορυφής για τους κόκκινους με τους γηπεδούχους να έχουν κερδίσει στον πρώτο γύρο εύκολα! Δεν θα είναι ίδιο ματς, με τους φιλοξενούμενους να δείχνουν διάθεση να χτυπήσουν το συγκεκριμένο παιχνίδι. Εκτός κι αν η ήττα τους την περασμένη βδομάδα δείχνει πως δεν θέλουν να διεκδικήσουν την άνοδο φέτος!! Θα πάω με την έδρα!!
Ανανέωση πρόβλεψης: Οι τραυματισμοί των γηπεδούχων σε συνάρτηση με τις αγωνιστικές καταστάσεις των 2 ομάδων με οδηγούν σε ένα ισχυρό διπλό!! Για να δούμε!!

Olympiakos Volou B.C. - Barceliosia B.C. 2
Καλύτερη ομάδα οι φιλοξενούμενοι, πιστεύω θα πάρουν μία οριακή νίκη και θα παλέψουν για κρατηθούν μέσα στα play-off. Μάλλον θα τα καταφέρουν!!

PAOK4 - AOKavalas 1
Άλλες σεζόν θα λέγαμε για ντέρμπι. Φέτος θα είναι μάλλον ένα εύκολο απόγευμα για τους γηπεδούχους!! Πιστεύω πως εύκολα ή δύσκολα αυτός ο άσος θα γίνει!!!!!!

This Post:
00
209402.63 in reply to 209402.62
Date: 4/6/2012 2:08:18 PM
Overall Posts Rated:
3030
Πολυ καλες οι προβλεψεις σου. Πηρες την μπαλιτσα απο εμενα. Παντως δεν προλαβα να βαλλω εντολες στο φιλικο, τα λεπτα απογειωθηκαν και αναγκαστηκα να προπονησω αγ. κατασταση. Να δουμε τι θα γινει αυτην την αγωνιστικη.....

From: kasper7
This Post:
00
209402.64 in reply to 209402.1
Date: 4/7/2012 5:22:20 PM
Overall Posts Rated:
235235
8/8 και πάλι!!! :PPPP

This Post:
00
209402.65 in reply to 209402.64
Date: 4/8/2012 6:14:35 AM
Overall Posts Rated:
3030
Αλάνθαστος μλεχρι στιγμής!!! Ο ασσος που συμφερει καλυτερα ηρθε αν και την εκανα και εγω τη βλακειουλα μου που κατεβηκα χαλαρα........

Advertisement