BuzzerBeater Forums

Srbija - III.7 > Sezona 23

Sezona 23

Set priority
Show messages by
From: kaktusi

This Post:
00
237081.57 in reply to 237081.48
Date: 3/13/2013 9:42:02 AM
valjda , al mrzi da pisem na forumu polako odustajem od buzera zbog jucerasnjeg poraza

This Post:
00
237081.58 in reply to 237081.54
Date: 3/13/2013 12:10:40 PM
Overall Posts Rated:
44
Xaxa,ma tu sam ja dobri moj Conka,nego necu mnogo da vam smetam,sad su vam dosle nove kolege pa ste malo zauzeti njima i dok traje taj period upoznavanja jednostavno ne zelim da se namecem :D.
A inace zaista pratim sve i kod vas i kod Lakija,a sto se tice mene i mog prvog poraza to ti je opustenko,svi se dobro poznajemo i unapred se zna ko ce sa koje pozicije krenuti u PO-u :-))...

From: Lale
This Post:
00
237081.59 in reply to 237081.58
Date: 3/13/2013 1:47:27 PM
Overall Posts Rated:
136136
U ovoj mojoj ligi bilo reci o ovim novim promenama, jeste videli? Pa evo da i to podelim sa vama:

Sto se tice promene za formu, konkretno sta to znaci za repku... Meni se cini da ce sada reprezentacije koje imaju bolju bb zajednicu imati mnogo vise sanse. I da ce dogovor vise znaciti od jacine igraca. Zasto? Prosto jer bitni igraci nece menjati vlasnika kad vlasniku padne na pamet vec kada to bude dogovoreno da je pametno. Bar ja tako vidim tu promenu i kako uticati na nju. Nama ovo nikako ne odg znajuci nasu zajednicu. To ce nas svrstati verovatno negde izmedju Angole i Tanzanije. No, zivecu u nadi da cemo se i mi u necemu slagati, videcemo uostalom, ali da sam optimista - nisam. Samo prva "greska" nekog od ljudi koji drze reprezentativce, ti ljudi ce biti blaceni non-stop. Nadam se da gresim.

Dok sa druge strane, to resenje nije lose u nekim drugim segmentima kao sto je vestacki prolaz kroz stekanje para i kupovine dan pred PO. Samo mislim da je to moglo bolje, recimo da u plej ofu mogu igrati igraci kojima je placeno bar 3 plate. Pa ko hoce tako da prodje, da se dobro isprsi. Takodje se na ovaj nacin sprecava konstantno trgovanje igracima i priblizava bb kosarku stvarnoj.

Sto se tice LI...jedva cekam resavanje tog problema. Cini mi se da si bas ti napisao da bi JR trebalo da se dize uz OD i da JR ne utice toliko na ispunjavanje potencijala i visinu plate. Ili bar da se "bolje" dize uz skok sut na p/b...ovo ocigledno nije dovoljno. Tako bi vise ljudi igralo spolja.

Mene ovo NEmenjanje taktike uzasava. Zao mi je sto ne poboljsaju i ove izolacije , to vazi i za ove zone 4+1 spolja/unutra. Nekako bih vise voleo da za svaku utakmicu moram da mislim da li ce neko igrati iznutra, izolaciju, spolja, itd...jednostavno bi (bar meni) bila zanimljivija ta priprema za utakmicu

From: Cone 94

This Post:
00
237081.60 in reply to 237081.57
Date: 3/13/2013 6:49:42 PM
Overall Posts Rated:
5757
ccc sad si me razocarao...pa sve je to igra nekad izgubis nekad dobijes sta da se radi.ceka nas novi dan.Uostalom proleter uopste nije naivan.vec sam napomenuo da ce biti velika borba za 3 i 4 mesto.tj ulazak u plej off.Lepo osmisli taktiku i ostalo je na igracima.Nemoj da sada taj tvoj potencijal bacis u vodu.taman si lepo krenuo da napredujes i sada zbog jednog poraza da sve padne u vodu...ajde lepo se spremaj i videces da stizu bolji dani za tvoj tim.

This Post:
00
237081.61 in reply to 237081.58
Date: 3/13/2013 6:53:05 PM
Overall Posts Rated:
5757
MA samo baci misli na forum da oborimo proslogodisnji rekord po broju postova...vidis da ni laki nije vise sa nama ali je opet prisutan..probleme,planove,ocekivanja sve baci na forum...ne samo ti nego svi ostali..Ipak je ovo kao demokratska drzava,tako da svako ima pravo na svoje misljenje

This Post:
00
237081.62 in reply to 237081.57
Date: 3/14/2013 10:09:49 AM
Overall Posts Rated:
77
kaktus, malo si me uvredio sada, ali da znas da ne treba da odustajes, prosle godine sam bio u ovoj ligi, i ispao sam, pa sam se u cetvrtoj ligi ojacao dosta, i dosao do fer pobede. Glupo je odustajati sada:)

This Post:
00
237081.63 in reply to 237081.62
Date: 3/14/2013 4:04:42 PM
Overall Posts Rated:
5757
ma ko gubi ima pravo da se ljuti..jbg shvatio te je za lakog protivnika jer si 4ligas i mislio lako cu ja sa ovim.sta onda ja treba da kazem.mene su fudblari 2 puta dobili jer sam ih potcenio.Kako ima onaj moto Nikad poraz samo lekcija.tebi proleteru svacka cast i nadam se da ces ako ne dobiti onda makar posteno namuciti old friendse.mada imas dosta velike sanse i ti.ali je on favorit zbog terena

RAdnicki ispao i iz kupa..o bozeeee

This Post:
00
237081.64 in reply to 237081.63
Date: 3/14/2013 6:47:18 PM
Overall Posts Rated:
77
Pa da, ali nije valjda dete da sada zbog toga odustane, tek je krenula sezona :)

From: Doycke

This Post:
00
237081.65 in reply to 237081.1
Date: 3/15/2013 8:26:45 PM
Overall Posts Rated:
44
Svima želim dobru sezonu, puno uspeha i dosta zarađenih para !
Ja sam upao ove sezone u verovatno najjaču III ligu u Srbiji - III6, i to u Plavu grupu gde su timovi-ubice :(
Sledi grčevita borba za opstanak,a tek mi je druga sezona u ovoj igri.
Svi dobri ljudi pomozite savetima, predlozima i kakvim iskusnim forama!
Sportski pozdrav od Doycketa i njegovih Qrajbersa iz male ali lepo sređene dvorane "Šibica".

From: macadoni

This Post:
00
237081.66 in reply to 237081.65
Date: 3/15/2013 9:07:46 PM
Overall Posts Rated:
44
E pa druze evo ovako,iako nisam iz ove lige ja cu ti prvi odgovoriti...jedno je sigurno a to je da si dosao medju prave ljude,dobre momke i sto je najbitnije medju vrhunski potkovane kolege koji imaju kosarku u malom prstu(bitno je da znas da su strasni takticari,i da ce ti pomoci sve sto je u njihovoj moci).Evo ja sam im se pridruzio prosle sezone i napravili su od mene coveka :-)))...
Sto se tice tvoje lige(o njenoj snazi)nisi uopste u pravu,jer je po meni tvoja liga obican prosek(izuzev 3 solidna tima) i tvoj opstanak u njoj je po meni sasvim izvestan.Inace da ne zaboravim crvena grupa je jaca od tvoje,i zato nema razloga za sekiraciju :-))).
P.S.Nadam se da se ne ljutis sto sam ti ja prvi odgovorio,ali ako nista imam duzi staz od tebe ovde pa mi se moze:-))))))))...

From: Cone 94

This Post:
00
237081.67 in reply to 237081.65
Date: 3/16/2013 3:31:48 AM
Overall Posts Rated:
5757
Nema nikakave veze u kakvu si ligu usao.u svakoj ima kvalitetnih timova i nase lige postaju sve jace i jace.medjutim ti se ne ugledaj na njih nego na svoj napredak.E sada bilo bi lepo da opstanes u toj ligi ali nije to prijoritet.sto kaze nas kolega psiho.ako ispadnes iskoristi to da se dogodine vratis jos jaci.Kao prvo procitaj prirucnik (http://www.buzzerbeater.com/community/rules.aspx?nav=Rule...)..prva stvar jeste da ti je potrebna veca arena.bas je mala i to probaj da u skorijem vremenu popravis.gradi tribine ovo ostalo tu i tamo.kada prelistas prirucnik(detaljno) onda pitaj ako ti nesto nije jasno.Obavezno obrati paznju na tom prirucniku na formu,taktike,arenu i strucni stab.

da zaboravih da stavim jos jedan jos koriniji link (http://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr...)e ovde ti tek sve lezi..samo imaj strpljenja i procitaj i bice ti mnogo toga jasnije

Last edited by Cone 94 at 3/16/2013 3:33:40 AM

Advertisement