BuzzerBeater Forums

BB Poland > Drużyna Narodowa [NT] - Sezon 25

Drużyna Narodowa [NT] - Sezon 25

Set priority
Show messages by
This Post:
00
248927.57 in reply to 248927.55
Date: 9/27/2013 6:42:29 PM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Ale Kozlik mi niczego nie narzuca. Zresztą my mamy niemal identyczną wizję gry. Można powiedzieć, że ja się nakręcałem na kadrę już za kadencji Kozlika i od niego się w ogóle dużo o tej grze nauczyłem. Ale wierz mi ja się go niezwykle rzadko radzę. Sam mam dużą wiedzę, więc sobie dobrze radzę.

From: Tomi.

This Post:
00
248927.58 in reply to 248927.52
Date: 9/27/2013 6:48:26 PM
ASPK
II.3
Overall Posts Rated:
10771077
Second Team:
ASPK Gostynin
W ogóle to ciekawe jest to, że najwięcej na mój temat mają do powiedzenia Ci, którzy nigdy mnie nie poznali:D

Dlatego my zjazdowicze.. milczymy:-):-).

No.. ja czasem westchnę do najwyższego.

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.
This Post:
00
248927.59 in reply to 248927.56
Date: 9/27/2013 6:49:31 PM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Ale 70% głosujących chciało bym ja nim kierował więc przez tę kadencję tak zostanie.
Też mam taką nadzieję :-)

From: kozlik4

This Post:
11
248927.60 in reply to 248927.55
Date: 9/27/2013 7:11:51 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies
później wychodzą takie sytuacje jak z Astą - Ty go namówiłeś do gry pewną obroną, on nie był do końca do tego przekonany, posłuchał Cię i wtopił, a po wszystkim miał żal do siebie, że Cię posłuchał i do Ciebie...

Haha:-) Namówiłem?:D To jest dobra historia, a widzę wiele osób nic na ten temat nie wie, Asta może trochę żałuje ale raczej bardziej robi sobie jaja, a wyobraźnia ludzi mocno pracuje:-)

Wiesz jak to było? Popatrzyłem sobie na tabele i stwierdziłem, że ten mecz z Hiszpanami tak czy siak jest przegrany. My mamy pewny awans z pierwszego miejsca. Nie mamy nic do wygrania, ani nic do przegrania. Oni muszą wygrać. ..Generalnie mecz sparingowy. Jakoś tak z głupa bez większego zastanowienia napisałem do Asty: "Polecam strefę 2-3;-)" Dosłownie tyle. Nic więcej!:D Nie wiem po co to napisałem:D Może liczyłem, że wywiąże się jakaś ciekawa dyskusja (np. wiele razy z Darkonzą mi się takie zdarzały). Taki zaczepny do dalszej dyskusji mail;-) Akurat wtedy był taki czas, że dużo grałem 2-3 w lidze i to się u mnie dobrze sprawdzało. Bodaj nawet jakoś byłem na świeżo po ograniu Darkonzy tą taktą:) Generalnie pisałem chyba z taką myślą, że w tym meczu i tak coś będziemy testować albo spróbujemy jakoś niestandardowo zniwelować przewagę nastawienia rywala....i wpadła mi taka myśl, że warto 2-3 sprawdzić.

Pomijam już fakt, że Asta nawet nie odpisał:D Także rzeczywiście długo go namawiałem;-P

Mecz z Hiszpanami przegraliśmy ale to był mecz o nic. Nie rozumiem dlaczego Asta ma żal (jeśli ma). Prawdę mówiąc wydaje mi się, że grając mtm też byśmy tego meczu nie wygrali...Za to być może dzięki temu 2-3 z Hiszpanami, później Czesi uwierzyli we wkrętkę Asty i w to, że zagramy 2-3 w finale:P

This Post:
00
248927.61 in reply to 248927.58
Date: 9/27/2013 9:29:42 PM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
W ogóle to ciekawe jest to, że najwięcej na mój temat mają do powiedzenia Ci, którzy nigdy mnie nie poznali:D


Dlatego my zjazdowicze.. milczymy:-):-).

No.. ja czasem westchnę do najwyższego.


OLAAAAAAAAAA! :) Gosia... OLAAAAAAAAAAAAAAA!! :) GOSIA!! ;)

This Post:
00
248927.62 in reply to 248927.2
Date: 9/28/2013 4:50:30 AM
Penetrator City
IV.24
Overall Posts Rated:
308308

Na koniec w tej chwili moje trzy ulubienice wśród Polek (nie licząc mojej żony):


Jeszcze ta :)
http://facet.wp.pl/gid,16019560,img,16019614,kat,1036939,...

Last edited by Kowal at 9/28/2013 4:50:54 AM

This Post:
00
248927.63 in reply to 248927.1
Date: 9/28/2013 5:31:40 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
dwa razy próbowałem się odnieść i mnie wywalało
wpis musi poczekać - powodzenia z powołaniami i do boju.

This Post:
33
248927.65 in reply to 248927.4
Date: 9/28/2013 6:00:51 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
OK podejście trzecie:)

@Koźliku:
tak według mnie powinieneś oddać fuchę dla grajków ponad 25 letnich. Obaj wiemy, że nie ma z tym za wiele roboty, więc czemu Kaznodzieja nie spróbuje sam powalczyć w tym temacie?
Ponadto to odetnie wszelkie kwestie wątpliwe jak podawanie skilli grajków. Trochę temu sam o to się złościłeś - co się zmieniło? Piszesz czas...ale ja się pytam co się zmieniło w kwestii, że to ktoś inny decyduje o podaniu skili np rywala ligowego. Czemu to ma się odbywac bez pytania, skoro nie ma z tym tak wiele roboty. Ponadto Ty akurat, miałeś największe parcie (no Banan tez troszkę cisnął;) ) na pozyskanie skili grajków. O ile jeszcz emożna zrozumieć aktualne dane graczy z TL, lub nawet tych, zza granicy by ich ściągnąć do kraju, to czemu ktoś interesuje się danymi graczy z naszych lig? Myślisz, że np Piotras byłby szczęśliwy, gdyby Tomański nie pokazywany od kilku sezonów nagle dostał się w cudze ręce? Jeśli chcesz kogoś dane to zapytaj właściciela, lub wygraj wybory. Ja się nie dałem a Kaznodzieja prosił Cię byś uzyskał to, co sam chciałeś jeszcze niedawno mieć. Szczęście po prostu masz.
To według mnei fair - ot tak po protu uszanowanie tajemnicy i nie wydawanie jej bez zgody właściciela.


Kaznodziejo:
Czemu w czasie kampanii jasno nie sygnalizowałeś, że nie będziesz miał czasu na kadrę w zakresie chociażby ogarniania podstawowego składu i jego bezpośredniego zaplecza?
czemu w czasie kampanii nie okresliłeś sposobu dysponowania danymi zawodników (sorki ale jak np Alicja ma się odnieść do taktyki nie znając danych zawodników? lub Koźlik z dwoma sezonami luki w tej wiedzy?)
Czy zamierzasz bywać na czacie w czasie mecz?

Weź w swoje ręce robote jaką się da. Piszesz o samcach alfa, o kierowcach autobusów (czy jakoś tak) o myszach i innych bzdetach nazywanych w moich stroonach pustymi hasłami, bo przy pierwszej okazji - nawet nie mierząc się z tym przynajmniej na początku sezonu - oddajesz to. Sorki, ale pisze Koźlik - to Ty go prosiłeś -nie on Ciebie? Czemu wpierw nie sprawdzisz, czy odnotowanie skoku raz na 2-3 tygodnie i szlifowanie tego, co akurat potrzebujesz jest tak trudne, że trzeba nająć do tego inną osobę?
Wyniki się obronią, ale jak widzisz po wpisie Koźlika widzi, że wiele rzeczy zawaliłem w zeszłej kadencji. Masz szansę to ogarnąć i oby Twój sposob był dał radę.

Mam jeszcze jedno pytanie:
jeśli w czasie kampanii jasno napisałbyś jakie masz właśnie zamiary i jaki będzie zakres działań to miałbyś więcej czy mniej kontrkandydatów? Czy jednak przelczając pewne niedobory czasowe i chęć organizacji poprzez pewną grupę osoób, nie wprowadziłeś w błąd swoich wyborców? :)
patrz: (248132.121) - nie wiem jak Koźlik, ale starałem się właśnie tę podstawową bazę sam ogarniać i może dlatego inna część została zawalona...Ty fajnie, że wziąłeś się za tę resztę ale czemu nie spróbujesz sam głównej sprawy pilnować?
Postępowanie takie, zostało szeroko opisane kiedyś (Koźlik miał wtedy inne stanowisko niż teraz, a po drugiej stronie barykady był BBKing) jak i w wątku U21 jak Borczi chciał stworzyć forum z bazą grajków dla sztabu. Zobacz czemu to nie wyszło i jakie były stanowiska wtedy poruszane. To tylko sezon temu...

Bierz za fraki wszystko co się i da i zarządzaj tym, a nie rób z siebie figuranta..to chyba nie pasuje samcowi alfa;)
Widzimy się na czacie. Na szczęście ja już nie musze robic co się da, by na nim być. Tobie wypada jednak się zjawiać. Tam możemy spokojnie pogadać. Powodzenia i pamiętaj, że teraz kadra to samograj. Wynik będzie na spokojnie, jest lepsza niż poprzednio. Mało ubytków a sporo dodanych wartości.
będzie dobrze.


Last edited by Astarotte at 9/28/2013 6:02:29 AM

This Post:
00
248927.66 in reply to 248927.64
Date: 9/28/2013 7:19:50 AM
Overall Posts Rated:
299299
Spisał ktoś w ogóle DMI kadrowiczow i liczy forme?


stawiam, że nie :P a Ty mogłeś o tym napisać wcześniej :)

Advertisement