BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
From: Dejvidd
This Post:
00
150717.571 in reply to 150717.569
Date: 9/7/2010 4:46:58 PM
Overall Posts Rated:
188188
Rakus ss10 na razie 95 i do setki raczej nie dobije do końca sezonu..

Dalej, czytam tutaj sobie co tam m4ti_ pisze o naszej kadrze, wchodzę w jej skład i się ciut zdziwiłem, że Sylwek już tam jest. W ostatnim meczu nawet uczył się podawać kolegom ręczniki :D

This Post:
00
150717.572 in reply to 150717.571
Date: 9/7/2010 5:04:46 PM
Overall Posts Rated:
12061206
O Rakusie można powiedzieć taką ciekawostkę, że spośrób polskich zawodników, którzy mają PF przy nazwisku, ma największą sumę IS+ID+RB (S3 chyba by można było to nazwać, jak już ktoś wcześniej przywoływał taką statystykę) ;-)
Są oczywiście zawodnicy z lepszymi tymi trzema skillami, ale to już są centrzy, jeśli chodzi o domyślną pozycję.
W związku z tym pojawia się pytanie - czy trenować mu za parę sezonów bloki? Bo ma trochę małe. Tylko problem jest taki, że bloki bardziej nabijają pensję PF-owi niż Centrowi, więc to trochę zaboli.
Za to zasięg by mu się przydał (to nie nabija pensji, chociaż przy okazji skacze JS, a to już nabija) oraz podania (podnoszą pensję u PF-a, ale delikatnie, aktualnie podbijały o tysiąc za każdy dodatkowy poziom). Przydałoby się, żeby oba te skille miał przynajmniej takie, jak aktualnie bloki.

From: m4ti_

This Post:
00
150717.573 in reply to 150717.568
Date: 9/7/2010 5:30:03 PM
Overall Posts Rated:
2121
Tak tęsknisz za tą dyskusją między tymi dwoma managerami? Takie nonszalanckie podejście nikomu nie służy.

Też zgadzam się z tym, że jest za mało krytyki, nie ma sukcesu, spadamy w rankingu a tu nic. Wiec wykaż się swoim kunsztem i zacznij dyskusje.

From: Hawkeyed

This Post:
00
150717.574 in reply to 150717.573
Date: 9/7/2010 5:43:31 PM
Overall Posts Rated:
7474
Każda konstruktywna dyskusja czemuś służy. Zawsze.

Naprawdę chcesz odpowiadać na moje pytania?
Mogę zacząć łagodnie.
Albo mi się wydaje albo co chwila zmieniasz koncepcję. Wcześniej twierdziłeś, że powołujesz i w kadrze będą grali ci, którzy trenują. W ten sposób w drużynie narodowej znalazło się wg mnie co najmniej kilka nazwisk, które niekoniecznie były tam bardziej odpowiednie od innych.
Teraz twierdzisz, że w kadrze będą grali najlepsi.
To znaczy, że w tym sezonie nie grali najlepsi? A jeśli tak do dlaczego? Jaki był w tym sens?

I kolejne niewygodne pytanie.
Czy teraz po przejrzeniu bazy zawodników zauważyłeś, że kogoś w kadrze jednak nie powinno być? Czy dostrzegasz jakieś błędy w swojej selekcji?
Jeśli tak, to jakie?

Ciekawi mnie też na jakiej podstawie oceniasz, że ktoś jest wg Ciebie najlepszy na daną pozycję do danej taktyki.
I czy przyjmujesz jakieś kryteria absolutnie dyskwalifikujące co do gry w kadrze?
Czy też stosujesz jakąś taryfę ulgową?
Jeśli tak, to z jakich względów?

From: m4ti_

This Post:
00
150717.575 in reply to 150717.574
Date: 9/7/2010 6:17:23 PM
Overall Posts Rated:
2121
Tak jestem gotowy na każdą krytykę i pytania. Vinnie coś zaczął mówić ale wolał zostawić tą dyskusję w swojej głowie, cóż jego decyzja. Ja tam bym chętnie wysłuchał.

To znaczy, że w tym sezonie nie grali najlepsi? A jeśli tak do dlaczego? Jaki był w tym sens?
Na początku sezonu nie miałem takiej bazy jak mam teraz. Dostałem bazę kilka razy uboższą niż mam teraz. Sam swoja stworzyłem ale bazowałem na starych bazach z sezonu 7,8,9 czyli wtedy kiedy byłem skautem, połączyłem to co dostałem od MRa i wyszła niezła baza z której wyłoniłem reprezentantów. Chciałem wybrać tych którzy są trenowani z prostego względu, bo śwaidomość ze ktoś trenuje zawodnika to znaczy ze dba o niego a ja przez pierwszy miesiac kadencji nie mogłem zagwarantować opieki nad zawodnikami. Do tego niepewna forma JW czy Hasana dyskwalifikowała tych zawodników w moich oczach.

Czy teraz po przejrzeniu bazy zawodników zauważyłeś, że kogoś w kadrze jednak nie powinno być? Czy dostrzegasz jakieś błędy w swojej selekcji?
Jeśli tak, to jakie?


Jeśli powiedziałbym, że błędów nie było to byłbym hipokrytą. Błędów było mnóstwo, dużo za dużo. Pierwszym był walkower w sparingu, potem właśnie kilka nietrafionych powołań i zła taktyka na mecz z Bułgarią.
Co do walkowera to dzien przed wyborem mnie na selekcjonera straciłem kontakt ze swiatem wiec nie wiedzialem ze wygralem ale to marna wymówka. Co do powołan to błędem było powoływanie takich zawodników jak Padło czy Węgrzyn. Sam kozlik4 wypominał mi w mailach ze Węgrzyn się nie nadaje narazie do NT i żebym przemyślał jeszcze ten ruch. Ja widziałem ze kozlik gwarantuje mu trening i dobrze się nim zajmie. Padło podobnie, miał zagwarantowany trening.
Co do obwodowych to jakoś zbytnich zarzutów nie mam nawet Juszczyński moim zdaniem dobrze wypadł. Bujok i Podniesiński troszkę za wcześnie do kadry weszli ale to nie znaczy ze to był bląd bo takim zawodnikom jak oni szanse bede dawał.

Ciekawi mnie też na jakiej podstawie oceniasz, że ktoś jest wg Ciebie najlepszy na daną pozycję do danej taktyki.
I czy przyjmujesz jakieś kryteria absolutnie dyskwalifikujące co do gry w kadrze?
Czy też stosujesz jakąś taryfę ulgową?
Jeśli tak, to z jakich względów?


Moim zdaniem to zawodnicy są pod taktyki a nie taktyka pod zawodników. Lubię grać LI a żeby grać LI to trzeba mieć dobrych podkoszowych(o to było trudno w tym sezonie). Aby Ci podkoszowi bylo dobrzy to miło by było aby mieli trenowane DV i podania też by się przydały. Do tego obwodowi też powinni mieć podania aby dostarczyć piłki centrom i PFom. Czyli SG też musi mieć dobre podania a pojecie "dobre" rozumiem przez wartość większą niż 10. Udowodnil to ostatni mecz gdzie SG miał 10 asyst i PG też dychę walnął.
Co do obwodu to tutaj SG musi się też wykazać dobrym DV i od wszystkich zawodników oczekuję dobrze rozwiniętych rzutów. Tradycyjnie podania też odgrywają rolę.
Zawodnika z kadry dyskwalifikuje brak odpowiedniej obrony, nie ma obrony to i w kadrze go niema. Def to podstawa, szansa na nietrafiony rzut, zbiórkę i wykończenie akcji.
Co do ulgi to mogę przymknąć oko na niektóre skile na niektórych pozycjach, czy też o FT zbytnio nie dbam. Patrzę też na zbiórki bo z tym w ostatnim czasie mamy problem.

From: piotras

This Post:
00
150717.576 in reply to 150717.575
Date: 9/8/2010 4:35:02 AM
The In Your Face Dunkers
IV.3
Overall Posts Rated:
117117
czy też o FT zbytnio nie dbam.

Ale chyba masz jakieś minimum? Zmagamy się z wysokimi pensjami, więc dodatkowe "darmowe" punkty są na wagę złota. Np. Podniesieńskiemu by się przydały choć 2-3 tygodnie (nie mówiąc o Hasanie).

This Post:
55
150717.577 in reply to 150717.575
Date: 9/8/2010 5:54:36 AM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Co do walkowera to dzien przed wyborem mnie na selekcjonera straciłem kontakt ze swiatem


Możesz mi to jakoś bardziej wytłumaczyć? Gdzie Ty mieszkasz? Przecież teraz internet jest wszędzie, w telefonach, telewizorach, sklepach, Hot Spoty w galeriach handlowych, kafejkach, u znajomych, cioci, wujka, kuzyna, chrześnicy i Bóg sam jeden wie gdzie jeszcze...

Jak w tych czasach można stracić kontakt ze światem???

Pytam bo nie wiem jak to zrobić, czasem sam mam ochotę raz na jakiś czas stracić kontakt ze światem...

This Post:
00
150717.578 in reply to 150717.577
Date: 9/8/2010 6:12:02 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Co do walkowera to dzien przed wyborem mnie na selekcjonera straciłem kontakt ze swiatem


Możesz mi to jakoś bardziej wytłumaczyć? Gdzie Ty mieszkasz? Przecież teraz internet jest wszędzie, w telefonach, telewizorach, sklepach, Hot Spoty w galeriach handlowych, kafejkach, u znajomych, cioci, wujka, kuzyna, chrześnicy i Bóg sam jeden wie gdzie jeszcze...

Jak w tych czasach można stracić kontakt ze światem???

Pytam bo nie wiem jak to zrobić, czasem sam mam ochotę raz na jakiś czas stracić kontakt ze światem...



doskonałe :)

From: Mario

This Post:
00
150717.579 in reply to 150717.578
Date: 9/8/2010 6:24:43 AM
Overall Posts Rated:
605605
Proponuje wam schronisko na Niemcowej, albo strefę ciszy w Wietrznicach.

This Post:
00
150717.580 in reply to 150717.572
Date: 9/8/2010 8:36:39 AM
Overall Posts Rated:
188188
Podania w trakcie, niedługo pewnie też trochę zasięgu złapie :)

From: Czesław

This Post:
22
150717.581 in reply to 150717.575
Date: 9/8/2010 12:32:22 PM
Overall Posts Rated:
179179
Jak wygląda sprawa z Twoim sztabem? Czy takiego w ogóle istnieje? Szpiedzy? Szperacze? Różni skauci? Itp?

Czy pojawi się jakaś szczątkowa otoczka wokół kadry? Coś co pomogłoby odzyskać zainteresowanie i zaufanie?
Bo umówmy się, w minionym czasie bardziej zawodząca i upadła jest tylko piłkarska kadra polski i PZPN;)
Będą jakieś działania, chociażby zbliżone do tego co tak dobrze robi Vinnie?

Jaki jest Twój cel na drugą połowę kadencji? Czy zamierzasz startować raz jeszcze?
Dlaczego Węgrzyn został powołany po znajomości?

Piszesz, że lubisz grać LI i pod nich dobierasz graczy. Co z pozostałymi taktykami i graczami ?
Odzyskałeś internet czy to chwilowy stan?

Do tego obwodowi też powinni mieć podania aby dostarczyć piłki centrom i PFom. Czyli SG też musi mieć dobre podania a pojecie "dobre" rozumiem przez wartość większą niż 10. Udowodnil to ostatni mecz gdzie SG miał 10 asyst i PG też dychę walnął.

Czy Ukraina to na pewno rywal na odpowiednim poziomie na stawianie od razu takiego założenia?
Kosztem jakiego skilla chcesz podciągnąć podania dla SG?

Jako selekcjoner na pewno doskonale śledzisz pozostałe reprezentacje, szczególnie te najlepsze. Czego nam do nich brakuje? Jak masz zamiar ich zacząć gonić ?
Czy zauważyłeś jakieś nowinki taktyczne? Jakich taktyk używają najlepsi? Dlaczego Twoim zdaniem takich?
Jaka jest średnia wieku naszej kadry względem tych najlepszych?




Advertisement