BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
From: Mario

This Post:
00
150717.579 in reply to 150717.578
Date: 9/8/2010 6:24:43 AM
Overall Posts Rated:
605605
Proponuje wam schronisko na Niemcowej, albo strefę ciszy w Wietrznicach.

This Post:
00
150717.580 in reply to 150717.572
Date: 9/8/2010 8:36:39 AM
Overall Posts Rated:
188188
Podania w trakcie, niedługo pewnie też trochę zasięgu złapie :)

From: Czesław

This Post:
22
150717.581 in reply to 150717.575
Date: 9/8/2010 12:32:22 PM
Overall Posts Rated:
179179
Jak wygląda sprawa z Twoim sztabem? Czy takiego w ogóle istnieje? Szpiedzy? Szperacze? Różni skauci? Itp?

Czy pojawi się jakaś szczątkowa otoczka wokół kadry? Coś co pomogłoby odzyskać zainteresowanie i zaufanie?
Bo umówmy się, w minionym czasie bardziej zawodząca i upadła jest tylko piłkarska kadra polski i PZPN;)
Będą jakieś działania, chociażby zbliżone do tego co tak dobrze robi Vinnie?

Jaki jest Twój cel na drugą połowę kadencji? Czy zamierzasz startować raz jeszcze?
Dlaczego Węgrzyn został powołany po znajomości?

Piszesz, że lubisz grać LI i pod nich dobierasz graczy. Co z pozostałymi taktykami i graczami ?
Odzyskałeś internet czy to chwilowy stan?

Do tego obwodowi też powinni mieć podania aby dostarczyć piłki centrom i PFom. Czyli SG też musi mieć dobre podania a pojecie "dobre" rozumiem przez wartość większą niż 10. Udowodnil to ostatni mecz gdzie SG miał 10 asyst i PG też dychę walnął.

Czy Ukraina to na pewno rywal na odpowiednim poziomie na stawianie od razu takiego założenia?
Kosztem jakiego skilla chcesz podciągnąć podania dla SG?

Jako selekcjoner na pewno doskonale śledzisz pozostałe reprezentacje, szczególnie te najlepsze. Czego nam do nich brakuje? Jak masz zamiar ich zacząć gonić ?
Czy zauważyłeś jakieś nowinki taktyczne? Jakich taktyk używają najlepsi? Dlaczego Twoim zdaniem takich?
Jaka jest średnia wieku naszej kadry względem tych najlepszych?




From: Mario

This Post:
00
150717.582 in reply to 150717.581
Date: 9/8/2010 12:49:19 PM
Overall Posts Rated:
605605
Tyleż pytań... a tak mało odpowiedzi...

From: Astarotte

This Post:
00
150717.583 in reply to 150717.579
Date: 9/8/2010 12:58:02 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Proponuje wam schronisko na Niemcowej, albo strefę ciszy w Wietrznicach.



oo warto to zapamietac

bo czasem swiat mnie maksymalnie wkurza:/

This Post:
00
150717.584 in reply to 150717.581
Date: 9/8/2010 2:22:48 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Nie odpowiedziałem na głupiego, pełnego kłamstw, nieporozumień i nie mających nawet odrobiny wspólnego z rzeczywistością pomówień posta, bo uznałem że nie ma to najmniejszego sensu...i tak konflikt z BB Kingiem toczyłby się w nieskończoność. Większość ma już tego sporu dosyć...ja przyznam, że mnie też już to męczy....a tutaj takie coś:
Dlaczego Węgrzyn został powołany po znajomości?

Niech mi ktoś wytłumaczy jak mam przejść wobec tego obojętnie? Rozumiem BB King bo do niego już się przyzwyczaiłem...ale Czesław:/ Przez cały czas sumiennie wykonywałem swoją pracę scauta. Z tego co robiłem bardzo zadowolony był zarówno kiedyś Leszek, jak i teraz vinni. Nidgy mi nawet przez myśl nie przyszło żeby forować swojego zawodnika. W gwoli ścisłości...Węgrzyn był najlepszym centrem jeżeli chodzi o główne skille po pierwszym sezonie treningu. Wtedy nawet niejako w nagrodę al said powołał go do NT. Jeszcze wówczas nie znałem nikogo w tej grze...ale Węgrzyn został powołany po znajomości;-)
Od następnego sezonu sam już byłem scautem C. Postanowiłem, że Węgrzyna będę trenował na zadaniowego defensywnego C i to robiłem. Tuż przed jego 21 rokiem życiem zacząłem trenować mu podania z myślą o NT i dzięki temu nie załapał się od razu do U-21. W U-21 zagrał dosłownie kilka ostatnich meczyków bo kontuzji doznali inni centrzy...ale oczywiście według BB Kinga dostał powołanie po znajomości;-)
W tym sezonie na czacie w trakcie meczu i pisząc m4tiemu ciągle powtarzałem, że za wcześnie dla Węgrzyna. Ci co byli na czacie w trakcie meczów na pewno mogą to potwierdzić...ale BB King wie wszystko najlepiej i twierdzi, że znalazł się w kadrze po znajomości

Owszem Węgrzyn nie jest różowiutki u góry...ale to jest mój Węgrzyn;-) Mam do niego sentyment i go trenuję choć może wielu już dawno uznałoby, że to nie ma sensu. Moim zdaniem mógłby być kiedyś w kadrze defensywnym C z ekstra podaniami. Takiego C nie mamy, a do bycia defensywnym C nie potrzeba nie wiadomo jak czerwoniutkich boków.

BB King twierdzi, że boję się niskich?:D A pytam skąd wziął się Zygmuntowski??? Dlaczego cały czas pomagam (chyba z całkiem niezłym skutkiem) majkelowi w jego treningu? Dlaczego piszę z GM-Dejviddem o treningu Rakusa? Po co zajmuję się Szczuraszkiem i innymi w tym momencie jeszcze mniej znanymi ale już bardzo fajnymi (z bardzo dobrymi bokami)? Przecież nie jestem scautem NT...

Masa kłamstw i fałszywych oskarżeń. Nie chciałem tego pisać ale mnie zmusiliście;-) Od pewnego czasu BB King może pisać wszystko. Szkoda, że wciąż tak mało osób bierze poprawkę na to co on pisze:/ Muszę przyznać, że to wszystko zniechęca mnie do działania:/ Być może nie potrzebnie się zaangażowałem w konflikt z BB Kingiem...ale chyba mimo wszystko było warto. Oby jak najmniej takich przemądrzałych BB Kingów w polskim BB.

To wszystko w temacie konfliktu BB Kinga z mojej strony...Amen:-) Następnym razem nie zmuszajcie mnie do pisania:P

PS.Mam nadzieję, że za kilka sezonów zobaczę "odwróconych" BB Kinga;-D




This Post:
00
150717.585 in reply to 150717.584
Date: 9/8/2010 2:34:08 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
nie zmuszam do pisania:)

ogólnie ten spór jest dosyć męczący i dość zaciera te problemy które wydają się najbardziej palące. Wydaje się że Ty i Ber..znaczy B.B. możecie skupić się na innym temacie któy kadrze może się przysłużyć.

i nie ma co tłumaczyć się z Węgrzyna ani z jakiejś jasnej strony mocy

bo to nie służy niczemu :)

lepiej zużyć energię i wasze potencjały na poprawę wizerunku kadry

według mnie kadra jest w przysłowiowej d..ie

co z tym zrobić?

From: mucha8

This Post:
00
150717.586 in reply to 150717.585
Date: 9/8/2010 2:47:12 PM
Overall Posts Rated:
1919
Od razu poproszę Cię o nie odp Kozlikowi bo pewno masz taki zamiar, on wyraził po jakiejś części tam chęć (przynajmniej ja tak to odebrałem) zakończenia ogólnopolskiej kampanii między Wami i nie pisanie w każdym wątku na siebie. Więc proszę jak już zadaj pytanie selekcjonerowi jakbyś mógł i nie odp już na zaczepki... Pozdrawiam

This Post:
00
150717.587 in reply to 150717.585
Date: 9/8/2010 2:54:55 PM
Overall Posts Rated:
2020
No nie wiem czy jesteśmy w takiej dupie ;) Wg mnie mamy naprawdę niezły i perspektywiczny rocznik naszych 22 latków. I nie mówię tutaj akurat o tym roczniku, bo jest w nim mój Podniesiński, ale naprawdę w tym roczniku mamy świetnych graczy i chyba większość z nich wciąż trenuje. Wydaje mi się, że oni będą naszą podporą. Faktem jest, że jest cienko na pozycji PF. SF powoli nam się tworzą ;) SG również (przynajmniej jeden ;)) Centrów mamy, choć zwykle są u nich problemy z formą. A na PG mamy przecież Świątczaka. Myślę, że na razie nie jest tak dobrze jak mogłoby być, ale w przyszłości będziemy mieli naprawdę niezła kadrę ;)

Last edited by R-Allen at 9/8/2010 2:55:26 PM

This Post:
00
150717.588 in reply to 150717.585
Date: 9/8/2010 2:56:46 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
według mnie kadra jest w przysłowiowej d..ie


No cóż, sezon z wiadomych przyczyn był jaki był. Na pewno lipa. Na pewno należą się słowa krytyki...Mimo wszystko nie jest chyba aż tak źle jak by wynik z tego sezonu wskazywał. Mam na myśli potencjał i możliwości na przyszłość. Liczę, że kolejny sezon będzie dużo lepszy.

Jestem trochę w temacie tego co się dzieje i jestem optymistą. Wielu wybitnych zawodników z U-21 z poprzedniego sezonu bardzo solidnie trenuje. Jest też kilku fajnych 21, 20 letnich zawodników. Do tego jest też kilku menadżerów, którzy mogą wprowadzić coś dobrego jak np. Hawkeyed. Według mnie przyszłość może być bardziej kolorowa;-) Trzeba pamiętać, że na to wszystko potrzeba czasu. Dobrego zawodnika do NT trenuje się sporo dłużej niż do U-21.

Rozumiem, że nastroje po bardzo nieudanym sezonie są marne...ale będzie lepiej!:-)

Last edited by kozlik4 at 9/8/2010 2:58:09 PM

From: R-Allen

This Post:
00
150717.589 in reply to 150717.588
Date: 9/8/2010 2:58:46 PM
Overall Posts Rated:
2020
Dokładnie się z Tobą zgadzam ;)

Advertisement