BuzzerBeater Forums

Hellas - IV.23 > Σεζόν 32

Σεζόν 32

Set priority
Show messages by
This Post:
00
272397.58 in reply to 272397.56
Date: 8/19/2015 5:40:20 AM
Overall Posts Rated:
99
Σωστος εισαι σε αυτο που λες (και ωραιο παραδειγμα παρεπτιτοντως.Ησουν πολυ καλος ετσι?).Αυτο σκεφτομαι να κανω και εγω.Ηδη εχω μαζεψει πολλα λεφτα και μεχρι το αλλ σταρ θα εχω σζεδον τα διπλασια.Απλως κοιταω και τωρα για παικτες μηπως τυχει καμια καλη περιπτωση ετσι ωστε σιγα σιγα να χτιζουμε μια καλη ομαδα για την ανοδο.Εννοειοται πως για το ματς του σαββατου δεν εχω ελπιδες.Και δεν ειναι ο αυτος ο λογος που ψαχνω τωρα παικτες.Αλλα θελω εστω να ειμαι πιο πανω απολες τις ομαδες του κοκκινου για τκ ενδεχομενο του τελικου.Με το που ξεκιναναι τα ματς εχω τα δυο πιο δυσκολα ματς.Με triton εκτοσ και με korfovouni εντος.Και αμφιβαλλω αν με αυτη την ομαδα που εχω μπορω να κανω κατι.

This Post:
00
272397.59 in reply to 272397.58
Date: 8/19/2015 7:05:03 AM
Overall Posts Rated:
3737
Σωστος εισαι σε αυτο που λες (και ωραιο παραδειγμα παρεπτιτοντως.Ησουν πολυ καλος ετσι?).


ετσι νομιζω :P
τις δυο τελευταιες σεζον πριν το παρατησω ημουν ΙΙ κατηγορια..στην μια ειχα βγει δευτερος και στην αλλη ημουν πρωτος μεχρι τα μισα και μετα πουλησα ολους τους παικτες μου για να βγαλω χαρτι και τερματησα ευκολα 5ος..αν θυμαμαι καλα δεν ειχε κατοτατο μισθο τοτε

Εννοειοται πως για το ματς του σαββατου δεν εχω ελπιδες.Και δεν ειναι ο αυτος ο λογος που ψαχνω τωρα παικτες.Αλλα θελω εστω να ειμαι πιο πανω απολες τις ομαδες του κοκκινου για τκ ενδεχομενο του τελικου.


με προβλιματισες λιγο γτ μετα απο σενα παιζω εγω με κουκουβαγιες και ειχα σκοπο να τον χτυπησω στα ισια :P βεβαια εξαρταται και απο την κληρωση της Πεμπτης..
σε οποια θεση και να τερματησεις μπορει να βρεθουμε στα πλει οφσ ;) καλυτερα για σενα να ειναι στο δευτερο παιχνιδι :P

Με το που ξεκιναναι τα ματς εχω τα δυο πιο δυσκολα ματς.Με triton εκτοσ και με korfovouni εντος.Και αμφιβαλλω αν με αυτη την ομαδα που εχω μπορω να κανω κατι.


ναι οντως..θα ηταν καλυτερα να ειχες τον τριτον εντος..
anyway ειμαστε πολυ χαρουμενοι που δεν ειναι στον δικο μας ομιλο :P
ο κορφοβουνι εχει νομιζω το πιο δυνατο ροστερ της κατηγοριας μας μανατζερικα..αγωνιστικα ο τριτον..αλλα για μια ομαδα που πεφτει κατηγορια ειναι θανατος αν δεν ανεβει την αμεσως επομενη..εκτος αν εχει καποιο πλανο..με 35χρονους δεν νομιζω οτι μπορεις να κανεις πλανο :/ ..να τα λεμε τα καλα..να τα λεμε και τα αλλα ομως..
Κανεις δεν ξερει τι θα πεσει απο πανω την αλλη σεζον :P και η 4η κατηγορια δεν ειναι ουτε ευχαριστη,ουτε ωφελιμη,ουτε και κερδοφορα..ειναι μονοδρομος για ολες τις ομαδες να θελουν ανοδο στην ΙΙΙ που δεν υστερει σε τπτ απο την 4Η..οπως και επισης μπορει καποιος να πει οτι στην ιιι κατηγορια μπορεις να κανεις καλυτερη ποροια στο κυπελλο παρα στην 2η που ο ανταγωνισμος παρα ειναι μεγαλος..καλα καταλαβες την 4η την θεωρω ερασιτεχνικο πρωταθλημα μη ενεργων μανατζερ

From: pazinok

This Post:
11
272397.60 in reply to 272397.57
Date: 8/19/2015 7:14:13 AM
Overall Posts Rated:
3737
στελαρα ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις τον τροπο να ορθοποδησεις..
αν δεν κανω λαθος εχεις ηδη γευτει την γλυκα της ανοδο στη ΙΙΙ δυο φορες και αλλες δυο φορες εχεις φτασει στους 128 του κυπελλου..αρα πανω κατω εχεις εικονες και παραστασεις..εχεις δωσει και εχεις παρει σφαλιαρες..γηπεδο εχεις..
μανατζερικα σιγουρα το χεις..
αγωνιστικα αν οπως λες υστερεις και βλεπεις αποτελεσματα που δεν τα περιμενες..διορθωνεται..τωρα σε λιγες αγωνιστικες που εχουμε τα ντερμπι μπορω να αναλυω και εγω τους αγνωες

This Post:
00
272397.61 in reply to 272397.59
Date: 8/19/2015 8:23:13 AM
Overall Posts Rated:
99
1.Ευχομαι να το ξεπερασεις αυτο σου το ρεκορ με την τωρινη σου ομαδα.Πραγματικα θελω πολυ να φτασω ιι και μετα α1 και β3.Και μακαρι καποια στιγμη να βρεθουμε μαζι σε α1 και b3 ;PΑληθεια γιατι το παρατησες τοτε?
2.Με αυτο που λεω εννοω οτι δεν θα προσπαθησω καν οσο αναφορα την διαθεση πιο πολυ.Αν ηταν εντος ισως κατι να γινοταν.Αλλα καξ παλι.Στο δευτερο ματς θα ειμαι σιγουρα πιο ετοιμος και μου ηρθε τζαμι που ειναι το 2ο εντος.
3.Κοιτα.Δεν εχω τριτον αλλα εχω κορφοβουνι εντος.Νταξει μη τα θελουμε και ολα υπερ μας ;) Ετσι ειναι ο ομιλος, ετσι ειναι το προγραμμα και ετσι θα παιξουμε.Αλλωστε νομιζω ο καλος ο...μανατζερ στα δυσκολα φαινεται.

This Post:
00
272397.62 in reply to 272397.61
Date: 8/19/2015 9:45:21 AM
Overall Posts Rated:
3737
1.Ευχομαι να το ξεπερασεις αυτο σου το ρεκορ με την τωρινη σου ομαδα.Πραγματικα θελω πολυ να φτασω ιι και μετα α1 και β3.Και μακαρι καποια στιγμη να βρεθουμε μαζι σε α1 και b3


τις γνωσεις τις εχω..αλλα δεν εχω τα υλικα τωρα :P
αλλο να ψαχνεις 5αρι με αρχικη τιμη 2μυρια και αλλο να χειριζεσαι ροστερ με μπατζετ 30 χιλιαρικα..
μεχρι την α1 μπορεις να φτασεις..να στεφτεις και πρωταθλητης εκει μου ακουγοταν και τοτε και τωρα αρκετα δυσκολο γτ θα πρεπει να αντιμετωπισω μανατζερς που στην ουσια αυτοι μου εμαθαν το παιχνιδι..
απο την αλλη θα εχω να αντιμετωπισω στελαιο και σπαρταν που ειχα ριξει πολλες σφαλιαρες πριν φτασουν σε τετοιο επιπεδο και με εξιταρει :P
αλλο αυτο αν..σε 5-6 σεζον?δεν λεω παραπανω για να μην το βαρυνω :P
παντως εγω ειχα την τυχη να περασω και απο το τομονι της εθνικης που ειναι μεγαλο σχολειο απο μονη της..

Αληθεια γιατι το παρατησες τοτε?


ειχα σχολη & δουλεια..φουλ προγραμμα απο τις 7 το πρωι μεχρι τις 8 το βραδυ..και το χειροτερο..δεν ειχα ιντερνετ σπιτι..
τωρα εχω ιντερνετ σπιτι και δεν εχω ολα τα αλλα :P
τωρα γτ επετρεψα να γινει μποτ η ομαδα..δεν ξερω ¨( παντως θυμαμαι να ειχα πανω απο 10μ στο ταμειο

2.Με αυτο που λεω εννοω οτι δεν θα προσπαθησω καν οσο αναφορα την διαθεση πιο πολυ.Αν ηταν εντος ισως κατι να γινοταν.Αλλα καξ παλι.Στο δευτερο ματς θα ειμαι σιγουρα πιο ετοιμος και μου ηρθε τζαμι που ειναι το 2ο εντος.


στον δευτερο γυρω ειναι τελευταιες κρισιμες αγωνιστικες ομως..απλα επειδη δεν ξερω κατα ποσο ειναι ενεργος ο κουκουβα και επειδη τους καιει τους παικτες του..ειναι ευκαιρια να παιξεις με τοσους ακριβους παικτες στα ισια..αλλα θελει σκεψη..ενα δυνατο ντερμπι μεχρι τελικης πτωσης μπορει να σε παει αγωνιστικα μια βδομαδα πισω..εγω που ειμαι και λιγο τελειομανης με τα λεπτα συμμετοχης των παικτων !

3.Κοιτα.Δεν εχω τριτον αλλα εχω κορφοβουνι εντος.Νταξει μη τα θελουμε και ολα υπερ μας ;) Ετσι ειναι ο ομιλος, ετσι ειναι το προγραμμα και ετσι θα παιξουμε.Αλλωστε νομιζω ο καλος ο...μανατζερ στα δυσκολα φαινεται.


ξεκινησα το παιχνιδι με εναν φιλο μου παρεα και εχω εικονα και απο αλλο ομιλο της 4ης κατηγοριας..νομιζω εχουμε ευκολο ομιλο..δλδ εμεις απο δω μερια..εχουμε 5 νικες αβλεπη..πολυ μεγαλο πλεονεκτημα..οι μνηστηρες για την ανοδο παντα θα ειναι 3-4 ομαδες..(σε καθε κατηγορια που θα εισια)το θεμα ειναι απο πισω σου τι γινεται..να ξερεις εχουμε πλεονεκτημα τλχστν για φετος..ο πρωτος απο μας θα παιξει με κωλοπετιτιτσα πρωτο αγωνα πλει οφ..και απο την αλλη μερια με γιαννη ή στελαρα ή αλοτινο ..!

This Post:
00
272397.63 in reply to 272397.62
Date: 8/19/2015 9:58:52 AM
Overall Posts Rated:
99
Αα.Καταλαβαινω.Και εγω τωρα θα ναι δυσκολα γιατι θα παω β λυκειου.Εννοειται πως δεν θα ασχολουμαι οπως τωρα αλλα θα προσπαθησω να μην το παρατησω.Γιατι οπως ειπες οντως ειναι μεγαλο προνομιο ο ομιλος στον οποιο ειμαστε.Και εγω εχω καποιους φιλους με τους οποιους δεν αρχισαμε το παιχνιδι μαζι αλλα αυτοι μου προτειναν να το ξεκινησω και ειχαν πεσει σε δυσκολους ομιλους.Βεβαια τωρα εχουν ανεβει κατηγορια.Εχουν παει 3η αλλα οκ.

Εσυ παντως πως σκοπευες να χτυπησεις κουκουβαγιες?

This Post:
00
272397.64 in reply to 272397.63
Date: 8/19/2015 10:36:48 AM
Overall Posts Rated:
3737
το πιστευεις οτι καποτε εγραφα πανελληνιες..και πηγαινα σπιτι στο ιντερνετ κ καλα γθα να δω τα θεματα και εμπαινα μπαζερ :P

Εσυ παντως πως σκοπευες να χτυπησεις κουκουβαγιες?


θα δεις οταν και αν το κανω :P
θα κανω πληρης αναλυση του αγωνα μηπως βοηθηθει και ο στελιος μεσα απο αυτο..δεν λεω οτι μπορω να κερδισω ομαδα 200 χιλιαρικα πανω απο μενα..δεν εχω τους παικτες..μονο την κουλτουρα..αλλα αν το κανω θα ειναι ενα τεστ κ για μενα τον ιδιο!..επισης αν τυχει..λεμε τωρα..να εχει αγωνιστικες καταστασεις δεν το βλεπω καν:P

This Post:
00
272397.65 in reply to 272397.64
Date: 8/19/2015 11:47:09 AM
Overall Posts Rated:
99
Χαχα σοβαρα??
Αναμενω με αγωνια την επομενη τριτη.Και πιστεψε με θα βοηθηθω και εγω απο αυτο το ματς.Ειμαι σιγουρος.

This Post:
00
272397.66 in reply to 272397.65
Date: 8/20/2015 12:02:56 PM
Overall Posts Rated:
8888
το κορφοβουνι 6 λεπτα πριν το ημιχρονο εχει προβαδισμα με 44-42, υπενθυμηση. αντιμετωπιζη ομαδα β εθνικης

Last edited by Αγγελοχωριτης at 8/20/2015 12:03:35 PM

This Post:
22
272397.67 in reply to 272397.66
Date: 8/20/2015 12:15:26 PM
Overall Posts Rated:
8888
Ημιχρονο αγώνων κυπέλλου:
Zizoufatatsou 51 - 28 MACEDONIANS (IV.21)
koukoubagies 57 - 32 santinistas (IV.8)
Kotsifia 16 - 51 Lucky Lossers (III.16)
KOLOPETINITSA BC 27 - 33 one piece bc (IV.5)
The Losers 55 - 51 TALOS (V.11)
GHOST SAILORS - παναθηναικο; (V.164)
TRITON B.C 57 - 20 Κ.Α.Ε... Π.Α.Ο (IV.43)
Κεραυνός Αγγελοχωρίου 53 - 26 thessaloniki-suns (V.122)
Αστερας Λαρισας 56 - 22 lost7 (V.94)
KORFOVOUNI 54 - 54 Tiptoners (II.2)
alotino b.c. 52 - 43 Miríni Imports (V.16)
Kavouri Polikastrou 70 - 54 BtRz| Blame The Refz B.C (IV.33)

This Post:
00
272397.68 in reply to 272397.67
Date: 8/20/2015 12:19:13 PM
Overall Posts Rated:
8888
τα ποιο πολλα αποτελεσματα στο ημιχρονο των αγωνων ειναι αναμενωμενα, μεχρι στιγμης παντως απο τα παιχνιδια που παρακολουθω το καλυτερο και με διαφορα ειναι ο αγωνας του κορφοβουνι με τους tiptοners που στο ημιχρονο ειναι 54-54, αναμενετε με πολυ ενδιαφερων το δευτερο ημιχρονο του αγωνα μιας και μεχρι στιγμης καμοια απο της 2 ομαδες δεν μπορεσε να παρει προβαδισμα πανω απο 5 ποντους.

Last edited by Αγγελοχωριτης at 8/20/2015 12:19:43 PM

Advertisement