BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Trening kadrowicza

[U21] Trening kadrowicza

Set priority
Show messages by
This Post:
00
166787.59 in reply to 166787.58
Date: 1/15/2011 5:12:41 AM
Overall Posts Rated:
88
nom, niestety...

From: Mario

This Post:
11
166787.60 in reply to 166787.54
Date: 1/15/2011 5:20:16 AM
Overall Posts Rated:
605605
Widzę, że nie rozumiecie prostych rzeczy, trudno wasza sprawa.
Skoro uważacie, że tak powinno być wasza sprawa, wiecie lepiej jesteście Bogami nieomylnymi wszystkowiedzącymi i nieogarnionymi. Nic tylko zazdrości wam.
Życzę powodzenia w budowaniu U21 i NT. Jednak z taką mentalnością daleko nie zajdziecie nigdy.

Pisałem na początku nie wpisując managerów, bo chodziło o schemat jaki powstał, który w mojej opinii jest błędny, chory i nie powinien mieć miejsca.
Nie napisałem, że zabierają mi gracza z TLu. Hawkeyed widzę że trzyma nadal prywatną uwagę i w każdym poście szuka tylko miejsca by się do mnie odnieść. Skoro w waszym mniemaniu słuszne było bym rywalizował z muchą na TLu do nie wiadomo jakiej kwoty, a później to samo robił z VJ, to jesteście co najmniej dziwni.

From: Hawkeyed

This Post:
00
166787.61 in reply to 166787.60
Date: 1/15/2011 5:23:42 AM
Overall Posts Rated:
7474
W moim mniemaniu U-21 nie dopilnowała sprawy (co jest dla mnie dość użyteczne - chociażby dlatego że się na nich zawiodłeś).

Ale nadal uważam, że nie musiałeś kupować Litwina tylko poczekać na inną okazję.
Twój wybór został już jednak dokonany.

I skoro zapełniłeś wszystkie sloty to nie spodziewam się, żebyś w przyszłym sezonie ponownie był zainteresowany.

From: CrazyArek

This Post:
00
166787.62 in reply to 166787.60
Date: 1/15/2011 5:27:49 AM
Overall Posts Rated:
88
Ja nie uważam że powinieneś się wtedy z nim licytować. Jednak wydaje mi się że wszystko się nie kończy na tym że nie kupiłeś tego jednego grajka..Mogłeś spróbować znaleźć do kupienia razem z innymi osobami którego obserwują co i jak na TLu, innego grajka do trenowania dla kadry. Mnie to ogólnie rzecz biorąc nie obchodzi za bardzo czy Ty będziesz go trenował czy mucha8, nie mogę nic Ci powiedzieć, narzucić bo sam nie trenuje kadrowiczów, ale jak już są osoby które chcą, mają możliwości, a potem przez takie jedno niedociągnięcie, nie porozumienie? Szkoda poprostu..

From: Big Z

This Post:
00
166787.63 in reply to 166787.61
Date: 1/15/2011 5:33:28 AM
Overall Posts Rated:
6363
Mario jeszcze przemyśl sprawę, bo szkodzisz głównie sobie. Polak da Ci w przyszłości więcej z gadżetów niż Litwin.

From: Mario

This Post:
00
166787.64 in reply to 166787.62
Date: 1/15/2011 5:46:25 AM
Overall Posts Rated:
605605
Pamiętajcie, że czas leci szybko. Już jeden tydzień treningu minął i został zmarnowany w przypadku Cezarego bo nie rozegrał minut w tygodniu(siła wyższa, mimo że pisałem do jego managera by rozegrał mecz w czwartek na C/PF)). Na razie nie ma ciekawych Polaków na TLu do licytacji. Ja wiem, że przyszły tydzień mam raczej ciężki i wiele spraw poza domem do załatwienia będzie. Także dużo szczęścia będzie potrzebne bym był w domu by licytować graczy(między 23, 24 jest pewnik że będę) więc najprawdopodobniej drugi tydzień przepadnie w treningu.

W tym projekcie chodzi o maksymalne wytrenowanie graczy. Do U21 liczy się każdy tydzień, a nawet każda minuta grana na trenowanej pozycji. Każdy tydzień straty, każda kontuzja czasowa to już obniżenie maksymalnej wartości gracza.
Powiedziałem, że poświęcam się w 100% treningowi młodych, że odpuszczam ligę i PP i spadam ligę niżej. Mam trenera Światowej sławy z pensją $ 26 379(powinien na kilka sezonów wystarczyć, by mnie pensja jego nie zjadła) i lekarza wyjątkowego. Uważam, że o lepsze warunki do treningu jest ciężko.
W sumie ilu w Polsce mamy takich managerów którzy mogą zapewnić taki trening graczom? Bo rozumiem, że mamy ich pełno i czy jeden w tą drugi w tamtą to żadna różnica.

W piątek był pierwszy draftowy rzut i bardzo dużo dobrych i nawet tanich graczy z wysokim SS(ponad 55) było na Tlu, teraz jest słabiej.

Powtórzę jeszcze raz, chodzi o to, że takie sytuacje nie mają prawa miejsca na przyszłość. Jeżeli ktoś się deklaruje brać udział w takim projekcie musi godzić się z tym, że jest dobro wyższe. Nie ważne czy jesteś t-mac 'em, sebeqxxl, Mr. Presidentem, Mariem, Muchą VJ. Taka zagrywka więcej szkody niż pożytku przynosi.

Last edited by Mario at 1/15/2011 5:47:32 AM

From: mucha8

This Post:
00
166787.65 in reply to 166787.64
Date: 1/15/2011 6:23:04 AM
Overall Posts Rated:
1919
to powiem tak że do 3kk byśmy nie licytowali bo 1.5mln to była moja ostatni oferta której na szczęście nie przebiłeś. A więc ja się zapytam tak: skoro widziałeś że ja go licytuję to po jakiego grzyba mnie przebijałeś? Zanim od razu przerzucić się na innego grajka? Nie wspominając że musiałem dorzucić ileś tam tysięcy ;pp
Też spadłem z II ligi po to aby wyciągnąć perełkę w drafcie i poświęcić się kadrze na razie. Ale wiedziałem że nie wyciągnę 2 grajków i 1 będę musiał zakupić. Pisałem o moich zainteresowaniach podobnie jak Ty do VJ. Może to był błąd że nie napisałem do każdego menadżera osobno, że proszę mi tego grajka nie licytować. Również widziałem że VJ licytuje innego znakomitego grajka i mu odp. Ale jak zobaczyłem że nikt na razie nie daję ceny za Andreckiego to postanowiłem wstać nawet 2h wcześniej i go zlicytować. Co ja poradzę na to że czas nie pozwalał mi zlicytować Brzezińskiego, którego również obserwowałem więc postanowiłem pozyskać Andreckiego co mi się udało i tyle. Nie bój się zapewnię mu trening.
pozdrawiam

From: Mario

This Post:
00
166787.66 in reply to 166787.65
Date: 1/15/2011 7:12:48 AM
Overall Posts Rated:
605605
Napisałem już kilkakrotnie o co chodzi w maksymalizowaniu treningu. Jeżeli się nie rozumie gdzie warunki rozwoju są lepsze, to źle o osobach biorących w akcji świadczy. No chyba, że trener lvl 6 jest skuteczniejszy niż lvl 7. Nie chodzi mi w całej tej dyskusji o to że mi gracza wziąłeś, bo jak widzisz 3 godziny później znalazłem lepszego za niższą cenę. Poza tym ja nie walczę o nic, chciałem się poświęcić treningowi, wolałbym by był to ciekawy polak, ale jak się nie znajdzie to trudno.

Chodzi o wnioski by podobne sytuacje nie miały miejsca. W każdej akcji czy to NT czy U21. Jeżeli osoby biorące udział w akcji zapisują się do niej, to powinna być hierarchia pewna zachowana. Najlepsi gracz powinni trafić do najlepszych trenerów(lvl7, o ile tacy są, potem do lvl6 i tak dalej). Kto nie akceptuje takiego stanu rzeczy nie powinien figurować w takiej akcji.

Masz plan by utrzymać się w III lidze, tak wnioskowałem po twoim poście. Skoro masz już dwóch do treningu to ciężko ci będzie utrzymać optymalny trening przez cały sezon, a jeszcze jeden slot został.

Ja spokojnie 3 sloty w pełnym treningu oferowałem na najwyższym dostępnym obecnie poziomie.

Z VJ rozmawiałem i jak będzie ciekawy polak na TLu ma mi dać znać. Jednak dziś sobota i nie ma odzewu, więc do wtorku zapewne nikogo nie będzie. Ja mu powiedziałem, że będę przeszukiwał TL za kimkolwiek. Na razie nie ma nic ciekawego dla mnie. Jutro ciekawy gracz z SS10=56 i SS12=66 jest i na niego patrzę obecnie.

"Też spadłem z II ligi po to aby wyciągnąć perełkę w drafcie i poświęcić się kadrze na razie." Przeraża mnie na razie. Znaczy na ile sezon dwa? Czy chociaż przez 4 sezony?

From: mucha8

This Post:
00
166787.67 in reply to 166787.66
Date: 1/15/2011 9:04:41 AM
Overall Posts Rated:
1919
Ale nie bierzesz pod uwagę jednej kluczowej rzeczy o jakiej już Ci wspominałem: a mianowicie o SILNIKU!!!
Myślę że dobrze wiesz że płata on figle i nie jest wcale powiedziane że z Twoim coachem zaliczy więcej skoków, tak samo nie jest powiedziane że np. najwyższej światowej klasy lekarz uratuje Cię od kontuzji owego grajka. Ponieważ lekarz zmniejsza tylko kontuzję i ryzyko jej odniesienia (jakiejś poważnej) a nie likwiduje ją całkowicie. Twój grajek może mieć pecha i odpaść na 4tyg minus o ile Twój szaman przyspieszy jego regenerację: czyli powiedźmy będzie miał 1/2tyg kontuzję.

Na razie, czyli:
- umieram, nie loguje się, zawodnicy nie dostają treningu, bocieje, oni przepadają
- jestem zmuszony z jakiś względów ich sprzedać więc odpadam z treningu
- ktoś hakuje moje konto i sprzedaje ich za 1$
- zawodnicy dostają się do U21/NT (albo to i to), mają 30+lat są od nich lepsi i wypierają ich z kadry więc trening im już nie potrzebny.

From: Hawkeyed

This Post:
00
166787.68 in reply to 166787.66
Date: 1/15/2011 9:33:29 AM
Overall Posts Rated:
7474
Zacznij trenować zawodników pod NT to nie będziesz się przejmował jakimiś pojedynczymi tygodniami bez treningu.
Wystarczy, że Twój zawodnik złapie jedną kontuzję a jakiś inny właściciel będzie się poświęcał treningowi podobnie jak Ty, trenując na tę samą pozycję a o grze w U-21 możesz zapomnieć.
Nie sądzisz, że za duże ryzyko istnieje, że znów Ci się coś nie uda? Że coś Ci spłata figla?

Dobrze radzę:
Wybierz trening typowo pod NT

From: ozi90
This Post:
00
166787.69 in reply to 166787.68
Date: 1/15/2011 11:37:32 AM
Overall Posts Rated:
6363
Zamawiam najbliższego 18 letniego Polaka, który będzie na TL z ss10>55. Proszę mi go nie licytować bo u mnie będzie miał najlepiej! Naprawdę?

Advertisement