BuzzerBeater Forums

BB Poland > NT - Sezon 23

NT - Sezon 23

Set priority
Show messages by
From: Astarotte

To: Joa
This Post:
00
238491.59 in reply to 238491.58
Date: 3/26/2013 6:26:36 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
dzięki i życzenia powodzenia w mistrzostwach. Do boju :)

This Post:
22
238491.60 in reply to 238491.1
Date: 3/27/2013 4:05:15 PM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Walia - podsumowanie.
Mecz jak mecz. Jedni spodziewali się lepszego wyniku. Inni spodziewali się innego ustawienia zarówno taktyki jak i graczy. Wszystko to sprowadza się, do długofalowego pomysłu na ten sezon. Wyjdzie - to super. Nie wyjdzie to mnie powiesicie.

Odnośnie meczu, to pewna wygrana i trochę danych do analizy.
Wszystko jednak ginie przy wydarzeniach dotyczących innych drużyn w naszej grupie.
Anglia, z którą wygraliśmy tydzień wcześniej, pokonuje Włochów. Owszem z wyższym nastawieniem, ale i tak to dla mnie niespodzianka.
Włosi oprócz pierwszego miejsca stracili legendę Turbato. Jednego mutanta mniej.

W innych meczach Cypr odpala przeciwko Finom i sprawia niespodziewankę. Życzyłbym sobie, by każda drużyna na kolejkę przed meczem z nami waliła CT :)


W innych grupach warto zwrócić uwagę na prestiżową wygraną Czarnogóry nad Serbią (jakoś w BB chyba bardziej kojarzymy tę drugą drużynę).

Troszkę w naszej grupie Wielkanoc przyszła wcześniej i lekko zapodała jajka:)


This Post:
22
238491.61 in reply to 238491.1
Date: 3/29/2013 10:37:53 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Cypr:
Po pierwsze chciałem podziękować komputerowi w pracy za to, że cały wpis i fotki nie zdołał zapisać przed zawiasem. Widać on już na świętach.

A teraz postaram się odtworzyć to co pisałem.
Cypr jest teraz liderem rankingu krajów do zbankrutowania. Natomiast w BB jest sprawcą -i owszem przy odpaleniu CT - sporej niespodzianki w zeszłej kolejce. Odnośnie stosowanych taktyk, to już przestawili się na przyszły sezon i grają obwodem cały czas. Jak my zagramy? Jeszcze nie wiem. Jedyny pewnik to brak niejakiego Rakusa. Nawiązałem kontakt z właścicielem i na teraz musiałoby się zgrać wiele kwestii, by wrócił do kadry. Jak jest u nas? Forma ładna i za to dziękuję wszystkim!. Oby tan do końca:)
Wyłamują się Opara i Kozaczuk, ale to akurat kwestia losowa. Minuty były w normie.
Taktyka jeszcze nieznana - natomiast raczej nie będzie to standard. Możliwe jest jeszcze dowołanie kogoś na sprawdzenie.
Formę policzę dokładnie w poniedziałek i wtedy zdecyduję.


a teraz skoro śnieg za oknem to kilka fajnych babek z Cypru i nie tylko - tak pod Wielkanoc:

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19631/cypr11.jpeg - Policja!
http://www.tapeta-babki-wielkanocne.na-pulpit.com/zdjecia... słodki duet
http://www.cyprusupdates.com/wp-content/uploads/2012/01/I...
http://www.info.interwellness.pl/wp-content/uploads/2012/... - mulatka

i coś zgrupowane
http://www.beautiful-women-pedia.com/beautiful-cyprus-wom...






This Post:
00
238491.62 in reply to 238491.61
Date: 3/29/2013 10:38:37 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Wyszła skrótowa wersja ale niech będzie
Wesołych Świąt!

From: Kowal

This Post:
00
238491.63 in reply to 238491.62
Date: 3/30/2013 1:15:54 AM
Penetrator City
IV.24
Overall Posts Rated:
308308
Wesołych :)

This Post:
11
238491.64 in reply to 238491.1
Date: 4/5/2013 3:13:18 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Podsumowanie Cypr.

Mecz wygrany, chociaż tylko pierwsza i ostatnia kwarta wygrana zdecydowanie.

Z naszych warto wspomnieć double double trzech zawodników: Bukowy, Stanczak i Gurak.
Obwód natomiast całkiem ładnie asystował i grał na niezłej skuteczności.

Pomimo gorszej skuteczności jako gracza meczu wskazuję Bukowego. Oprócz DD dodał jeszcze 5 asyst i nawet trójkę upalił :D.Zaczyna się rozpędzać chłopina:)


W innych meczach naszej grupy warto zwrócić uwagę na kolejny dobry mecz Anglii. Szwajcarzy potrzebowali dogrywki, by wygrać. Owszem jeśli gracz Szwajcarii trafiłby pierwszego wolnego na 2 sek przed końcem nie trzeba byłoby dogrywki. A tak, buzzerbeater ze strony Angielskiej drużyny, dał dodatkowe emocje. W ostatniej sekundzie dogrywki Austin mógł jeszcze wyrównać, ale spudłował.

Włosi pewnie pokonalli Walię, Andora 12 punktami przegrała z Finami. Wciąż mam wrażenie, że świat lekko się wyrównał.
W innych grupach obyło się bez większych niespodzianek.
Hiszpania grając RnG rozstrzelała Azerów.
Czesi zniszczyli Danię.
Patrząc po kilku drużynach i ich grze na obwodzie, to kilku selekcjonerów testuje pod kątem przyszłego sezonu. Kurcze, my raczej nie mamy na czym pracować, ale coś pokombinujemy;)

W poniedziałek zmierzymy się z Andorą. Zapraszam do kibicowania.


Last edited by Astarotte at 4/5/2013 3:13:51 AM

This Post:
22
238491.65 in reply to 238491.64
Date: 4/5/2013 4:13:04 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Patrząc po kilku drużynach i ich grze na obwodzie, to kilku selekcjonerów testuje pod kątem przyszłego sezonu. Kurcze, my raczej nie mamy na czym pracować, ale coś pokombinujemy;)


Inne drużyny tak samo jak i my albo nawet jeszcze bardziej nastawiły się wyłącznie na atak z podkosza i są w takim samym położeniu jak my, a może nawet w gorszym bo my obwodowych do gry pod kosz zaczęliśmy robić później niż cała czołówka i ciągle gdzieś w obwodzie mamy starą gwardię w postaci Mieszkowskiego czy Podniesińskiego, którzy może nie mają jakiegoś wypasionego JR ale i tak sporo lepszego niż gracze robieni stricte pod LI.

Poza tym mamy całkiem fajne JR u kilku podkoszowych (Weryszko, Opara, Gurak) gdzie większość topowych drużyn tego nie ma (Weryszko prawdopodobnie ma najwyższe JR spośród topowych podkoszowych na świecie) Jeżeli chodzi o BL to też nie jest najgorzej. 9-11 w tym skillu to standard w kadrze, a też przecież jest i 13. Czesi dla przykładu całkowicie olali ten skill, a w zasadzie wręcz zabraniali go trenować. Hana i Urabanek mają BL jakoś koło 6 z tego co pamiętam (o ile mnie pamięć nie myli:-D).

Generalnie jak chcemy grać z obwodu to trzeba z innych grajków korzystać. Nie ma co patrzeć przesadnie na SS. Trzeba by się nawet mocno zastanowić czy nie zrezygnować z Bukowego i Warchała bo oni owszem są b.dobrzy ale jednak robieni z myślą o ataku pod kosz. Na pozycji SFa do runa pomyślałbym o Waraksie, który ma całkiem dobry rzut dystansowy jak na SF-a. Od biedy na SFie mógłby też grać Starostecki i Osiadacz.

Generalnie jeśli faktycznie zacznie dominować gra z obwodu (w co osobiście mimo tych zapowiadanych zmian wątpię) to wszyscy na początku będą raczkować i ratować się półśrodkami / zawodnikami nie do końca takimi jakimi by chcieli grać bo nikt nie jest na to dostatecznie przygotowany. Trzeba się jakoś w tym odnaleźć.

Na koniec warto zadać sobie pytanie czy te zmiany aż tak odmienią BB, że ten rzeźbiony skład zawodników do gry z obwodu będzie w stanie wygrywać ze starym, robionym przez lata składem grającym LI/LP?

Last edited by kozlik4 at 4/5/2013 4:13:31 AM

This Post:
00
238491.66 in reply to 238491.65
Date: 4/5/2013 5:04:57 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
zgdzam się z tą wypowiedzią. Niemniej jednak, może moja natura ciśnie mnie na rozwój w kilku kierunkach. I dlatego powoli przymierzam się do korekty bazy potencjalnych kadrowiczów, baz skautów i programów).
Jedno nie wyklucza drugiego, działanie pod przyjście zapowiadanych zmian nie komplikuje gry obecnie.
Tylko dziwne by było, olanie całkowicie takiego tropu. Żeby się dobrze przygotować, to niekoniecznie zmiany mają nastąpić tu i teraz w składzie. Wiesz dobrze, że kształt grajków rozgrywa się dużo wcześniej, a selekcjoner właśnie to nadzoruje również. Więc tam działamy. Szaleństw w kładzie nie będzie aż tak wielkich w tym sezonie.

A parząc na to co mamy. Oczywiście, że nie jest źle, a nawet jest bardzo dobrze.
A i ja myślę, że musiałoby się omsknąć mocno BB-kom, jeśli nagle obwód by niszczył grę pod koszem.
Boję się sytuacji rozłożenia rąk, że nic się nie da zrobić jeśli nagle wypadną gracze do gry pod kosz. Jakoś kłóci się to z moją naturą i dlatego wolę się nie tyle zabezpieczyć, co móc coś delikatnie zmienić jeśli przyjdzie taka potrzeba. Przezorny przygotowany (przygotowany w tym przypadku to ktoś kto otwiera oczy na potencjalne zmiany i coś próbuje przygotować, a nie czeka aż wejdą i jakoś będzie). Przecież jeśli obwód będzie nadal słaby, to co? - wciąż będziemy silni. A jeśli będzie silny? - to bądźmy przed innymi, a nie krok z tyłu.

Materiału mamy na dopakowanie obecnego stylu, jak i na wykreowanie różnorodności.


This Post:
00
238491.67 in reply to 238491.66
Date: 4/5/2013 7:23:08 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Niemniej jednak, może moja natura ciśnie mnie na rozwój w kilku kierunkach. I dlatego powoli przymierzam się do korekty bazy potencjalnych kadrowiczów, baz skautów i programów).

Podzielisz się koncepcją na te korekty?:-)

This Post:
00
238491.68 in reply to 238491.67
Date: 4/5/2013 10:01:29 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
Jak znajdę z pół dnia wolnego :)
za dużo mówisz/piszesz:)
a na poważnie tak tak
ale na spokojnie na ten tydzień ogarniam troszkę programy
ale odezwę się:)

This Post:
00
238491.69 in reply to 238491.68
Date: 4/5/2013 1:30:49 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Rak SS10=130 ;-)

Advertisement