BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NBA] - Cleveland

[NBA] - Cleveland

Set priority
Show messages by
This Post:
11
261401.59 in reply to 261401.58
Date: 10/29/2014 1:34:55 PM
Overall Posts Rated:
162162
Lakers totalnie rozczarowali na otwarcie sezonu, szczególnie zawiedziony jestem postawą Lina, mało widoczny, mało donamiczny, ogólnie gra Lakersów bardzo anemiczna, zarówno w obronie jak i w ataku. Kobe ok, ale jakiegoś wielkiego szału nie było. Rockets zasłużenie wygrali. Nieźle zagrał Ariza, wciąż mam mieszane uczucia po tym jak Wizards zamienili go na Paula Pierca, jakoś mnie ta roszada w składzie nie przekonuje.
Spurs wygrali, ale tak na prawdę to zagrali jedną dobrą kwartę (trzecia), na szczęście dla nich to starczyło. Piszę na szczęście, bo gdyby Dallas lepiej rozegrali ostatnią akcję, to by to wygrali. Ogołnie gra mistrzów wyglądała dla mnie jakby chcieli wygrać najmniejszym możliwym nakładem sił. No i nie mieli mvp finałów Leonarda w składzie.
Dzis zapowiada się ciekawiej, pewnie rzucę okiem na Wizards, ale głównie interesują mnie Raptors, którzy w końcu pokazali trochę dobrego basketu w zeszłym sezonie. Ciekawi mnie też jak wypadną młode wilki z Minnesoty. Do tego Bulls z powracającym Rosem. OKC bez Duranta vs Portland tez może być ciekawie.