BuzzerBeater Forums

BB Poland > Przemówienia kandydatów

Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
158852.6 in reply to 158852.5
Date: 10/7/2010 3:46:34 PM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Moje hasło wyborcze:

"Nigdy nie mów nigdy: ;)

Mówiłem kilku osobom, że raczej nie wystartuję ponownie w wyborach, ale myślę, że mam w sobie jeszcze dość czasu, entuzjazmu i chęci, żeby pomóc naszej reprezentacji.


Nie chcę się za długo rozpisywać, generalnie chciałbym kontynuować to co robiłem przez 2 ostatnie sezony wprowadzając kilka ulepszeń.

Po pierwsze jestem bogatszy o doświadczenie, a to jest bezcenne na stanowisku selekcjonera, wiem jakie błędy i gdzie popełniłem dlatego teraz łatwiej mi będzie ich unikać.

Moim nadrzędnym celem i marzeniem jest aby w pomoc kadrze i budowę silnej reprezentacji włączyło się jak najwięcej polskich managerów BB. Rąk do pracy nigdy za wile. Myślę, że w jakimś stopniu udało mi się zainteresować poczynaniami kadry całkiem niemałą liczbę użytkowników, ale to i tak za mało jak na potrzeby kadry.

To co chcę głównie zmienić w sposobie zarządzania kadrą to sposób podejmowania decyzji taktycznych. Nie chcę tego robić jednoosobowo. Chciałbym w tym celu powołać sztab, z którym mógłbym dyskutować i analizować różna warianty gry. W tym celu chciałbym zaprosić do tego projektu kilku managerów, którzy w mojej opinii świetnie się do tego nadają. Ale nie zamykam drzwi przed nikim. Oczywiście nie udostępnię nikomu kto ma taki kaprys skilli reprezentantów, ale mogę obiecać, że dla wszystkich którzy pokażą zaangażowanie i chęci w pomocy znajdzie się miejsce w sztabie i będzie traktowany bardzo poważnie.

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje zmian czy projekty. Jeżeli macie jakieś pytania to proszę zadawajcie śmiało w wątku z debatą wyborcza: (158853.1)

Pozdrawiam.

vinnie_jones


Last edited by vinnie_jones at 10/8/2010 6:34:35 AM

This Post:
00
158852.7 in reply to 158852.1
Date: 10/8/2010 8:09:13 AM
Overall Posts Rated:
00
Cześć, nazywam się Kuba mam 22 lata jestem doświadczonym ,jestem w IV lidze poniważ to jest moje drugie konto (pierwsze miałem 2 lata temu w 1 lidze utrzymywałem sie przez kilka sezonów i byłem 1 raz selekcjonerem U-21)
wiem ze nie bendzie łatwo ale polska ma dobrych i utalentowanych zawodników , poradze sobie z innymi drużynami
zapewniam was że gdy ja zostane selekcjonerem U-21 polska bendzie mistrzem

Moje Motto: Ci, którzy są z siebie zadowoleni, mają zawsze zły gust

Message deleted
This Post:
11
158852.9 in reply to 158852.7
Date: 10/8/2010 9:06:17 AM
Overall Posts Rated:
33
Siema ;)
Nazywam się Karol i mam 18 lat.

Gram w managera od sezonu 7. Myślę, że początkowo było źle, aczkolwiek teraz moje doświadczenie znacznie się zwiększyło. Obecnie gram w 3 lidze, z której próbuje się wydostać do 2 ;)

Czas stawiać na nowe twarze Panowie i, jeśli są, Panie. Trzeba rozruszać trochę towarzystwo i pokazać innym narodom, że Polska tez potrafi grać w koszykówkę. Etap młodzieżówki jest, wg mnie, o wiele trudniejszym etapem niż prowadzenie reprezentacji seniorskiej. Nie obiecuję niczego. Ale myślę, że Polacy mają i dobrych, młodych zawodników, i dobrych managerów! Sądzę, że z pomocą osób, które bym sobie dokoptował, zrobiłbym wszystko by nasi chłopcy byli najlepszą ekipą na świecie.


Przegrywać czasem to normalna rzecz
Upadać nisko by się wyżej wznieść.

Pamiętajcie, ze mną drużyna u-21 podejmie walkę! Walcząc, czasem przegrywamy. Nie walcząc, przegrywamy zawsze!

Pozdrawiam :D

Specjalne pozdrowienia dla mojego ucznia Piotrasa3 :D

Last edited by LoraKinho at 10/9/2010 4:18:25 AM

Message deleted