BuzzerBeater Forums

Srbija - III.1 > Сезона 41

Сезона 41

Set priority
Show messages by
This Post:
00
291806.6 in reply to 291806.5
Date: 01/06/2018 16:36:22
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
161161
Evo i statistike prvog kola :

Dan 1 (Subota 6 Januar 2018) od http://www.buzzer-manager.com

Rezultati kola
KK Optimus Devils 117 - kk pm 63
Sutjeska BDP 35 - Pasulj_i_Kobaja 87
bagdala 63 - tigersi 136
KK Skorpije 78 - crveni gusari 106
H@TTERY 109 - StariGrad 66
I B S 110 - Gooners 97
Kk Noob 87 - Klempici 105
KK FMP 122 - Head Hunters 130

Najbolji tim kola
Poena : 136 : tigersi
Skokovi : 68 : Head Hunters
Asistencije : 35 : H@TTERY
Ukradene lopte : 25 : KK FMP
Blokade : 15 : Head Hunters

Najbolja partija kola
Poena : 37 : J. Pušić (Klempici), B. Tomris (tigersi)
Skokovi : 24 : A. Rink (H@TTERY)
Asistencije : 17 : C. Exarchiotis (H@TTERY)
Ukradene lopte : 5 : J. Boyle (KK FMP), M. Jelić (KK FMP), Y. Pipet (KK FMP), M. Ðordević (Sutjeska BDP)
Blokade : 6 : A. Kalapothakis (Head Hunters), I. Ražnjatović (kk pm)

Najboljih 5 kola
Plej : B. Tomris (tigersi) (37 Poena, 8 Skokovi, 10 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 46
Bek šuter : C. Exarchiotis (H@TTERY) (21 Poena, 1 Skokovi, 17 Asistencije, 4 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 32
Krilo : T. Baukerts (tigersi) (28 Poena, 11 Skokovi, 8 Asistencije, 3 Ukradene lopte, 5 Blokade) : Efikasnost : 47
Krilni centar : C. Leborgne (tigersi) (20 Poena, 23 Skokovi, 9 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 1 Blokade) : Efikasnost : 47
Centar : K. Divac (H@TTERY) (23 Poena, 23 Skokovi, 0 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 2 Blokade) : Efikasnost : 46

MVP kola
T. Baukerts (tigersi) (28 Poena, 11 Skokovi, 8 Asistencije, 3 Ukradene lopte, 5 Blokade), C. Leborgne (tigersi) (20 Poena, 23 Skokovi, 9 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 1 Blokade) : Efikasnost : 47

Najslabija partija veceri
D. Bogićević (bagdala) (0 Poena, 1 Skokovi, 3 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 0 Blokade), : Efikasnost : -10

Sve vrste statistike
Igrac koji je zaboravio da skine rukavice : J. Pušić (Klempici), V. Hür (StariGrad) : 7 Izgubljene lopte

Igrac obelezen od sudija : L. Bucas (KK Skorpije), J. Zimonjić (StariGrad), S. Novaković (StariGrad) : 6 Lične greške

Gvozdeni covek : X. Sousa (Kk Noob), L. Kalinić (Kk Noob), N. Milošević (H@TTERY), C. Exarchiotis (H@TTERY), K. Divac (H@TTERY), A. Rink (H@TTERY), M. Mačkić (I B S), J. Pušić (Klempici), A. Gargano (bagdala), D. Bogićević (bagdala), B. Mrdak (bagdala), K. Borjanović (kk pm), M. Zdravković (kk pm), I. Ražnjatović (kk pm), T. Baukerts (tigersi), L. Banin (tigersi), B. Tomris (tigersi), C. Leborgne (tigersi), K. Pamphile (StariGrad), W. Yin Kwan (StariGrad), V. Hür (StariGrad), G. Paunić (Sutjeska BDP), M. Milojević (Sutjeska BDP), M. Ðordević (Sutjeska BDP) : 48 Minuta

Strelac : J. Pušić (Klempici) : 7 Trojke

Najbolji igrac : L. Banin (tigersi) : Rejting : 15.0

najgori igrac : G. Paunić (Sutjeska BDP) : Rejting : 2.5


This Post:
00
291806.7 in reply to 291806.6
Date: 01/06/2018 16:41:37
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
161161
Zaboravih da pomenem pojačanja... Sada ih neće biti osim ako naletim na nekog dobrog trojkaša za male pare.

This Post:
22
291806.8 in reply to 291806.7
Date: 01/06/2018 17:43:55
Overall Posts Rated:
33
Pozdrav i od mene. Nov sam ovde.
Nadam se da cemo uspeti da izborimo opstanak, posto vidim da ovde ima dosta dobrih timova. :D

This Post:
22
291806.9 in reply to 291806.1
Date: 01/06/2018 18:18:29
H@TTERY
III.14
Overall Posts Rated:
6060
Nikakav problem da neko od "novajlija" otvori novu temu :))

Dobrodosli svi novi/stari u novu sezonu i novu godinu. Zelim vam svima mnogo srece, zdravlja, kako vaseg tako i vasih igraca. Mene malo ubijaju plate ove sezone pa je pitanje koliko cu moci da ih izdrzim. Uglavnom ako ne osvojim ligu bice rasprodaje :D

Sreca dobro sam krenuo, pobedom, brdom asistencija i skokova ;)

Drago mi je da nam je forum ziv i ove sezone, doduse ne pisem cesto ali trudim se da ucestvujem.

Uzdravlje!

This Post:
00
291806.10 in reply to 291806.9
Date: 01/06/2018 21:28:17
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
161161
Nisam siguran u kojoj ligi, ali bio je običaj da novajlija otvori temu...

This Post:
00
291806.11 in reply to 291806.10
Date: 01/07/2018 00:28:45
Head Hunters
III.12
Overall Posts Rated:
140140
Јесте, у праву си, чини ми се да је, у петим лигама раније, постојао један такав, леп, стари, народни обичај. :)

Новајлија би се најпре, одевен у црвено, са све капицом на глави и врећом на леђима, необријан спуштао низ оџак, одакле би твитом извештавао америчку јавност о типу и карактеристикама пећи у којој се налази, обзиром да је у то доба, Америком владала, кажу до тада, незапамћена зима.
Оно што би након уследило, био је такозвани, "акт надмудривања", чин у коме би новајлија покушавао преварити и поклоном поткупити, традиционалну српску дечицу, не би ли му отворили врата пећи.., уз родитеље који су све то посматрали и истом се смешкали са стране.
Пошто би, као по обичају, остао без вреће, новајлија би од стране традиционалног српског домаћина бивао ухваћен за уво и најурен из куће, традиционалним српским џију-џицу ударцем, "ноге у дупе", чисто да му више никад, не падне на памет да се овде враћа и шпијунира у корист NSA!

Тек тако гарав и измрцварен, новајлија је имао могућност отворити пето-лигашку тему, под условом да је претходно већ окупио, локалне псе-луталице, који би га јахали натраг до матице.

Христос се роди и срећан Божић свима другари!

This Post:
00
291806.12 in reply to 291806.11
Date: 01/07/2018 02:35:10
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
161161
Zaista se rodi!

Nije u petim ligama, u nekoj trećoj je bilo... I nije bilo toliko komplikovano.

This Post:
11
291806.13 in reply to 291806.11
Date: 01/07/2018 04:16:05
KK Bjesomar
II.3
Overall Posts Rated:
126126
Voleo bih da napises knjigu:"Narodni obicaji i tradicija BB zajednice", bila bi to izuzetno citana i postovana literatura.. :D

This Post:
00
291806.14 in reply to 291806.4
Date: 01/07/2018 04:44:16
Head Hunters
III.12
Overall Posts Rated:
140140
Биће му интересантно сигурно, мада изразито, домишљата и квалитетна опаска. :)

Уверили смо се и сами, трансфер листа, просто је зрачила твојом неактивношћу протеклих дана. :)
О поједине форум-гласине, за које би новце могао отићи Банашевић, саплео сам се и ја, те сам лицитацију испратио до краја. А Ђуричића сам пожелео и у свом саставу. Одлично одрађен посао, иако те срећа и није баш претерано послужила када је о висини трансфера реч.
Добро је ако смо те нечим успели дотаћи. :) Одговоримо ли те и дезертерских тежњи и наведемо борби за опстанак посао је већ увелико готов. :)
То би могао бити, савршено добар алиби, пред неким свештеником рецимо. Код базербитлија се јасно зна, "или играш, или лочеш!" Трећег нема. :) Изузев ако ниси од оних раритета, који, и пију, и играју у исто време, онда стварно, широк наклон и капа доле. :) Али мудрост у главу и пажљиво са ТЛ-о. ;)
Није ти то од алкохола, јер рекоше да су неки научници, тамо негде, некад, независно од базер битера, утврдили да алкохол и неутралише бактерије и загрева тело, е сад односи си ли се то и на немачка пива и шкотски виски заиста не знам.., оно што сигурно знам је научни податак да је пићима домаће производње дефинитивно тако.. И са вотком. :)
Ти си то бре навукао негде на радном месту, у превозу, теретани и сличним локалитетима, на којима нити се лоче нити се игра ББ. ;) Проверено. Сто подсто. :)
А обзиром да помињеш Зелененка указује ми се промисао да те је вирус могао узјахати, једино на послу. :)
Јер то су ти симптоми, скичање, недостатак времена, воље.., бунцање. :)
Мада опет.., и са женама понекад може бити, подједнако симптоматично.. :) Али нећемо овом приликом о томе. :) ;)

Хвала на лепим речима, задовољство је ипак моје.
Допринос који ти и још неколицина људи овде, дословно поклањате, домаћој ББ заједници, заиста је немерљив са било чијим индивидуалним претензијама и напорима на ма ком плану, и сведок је једне велике, нама обичним, окорелим, ББ капиталистима, несхватљиве љубави према ББ-у и репрезенацији. Свака част стварно.

Што брже да нам оздравиш и обрадујеш неком титулом ове сезоне.
Срећан Божић и Христос се роди.

This Post:
00
291806.15 in reply to 291806.12
Date: 01/07/2018 05:03:19
Head Hunters
III.12
Overall Posts Rated:
140140
Чуо сам и ја. Али не знам да ли је тачно.

Ако је трећа у питању, и није баш немогуће за проверити. :)
За пар сати, двојица да се поделе у потрази, открили би о којој се лиги ради.., али ко ће сад тиме да се бави. :)

This Post:
00
291806.16 in reply to 291806.9
Date: 01/07/2018 06:24:04
Head Hunters
III.12
Overall Posts Rated:
140140
Хвала колега. :)
Најпре на овако флегматичном приступу отварању нове теме, а потом и на крајње, необичним и симпатичним, новогодишњим честиткама. :)
И ми вама, у Новој желимо, што виша и стабилнија, новчана примања. :) Како вас, тако и ваших играча. :)

Драго ми је да се поново срећемо. :) Мада, као што синоћ написа Озирис, не баш, у датим околностима. :)
Али жреб је такав какав је, шта да се ради.., ја га нисам бирао, а вама дефинитвно, није да не иде под руку. :)

Боље би ти било, ја сам пре неки дан узео да рачунам, и избројао, чини ми се и до, изнад 300 хиљадарки недељних издатака на примања запослених. Није мало.

Честитке, мада и поред свега поменутог, себи ниси дозволио луксуз од чак 30 изгубљених лопти! :)
Мислим да су такви случајеви у ББ-у заиста реткост, 25 украдених лопти противника.
Било би нам боље, да добро припазимо на своје џепове упутимо ли се према Железнику. :)

Ако у периоду одсутности, пијеш и проводиш се, нема везе, све ти је опроштено и заборављено. :)

Advertisement