BuzzerBeater Forums

BB Hellas > [ΕΚΛΟΓΕΣ] Λόγοι Υποψηφίων

[ΕΚΛΟΓΕΣ] Λόγοι Υποψηφίων (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
93352.6 in reply to 93352.5
Date: 6/2/2009 7:00:34 PM
Overall Posts Rated:
99
ebala ipopsifiotita skopos m einai na exoume mia ethniki me amesi apodosh stous agwnes kai na pame psila...THELW NA PW OTI OPOIO PAIDI BGEI NA KSERETE OTI THA KANEI OTI KALUTERO BORESEI GIA THN ETHNIKI MAS ..

Message deleted
Message deleted
Message deleted
Message deleted
From: o-sed
This Post:
00
93352.11 in reply to 93352.1
Date: 6/4/2009 8:38:43 AM
Overall Posts Rated:
00
Paidia katebainw stis ekoges kai zitaw tis psifous sas(osoi 8elete).Mporeite na deite oti tis treis teleutaies periodous pou paizw exw mia sta8eri 8esi(4-5) kai prospa8w gia to kalitero.Na eiste sigouroi loipon oti stin e8niki 8a ta dwsw ola kai 8a tn paw oso pio psila mporw!!!


PS: Exw ektos apo tis treis periodous kai empeiria apo pio pallia alla stamatisa gia kapoio diastima.Etsi exw empeiria kapou stis 7 periodous apo tis 9

From: Dagna
This Post:
00
93352.12 in reply to 93352.11
Date: 6/4/2009 11:11:45 AM
Overall Posts Rated:
00
Αγαπητοί συνάδελφοι,

ο λόγος που αποφάσισα να δηλώσω υποψηφιότητα ήταν η παρακίνηση κάποιων φίλων αλλά κυρίως αντιπάλων και φυσικά το εθνικό φρόνημα που διακατέχει τους περισσότερους από μας.
Όλοι οι υποψήφιοι αν κρίνω από τις πορείες τους αξίζουν να ασχοληθείτε έστω και 5 λεπτά με αυτή την ψηφοφορία και να βοηθήσετε με τον τρόπο σας την καλή πορεία της Εθνικής μας.
Καλή επιτυχία και τις θερμότερες ευχές σε όλους τους υποψήφιους συναδέλφους. Η αξία μας φαίνεται μέσα από τα έργα μας.

dagna


Message deleted
This Post:
00
93352.14 in reply to 93352.1
Date: 6/4/2009 7:56:10 PM
F.C Aris P.
IV.17
Overall Posts Rated:
1717
geia sas.eimai o valan1987.neos proponitis edo sto buzzerbeater.eimai molis ena misi seazon.i mia itan pou anebika kai i alli emeina sti sezon.an me psifisete ego tha kano oti kalitero gia tin ethniki.ego koito pio poli ti douleia kai ti forma ton ellinon paikton pos paizoun genika.an kai den exo elpides na me psifisete dld oute mia psifo den tha paro.pantos an gino pou den tha gino pote coach tis ethnikis tha kano oti kalitero gia tin omada.thanks ek ton proteron.:)

This Post:
00
93352.15 in reply to 93352.14
Date: 6/5/2009 3:23:20 PM
Overall Posts Rated:
00
Φίλες και φίλοι,
Μιας και πλησιάζουμε στο τέλος της εκλογικλης διαδικασίας, θέλω να τονίσω πως θα ή8ελα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ να γίνω ο νέος ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ της Εθνικής μας!!
Έχω ασχολιθεί αρκετές ώρες με το παιχνίδι αυτό εδώ και 7 σαιζόν!!!
Ελπίζω να έχω πλέον τις απαραίτητες γνώσεις ν' αναλάβω το βαρύ φορτίο της Εθνικής Ελλάδος!!!
Μπορεί η ομάδα μου να βρίσκεται στην 3η κατηγορία, όμως η σταθερή πορεία και η συμμετοχή ανελιπώς στα Play-off είναι ένα μικρό δείγμα της δουλείας μου!!
Πιστεύω ότι αυτή η ομάδα που έχω είναι καλύτερη από ομάδες της 2ης εθνικής κατηγορίας, έχοντας σαν απόδειξη αγώνες κυπέλλου με τις ομάδες αυτές, τις οποίες η ομάδα μου νίκησε και με αρκετούς αναπληρωματικούς!!!
Τώρα το μόνο που μπορώ να υποσχεθώ είναι ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ και ακόμα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΝΑΣΧΟΛΙΣΗΣ!!
Εύχομαι ΚΑΛΟ ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!
Θα στηρίξουμε όλοι μας τον νέο προπονητή!!!
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!

This Post:
00
93352.16 in reply to 93352.15
Date: 6/6/2009 3:20:17 AM
Overall Posts Rated:
3131
Στις 7πμ τρεις ήμερες πριν κλείσουν οι εκλογές, θα ξεκινήσει ο Δεύτερος Γύρος με τους ΠΕΝΤΕ πρώτους υποψηφίους στις ψήφους, συν τις ισοπαλίες, συν αυτούς που έχουν το ελάχιστο 5% των συνολικών ψήφων. Από αυτό το σημείο και μετά, δεν θα επιτραπούν νέες υποψηφιότητες.
Από εκεί και πέρα, θα επιτρέπεται ένα και μόνο νήμα από κάθε υποψήφιο στα Φορουμς.


Μπηκαμε στον δευτερο γυρο, οπου οι υποψηφιοι που συνεχιζουν ειναι (με τυχαια σειρα):

Dagna
Childress_7
Tyfonas
Prasinoaimatos13
Apapa
Yiannisosfp
Eddie johnson


Παρακαλω, να τηρηθουν οι Κανονες των Εκλογων σχολαστικα, ιδιως απο εδω και μπρος.

Γεννήθηκες μαύρος, έζησες άσπρος. M.Jackson ζεις, για πάντα Παοκτσής.
Advertisement