BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > Basketbol

Basketbol (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
166221.60 in reply to 166221.57
Date: 1/9/2011 2:51:19 AM
Overall Posts Rated:
5959
var hocam sana da soyleyım 2 ıncı numunenın negatıf cıktıgı sımdıye kadar gorulmemıs ona dayanarak ceza alıcak dıye demec vermıs turgay atasu.. aslında f bahcelılerde bılıyor pozıtıf cıkıcagını ama savunma mekanizmaları aha ıste bır acıgını yakaladık turgay bey ıstıfa etsın dıye cıglık atıyorlar kendı oyuncularının ayıplarını kapamak ıcın ..

ASLOLAN HAYATSA HAYATTA BEŞİKTAŞTIR
This Post:
11
166221.61 in reply to 166221.60
Date: 1/9/2011 5:07:30 AM
Overall Posts Rated:
245245
- hocam işin yine fenerbahçeliliğe bağlanması üzücü. ben taraf olmak deyince (sizin de atasü'ye de sürekli hoca demenizden hareketle) sevdiğiniz hatta belki mesleki bir yakınlığınızın olduğu bir adama olan yakınlığı kastettiğinizi düşünmüştüm ama sanırım mesele fb-bjk rekabetiymiş. çünkü atasü'nün açıklamalarını dün tekrar bulmaya çalışırken fark ettim ki kendisi eski bjk yöneticiymiş. ben olaya fikri münakaşa diye bakarken gelebildiğimiz nokta bu mudur yani; fenerbahçeliler ayıplarını kapatıyorlar. iyi o zaman ben de beşiktaşlıllar eski yöneticilerinin ayıplarını kapatıyorlar mı diyeyim! olur mu şimdi bu! (diyebilirsiniz ki ben mesaja size yazmadım ama sizinle tartışmayı yürüten biziz ve bu laflar bu şekliyle bize geliyor.)

- ben şahsen böyle bir açıklama dolayısıyla istifasını falan da talep etmiyorum, yönetimin isteği beni bağlamaz. benim temennim taurasi olayında tarafsızlığını kaybetmiş bir kişinin bu olay için karar verici konumda olmamasıydı. yoksa ismini ilk defa duyduğum bir adamın ilk hatasında kellesini isteyecek kadar insafsız ve genellemeci bir adam değilim.

- ha işin hukuki yanını daha iyi mi biliyorsunuz demişsiniz. belki daha iyi bilmiyorumdur ama nihayetinde ben de bir hukukçuyum; işkembe-i kübradan sallıyor değilim.

This Post:
11
166221.62 in reply to 166221.61
Date: 1/9/2011 5:23:24 AM
Overall Posts Rated:
5959
turgay atasu efes pılsenlı basketbolcuya dopınglı cıktıgı zaman ceza verılen kurulunda ıcındeydı o zaman tarafsız davranıp gereklı cezayı veren kısı konu f bahce oyuncusu olunca neden tu kaka oluyor hocam evet turgay atasunun bjk li oldugunu bılmıyen yok zaten ama bu olayların bjk ıle baglantısını ben cozemedım bır suc var karsılıgındada cezası var...
zaten f bahcede kulup olarak bunun suc oldugunu kabul edıp oyuncusu ıle sozlesmeyı fes etmıs suc kabul edıldıkten sonra neden hala ıtıraz edılır (ıtıraz eden kulup degıl taraftarları )ve olaylar baska yone cekılır bır takımın sempatızanı olmak o takımı haksız oldugu yerlerde de korumaksa sızınkı taraftarlık degıl fanatıklık oluyor konu cuk uzadı devam lı aynı seylerı yazmak tan ve aynı cevap ları almaktan sıkıldım bu konuda acıkcası cunkı objektıf ve tarafsız bakılmadımı tartısmanın faydası yok...
sımdı sende tarafsın dıyıceksın evet bjk lıyım ama chatman olayınıda ornek verdım ve her kulubun basına gele bılır oyuncuların sorumsuzlugu yuzunden verılen cezalar bunlar ,kulupler kabul edıp oyuncularıyla sozlesmesını fes ettıkten sonra kulub bazında sorun yoktur zaten ...ismını ılk defa duydugunuz bırının kac senedır o gorevlerın ıcınde oldugunu bılmeden taraf oldugunu dusunmenızde tuhaf ,taraf olsa o gorevlerde 20 sene kalabılırmıydı sızce..neyse sıze kolay gelsın fazla uzadı bu tartısma ortak bır noktada bulusup anlasılcak bır konuda degıl zaten

ASLOLAN HAYATSA HAYATTA BEŞİKTAŞTIR
From: TuRgAy

This Post:
00
166221.63 in reply to 166221.1
Date: 1/13/2011 9:50:14 AM
Overall Posts Rated:
1313
Beşiktaş ve Allen Iverson'a kötü haber... Siyah beyazlı takımın büyük umutlarla transfer ettiği ve dünyada da büyük yankı uyandıran NBA'li yıldızın basketbol yaşantısı tehlikede.

Siyah beyazlı takımın gözdesi bundan 2 ay önce kaval kemiğindeki rahatsızlık sebebiyle MR çektirmişti. Aradan geçen 8 hafta içinde ağrıları artan Iverson yine MR çektirdi. Kemikteki deformasyonun büyüdüğü ve kanserli olabilme ihtimali otaya çıktı. Bu sıkıntılı gelişme sonrası ünlü oyuncu Amerika'daki doktoruyla görüştü ve durumu anlattı. Allen Iverson da doktorunun isteği üzerine çekilen MR ve sonuçları doktoruna gönderdi.

Garip bir Haber . Umarım değildir .

kaynak - ekolay

I Play Every Game Like As My Last Game
From: Guzzz
This Post:
00
166221.64 in reply to 166221.63
Date: 1/30/2011 4:01:53 PM
Overall Posts Rated:
255255
Çekilebilecek en berbat kurayı çektik açıkçası;
İspanya
TÜRKİYE
Litvanya
Birleşik Krallık
Polonya
Macaristan,Finlandiya veya Portekiz.,

1.torbadan İspanya tamam ama 3'ten ev sahibi ve iyi formdaki Litvanya çok kötü oldu.İngiltere tam kadro gelirse bizi çok zorlar.Polonya bizi zorlar demiyorum ama 5.torbada bile böyle bir takım geldi.

Üstelik çapraz grubumuz da çok güçlü..

Diğer Gruplar

B Grubu
Sırbistan
Fransa
Almanya
İsrail
Letonya
İtalya

Sırbistan zaten iyi bir ekip.Fransa tam kadro gelirse çok şeyler yapar.Nowitzki'nin Almanya'yı değiştireceğini söylemeye bile gerek yok.Barniani'li,Gallinari'li,Belinelli'li güçlü bir İtalya var.Eşleşmek için İtalya,Letonya ve İsrail ideal.İsrail bile kalburüstü bir takım.

C Grubu
Yunanistan
Hırvatistan
Karadağ
Makedonya
Bosna Hersek
Portekiz,Macaristan veya Finlandiya.

Bu grupları gördükten sonra Yunanistan şampiyon olur demek çok da zor değil şuna bak!

D Grubu
Slovenya
Rusya
Belçika
Gürcistan
Bulgaristan
Ukrayna

Ah Rusya yerine şu grupta olsaydık demek gerekli bile değil!C ve D grubu çok kolayken,A ve B grubu çok zor!

This Post:
00
166221.66 in reply to 166221.64
Date: 1/30/2011 5:15:20 PM
Overall Posts Rated:
6565
bızım grup dısında hıc bı grup zorlu degıl. fransa eh belkı ıdare eder bı takım olabılır ama onlar da da cok eksık olur, nowıtzkı de donmez almanyaya, donse bıle ılerleyemezler zaten.

lıtvanya cok agır olmus bızım gruba. anlasılan klasık basarılı turnuva sonrası basarısız sonuc tekrarlanancak turkıye ıcın.

From: D-Will8

This Post:
00
166221.67 in reply to 166221.66
Date: 1/30/2011 5:20:59 PM
Overall Posts Rated:
140140
hocam Türkiye artık eskisi gibi değil inan ki bu 2010 bizim için dönüm noktası oldu ve artık eskisi gibi inişli çıkışlı değil hep yukarılara oynayan bir milli takım olacaktır.

From: upinoz

This Post:
00
166221.68 in reply to 166221.66
Date: 1/30/2011 5:27:02 PM
Overall Posts Rated:
11
ispanyayı yenebileceğimizi düşünüyorum.litvanyayla 1.lik için kapışırız bence.ingiltereye gelince onlar bizi zorlayacak güçte değiller en fazla 4.lüğü zorlarlar.çapraz gruptaysa fransa 3 israil 4 olur büyük ihtimal.biz ispanyayı ya da litvanyayı yenip en kötü 2.liği garantilersek zorlanmadan fransa veya israili yeneriz.

Last edited by upinoz at 1/30/2011 5:28:24 PM

From: D-Will8

This Post:
00
166221.69 in reply to 166221.68
Date: 1/30/2011 5:34:10 PM
Overall Posts Rated:
140140
hocam bu sene ingiltereye dikkat!!!

From: upinoz

This Post:
00