BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
From: m4ti_

This Post:
00
150717.602 in reply to 150717.600
Date: 9/8/2010 6:17:47 PM
Overall Posts Rated:
2121
We Francji jakoś nie narzekają na niego;] Wiec i u nas by mógł zagrać.
Chodz do klubu ss100 nie należał by.

From: Mario

This Post:
00
150717.603 in reply to 150717.602
Date: 9/8/2010 6:21:06 PM
Overall Posts Rated:
605605
Tak popatrzyłem na składy czołówki w rankingu i wiedzę, że u nas brakuje rasowego SF. Jest u nas jakiś wypasiony zawodnik szykowany na tę pozycję?

This Post:
11
150717.604 in reply to 150717.598
Date: 9/8/2010 6:27:38 PM
Overall Posts Rated:
12061206
CzyTy BB King wiesz, której reprezentacji jestem scautem??

Odpierwiastkuj się ode mnie, przestań najlepiej pisać.
Od dwóch miesięcy biegałeś za mną po wszystkich wątkach i się przypieprzałeś jak ta złośliwa menda, bo dostałem więcej głosów w wyborach. A ja to grzecznie znosiłem, ileż do kurtki nędzy można.
Byłeś skautem U21. Jest o tym informacja w ogłoszeniu kadry. Byłeś skautem wszystkich C w wieku od 18 do 21 i jeszcze jakiś PF-ów. Węgrzyn gdy otrzymał powołanie do NT, to był raptem tuż wyjściu z 22 lat. Czyli on i jego rocznik raptem przez sezon nie był pod Twoją jurysdykcją. Spokojnie jednak powinieneś mieć bazy tego rocznika (i młodszych zawodników) sprzed 15-tu tygodni. Drastycznych przetasowań w tych bazach nie powinno być. Jakbyś miał porządnie te bazy zrobione, to mógłbyś dać Matiemu i Węgrzyn nigdy nie byłby powołany.
Poza tym jako skaut U21 powinieneś chyba widzieć, że są zawodnicy w wieku 21 lat ze skillami lepszymi od Węgrzyna. I to powinno wystarczyć do wysunięcia wniosku, że Węgrzyn do kadry się nie nadaje.

Ciągle był w czołówce.

Nie prawda. Piszesz tak, bo się nie znasz. Bo nie wyskautowałeś lub nie chciałeś wyskautować lepszych zawodników. Jak mógł być w czołówce z takimi skillami? Jak bez problemu da się znaleźć 21-latków, którzy obecnie mają lepszy dół i dużo lepszą górę.

Od 4 tygodni trenuję mu JS na PF i SF-ie i nie skoczył ani razu! Raz dostał chyba blok i nie skoczył. W tamtym i trochę w tym sezonie dostał HN i DV ale skoczył chyba też tylko raz( jeszcze w tamtym sezonie jak dobrze pamiętam). Próbowałem mu też trenować OD ale po 3 tygodniach nie skoczył i też zrezygnowałem.

Najwidoczniej jest za wysoki ;-)
Może więc w końcu dotrze do tej zacietrzecionej łepetyny, ze 226cm to prawie najgorszy wzrost dla Centra w BB ;-) Gorszy jest tylko 229cm ;-)

PS.1 Skąd masz skille mojego gracza skoro ani razu nie był na TL-u i m4ti Ci ich nie udostępnił?

Gów... guzik Cię to obchodzi. Mam jego skille, bo mam Moc BB Kinga. Może włamałem Ci się na konto, albo shakowałem buzzerbeatera, a może użyłem Ciem... to znaczy się Jasnej Strony Mocy, a może byłem u wróżki, lub strzelałem i miałem farta ;-) Nie muszę się przed Tobą tłumaczyć ;-)
PS.2 Mamy koniec sezonu. Niedługo PO i walka o awans do II ligi. Dlaczego wklejasz skille jednego z moich kluczowych zawodników na publiczne forum? Nie uważasz, że to trochę nie fair. Średnio mi się podoba, że je wkleiłeś.

Wkeliłem, bo taki miałem kaprys ;-) Nie pierwszy to i nie ostatni zawodnik, którego skille są wklejone na forum nie przez właściciela. Jakbyś nie biegał jak jakiś pomylony histeryk i nie pisał do mnie offensami to może bym nie wkleił. A jak będę miał kaprys, to wkleję skille wszystkich Twoich zawodników. Albo wyślę nawet bb@ do rywali ligowych.
Mi się nie podobało i uważam Twoje chamskie zachowanie po przegranych wyborach. I na forum i poza forum.
PS.3 Co chcesz osiągnąć przez wklejenie tych skilli? Mam Ci wkleić skille innych zawodników żeby udowodnić Ci swoje kompetencje scauta?

To, że skompromitowałeś się jako skaut i jako prezes prowadzący zawodnika do kadry. Przy odpowiednio prowadzonym skautingu i odpowiedniej selekcji Węgrzyn nigdy kadry nie powinien powąchać. A powąchał dlatego, że zawaliłeś jako skaut.
W głównej mierze przez Węgrzyna przegraliśmy el.ME. Prawie w każdym meczu był najgorszy na boisku, a jest to wielka sztuka na pozycji Centra, który w dodatku grał mało minut (wiadomo, że im więcej minut tym gorsza ocena meczowa).
PS.5 Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać defensywny C?
Wszystko >=7, od tego trzeba zacząć, a potem dopiero można się zacząć bawić w rzeźbienie zadaniowców.

Last edited by B.B.King at 9/8/2010 6:32:48 PM

From: B.B.King

This Post:
00
150717.605 in reply to 150717.601
Date: 9/8/2010 6:31:59 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Słabo wskazałeś te różnice. To trochę więcej niż tylko tempo. Podpowiedź. Popracuj nad napisaniem rozprawki DV a wolne i szybkie tempo (czyli w szczególnym przypadku LP lub LI).

This Post:
00
150717.606 in reply to 150717.599
Date: 9/8/2010 6:38:20 PM
The French Bulldog's
II.4
Overall Posts Rated:
11471147
Second Team:
The French Bulldogs II
Problem neta już odstawmy na bok bo wszystko bedzie już wporządku.


Ja wiem, że wszystko teraz będzie już w porządku, przecież widzę, że się logujesz często i nawet jesteś aktywny. Tylko uważam, że w czasie kiedy było to najważniejsze dla naszej reprezentacji nie byłeś aktywny i z tym mam problem, wybraliśmy Cię My na selekcjonera, a Ty nam później wykręciłeś taki numer, jaki wykręciłeś...

Wiec jako Twój wyborca jeszcze raz Cię proszę abyś mi wyjaśnił dlaczego mnie zawiodłeś i odpowiedział na moje pytanie związane z Twoją wypowiedzią:
Co do walkowera to dzien przed wyborem mnie na selekcjonera straciłem kontakt ze swiatem


From: B.B.King

This Post:
22
150717.607 in reply to 150717.597
Date: 9/8/2010 6:49:37 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie rozumiem dlaczego tak przyczepiliście się tego kozlika? Co on wam zrobił?

To ja Ci powiem. Jak Cię nie było, to Kozlikowie coś się we łbie poprzewracało gdy zobaczył, że dostał mniej głosów wyborów we mnie. I wymyślił sobie, że będzie mnie na każdym kroku atakował i nawet to napisał (że jest przerażony, że dostał mniej głosów i że to dlatego, że mnie nie atakował i trzeba zacząć to zrobić). Co postanowił to zaczął robić. W każdym wątu gdy tylko zobaczył jakiś mój post to starował z zaczepkami. Jak go zaczynałem ignorować w jednym wątku, to leciał do następnego.
Pomijając to, że większość to były głupoty, to pisał do mnie pełno chamskich bluzgów i wyzwisk. Bo mój nick działa na niego jak płachta na byka ;-)
Jak gdzieś widział, że napisałem, że białe jest białe, to od razu leciał, żeby napisać, że jest czarne ;-)
Ludzie już są zniechęceni robieniem tego burdelu na forum.
A jak coś zrobiłem dla kadry to też od razu leciał i z tego szydził, deprecjonował. Szczerze mówiąc miałem wielką ochotę się wypiąć na kadrę, sam wiesz, że aktualnie najwięcej byś na tym stracił.
A tu nawet masz jego ostatni wybryk:
Tu napisał, że powinniśmy grać z Francja CT: (150717.282).
Potem ja gdzieś po tygodniu napisałem, że powinniśmy grać CT (parę postów niżej). Uderz w stół...
No i nagle stał się wielkim przeciwnikiem CT: (150717.303) ;-)
Przez tydzień zapomniał, że sam był za CT ;-) Tu widzisz jego hipokryzję.

Więc teraz kiedy widać jak się skompromitował jako skaut, to trzeba to pokazać. Mówisz, że nie miałeś baz. Ale przecież powinieneś dostać od niego, bo ci zawodnicy tydzień lub 15 tygodni wcześniej byli pod jego "opieką".

From: Jax

This Post:
11
150717.608 in reply to 150717.607
Date: 9/9/2010 3:33:56 AM
Overall Posts Rated:
773773
mógłbyś wyjaśnić w jaki sposób zdobyłeś skile zawodnika ????

tylko nie pisz mi o jakichś duperelach mocach chloroforach itp.rzeczach bo już za stary na to jestem

m4ti pisze że nie ma żadnego sztabu że wszystkim zajmuje się sam a ja jakoś nie widzę na stronach reprezentacji NT i U21 abyś widniał jako osoba zajmująca sie skautingiem ani czymkolwiek związanym z kadrą .


From: Big Z

To: Jax
This Post:
11
150717.609 in reply to 150717.608
Date: 9/9/2010 4:07:43 AM
Overall Posts Rated:
6363
mógłbyś wyjaśnić w jaki sposób zdobyłeś skile zawodnika
Pewnie dostał bezpośrednio od któregoś selekcjonera, albo ma dostęp do jakiejś z baz, z kadrowiczami. No i teraz każdy kto podpadnie wiadomo komu będzie mógł zobaczyć na forum skile swoich polskich zawodników (nawet tych powołanych przez selekcjonera na chwilę żeby sprawdzić skile). Widziałeś jaki był w PLK szał powołań kilkanaście dni temu: powołani byli praktycznie wszyscy Polacy z ekstraklasy, nawet Ci którzy nie mają szansy na grę w kadrze, albo będą mieli w dalekiej przyszłości.

Szkoda, że nie ma przy każdym zawodniku takiego przycisku: "zabroń powoływania do kadry". Wtedy można by ochronić swoich niektórych graczy przed wyciekiem skili na forum :/
Trudno, trzeba będzie odpuścić kasę z gadżetów i zabrać się za trenowanie obcokrajowców. Na szczęście ten nowy Center, którego kupiłem jest Serbem :)

From: Mario

To: Jax
This Post:
11
150717.610 in reply to 150717.608
Date: 9/9/2010 4:21:47 AM
Overall Posts Rated:
605605
Tu się z z Tobą zgadzam, bbking winien się z tego wyspowiadać i to mocna. Bo tu ładne nadużycia mocy się wydają, że są.

From: Pewu

This Post:
11
150717.611 in reply to 150717.610
Date: 9/9/2010 4:30:26 AM
Overall Posts Rated:
914914
Tu nie ma co się spowiadać, bo widać jak czarne na białym, że ma dostęp do bazy. Nie było możliwości podglądu jego umiejętności, bo nie był ani razu wystawiany na LT, także selekcjoner po prostu musiał podać jego dane, może w zamian za listę zawodników wg. ss10? Szkoda czasu na rozważanie, bo efekt jest taki, że gośc ma dostęp do wielu informacji, które powinny omijać go szerokim łukiem. Nie wiem jak wy, ale ja zacznę myśleć o treningu obcokrajowców

From: Mario

To: Pewu
This Post:
22
150717.612 in reply to 150717.611
Date: 9/9/2010 4:32:42 AM
Overall Posts Rated:
605605
A takie zachowanie nie podlega pod jakąś karę? Czy GM się nie powinien tym zaciekawić w takim bądź razie? Skoro mamy szaleńców co jak się zdenerwują to dzielą się skillami graczy naszych?

Advertisement