BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 HR

U21 HR

Set priority
Show messages by
From: canci

This Post:
00
320337.61 in reply to 320337.60
Date: 1/19/2024 7:13:48 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
MVV
Hrvatska - Crna Gora 147-103 (72972)

Ocekivana visoka pobjeda protv crne gore. Kvalitetniji smo forma na dobrom nivou i to je rezltiralo sa skoro 50 koseva razlike. Buneta najbolji s 25p a lolek s 11a. Sostar se brzo ozljedio pa je lolek igro skoro cijelu tekmu. Tu se nema kaj filozofirat jer ipak smo kvalitetniji.

Sada slijedi grcka. Cekao sam trenig, docekao i otcekao. Forma za razliku od proslog tjedna pala i to opet od nasih glavnih igraca. Ne mogu vjerovat kolikko nas ove sezone ne mazi i to je nes najgore kad si izbornik jer na formu najmanje utjeces. Rajh koji je medu najboljim.igracima, stalno na formi 7. U kontaktu sam s njegovim menadzerom ali on ove sezone ko da je zaboravljiv. Prosle je bio idealan s dosta forme 9 ove sezone vec treci put zezne formu. Grcka se zna da nam.je najtezi protivnik i ako zelimo parirat bar 80% momcadi mora imat formu 9. Sada to nije slucaj. Moramo se drugacije vadit. Igramo doma i probat cemo na tu kartu. Predat sr necemo ali ostajr zal sto protiv najjacih nejdemo i mi jako

From: canci

This Post:
00
320337.62 in reply to 320337.1
Date: 1/29/2024 3:37:10 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
MVV
Hrvatska - Grčka 83-100 (7301)

Ovog puta malo kasni izvjeszat ali bitno da dode. Grcka je ipak bila prejaka za ans. Manjak forme kod najboljih igraca nas je vec na pocetku sputalo i ako i da su oni bili u top ne znaci da bi sigurno dobili. Moram rec da bez obzira na sve odigrali smo pravu tekmu. Suterski nismo bili na nivou ali disali smo grckoj za vratom cijelu tekmu.

Opet prvu cet ulazimo dosta lose i na kraju prve zaostajemo 10 poena. Drugu smo se stabilizirali i smanjili na 7. Trecu smo igrali dost dobro akose dobro i sjecam izjednacili smo ali drugi dio trece pad i odlazi grcka na 15 razlike sto je jos moguce za stic ali kako je grcka do tad igrala bilo je tesko za ocekivat. Na kraju poraz od 17 razlike. Kod nas najbolji stulic s 19p ali los sut. Rajh totslno van s 0-5 suta ali bilo je to i za ocekivat. Sostar isto jako los a ta dva su nam vode ekipa a nazalost nitko kh jucer nije uspio zamijenit i svi su upali u taj mlin.

S tim porazom ostali smo medu 32 repke. Sad smo 29. i danas idemo u gkste luksemburgu. Realno favoriti smo veliki i ocekuje s epobjeda da se pomaknemo par mjesta ispred jer sada je jasno da ako prodemo prva tekma nokauta je u gostima i tamo nema laganih. Bitno je danas dobit pa onda u vidjet kog cemo izvuc. Moramo se spustit ispod 40. mjesta da ipak na ep imamo bolju poziciju u grupi

From: canci

This Post:
11
320337.63 in reply to 320337.62
Date: 1/29/2024 3:35:25 PM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
MVV
Izgubili smo danas u produzetku 2 razlike. Nisam ni u snvima mislio da je to mpguce. Fulao sam vanjski flaster ali i bez toga nema razloga za poraz. Sekundu prije kraja nam zabiju za produzetke. Mi imamo 2 slobodna za drugi produzetak fulamo 1. Na kraju cetvrte cetvrtine vodimo 5 razlike i zabijemo jedan kos iz slobodnog. Nemam rijeci niti volje za ovo. Cilj nismo ostvarili da prodemo medu 32 sto smatram sramotom razocaranjem velikim. Zbog toga ovaj mandat cu normalno odradit do kraja pa prepustit nekom drugom jer nakon ovog volje nemam. Sljedeca generacija nije nesto a iza toga dolaze 2 dobro postavljene tako da ko god dode doc ce u sreden dio

Last edited by canci at 1/29/2024 3:36:15 PM

From: Zid Drvo

This Post:
00
320337.64 in reply to 320337.63
Date: 2/1/2024 9:56:02 AM
Vrbani Zagreb
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
5555
Cilj nismo ostvarili da prodemo medu 32 sto smatram sramotom razocaranjem velikim. Zbog toga ovaj mandat cu normalno odradit do kraja pa prepustit nekom drugom jer nakon ovog volje nemam. Sljedeca generacija nije nesto a iza toga dolaze 2 dobro postavljene tako da ko god dode doc ce u sreden dio


Šta nemožeš promijeniti stvari u reprezentacijji da to krene konačno na bolje i ponovo se nominirati? Jedan mandat je ionako premalo za išta značajnije. Nemoj me krivo shvatiti, ali vidim iz aviona šta ne valja i dojma sam da tko god dođe neće nešto bolje rezultate ostvarivati.

From: canci

This Post:
00
320337.65 in reply to 320337.64
Date: 2/1/2024 11:37:03 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
MVV
Vec su se promijenile to je ocito jer ova generacija je vila puno bolja nego prijasnje. To znaci da nisam dobro odradio utakmice. Prvenstveno ru mislim na Irsku i Luksemburg. Nje meni problem ostat jer znam da nakon iduce generacije dolaze 2 dobre. Sto se tice aviona, slobodno mi reci. Primam kritike kao i pohvale i nemam problema sa tim

From: Zid Drvo

This Post:
11
320337.66 in reply to 320337.65
Date: 2/1/2024 12:26:37 PM
Vrbani Zagreb
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
5555
Više je ljudi oko repke, više je igrača, to je bolje, ali ništa se nije značajno pomijenilo. Po svemu napisano od vas koji ste oko repke i ovome što pišeš tokom mandata i dalje su greške iste. To je vidljivo po utakmicama i taktikama. Najviše na zadnjoj tekmi i postavljenoj taktici. Bez obzira na rezultat i odluku kojom taktikom si odlučio igrati, nisi postavio ni blizu optimalom s obzirom na igrače. To sam zaključio pogađanjem igrača koji se nalaze u ekipi s obzirom na zahtjeve i onome što viđam na transfer listi. Ne vjerujem da sam u krivu iako mizerna mogućnost postoji jer neznam ocijene svih igrača. Što se tiče taktike koju si stavio u zadnjoj utakmici, nisi pogriješio, jer gotovo sa bilo kojom taktikom si mogao pobijediti. Pokušavam reći da ocijene na koje gledaš nisu sukladne pozicijama na kojima ti igrači igraju. S obzirom da sam svo znanje podijelio po Hrvatskom forumu, jedino što ti ja mogu je da mi daš ocijene igrača i postavim ti ekipu sa istom taktikom kojom si igrao. Pa ti usporedi. Svoje i moje. Čak možeš isprobati u narednim prijateljskima.

From: canci

This Post:
00
320337.67 in reply to 320337.66
Date: 2/2/2024 4:42:44 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
396396
Second Team:
MVV
Dobio je uvid u igrace i dao je svoju postavu. Ta postava ce sad odigrat zadnju tekmu i s tom utakmicom zavrsava ova generacija i okrecemo se novoj koja ce sudjelovat na ep

From: Jukic

This Post:
11
320337.68 in reply to 320337.66
Date: 2/4/2024 1:04:54 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
Mislim da su ovakve prozivke bez ikakve veze.

Utakmica je izgubljena u 2 razlike s tim da je Luxemburg imao prednost domaceg terena i nasu krivu obranu.
Cijela repka im je sastavljena oko 4 unutarnja igraca tako da jedina sansa da nas dobiju je bila da mi falimo obranu.
nisi postavio ni blizu optimalom s obzirom na igrače
ovo su totalne gluposti, bez uvida u same skillove igraca, zvuci bahato i glupo. Najlakse je biti vojskovoda nakon bitke.

Nemozemo se stavljati u poziciju izbornika koji je u datom trenutku imao ponuđenu listu igraca sa takvom formom koja je bila.

Malo pritiska malo treme i greskice se dogadaju.
Razlika igraca u u21 repci je zanemarivo mala svega nekih 10ak skillova tako da i sitnice mogu presuditi.
Na nasu zalost ovaj put je presudilo u tudju korist.
Koliko je volje i zelje od Cancija ulozeno u ne samo repku nego i cijelu zajednicu ja sam rekao ima moj glas dok god ima volje za vodenjom iste.

To sam zaključio pogađanjem igrača koji se nalaze u ekipi s obzirom na zahtjeve i onome što viđam na transfer listi

Koliko je igraca bilo na tl-u od pocetka sezone?

S obzirom da sam svo znanje podijelio po Hrvatskom forumu, jedino što ti ja mogu je da mi daš ocijene igrača i postavim ti ekipu sa istom taktikom kojom si igrao.
- moze se i citirati to veliko znanje, a ne prepirati i prozivati.
Takoder veliko je znanje podjeljeno jos sa starog kluba ili se govori o trenutnom?

From: Zid Drvo

This Post:
00
320337.69 in reply to 320337.68
Date: 2/4/2024 1:17:07 PM
Vrbani Zagreb
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
5555
Briješ krivo, nema tu nikakvih prozivki. Mislim da nitko ne želi da opet sljedećih 40 sezona Hrvatska bude bez ikakvog rezultata.

Last edited by Zid Drvo at 2/4/2024 1:29:03 PM

From: Jukic

This Post:
00
320337.70 in reply to 320337.69
Date: 2/4/2024 1:27:34 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
U tom slucaju si mogao samo malo drugacije srociti i ovo bi vise djelovalo kao koristan savjet kojih manjka u zadnje vrijeme opcenito na bbu.

From: Zid Drvo

This Post:
00
320337.71 in reply to 320337.70
Date: 2/4/2024 1:34:37 PM
Vrbani Zagreb
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
5555
Jesam i ne manjka ničega. Evo ovdje https://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr... imaš i za seniore na seniorskom forumu. Da li ti je to išta koristilo? Jesi li šta promijenio kod seniora? Nisam te vidio ni da išta od toga komentiraš? Ne smatraš da je korisno?

Last edited by Zid Drvo at 2/4/2024 1:34:59 PM

Advertisement