BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
From: Jax

This Post:
55
150717.614 in reply to 150717.609
Date: 9/9/2010 5:45:59 AM
Overall Posts Rated:
773773
mógłbyś wyjaśnić w jaki sposób zdobyłeś skile zawodnika
Pewnie dostał bezpośrednio od któregoś selekcjonera, albo ma dostęp do jakiejś z baz, z kadrowiczami. No i teraz każdy kto podpadnie wiadomo komu będzie mógł zobaczyć na forum skile swoich polskich zawodników (nawet tych powołanych przez selekcjonera na chwilę żeby sprawdzić skile). Widziałeś jaki był w PLK szał powołań kilkanaście dni temu: powołani byli praktycznie wszyscy Polacy z ekstraklasy, nawet Ci którzy nie mają szansy na grę w kadrze, albo będą mieli w dalekiej przyszłości.

Szkoda, że nie ma przy każdym zawodniku takiego przycisku: "zabroń powoływania do kadry". Wtedy można by ochronić swoich niektórych graczy przed wyciekiem skili na forum :/
Trudno, trzeba będzie odpuścić kasę z gadżetów i zabrać się za trenowanie obcokrajowców. Na szczęście ten nowy Center, którego kupiłem jest Serbem :)



Właśnie o tych powołaniach też chciałem napisać , co może dać reprezentacji gracz o potencjale allstar w wieku 26 lat z pensją 42 tys z mojego klubu ??? no chyba nic a jeżeli nawet jest coś w stanie zaoferować to bardzo źle o niej świadczy . Po co powoływać takiego zawodnika ???? dla mnie cel jest jeden sparwdźmy sobie co tam kto ma i co oni w tej PLK mają .
Jakoś mi to może bardzo nie przeszkadza ale trochę dziwi .

To że bazy ze skilami mają dostęp " wybrani " można wywnioskować chociażby po dyskusjach związanych z meczami gdzie często BB King operuje słowami takimi które jasno świadczą o tym że wie jaka kto ma umiejętność i na jakim poziomie . Czy to nie jest dziwne że takie informacje wyciekają sobie i dostęp do nich maja niepowołane osoby komletnie niezwiązane z reprezentacją ??

Mógłby mi to ktos wyjaśnić ???

From: Czesław

This Post:
00
150717.615 in reply to 150717.597
Date: 9/9/2010 5:52:44 AM
Overall Posts Rated:
179179
Oj oj oj wyczuwam agresję:)

Bardzo, bardzo źle wyczuwasz:).

Jak wygląda sprawa z Twoim sztabem? Czy takiego w ogóle istnieje? Szpiedzy? Szperacze? Różni skauci? Itp?

Na dzień dzisiejszy wszystkim zajmuje się ja. Przygotuję wszystko skautom ktorzy będą od następnego sezonu więc będę mógł zająć się czymś innym.

Mógłbyś to wyjaśnić?
Za jakich zawodników będą odpowiedzialni skauci? Ilu ich będzie? Co z zawodnikami za starymi na u21, a jeszcze za słabmi do NT?
Czy skauci będa pomagać w szukaniu klubów dla graczy kadry i zaplecza w przypadku wystawienia na TL?Jak to chcesz rozwiązać?
Czym zajmiesz się od przyszłego sezonu?

Jaki jest Twój cel na drugą połowę kadencji? Czy zamierzasz startować raz jeszcze?

Moim celem jest wygrania pucharu pocieszania. Jak wygram puchar to tak.

Cieszy mnie taka jasna deklaracja, życzę wygranej:). Jednak jak rozumiem każde inne miejsce spowoduje, że nie będziesz kandydował? I nie zmienisz zdania?

Dlaczego Węgrzyn został powołany po znajomości?
Nie rozumiem dlaczego tak przyczepiliście się tego kozlika? Co on wam zrobił? Dał kadrze wiecej niż kazda osoba wypowiadająca sie w tym wątku. Nie uniknął błędów ale taka jest natura człowieka ze popełnia błędy. Od już chyba z 8 jak nie wiecej sezonów skautuje i to z powodzeniem zawodników, Leszek zawsze go chwalił, vinnie tez nie narzeka wiec oco chodzi? Węgrzyna nie powołałem po znajomości. To była tylko i wyłącznie moja suwerenna decyzja.

Nie przyczepiłem się do koźlika, chwała mu za jego robotę. Jednak od pewnego czasu mam wrażenie, że zapętlił się i zapadł na odwróconofobię:). Gdzie nie czytam jego postów, wszędzie widzę jad jaki sączy.

Przyczepiłem się do Ciebie. Czym się kierowałeś powołując go? Nie było żadnego lepszego w tamtym momencie? Ani jednego?

Rzut z wyskoku: żałosny (2) Zasięg rzutu: żałosny (2)
Obr. na dystansie: okropny (1) Kozłowanie: niezdarny (4)
Wejście pod kosz: tragiczny (3) Podania: wybitny (11)
Rzut z bliska: wybitny (11) Obr. pod koszem: wspaniały (15)
Zbieranie: zdumiewający (16) Blokowanie: sprawny (9)
Kondycja: słaby (5) Rzuty osobiste: tragiczny (3)

Nie widzę tu tak preferowanego przez Ciebie rozwiniętego DV czy HN.
Ten gracz stoi wręcz w sprzeczności z tym co ostatnio pisałeś na temat swoich wymagań.
Czy tak mają wyglądać wszyscy podkoszowi? Bo powołując takich, dajesz ogółowi do zrozumienia, że tak.


Ale skautów w NT niema na dzień dzisiejszy i wtedy nie było

Kiedy zatem się pojawią? Dlaczego trwa to tak długo?

From: maxskr
This Post:
11
150717.616 in reply to 150717.615
Date: 9/9/2010 6:06:35 AM
Overall Posts Rated:
22
Wklejanie umiejętności czyjegoś zawodnika to spore przegięcie, a dostęp do nich jest jeszcze większym przegięciem. Wybacz B.B.King, ale jakieś żałosne pisanie o jasnej stronie mocy nie bardzo mnie bawi i wydaje mi się, że nie tylko mnie.

This Post:
11
150717.617 in reply to 150717.616
Date: 9/9/2010 6:09:45 AM
Overall Posts Rated:
7272
Witam. Długo się zastanawiałem co by się stało, gdyby powołany do kadry mój zawodnik a w zasadzie jego skile stały by się publiczne, w sytuacji kiedy nigdy nie byłby wystawiony na TL. I doszedłem do wniosku,że jest to całkowite oszustwo, a dany selekcjoner oraz osoba wklejająca skile mojego grajka powinna zostać dożywotnio usunięta z gry. Bo jaki sens jest gry, walki o awans, jak nagle skile twoich najlepszych zawodników są dostępne dla ogółu. To co się dzieje z kadrą zaczyna mnie poważnie wnerwiać i fakt treningu obcokrajowców zaczyna być zasadny. Moim zdaniem GM-y nie powinny już chować głowy w piasek,tylko teraz zabrać się do poważnej roboty administracyjnej...A jak okaże się prawdą, że zawodnik nie był nigdy wystawiany na TL to jestem za banem dożywotnim jednego i drugiego, bez sentymentu. Pytanie czy GM-y ocenią to jako totalne oszustwo...Pozdrawiam...

This Post:
00
150717.618 in reply to 150717.617
Date: 9/9/2010 6:25:47 AM
Overall Posts Rated:
270270
Doceniam B.B.Kinga za jego zazwyczaj rzeczowe posty i nietypowe lub nawet kontrowersyjne punkty widzenia, które potrafią dać materiał do przemyśleń ale z tymi skillami Węgrzyna jednak przesadził. Zwłaszcza że kozlik tym razem swoje posty napisał rzeczowo i bez napinki . Praktycznie nie poruszając (przynajmniej w sposób negatywny) tematu odwróconych. Widocznie B.B.King zapomniał że "fear leads to anger,anger leads to hate, hate leads to suffering" :)

This Post:
22
150717.619 in reply to 150717.618
Date: 9/9/2010 7:12:13 AM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
Niemożliwe - jeszcze nie tak dawni obrońcy BB Kinga-Bertliego zaczynają mówić ludzkim głosem :P Czyżby w końcu spadła zasłona z jego mowy-trawy? Fakt - jakieś ułatwienia przy drafcie zrobił, ale szczerze powiedziawszy jak robiliśmy swego czasu poszczególne ligi "ręcznie" to też nie było większego problemu... Ja osobiście uważam, że osoba zupełnie, całkowicie niezwiązana z kadrą nie ma prawa mieć dostępu do jakichkolwiek baz danych, a jeśli zupełnie niechcący ma do nich dostęp i celowo udostępnia jakiekolwiek dane z tej bazy - to powinna pożegnać się z grą raz na zawsze... I nie to żebym się czepiał, ale po kiego grzyba wiedzieć komuś w trakcie meczu czy zawodnik będzie miał kontuzję czy nie...

Z poważaniem
Piotrek

This Post:
00
150717.620 in reply to 150717.619
Date: 9/9/2010 7:24:11 AM
Overall Posts Rated:
605605
Jeżeli prawdą się okaże, że king podał skille gracza który nigdy na TLu nie był, to stracił cały szacunek jaki miałem do niego. Taka osoba nigdy z kadrą nie powinna być już więcej związana. To że się człek wkurza to trudno, ale nie ma w żadnym stanie emocjonalnym takich rzeczy robić! Jeżeli okażę się to prawdą, niestety kara powinna go dotknąć ze strony GM'a dla przykładu dla następnych ludzi by taka sytuacja więcej w przyszłości nie miała miejsca.
Byłem po stronie kinga w tych ich sporach z kozlikiem, ale sam sobie grób pod sobą wykopał podając skille jego gracza na forum. Do tego groźba, że zhakował mu konto i stąd ma skille... mało zabawne się to już zrobiło
Raczej przez to jasna strona mocy nie będzie maiła szans w następnych wyborach.

From: Hawkeyed

This Post:
00
150717.621 in reply to 150717.620
Date: 9/9/2010 7:29:16 AM
Overall Posts Rated:
7474
W tym wszystkim zapominacie też o tym, że B.B. King od kogoś te skille najprawdopodobniej dostał...

This Post:
00
150717.622 in reply to 150717.621
Date: 9/9/2010 7:32:51 AM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
W tym wszystkim zapominacie też o tym, że B.B. King od kogoś te skille najprawdopodobniej dostał...

To pociąga za sobą kolejne pytania... Po co mu one były? Kto był tak "yntelygentny" żeby zwykłemu userowi podać skille?
A jeśli od nikogo nie dostał - to co wtedy? Ech... Brak słów...

This Post:
00
150717.623 in reply to 150717.620
Date: 9/9/2010 7:38:15 AM
Overall Posts Rated:
2121
Myślę, że większość która głosowała w ostatnich wyborach niekoniecznie uważnie śledzi forum, więc pod tym względem wcale B.B.King nie musi być przegrany. Inna sprawa, że podanie skilli zawodnika, który jest zadaniowcem w zespole kozlika (czyli jego skile nie sa tak oczywiste jak pospolitego C) było "pięknym" samobójem pokroju tego zdobytego przez Garncarczyka w meczu ze Słowacją, gdzie mimo paru wpadek wcześniej w eliminacjach ten samobój przesądzał o losie Polski. Nie mnie oceniać jak będzie w tym przypadku ale nie po to gramy w tą grę i staramy się zaskakiwać przeciwników umiejętnościami naszych graczy żeby ktoś potem psuł nam z tego zabawę. I w ten prosty sposób B.B.King z wygranego pojedynku na argumenty (jeśli tak można to nazwać) z kozlikiem - przegrał.

Edit: Bardziej jako porównanie pasuję samobój Jopa ale niech już tak będzie :P

PS: Z góry przepraszam jeśli przekręciłem nicki.

This Post:
00
150717.624 in reply to 150717.623
Date: 9/9/2010 7:42:31 AM
Overall Posts Rated:
605605
Sądzę, że przy ewentualnym starcie w wyborach zostanie to nie jeden raz przypomniane i poddane osądowi.

Oczywiście nie zapominamy o problemie skąd kingi dostał skille. Więc do raportu stanąć musi albo selekcjoner, albo ... kozlik - może kiedyś kingowi przekazywał skille swego gracza do konsultacji?(w co wątpię).

Coś czuję, że będzie ciekawie jak obydwaj się w jednym czasie zjawią na forum.

Last edited by Mario at 9/9/2010 7:52:23 AM

Advertisement