BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150717.623 in reply to 150717.620
Date: 9/9/2010 7:38:15 AM
Overall Posts Rated:
2121
Myślę, że większość która głosowała w ostatnich wyborach niekoniecznie uważnie śledzi forum, więc pod tym względem wcale B.B.King nie musi być przegrany. Inna sprawa, że podanie skilli zawodnika, który jest zadaniowcem w zespole kozlika (czyli jego skile nie sa tak oczywiste jak pospolitego C) było "pięknym" samobójem pokroju tego zdobytego przez Garncarczyka w meczu ze Słowacją, gdzie mimo paru wpadek wcześniej w eliminacjach ten samobój przesądzał o losie Polski. Nie mnie oceniać jak będzie w tym przypadku ale nie po to gramy w tą grę i staramy się zaskakiwać przeciwników umiejętnościami naszych graczy żeby ktoś potem psuł nam z tego zabawę. I w ten prosty sposób B.B.King z wygranego pojedynku na argumenty (jeśli tak można to nazwać) z kozlikiem - przegrał.

Edit: Bardziej jako porównanie pasuję samobój Jopa ale niech już tak będzie :P

PS: Z góry przepraszam jeśli przekręciłem nicki.

This Post:
00
150717.624 in reply to 150717.623
Date: 9/9/2010 7:42:31 AM
Overall Posts Rated:
605605
Sądzę, że przy ewentualnym starcie w wyborach zostanie to nie jeden raz przypomniane i poddane osądowi.

Oczywiście nie zapominamy o problemie skąd kingi dostał skille. Więc do raportu stanąć musi albo selekcjoner, albo ... kozlik - może kiedyś kingowi przekazywał skille swego gracza do konsultacji?(w co wątpię).

Coś czuję, że będzie ciekawie jak obydwaj się w jednym czasie zjawią na forum.

Last edited by Mario at 9/9/2010 7:52:23 AM

This Post:
11
150717.625 in reply to 150717.624
Date: 9/9/2010 7:48:14 AM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
Jeśli wszystkie opowieści o mocach i innych pierdołach mogły być nawet śmieszne, tak poniższe odpowiedzi na zarzuty kozlika do tych śmiesznych już nie należą... Nawet biorąc pod uwagę emotki...

PS.1 Skąd masz skille mojego gracza skoro ani razu nie był na TL-u i m4ti Ci ich nie udostępnił?


Gów... guzik Cię to obchodzi. Mam jego skille, bo mam Moc BB Kinga. Może włamałem Ci się na konto, albo shakowałem buzzerbeatera, a może użyłem Ciem... to znaczy się Jasnej Strony Mocy, a może byłem u wróżki, lub strzelałem i miałem farta ;-) Nie muszę się przed Tobą tłumaczyć ;-)

PS.2 Mamy koniec sezonu. Niedługo PO i walka o awans do II ligi. Dlaczego wklejasz skille jednego z moich kluczowych zawodników na publiczne forum? Nie uważasz, że to trochę nie fair. Średnio mi się podoba, że je wkleiłeś.


Wkeliłem, bo taki miałem kaprys ;-) Nie pierwszy to i nie ostatni zawodnik, którego skille są wklejone na forum nie przez właściciela. Jakbyś nie biegał jak jakiś pomylony histeryk i nie pisał do mnie offensami to może bym nie wkleił. A jak będę miał kaprys, to wkleję skille wszystkich Twoich zawodników. Albo wyślę nawet bb@ do rywali ligowych.

This Post:
22
150717.626 in reply to 150717.619
Date: 9/9/2010 7:52:41 AM
Baltic Strong
IV.4
Overall Posts Rated:
17181718
To się kurcze afera zrobiła... Chyba zupełnie niepotrzebnie...

Na pewno nie jest tak, że B.B.King jest cacy a kozlki4 jest bebe... Nie jest również odwrotnie... Prawda jak zwykle to bywa leży gdzieś po środku... Panowie zbyt emocjonalnie od pewnego czasu podchodzili do siebie i teraz mamy kumulację... Nie wnikam kto rozpoczął, bo nie mnie to osądzać. Ważne, że doszliśmy do takiego punktu w którym należy z tym skończyć - jeśli obaj sami tego nie zrobią, to powinien to zrobić któryś z GMów.

Nie do końca podobało mi się to, że kozlik4, którego lubię i szanuję dezawuował wszystko co B.B.King mówił o odwróconych i nie tylko... Sądzę, że w tym wypadku nie mamy nic do stracenia i jeśli odwróceni "wypalą" to nic nie stracimy a możemy tylko na tym zyskać. Nie wiem czy i ewentualnie co dzieje się w temacie odwróconych pod kątem NT ale jeśli by się kiedyś pojawili to będzie można sprawdzić w "praniu" jak to funkcjonuje. Jeśli nie wyjdzie to będziemy walczyć tym co mamy...

Z kolei u B.B.Kinga nie bardzo podoba mi się to, że uważa się za "wszechwiedzącego" i nie przyjmuje do siebie innych argumentów niż jego własne... Z tymi skilami Węgrzyna to też była przeginka...a szantaż, iż jak będzie chciał to ujawni skile wszystkich zawodników kozlika4 uważam za chwyt poniżej pasa... Moim zdaniem B.B.King sporo pomógł w sensie informacyjnym i analitycznym kadrze i nie powinien tego zaprzepaszczać poprzez osobiste animozje pod adresem kozlika4.
Pewnie wielu z was pamięta, że ja również toczyłem ostre wymiany zdań z dwoma moimi "ulubionymi" managerami jednak choć miałem taką możliwość nie publikowałem skilów zawodnika jednego z nich...
Nie uważam też, by - tak jak twierdzi B.B.King - kozlik4 skompromitował się jako skaut. Wręcz przeciwnie... Przez 4 sezony miałem do czynienia z reprezentacją i skautami i moim zdaniem żaden inny skaut nie angażował się w to tak bardzo jak kozlik4 ( bez urazy dla pozostałych skautów ;).

Historię Węgrzyna znam od samego początku. Był niemal całkiem czarny w 6 górnych skilach... Jego manager nie chciał jednak "piłować" go tylko w dolnych skilach, bo gdyby nie to mógłby być graczem np podobnym do Hasana... O to, dlaczego był w kadrze należy pytać selekcjonera, bo kozlik4 nie ma na to wpływu.
Osobiście nie uważam Węgrzyna za cieniasa i sam w swoim klubie chętnie widziałbym go na C ;)

Podsumowując chciałbym prosić obu zainteresowanych o zakopanie topora wojennego, bo to nikomu nie służy a wywołuje tylko niepotrzebne negatywne emocje i może wpływać na podziały wśród innych managerów.

This Post:
00
150717.627 in reply to 150717.626
Date: 9/9/2010 7:56:12 AM
Overall Posts Rated:
605605
Teraz się gorszy problem zrobił. to że panowie mieli i mają inne zdania to przecież dobrze, bo z dyskusji i wymiany różnych poglądów idzie się do przodu. To jakie inni mają sympatie, czy popierają tego czy drugiego jest mało ważne. Problem powstał, że jeden z nich nadużył swojej wiedzy vel mocy. I tu jest główny problem. O odpowiedzialność chodzi i fair play zachowanie.

Ja sam robię sobie bazę moich rywali ligowych. Gracze co pojawiają się na TLu to sobie zapisuje. Ale mam to na swój własny użytek a nie by jak się wkurzę na kogoś to rozsyłać innym.
Moi zawodnicy juz chyba wszyscy byli na TLu, więc teoretycznie wszyscy mogą znać ich skille. Jednak jak by nie byli w danym czasie na TLu i ktoś publicznie podawał ich skille to bym się ostro zniesmaczył i zdenerwował lekko.

Last edited by Mario at 9/9/2010 8:13:53 AM

This Post:
11
150717.628 in reply to 150717.619
Date: 9/9/2010 8:30:19 AM
Overall Posts Rated:
179179
Ja osobiście uważam, że osoba zupełnie, całkowicie niezwiązana z kadrą nie ma prawa mieć dostępu do jakichkolwiek baz danych, a jeśli zupełnie niechcący ma do nich dostęp i celowo udostępnia jakiekolwiek dane z tej bazy - to powinna pożegnać się z grą raz na zawsze... I nie to żebym się czepiał, ale po kiego grzyba wiedzieć komuś w trakcie meczu czy zawodnik będzie miał kontuzję czy nie...

Zgadzam się z Tobą, co by nie było, żadne skille żadnego zawodnika nie powinny być ujawniane w taki sposób. Należy wyjasnić skąd BB Kinga miał te wiadomości, kto mu je udostepnił?
Zarówno on i jak osoba która mu je przekazała powinni ponieść karę.

From: Mario

This Post:
00
150717.629 in reply to 150717.628
Date: 9/9/2010 8:52:21 AM
Overall Posts Rated:
605605
Też popieram. Teraz to już w rękach panów GMów powinno się znaleźć nam już nic do tego. swoje zdanie wygłosiliśmy. Ważne by sprawa się rozwiązała i zakończyła. Oby w przyszłości już takie rzeczy nie miały miejsca.

From: Rafik_VIP

This Post:
00
150717.630 in reply to 150717.629
Date: 9/9/2010 9:26:26 AM
Overall Posts Rated:
7272
A ja apeluje, aby tej sprawy tak nie zostawiać, dopóki nie zostanie ostatecznie wyjaśniona przez GM-ów. Dla mnie ujawnienie skilów przez BB Kinga w sytuacji kiedy zawodnik nigdy nie był na TL, a został powołany do kadry daje powód aby obaj panowie dostali po dupie i to dość zdrowo. Powtarzam obaj lub ten selekcjoner który te skile mu udostępnił + oczywiście BB King. Już raz była afera na forum przy okazji ujawnienia przez BB Kinga skila kogoś przez L.S. Wówczas sprawa się chyba rozmyła, ale afera była. Teraz jest to powtórka z rozrywki. Jak się mylę poprawcie mnie, ale dyskusji było i to sporo na forum w tamtym temacie. Kto komu i dlaczego je udostępnił. Jak dla mnie ban dożywotni. I nie zmieniam swojego zdania.Popieram nowy system szkolenia, popieram tematy odwróconych, ale to nie oznacza, że będę milusiński tylko dlatego, że dane tematy są mi bliskie. Ktoś dowalił z grubej rury w sposób dramatyczny i nazywanie tego lekkim przegięciem jest moim zdaniem niestosowne.To jest jawne oszustwo, bowiem wypacza idee rywalizacji fair-play w meczach ligowych. I GM-y mam nadzieję, że już naradzają co z tym zrobić...

From: Mario

This Post:
00
150717.631 in reply to 150717.630
Date: 9/9/2010 9:52:31 AM
Overall Posts Rated:
605605
To kozlik niech sobie zgłosi oszustwo i wtedy GM któryś się tym zająć będzie musiał. Zgadzam się, że kara powinna być za ujawnianie skilli na forum i przekazywanie przez selekcjonera nie odpowiednim i nie uprawnionym osobą.

From: kokos
This Post:
00
150717.632 in reply to 150717.630
Date: 9/9/2010 9:54:42 AM
Legendy Wrocław
PLK
Overall Posts Rated:
295295
Tak sobie czytam ta watergate i sie zastanawiam o co chodzi? O sam fakt wklejenia skili czy o to skad je ma, bo nie kumam. Moze nie jestem zbyt doswiadczonym menago ale wydaje mi sie ze fakt podania skili zawodnikow nie ma zadnego znaczenia na przyszle porazki/zwyciestwa. przyklad> Nitra Corgons. Z reszta jak chcecie to moge podac slike wszystkich swoich zawodnikow ;]

From: MuzG

This Post:
00
150717.633 in reply to 150717.632
Date: 9/9/2010 9:56:18 AM
Overall Posts Rated:
3030
fakt podania skili zawodnikow nie ma zadnego znaczenia na przyszle porazki/zwyciestwa. przyklad> Nitra Corgons

Nitra pokazała wszystkich swoich zawodników po zwycięskim spotkaniu B3 a nie przed.

Advertisement