BuzzerBeater Forums

Hellas - III.3 > Γνωριμία προέδρων

Γνωριμία προέδρων

Set priority
Show messages by
This Post:
11
306523.63 in reply to 306523.57
Date: 12/31/2020 7:51:11 AM
Kyanos Asteras B.C.
III.15
Overall Posts Rated:
7777
Χαχαχα ναι οταν πηρα τον υποστηρικτη ειχε και μια εξτρα επιλογη που λεγεται 50αρικο κατω απ το τραπεζι.

Σκας κατι παραπανω αλλα αξιζει. Εξου και το ευκολο προγραμμα.

Α! Και τον τραυματισμο που ειχα σ ενα βασικο μου παικτη στο 1ο ματς της σεζον ηταν καθαρο bug. Εστειλα μηνυμα στο Μαριν του λεω καλα εγω στο σκασα το 50αρικο και κανεις τετοια? Μου υποσχεθηκε οτι δε θα ξαναγινει (party)

Χαχαχα χαβαλε κανουμε παντα εννοειται!!

Καλη συνεχεια και καλη πρωτοχρονια!

Υ.Γ. Θα σας προτεινα παντως να τα βρειτε Αεκ Παοκ. Ο εχθρος ειναι ιδιος και θα ειναι παντα 1ος οσο εσεις μαλωνεται :D (για τον Θρυλο μιλαω εννοειται B) )

This Post:
00
306523.65 in reply to 306523.64
Date: 12/31/2020 9:43:29 AM
Kyanos Asteras B.C.
III.15
Overall Posts Rated:
7777
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά με υγεία σε όλους, δεν λέω ότι γίνετε σκόπιμα του χρόνου μπορεί να ευνοεί εμένα το πρόγραμμα πάλι το ίδιο θα σου πω. Απλός είναι ένα ζήτημα που χρόνια σέρνεται και δεν κάνουν τίποτα. Όπως το θέμα με τον σερβερ δήθεν έγινε για βελτίωση αλλά εγώ βλέπω ότι σε γενικές λειτουργίες είναι χειρότερα μετά από τόσα χρόνια θέλει και βελτίωση. Αυτή τι βελτίωση κάνανε;;;; να μπορείς να πάρεις δεύτερη ομάδα με χρήματα. Εντάξει καταλαβαίνω και αυτοί πρέπει να βγάλουνε χρήματα γιατί ο τζαμπας πέθανε αλλά έτσι που το πάνε βλέπω να τα παρατάνε χρήστες με αποτέλεσμα να χάνει το παιχνίδι.


Γενικα συμφωνω με το οτι το παιχνιδι αντιμετωπιζει προβληματα εδω κ αρκετο καιρο. Σκεψου ομως οτι ειναι ενα παιχνιδι δωρεαν (ουσιαστικα το κομματι επι πληρωμη δε σου δινει κανενα αβανταζ περα απο λιγο γελιο). Δε ξερω γενικα ποιος απο εμας θα καθοταν να φτιαξει ενα παιχνιδι τζαμπα για ολο το κοσμο και να το κανει και τελειο και να το καλυτερευει η να το αλλαζει καθε φορα που καποιος πεταει μια ιδεα. Εγω μαλλον δε θα καθομουν να το κανω ολο αυτο (παροτι προγραμματιστης). Οπως ειπες κ εσυ ο τζαμπας πεθανε εδω και καιρο.

Όσο για ποδόσφαιρο είναι τόσο άρρωστο που δεν έχει γιατρειά, φταίνε όλοι για την κατάντια.


Εδω συμφωνουμε απολυτα!! (y)

Παντως οπως και να χει νομιζω οτι για καποιον σαν κ εμενα που γουσταρει μανατζερ και μπασκετακι η σελιδα ειναι αρκετα αξιοπρεπης παρα τα διαφορα προβληματα της. Παιζω το παιχνιδι πολλα χρονια και παροτι μερικες φορες μου τη σπαει που κολλαει ο χαβαλες που παιρνω καθε φορα που ασχολουμαι δε συγκρινεται με τιποτα. Προσωπικα πηρα υποστηρικτη ελπιζοντας να βοηθησω λιγο τη προσπαθεια τους.

This Post:
00
306523.67 in reply to 306523.66
Date: 12/31/2020 1:34:46 PM
Kyanos Asteras B.C.
III.15
Overall Posts Rated:
7777
Χαχαχαχα ναι εχω καταλαβει οτι η μεταξυ σας κοντρα ειναι περισσοτερο χιουμορ! Νομιζω αυτο ειναι και το νοημα του παιχνιδιου ο χαβαλες με τα φιλαρακια.

Παντως πραγματικα πρεπει να ειστε οι μονοι που γραφετε στις χαμηλες κατηγοριες. Μονο το φορουμ της Α1 εχει κινηση πλεον.

This Post:
00
306523.72 in reply to 306523.71
Date: 1/4/2021 6:36:02 AM
Kyanos Asteras B.C.
III.15
Overall Posts Rated:
7777
Χαχαχαχαχα δωρο στην ομαδα απο τον προεδρο για τη νεα χρονια! Οχι το φλουρι δε το κερδισα εγω XD

Παντως για το μεταξυ μας αγωνα θα ειναι ανετοιμος οποτε θα τον στειλω γυμναστηριο για διαδρομο μπας κ ανεβει λιγο η αγωνιστικη 8}

Advertisement