BuzzerBeater Forums

BB Latvija > JAUNAJIEM LIETOTĀJIEM! #2

JAUNAJIEM LIETOTĀJIEM! #2

Set priority
Show messages by
From: spokss

To: reps
This Post:
00
175379.64 in reply to 175379.63
Date: 5/16/2012 10:56:12 AM
BC Kekava
III.6
Overall Posts Rated:
9696
Par drafta punktiem piekrītu. Lai gan iepriekšējo sezonu daudz patērēju naudas draftam, tomēr viens izvilkās labs un arī nauda gāja visu sezonu plusā (speciāli tika iepirkti tuhļaki, lai jaunos vilktu pēc maksimuma). Jāpiebilst, ka atklāju viņu pēdējā iespējamā dienā. Tā kā atkal nekas nopietns man ar sastāva veidošanu netiek plānots, tad laikam arī šosezon taisos izmantot tādu pašu metodi. Man iepriekšējā sezonā tika atvērti gandrīz visi jaunie draftētie, bet izpētīti laikam kādi 8-10. Šogad jācer atkal uz kādu brīnumu, kautgan zinu, ka tas gadās retu reizi.

From: edzaxx

This Post:
00
175379.65 in reply to 175379.64
Date: 5/17/2012 6:50:46 AM
Overall Posts Rated:
33
Par drafta punktiem piekrītu. Lai gan iepriekšējo sezonu daudz patērēju naudas draftam, tomēr viens izvilkās labs un arī nauda gāja visu sezonu plusā (speciāli tika iepirkti tuhļaki, lai jaunos vilktu pēc maksimuma). Jāpiebilst, ka atklāju viņu pēdējā iespējamā dienā. Tā kā atkal nekas nopietns man ar sastāva veidošanu netiek plānots, tad laikam arī šosezon taisos izmantot tādu pašu metodi. Man iepriekšējā sezonā tika atvērti gandrīz visi jaunie draftētie, bet izpētīti laikam kādi 8-10. Šogad jācer atkal uz kādu brīnumu, kautgan zinu, ka tas gadās retu reizi.
Tu domā Artūru Lejinieku http://www.buzzerbeater.com/player/25290891/overview.aspx! ko tu domā no viņa taisīt?
Ja gribi trennēt par centu, vajadzētu garāku augumu!

From: spokss

This Post:
00
175379.66 in reply to 175379.65
Date: 5/17/2012 9:13:04 AM
BC Kekava
III.6
Overall Posts Rated:
9696
Sf tendētu uz apakšu.

From: edzaxx

This Post:
00
175379.67 in reply to 175379.66
Date: 5/18/2012 10:51:13 AM
Overall Posts Rated:
33
Pagrūti būs! cik palasīju forumus tā ir visgrūtāk trennējamā pozīcija!
Es nopirku Lietuviešu SU jeb PF kā nu kurš saka un vinam bija 1.98 četras nedēļas trennēju Metienu Zem groza un Aizsardzību, šis nevienu Skilu tā arī nepakāpās!

Lai tad tev izdodas, bet vai uz agušu labāk netrennēsies?

From: spokss

This Post:
00
175379.68 in reply to 175379.67
Date: 5/18/2012 11:11:38 AM
BC Kekava
III.6
Overall Posts Rated:
9696
Nu redzi. Es nevaru vienu spēlētāju trenētā vienā pozīcijā un otru otrā. Šobrīd prioritāte ir Gariņš un man nākas pakārtot treniņu viņam. Šo sezonu tiks kačāti apakšējie skilli. Gan jau pienāks laiks un Lejnieks dabūs arī augšējos skillus klāt. Vienkārši viņam ar apakšas trenēšanu varētu pieaugt lielāka alga, bet citu sezonu tas tiks piebremzēts.

From: edzaxx

This Post:
00
175379.69 in reply to 175379.60
Date: 5/20/2012 9:24:47 AM
Overall Posts Rated:
33
Izskatās ka grūti būs noturēties 3 līgā! pirmais mačā jau pielaidu kļūdu!
http://www.buzzerbeater.com/match/46426871/boxscore.aspx
nevajadzēja ņemt Izspēlēt taktiku! Cerēju ka izbraukšu uz IS un JS, bet laikam pasi pa sūdīgiem, kas neļāva piespēlēt garajiem spēlētājiem! Vienīgi nesaprotu, kur pazuda OD! it kā jau nemaz tik sūdīgs OD nav maniem ap 9 grozās!

Nezinu laikam jāņem Kontrolēt bumbu, vairāk uz ID un REB vai arī Skrien un met, vairāk uz JS un JR!

From: yapiyapo

This Post:
00
175379.70 in reply to 175379.69
Date: 5/20/2012 9:35:06 AM
Overall Posts Rated:
214214
nu sezonas sākums, formas 7 tikai. entuziasms nav nekāds un vēl izbraukums. tur tas OD reitings pazuda..
un pēc uzbrukuma reitingiem izskatījās, ka tev bija rng jāliek

From: edzaxx

This Post:
00
175379.71 in reply to 175379.70
Date: 5/20/2012 10:36:23 AM
Overall Posts Rated:
33
nu sezonas sākums, formas 7 tikai. entuziasms nav nekāds un vēl izbraukums. tur tas OD reitings pazuda..
un pēc uzbrukuma reitingiem izskatījās, ka tev bija rng jāliek


Tu domā Run & Gun?

Es nevaru atcerēties, vai Push the ball Kontrolēt bumbu ir svarīgs faktors - HA?
Paldies par info!

From: yapiyapo

This Post:
00
175379.72 in reply to 175379.71
Date: 5/20/2012 11:17:12 AM
Overall Posts Rated:
214214
Tu domā Run & Gun?

aha
Es nevaru atcerēties, vai Push the ball Kontrolēt bumbu ir svarīgs faktors - HA?

Push the ball nedaudz lielāka nozīme PA.
bet HA pa lielam jau visām taktikām svarīgs, lai spēlētāji nekļūdītos un paši sev iespējas varētu izkārtot..


From: Armiins
This Post:
11
175379.73 in reply to 175379.72
Date: 5/27/2012 5:53:00 AM
Overall Posts Rated:
231231
kādu laiciņu buroties pa vecām diskusijām piefiksēju vienu, tīri labu rakstiņu. Varbūt jaunajiem censoņiem noder.

Jautājums, bija -
Kas ietekmē metienu precizitāti?

citēju vienu, no vecajiem tulkotājiem - La-Morcha:

viss atkariigs, kaadu metienu precizitaate tevi interesee... soda metienu precizitaati nodaka "free throw" prasme, metienu no groza pakashas precizitaati nosaka "inside shot" un "jump shot" prasmes, pustaalo metienu leecienaa un taalmetienu precizitaati nosaka "jump shot" un "jump range" prasmes.... ja tas ir caurgaajiens, tad "driving" arii ietekmee metiena precizitaati. Ja metiens peec piespeeles, tad pati piespeele arii ietekmee metienu, taatad svariiga air arii "passing" prasme. Arii "handling" ir svariigs, lai izveidotu labas metienu situaacijas (laba metiena situaacija = lielaaks % traapiit, nekaa metot no sliktas situaacijas).
ietekme ir arii no "stamina" - speeles beigaas vairaak nogurst un met sliktaak...
"game shape" - tas pats par sevi... vairaak gatavs speelei = labaak speelee = lielaaka precizitaate
"experience" arii - tas vairaak uz izbraukuma speeleem, kausa speeleem, play off... pieredzeejushaakie speeleetaaji nospeelee gudraak (preciizaak) atbildiigaas situaacijaas... (ir redzeets, ka jauninjie no drafta ar "experience" = 0 speeli aizvada labi, bet peedeejaas minuutes, kad ir slidens rezultaats visu met garaam...)
un protams metienu precizitaati ietekmee pretinieku komandas aizsardziiba... pirmkaart pretinieku individuaalaas prasmes "inside defense" un "outside defense", arii "stamina" (aatraak nogurst = mazaak tiek liidzi taviem speeleetaajiem = taveeji met preciizaak, jo briivaaki metieni) un "experience", un otrkaart pretinieku komandas taktika... ja tu speelee, piemeeram, "run and gun" un pretinieks "2-3 zone" tad metieni buus preciizaaki, nekaa, ja tu speeleetu to pashu "run and gun" bet pretinieks, piemeeram, "3-2 zone" vai "man to man"...
tas taa, iisumaa, cerams saprati... ;)


sen jau rakstīts,un šeit regulāri ir kādas mazākas/lielākas pārmaiņas, bet nu cerams,ka kādam noderēs...

Last edited by Armiins at 5/27/2012 5:53:28 AM

From: spokss

This Post:
00
175379.74 in reply to 175379.73
Date: 5/27/2012 6:51:12 AM
BC Kekava
III.6
Overall Posts Rated:
9696
Paldies par info. Kādus 90% zināju, bet bija dažas lietas, ko nezināju. Piemēram, kā var caurgājiens uzlabot precizitāti. No basketbola viedokļa primārs varētu būt dribls, lai tiktu labā caurgājienā. Pass? Nu varētu it kā, ja domāts, ka piespēlēs, bet tajā pašā laikā veic metienu. Tomēr reāli, tas ir sasteigts metiens un to ar augstu precizitāti var veikt tikai pieredzējis vai talantīgs spēlmanis. Vispār palasot, liekas, ka viss vajadzīgs. Kāds varētu uzņemties iniciatīvu un būtu iztulkojis to anglisko pamācību ar dažām izmaiņām, ko mūsu spečuki uzskatītu par labāku, jo ne vienmēr standarta pamācības ir tās precīzākās.

Advertisement