BuzzerBeater Forums

BB Poland > Drużyna Narodowa [NT] - Sezon 25

Drużyna Narodowa [NT] - Sezon 25

Set priority
Show messages by
This Post:
33
248927.65 in reply to 248927.4
Date: 9/28/2013 6:00:51 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210
OK podejście trzecie:)

@Koźliku:
tak według mnie powinieneś oddać fuchę dla grajków ponad 25 letnich. Obaj wiemy, że nie ma z tym za wiele roboty, więc czemu Kaznodzieja nie spróbuje sam powalczyć w tym temacie?
Ponadto to odetnie wszelkie kwestie wątpliwe jak podawanie skilli grajków. Trochę temu sam o to się złościłeś - co się zmieniło? Piszesz czas...ale ja się pytam co się zmieniło w kwestii, że to ktoś inny decyduje o podaniu skili np rywala ligowego. Czemu to ma się odbywac bez pytania, skoro nie ma z tym tak wiele roboty. Ponadto Ty akurat, miałeś największe parcie (no Banan tez troszkę cisnął;) ) na pozyskanie skili grajków. O ile jeszcz emożna zrozumieć aktualne dane graczy z TL, lub nawet tych, zza granicy by ich ściągnąć do kraju, to czemu ktoś interesuje się danymi graczy z naszych lig? Myślisz, że np Piotras byłby szczęśliwy, gdyby Tomański nie pokazywany od kilku sezonów nagle dostał się w cudze ręce? Jeśli chcesz kogoś dane to zapytaj właściciela, lub wygraj wybory. Ja się nie dałem a Kaznodzieja prosił Cię byś uzyskał to, co sam chciałeś jeszcze niedawno mieć. Szczęście po prostu masz.
To według mnei fair - ot tak po protu uszanowanie tajemnicy i nie wydawanie jej bez zgody właściciela.


Kaznodziejo:
Czemu w czasie kampanii jasno nie sygnalizowałeś, że nie będziesz miał czasu na kadrę w zakresie chociażby ogarniania podstawowego składu i jego bezpośredniego zaplecza?
czemu w czasie kampanii nie okresliłeś sposobu dysponowania danymi zawodników (sorki ale jak np Alicja ma się odnieść do taktyki nie znając danych zawodników? lub Koźlik z dwoma sezonami luki w tej wiedzy?)
Czy zamierzasz bywać na czacie w czasie mecz?

Weź w swoje ręce robote jaką się da. Piszesz o samcach alfa, o kierowcach autobusów (czy jakoś tak) o myszach i innych bzdetach nazywanych w moich stroonach pustymi hasłami, bo przy pierwszej okazji - nawet nie mierząc się z tym przynajmniej na początku sezonu - oddajesz to. Sorki, ale pisze Koźlik - to Ty go prosiłeś -nie on Ciebie? Czemu wpierw nie sprawdzisz, czy odnotowanie skoku raz na 2-3 tygodnie i szlifowanie tego, co akurat potrzebujesz jest tak trudne, że trzeba nająć do tego inną osobę?
Wyniki się obronią, ale jak widzisz po wpisie Koźlika widzi, że wiele rzeczy zawaliłem w zeszłej kadencji. Masz szansę to ogarnąć i oby Twój sposob był dał radę.

Mam jeszcze jedno pytanie:
jeśli w czasie kampanii jasno napisałbyś jakie masz właśnie zamiary i jaki będzie zakres działań to miałbyś więcej czy mniej kontrkandydatów? Czy jednak przelczając pewne niedobory czasowe i chęć organizacji poprzez pewną grupę osoób, nie wprowadziłeś w błąd swoich wyborców? :)
patrz: (248132.121) - nie wiem jak Koźlik, ale starałem się właśnie tę podstawową bazę sam ogarniać i może dlatego inna część została zawalona...Ty fajnie, że wziąłeś się za tę resztę ale czemu nie spróbujesz sam głównej sprawy pilnować?
Postępowanie takie, zostało szeroko opisane kiedyś (Koźlik miał wtedy inne stanowisko niż teraz, a po drugiej stronie barykady był BBKing) jak i w wątku U21 jak Borczi chciał stworzyć forum z bazą grajków dla sztabu. Zobacz czemu to nie wyszło i jakie były stanowiska wtedy poruszane. To tylko sezon temu...

Bierz za fraki wszystko co się i da i zarządzaj tym, a nie rób z siebie figuranta..to chyba nie pasuje samcowi alfa;)
Widzimy się na czacie. Na szczęście ja już nie musze robic co się da, by na nim być. Tobie wypada jednak się zjawiać. Tam możemy spokojnie pogadać. Powodzenia i pamiętaj, że teraz kadra to samograj. Wynik będzie na spokojnie, jest lepsza niż poprzednio. Mało ubytków a sporo dodanych wartości.
będzie dobrze.


Last edited by Astarotte at 9/28/2013 6:02:29 AM

This Post:
00
248927.66 in reply to 248927.64
Date: 9/28/2013 7:19:50 AM
Overall Posts Rated:
299299
Spisał ktoś w ogóle DMI kadrowiczow i liczy forme?


stawiam, że nie :P a Ty mogłeś o tym napisać wcześniej :)

This Post:
00
248927.68 in reply to 248927.67
Date: 9/28/2013 8:28:55 AM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10011001
ogólnie to wesoło, wybrali Kaznodzieje coachem, dobrał sobie sztab, a tu zamiast nad kadrą pracować to trzeba post za postem pisać i odpowiadać wszystkim :) że kozlik to mu nic nie narzuci. Chyba było z 10 postów minimum, gdzie M. przekonywał że on jest coachem, to chyba pierwsza taka kadencja :D nie wróży to dobrze.

M. dobra rada, zamiast pisać i odpowidać wszystkim na posty zajmij się kadrą.

This Post:
00
248927.69 in reply to 248927.68
Date: 9/28/2013 8:43:05 AM
Overall Posts Rated:
299299
ogólnie to wesoło, wybrali Kaznodzieje coachem, dobrał sobie sztab, a tu zamiast nad kadrą pracować to trzeba post za postem pisać i odpowiadać wszystkim :) że kozlik to mu nic nie narzuci. Chyba było z 10 postów minimum, gdzie M. przekonywał że on jest coachem, to chyba pierwsza taka kadencja :D nie wróży to dobrze.

M. dobra rada, zamiast pisać i odpowidać wszystkim na posty zajmij się kadrą.


no właśnie :) skoro ma czas odpisywać na forum, to na zawodników chyba też ma :)

This Post:
00
248927.70 in reply to 248927.69
Date: 9/28/2013 9:06:41 AM
Overall Posts Rated:
1818
Nie miałem okazji gdzie napisać po wyborach, więc napiszę tu:

Dzięki wszystkim za głosy. Jak widać wygrało nazwisko, ale serdecznie dziękuję tym 20%, którzy nie bali się zaryzykować.

Kaznodziejo, gratulację za wygraną. Poprowadź kadrę do kolejnych sukcesów i nie daj sobie wchodzić na głowę. ;)

This Post:
00
248927.71 in reply to 248927.62
Date: 9/28/2013 9:41:19 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Ta akurat nie jest w moim typie ale brzydka nie jest :-)

Last edited by Kaznodzieja at 9/28/2013 9:41:46 AM

This Post:
00
248927.72 in reply to 248927.64
Date: 9/28/2013 9:42:50 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Oczywiście, że tak i robi to sam selekcjoner :-)

This Post:
00
248927.73 in reply to 248927.65
Date: 9/28/2013 9:57:22 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Napisałem, że poświęcę tyle czasu ile będę miał i to robię. Przez nowe obowiązki spałem w ciągu ostatnich 4 dni 16 godzin. Więcej robić przy kadrze nie jestem w stanie.
Nigdzie nie pisałem, że będę robił wszystko czy prawie wszystko sam. Nikogo nie oszukałem. A z tym kopiowaniem działań poprzedników to miałem tu na myśli tylko taktyki, powoływanych graczy.
Wziąłem za fraki co się da. Jakbym mógł wziąć na siebie więcej to bym wziął.
Na czacie prawie nigdy nie będę bo w poniedziałki pracuje zwykle do godziny 22. Zresztą w ogóle 95 procent rzeczy na BB ogarniam na smartfonie. Teraz trochę mniej bo niestety przy kadrze nie da się wszystkiego zrobić na telefonie. Żeby skorzystać z Internetu przy komputerze to zwykle niestety muszę zarywać noce. Nie zrozum mnie źle, nie narzekam. Wiedziałem, że tak będzie i akceptuję to ale nie sugeruj, że wziąłem na siebie za mało bo tak nie jest. Dużo pracuję, poza tym mam inne obowiązki i na BB nie mam bardzo dużo czasu. Uważałem jednak gdy startowałem i dalej tak uważam, że wystarczająco przy mojej wizji prowadzenia kadry.
Może w najbliższy poniedziałek uda mi się na chwilę wejść na czat meczowy bo wyjątkowo nie będę do późna w pracy. Jednak obiecać nie mogę.
Dzięki za życzenie powodzenia :-)

Last edited by Kaznodzieja at 9/28/2013 9:59:02 AM

This Post:
00
248927.74 in reply to 248927.66
Date: 9/28/2013 10:00:06 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Czemu stawiasz, że nie?

Advertisement