BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 4.0

U21 4.0 (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: snickers

This Post:
22
265198.669 in reply to 265198.668
Date: 3/1/2018 9:48:03 AM
Overall Posts Rated:
979979
pa eto, moga si mi to reć, pa bi diga šut :)

From: Jukic
This Post:
00
265198.670 in reply to 265198.669
Date: 3/5/2018 11:58:22 AM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
idemo u posljednju ovosezonsku utakmicu
nakon konacnog rezultata napisat cu kratki rezime sezone i oglasit se javnosti

znaci ovi datumi utakmica su me totalno zbunili 27. pa sada opet standardni reaspored ... nisam u repku pozvao zadnja dva igraca drzim fige da utakmica sto bolje prodje iako sanse za prolaz vise nepostoje

Last edited by Jukic at 3/5/2018 12:02:48 PM

From: karmeloo

This Post:
22
265198.671 in reply to 265198.670
Date: 3/12/2018 1:19:02 PM
Overall Posts Rated:
6363
opet nemam prijateljsku za danas :) pa Jukicu, bez uvrede, ti si najgori izbornik ikad :D
evo ja iman dvojicu, oba član kuće slavnih, jedan 20 god, drugi 19 god, pa u 2 sezone nisi ni jednom kontaktira :) užas :)

From: Jukic

This Post:
00
265198.672 in reply to 265198.671
Date: 3/12/2018 3:22:31 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Mislim da jednostavno neki od vas managera nebi trebali uopce obracati se na forum ukoliko neznaju okolnosti i cinjenice vezane uz repku ... pod 1 pogledaj u21 scrim temu na globalu i pogledaj koliko sam puta molio za scrim.
Drugo - izazvano je bilo 5 repki niti jedna nije prihvatila izazov sto opet moze biti do toga sta igrica umire ili jednostavnog nemara ostalih izbornika, sta se mene tice meni je obraz cist,
POD 3 i NAJVAZNIJE najgori izbornik svih vremena je na pocetku sezone skauta sve igrace, uzeti su 21 godisnjaci i 20 godisnjaci koji su u to vrijeme zadovoljavali kriterije da bi igrali u momcadi.
Ja od 200tinjak igraca koji su u sirem kadru necu sigurno kontaktirat 200 vlasnika, oni koji su bili u repci kontaktirani su, od stranaca do domacih, snicker je rekao da ga nisam kontaktirao i istina je nisam u vezi ognjena to je moj previd bio, neznam kako je do njega doslo.
Dalje redom svi ostali vlasnici igraca su bili kontaktirani i upoznali su me sa svojim planom daljnjeg razvoja igraca tako da ovakve kritike koje granice sa blacenjem mojega imena koji igram ovu igru od 2 sezone i koji sam dao Hrvatskoj nekih 15ak igraca sto u mladu repku pa tako i u stariju nemogu shvacati nikako drugacije nego kao uvrede.
Uvjek mi je na prvomu mjestu bila repka i zajednica a tek na drugom mjestu moj klub i njegov boljitak.
Ako neko misli da ce bolje odradjivat posao neka se kandidira dogodine.

From: GM-Kyve

This Post:
33
265198.673 in reply to 265198.672
Date: 3/12/2018 7:00:14 PM
Champions United
II.4
Overall Posts Rated:
14931493
samo mala napomena... izbornički forum je dostupan samo izbornicima, tako da obični useri ne mogu vidjet tvoje postove za u21 prijateljske...

a što se tiče ostalog, kao bivši izbornik u21 BiH i dugogodišnji skaut predlažem svakom kritičaru da se zapita prije nego napiše kritiku za bilo kojeg izbornika ili skauta, šta je točno taj kritičar napravio za reprezentaciju, i kako bi mogao napraviti više...?

zašto bi se bilo koji izbornik ili skaut morao javiti prvi?
jel teško vlasniku bilo kojeg igrača prvi poslat poruku izborniku ili skautu, "pozz, imam takvog i takvog igrača, da li je materijal za reprezentaciju i ako jeste, kako da ga treniram?"

svaki savjestan izbornik ili skaut će jedva dočekat takvog vlasnika, i jedva dočekat da odgovori i pomogne, čak i ako dotični igrač nije materijal za reprezentaciju...

jake reprezentacije i dobrih rezultata nema bez aktivne i dobre zajednice i foruma... a dobre i aktivne zajednice i foruma nema bez dobrog izbornika... sve je to uzročno posljedična veza, i kad izostanu rezultati koji su najlakše vidljivi i mjerljivi, rješenje nije upiranje prstom...


From: Jukic

This Post:
00
265198.674 in reply to 265198.673
Date: 3/12/2018 8:49:40 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
moje isprike ... mislio sam da je u21 tema svima dostupna
s ispod napisanim se u potpunosti slazem
lp

This Post:
44
265198.675 in reply to 265198.673
Date: 3/12/2018 10:37:04 PM
Overall Posts Rated:
6363


a što se tiče ostalog, kao bivši izbornik u21 BiH i dugogodišnji skaut predlažem svakom kritičaru da se zapita prije nego napiše kritiku za bilo kojeg izbornika ili skauta, šta je točno taj kritičar napravio za reprezentaciju, i kako bi mogao napraviti više...?

zašto bi se bilo koji izbornik ili skaut morao javiti prvi?
jel teško vlasniku bilo kojeg igrača prvi poslat poruku izborniku ili skautu, "pozz, imam takvog i takvog igrača, da li je materijal za reprezentaciju i ako jeste, kako da ga treniram?"

rješenje nije upiranje prstom...



pa bez uvrede, al s ničim se ne mogu složit s tobom nti približno.
prvo, koga da se kritizira ako izbornik ne uspije dogovorit ni jednu prijateljsku u sezoni? čija je to odgovornost? možda su kritičari poput mene krivi i za to?
drugo, evo zapitat ću se, šta je kritičar poput mene napravia za reprezentaciju. pa kritičar poput mene non stop od početka igranja ima u svojim redovima bar dva igrača najvećeg potencijala koji treniraju uz trener najvećeg levela, i više njih je bilo u reprezentaciji.
treće, mislim da onaj koji se prijavia za funkciju izbornika mora bit spreman na kritike ukoliko ne odrađuje svoj posao kako treba. a kako mi se čini, nisam tu jedini koji je spomenuo da ima mlade igrače visokog potenacijala, a da uopće nisam bia kontaktiran u 2 sezone..
četvrto, koji je smisao prijavit se za izbornika i ne radit ništam ne imat nikakav plan, ni bilo šta? nisam ni u jednom momentu to vidia niti na forumu, a pogotovo ne na pm.
peto, da imam vrimena za izborničku funkciju možda bi se i prijavija
šesto, sigurno se neću prijavljivat i onda bit toliko nesposoban da niti prijateljsku ne mogu dogovorit cilu sezonu
sedmo, otkad to kritičari nemaju pravo na svoje mišljenje da nešto ne štima?
osmo, vidim da ni kritika javnosti nije najbolja, samo 43%
deveto, klasika je ovo balkanskih naroda, neko se trudi trenirat non stop domaće igrače, a onda se nađu dvojica sadašnjih i bivših izbornika koji su osjetljivi ako se kritizira njihov rad i odma se osjećaju uvrijeđeni. ok, ako je tako odsad ću trenirat bugare i rumunje , i svi zadovoljni :)

pozdrav svima, i više se ne namjeravam pojavljivat na hrvatskim forumima, kad vidim ovakva razmišljanja, zaista nema to nikakvog smisla. pozdrav svima :D



From: Jukic

This Post:
11
265198.676 in reply to 265198.675
Date: 3/13/2018 8:56:03 AM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Znaci ja apsolutno nemam pojma o cemu ti pricas

Spominjes neke prijateljske utakmice kroz cijelu sezonu a repka je bila u turniru do ovoga tijedna kada se dogodila ova situacija

Prosli tjedan sam imao na forumu 2 objave u nadi da cu nam naci scrim ali se nitko nije javio jer je vecina reprezentacija jos uvjek u turniru, od izazvanih reprezentacija nitko nije prihvatio.

Dalje spominjes potencijal igraca i trenerov skill kao mjerodavan kriterij ulaska u repku ... da je to tako ja vjerojatno nebih imao nikakvih problema sa sastavljanjom tima ove godine i nebih dvojio izmedju centara sa hof potencijalom i jednoga (41978584) sa 5 potencijalom koji je svjetlosnim godinama ispred vecine ostalih igraca na toj poziciji (cast iznimkama koje ipak postoje). Kriterij za ulazak u repku nije samo potencijal, igrac mora biti redovno i sustavno treniran.
Meni rupe od igraca kakvih ima mnogo sa sutom 14-15 i obranom 6-7 nisu potrebne u reprezentaciji ali vecini managera je ocito puno lakse staviti trening 1 na 1 jer se zazeleni jedna ocjena na tjednoj bazi nego sustavno trenirat i obranu i napraviti kompletnoga igraca od kojega ce i klub i zajednica imati koristi.

Ovdje istices neku kritiku javnosti kao faktor moga rada, taj broj najcesce ovisi o uspjehu reprezentacije u turnirima, a istina je da je nas rezultate ove godine uzasan.
Van 2-3 igraca ove sezone ostatak kadra je miljama udaljen prosjecima ocjena po kojim su bili uzimani igraci u repku proslih sezona.
Po toj kritici javnosti 55% u doctora isto tako je vrlo los iznos, a ja cisto sumnjam da bih u hrvatskoj mogao naci iskusnijeg managera koji bi taj posao bolje od njega obavljao, tako da na kraju taj broj mi neznaci puno iako bih volio da je nesto vislji.

Nisam osjetljiv na argumentirane kritike, ali na kritike tipa NAJGORI IZBORNIK IKADA bez ikakvih argumenta da to potkrijpis nemogu te niti ozbiljno shvatiti.

This Post:
33
265198.677 in reply to 265198.675
Date: 3/14/2018 3:28:37 PM
Champions United
II.4
Overall Posts Rated:
14931493
nisam se uvrijedio, jer apsolutno nisi shvatio poantu mog posta...niti branim niti kudim trenutnog izbornika...

pa što ako treniraš stalno igrače? to ti daje za pravo da dijeliš epitete bez da znaš sve činjenice?

igrače treniraš za sebe i svoj klub, ako pravilno i dobro treniraš, bit će od koristi i za reprezentaciju, i kao takvi garantiraju ili odličnu zaradu, ili dobre rezultate za tvoj klub... znači sve te kvazi domoljubne spike i žrtvovanje za reprezentaciju su pucanj u prazno...

nije ti palo na pamet da su možda igrači s obzirom na potencijal predodređeni i važniji za seniorsku repku nego za u21? za u21 mogu igrati bez problema i igrači sa 5-6 potencijalom, dok za seniore je teško stvorit igrača ispod 9 potencijala ako govorimo o ozbiljnim reprezentacijama...

ili da s obzirom na prethodne igrače koje si trenirao imaš reputaciju kod izbornika kao manager koji zna što radi, i da pretpostavljaju da nećeš upropastit igrače?

ili da je možda NT scout ili NTSO imao neki bug, i jednostavno nije izlistao tvoje igrače...

ili jednostavno izbornik nije stigao te kontaktirati još, jer su mu trenutno važniji igrači od 21 i 20g, koji igraju u ovoj i narednoj generaciji... ako računaš da ima 40-50 igrača po generaciji vrijednih spomena, za tili čas je to 160 do 200 igrača od 18 do 21g

ima toliko scenarija, ali lakše je pljuvati po drugome, nego samo postaviti pitanje ili ponuditi pomoć...

napisao bih još štošta, ali nije moja borba, već sam požalio što sam uopće išta i pisao...

budi mi pozdravljen...


From: Jukic
This Post:
00
265198.678 in reply to 265198.677
Date: 3/21/2018 4:16:52 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Kao sto sam i obecao evo malo opsirniji sazetak sezone

Pri samome ulasku u sezonu plan je bio izgraditi momcad oko ovih 5 igraca

(41978638) - Kruno Kos - jedini pravi centar ove godine koji je po ulasku u sezonu bio daleko ispred ostatka igraca po ocjenama, na zalost forma je bila cijelo vrijeme nedovoljan do prolazan. Pokusao sam stupiti u kontakt s vlasnikom no on nije odgovarao, tjekom sezone promjenio je vlasnika a stvar je ostala ista 110 minuta tjedno a vlasnik neodgovara,
Valter Končarević - (41978712) Igrac iz mojega kluba, treniran od svoje 18 godine samo s jednim ciljem - ulaska u mladu repku. Nemam sto puno tu napisati ove godine je imao 9 zelinih skillupova formu sam drazo postojanu cijelu sezonu.
Ante Rutar (41978906) - jedini kandidat za SF-a od prvoga dana pa do kraja, cijele sezone forma mu je bila impresivna a skillovi su uredno skakali. Plan je bio koristiti ga za unutarnje napade na slabije momcadi, no gubitkom Kosa i ozljedama jos par unutarnjih igraca to je na zalost jednostavno postalo nemoguce.
Lucijan "Airball" Marević (42762806) - Jos prosle sezone se promaknuo u jednoga od najvaznijih igraca u21 repke, forma je bila odrzavana kroz sezonu a trening je vlasnik u dogovoru samnom odradio i vise nego impresivno.
Vjekoslav Sagaj (41978757) - Kopija Marevica ali sa nesto tuznijim spletom okolnosti, uzet je u repku sa 20 godina, trebao je biti prvi PG ove sezone no onda se dogada ozljeda koja ga je uklonila na 3 utakmice (4 ukoliko racunamo i dizanje forme) iz repke bas u najteze i najpotrebnije vrijeme.


Nakon ovoga spleta okolnosti Kos je udaljen iz tima a uzet je Vjekoslav Smiljanić (41979397), nazalost jos jedna ozljeda i onda slijedi krpanje.

Prvi tijedan je tako doveden do kraja i onda dolazi do ozljede u to vrijeme drugog PG-a Niko Plavušin (42763564) srecom na njegovu mjestu smo vec imali spremnoga Grgura Dragića (42763282) jos jednoga igraca koji je sa 20 godina usao u repku i koristio i proslu sezonu, uistinu nemam nikakvih zamjerka ni na formu i na skillup kroz sezonu.
Kako je momcad bila dosta oslabljena pok kosem odlucio sam malo isprobavati vanjske napade pa sam tako u momcadi poceo korsiti Krunoslava Čoraka (42762897) na SF poziciji. Momak koji je vec sa 20 godina uzet u repku sa HOF potencijalom i pokazat ce se do kraja sezone i sa daleko najvecim brojem skill upova. Corak je kroz sezonu uistinu izrastao u igraca koji ce u buducnosti ciljati na ulazak u stariju repku a ja bi se ovim putem jos jednom zahvalio vlasniku na vrhunskoj brizi o igracu.
Od ostalih igraca u momcadi ostaknuo bih Živka Parlova (42763336) ciji je vlasnik u kontaktu samnom od moga dolaska na kormilo nasega tima. Igracu je tek 20 godina a vec sada na kraju sezone je prosao ocjenama 3 trenutna igraca na PF/C poziciji.

Ostatak repke sacinjavali su Ilija Janeš (41978937) igrac kojega sam u vrijeme uzimanja u repku vidio kao prvog SG/SF-a momcadi no kako je sezona odmicala obrana i forma su razocarali, 3 skillupa kroz cijelu sezonu.

Branimir Pastor (41978622) odlican igrac na zalost malo slabija verzija Sagaja i Marevica tako da iako je cijelu sezonu imao postojanu formu jednostavno nije mogao doci do mjesta od njih dvojice.

Ljubomir Sorić (41978817) mrcina od igraca ali na zalost ocjene jednostavno nisu bile na nivou kao u nekih igraca proslih sezona, Maks Pečnik (42762909) kopija sorica opet dosta nize ocjene u odnosu na proslogodisnje igrace.

Karlo Timarić (42762963) zamjena za Končarevića, igrac koji u 2 tjedna zna promjeniti 3 razlicite ocjene forme, sve u svemu dobro razviijena no forma je znala u kljucnim trenutcima zastekati.



Last edited by Jukic at 3/21/2018 4:21:36 PM

From: Jukic

This Post:
11
265198.679 in reply to 265198.678
Date: 3/21/2018 4:18:19 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
I za kraj dva 20 godisnjaka zbog kojih pogled u buducnost nije tako crn
Ognjen Žužić (42762803) uzet u repku da pokrije rupu koju je ozljeda sagaja i manjak skillupa na Janešu donio. Snicker je tu odradio ok posao te ima jos puno mjesta za napredak dogodine, definitivno jedan od igraca oko kojih ce biti gradjena momcad dogodine.
Berislav Cvrljak (42763056) 20 godisnji HOF, imao je spor napredak uvodnih tjedana sezone da bi explodirao na kraju, jos jedan od momaka koji je siguran u repci dogodine bio ja tu ili ne.

Sto se buducnosti tice imamo par zvjerki koje treniraju nasi manageri to sam vidio tjekom skautinga i na pocetku ove a i prosle sezone, rayev Robert Antolković (42763283) bi uz jos malo dizanej obrane mogao biti upravo ono sto je falilo svih ovih godina repci, jedan polivalentan igrac koji ce spojiti i vanjsku i unutarnju poziciju u jednom igracu, pravi pravcati SF.
Darko Terzić (42763697) Pg sa zvjerskom obranom upravo ono cega je manjkalo ove sezone. Uz par skillupa dogodine zajamceni starter.

Losa forma dosta, slabije centarske pozicije od generacija prije, 6 ozljeda i losa forma nazalost su rezultirale jednim od najgorih rezultata u povjesti hrvatske u21 repke nadam se da ce nas fortuna barem malo pomaziti a da ce manageri dati onaj ostatak koji je potreban za vrhunski rezultat u21 tima.
Toliko od mene za ovu sezonu, pokusat cu ugovoriti jos koju prijateljsku utakmicu i popit koju uvredu od bjesnih vlasnika a ostalima koji su trenirali, kontaktirali te nadasve pripomogli hrvatskoj zelio bi se jos jednom zahvaliti.

LP JUKIC

Last edited by Jukic at 3/21/2018 4:22:27 PM

Advertisement