BuzzerBeater Forums

Bosna i Hercegovina - I.1 > Sezona 61

Sezona 61

Set priority
Show messages by
From: subivlado

This Post:
11
319315.67 in reply to 319315.66
Date: 3/9/2024 12:34:57 PM
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
590590
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Cestitke na novoj duploj tituli, potpuno zasluzeno
Bilo je zadovoljstvo odigrati 2 uzastopna finala kupa i probati ali... ipak si mnogo jak trenutno
Ostaje Svemircima zal sto je igrica upatovana i sto konstantno gubim od losijeg protivnika i nisam uspio odigrati bar jedno finale lige u ove 2 sezone i ostvariti najveci timski uspjeh ali idemo dalje...
Steta sto te nije sreca pogledala sa ovom ekipom , mozda najboljom koja nas je predstavljala na medjunarodnoj sceni, da se domognes finala ali sta je tu je
U narednoj sezoni ti zelim da pokusas napraviti ono sto su uspjele samo nase legende King Kenny i Leonida da osvojis 3 puta zaredomduplu krunu i ligu i kup, i naravno da novi pokusaj u B3 donese novi istorijski rezultat
Sretno

P.S.
nadam se da ce neko otvoriti novu sezonu dobrodoslice i prognozu pobjednika

idemo dalje...
From: subivlado

This Post:
00
319315.68 in reply to 319315.64
Date: 5/29/2024 2:33:32 PM
Skafiskafnjak Svemirci
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
590590
Second Team:
Vremeplov Svemirci
Cestitke
Veliko polufinale najprestznijeg takmicenja je stvarno veliki rezultat, nakon osmine i cetvrtfinala u zadnje 2 sezone, biti u prvih 8 zaredom 3 sezone je nesto za respect, i sve to na svjetskoj sceni
Na domacoj sceni, dominacija
6 to finale zaredom / najvrevotnije / i 3 titula u nizu i plus 4 finala i 3 osvojena kupa
Sta jos reci

idemo dalje...
This Post:
00
319315.69 in reply to 319315.68
Date: 5/29/2024 2:45:55 PM
K.K MILLENIUM
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
614614
Second Team:
K.K MILLENIUM II
Šteta Rašo, navijao sam za tebe danas. Poljak je pogodio sve sto se moglo pogoditi takticki, nedostajalo je i malo sreće.
LP i sve najbolje.



From: Ibro

This Post:
00
319315.70 in reply to 319315.66
Date: 5/29/2024 4:14:12 PM
KK Arsenal Lions
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
121121
Čestitke. Polufinale nije mala stvar.

This Post:
00
319315.71 in reply to 319315.68
Date: 5/29/2024 4:27:19 PM
KK.Play-Off
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
489489
Second Team:
BC.Play-Off
Stvarno cestitke i od mene. Pratio sam te kroz citav Play Off i dobro si igrao, ali eto opet povreda mada su ruku na srce i drugi imali povreda. Poljak je ipak veteran u zavrsnici.

Uspjeh je ovo veliki i nemoj da budes razocaran, znam ja najbolje koliko je tesko jednom samo doci u polufinale, ne racunajuci mene mislim da niko u historiji BiH nije nikad dosao, ali nadam se da cemo napokon i donijeti jednu titulu.

From: Rasho
This Post:
11
319315.72 in reply to 319315.71
Date: 5/29/2024 5:49:10 PM
JAZINE
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
270270
Second Team:
-JAZINE-
Hvala svima na čestitkama. Iskreno, rezultatski nisam zadovoljan jer polufinale nije ono što sam želio, ali generalno sam zadovoljan i nisam razočaran jer sam svjestan da jednostavno nisam imao sreću sa ovom ekipom i to je to, a to je nešto na šta se ne može uticati. Da se sreća malo drugačije okrenula vjerovatno bih imao bar jedan trofej b3, ali šta je tu je, nekad će se sigurno i ta sreća obrnuti. Previše je bilo povreda tokom ili prije velikih utakmica.

Sve je počelo kad sam igrao prvo finale sa prednošću domaćeg terena (kad je Kenny rasprodao ekipu prije kraja sezone) protiv Culesa gdje se Mckenna povrijedio u drugoj četvrtini, čak sam i vodio do kraja treće ali onda su ostali iscrpljeni zbog te povrede, zatim povreda Suse 2 sedmice u sred prve sezone sa ovom ekipom gdje se nisam uspio plasirati u nokaut fazu bbm, a imao sam ambicije osvojiti, zatim prvo finale kupa kao favorit i povreda Suse u 2/4 protiv Svemirca, ali eto to se na kraju i dobilo jer je razlika bila prevelika. A onda je došlo ono najžešće, prošla sezona 1/4 finale protiv Bigshoesa gdje se u garbage time prijateljski utakmice povrijedi ponovo Mckenna na jednu sedmicu i propusti tu utakmicu, a Relinque se iscrpi... I pored toga je to na kraju bila utakmica na 2 posjeda, minut prije kraja - 5 i napad, ali nije bilo realno očekivati. Sad ova sezona povreda Shua u prijateljskoj i propuštanje 1/4 finala gdje sam se već tad pomirio sa porazom, a onda čak pomislio da mi se konačno vraća sreća jer se protivniku povrijedio igrač u 1/4 zbog čega sam dobio utakmicu i pored okrnjenog sastava... Koliko sam tu očekivao pobjedu govori podatak da sam se tek nakon 3 sata od kraja utakmice sjetio pogledati rezultat i ostao šokiran pobjedom. Ali eto opet juče povreda Mckenne gdje nije bilo realno očekivati išta protiv kompletne Goldene koji uz to ima vrhunsku formu. Nemoguće je pobjeđivati na tom nivou bez 7 jakih i zdravih igrača. A desio se i velik broj opadanja skilova, dosta iznad očekivanja i pored trenera za produžetak karijere.

Baš je surovo to sa Mckennom, 4 godine i 3 mjeseca treniranja, u tom periodu ima 3 povrede od po sedmicu i u te 3 povede u 2 propusti 1/4 finale i 1/2 finale B3! Treniraš ga toliko, spremaš za tako nešto, a onda kad to dođe ne može igrati... Ali sve je to dio igre, postoji milion gorih stvari u životu

Imao sam skroz druge planove za današnju utakmicu i siguran sam da bih pobijedio bez povrede, ali nakon povrede sam samo učitao sastav iz 1/4 finala i zamijenio povrijeđene igrače i to je to, 10 sekundi razmišljanja o taktici, zato me je i uhvatio taktički, ne vjerujem da bih dobio utakmicu da sam stavio nešto drugo, bilo bi samo gušće.

Tek sad vidim koliko je ogroman uspjeh koji je King Kenny napravio sa 2 finala! Da bi se došlo do toga potrebno je da se poklopi puno toga, a i da se ima sreće. Pretežak je b3 put, uvijek će biti neki strašan tim iz Španije, Poljske, Utopije, Izraela, a o Kini i ostalim azijskim zemljama ne treba trošiti riječi.

From: Playx

This Post:
00
319315.73 in reply to 319315.72
Date: 5/30/2024 6:58:59 PM
KK Queen’s
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
55
Sve čestitke i od mene, odavno te pratim u LP i mislio sam da dolazi trofej ove sezone… Stvarno šteta, ali to nista ne umanjuje sve postignuto u domacem prvenstvu. Sretno u nastavku 💪🏻

From: Rasho

This Post:
00
319315.74 in reply to 319315.73
Date: 6/1/2024 9:42:34 AM
JAZINE
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
270270
Second Team:
-JAZINE-
Hvala ti, trofej nije stiao, ali vjerujem da ću ga u budućnosti osvojiti, a nadam se da će prije toga neko drugi osvojiti i da će naša zajednica konačno dobiti ono što odavno zaslužuje, B3 šampiona!

This Post:
00
319315.75 in reply to 319315.74
Date: 6/1/2024 2:29:57 PM
Spartan 300
Prva Liga BiH
Overall Posts Rated:
52555255
Second Team:
Spartan Kids
Kozlik je bivsi B3 sampion, nemoj da se razocaras.
Steta sto nisi usao u finale ali sta da se radi...
Cestitke na polufinalu i sretno u buducem pohodu, da nam neko donese B3!

This is where we hold them!