BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 HR

U21 HR

Set priority
Show messages by
From: Jukic

This Post:
11
320337.68 in reply to 320337.66
Date: 2/4/2024 1:04:54 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
Mislim da su ovakve prozivke bez ikakve veze.

Utakmica je izgubljena u 2 razlike s tim da je Luxemburg imao prednost domaceg terena i nasu krivu obranu.
Cijela repka im je sastavljena oko 4 unutarnja igraca tako da jedina sansa da nas dobiju je bila da mi falimo obranu.
nisi postavio ni blizu optimalom s obzirom na igrače
ovo su totalne gluposti, bez uvida u same skillove igraca, zvuci bahato i glupo. Najlakse je biti vojskovoda nakon bitke.

Nemozemo se stavljati u poziciju izbornika koji je u datom trenutku imao ponuđenu listu igraca sa takvom formom koja je bila.

Malo pritiska malo treme i greskice se dogadaju.
Razlika igraca u u21 repci je zanemarivo mala svega nekih 10ak skillova tako da i sitnice mogu presuditi.
Na nasu zalost ovaj put je presudilo u tudju korist.
Koliko je volje i zelje od Cancija ulozeno u ne samo repku nego i cijelu zajednicu ja sam rekao ima moj glas dok god ima volje za vodenjom iste.

To sam zaključio pogađanjem igrača koji se nalaze u ekipi s obzirom na zahtjeve i onome što viđam na transfer listi

Koliko je igraca bilo na tl-u od pocetka sezone?

S obzirom da sam svo znanje podijelio po Hrvatskom forumu, jedino što ti ja mogu je da mi daš ocijene igrača i postavim ti ekipu sa istom taktikom kojom si igrao.
- moze se i citirati to veliko znanje, a ne prepirati i prozivati.
Takoder veliko je znanje podjeljeno jos sa starog kluba ili se govori o trenutnom?

From: Zid Drvo

This Post:
00
320337.69 in reply to 320337.68
Date: 2/4/2024 1:17:07 PM
Vrbani Zagreb
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
5555
Briješ krivo, nema tu nikakvih prozivki. Mislim da nitko ne želi da opet sljedećih 40 sezona Hrvatska bude bez ikakvog rezultata.

Last edited by Zid Drvo at 2/4/2024 1:29:03 PM

From: Jukic

This Post:
00
320337.70 in reply to 320337.69
Date: 2/4/2024 1:27:34 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
U tom slucaju si mogao samo malo drugacije srociti i ovo bi vise djelovalo kao koristan savjet kojih manjka u zadnje vrijeme opcenito na bbu.

From: Zid Drvo

This Post:
00
320337.71 in reply to 320337.70
Date: 2/4/2024 1:34:37 PM
Vrbani Zagreb
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
5555
Jesam i ne manjka ničega. Evo ovdje https://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr... imaš i za seniore na seniorskom forumu. Da li ti je to išta koristilo? Jesi li šta promijenio kod seniora? Nisam te vidio ni da išta od toga komentiraš? Ne smatraš da je korisno?

Last edited by Zid Drvo at 2/4/2024 1:34:59 PM

From: Jukic

This Post:
22
320337.72 in reply to 320337.71
Date: 2/4/2024 1:52:31 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
Znaci ti imas totalno krivi pristup ali to me ni ne cudi.
Neznam cemu svaki put mora izbit s tobom neko nadmudrivanje i svadja umjesto konstruktivnog razgovora.

Nisam te vidio ni da išta od toga komentiraš? Ne smatraš da je korisno?

Pohvalno je da si se ponudio, i apsolutno korisno.
Molim te da jos jednom prodjes temu ako nisi vidio moje komentare.

Jesi li šta promijenio kod seniora?
Jesam li imao priliku. Dosao sam prije 5 utakmica.
Jesam li napisao vodic ? Jesam, jesi li ga iti pokusao procitati? Ti si ovdje stavio zahtjeve za igraca nakon 21 godinu, jesam li te preduhitrio kojih par mjeseci prije toga ?

Sad da ja tebe pitam jesi li ti odgojio kojeg reprezentativca ?
U repci nemjenja samo trener nego i vlasnici, a upravo si ti vlasnik sa tako puno znanja koji kupuje strance a ne odgaja nase.

From: Zid Drvo

This Post:
00
320337.73 in reply to 320337.72
Date: 2/4/2024 1:58:35 PM
Vrbani Zagreb
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
5555
Ti si nabrijan i sve shvaćaš negativno. Neznam šta te muči niti me je briga. Evo ti i za seniore https://www.buzzerbeater.com/community/forum/read.aspx?thr... . Dole su ti primjeri . Jedan od mnogobrojnih savjeta. Ako ti pomogne.

From: canci

This Post:
11
320337.74 in reply to 320337.73
Date: 2/9/2024 5:03:52 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
397397
Second Team:
MVV
Odigrali smo s luksemburgom prijateljsku s promijesanim sastavom kojeg je predlozio vrbani. Luksemburg nije igro isto s toga ne mozemo puno rec. Igrali smo i doma te je bila pobjeda od 30 razlike. I dalje sam stava da smo njih trebali dobiti s bilo kojim sastavom i taktikom al sad jebiga. Ta generacija se oprostila i bit ce mi zao sto se nismo plasirali u nokaut i tamo potukli s jacima jer je ta generacija to zasluzila. Ovako ostaje zal i pada sve u zaborav.

Nakon te tekme ubacili smo novu generaciju. Nova generacija je slabija od ove ali ipak bi trebali imat mrvu jacu unutarnju. Imamo cak 5 igraca od 19 god sto je znak daovi od 20 nisu vrhunski ali i da dolazi za 2 sezone jedna odlicna generacija. Ti od 19 su tu nrgdje s ovima od 20. Steta je samo sto opet za ep nemamo neku odlicnu generaciju sto bi s etrrbalo za iduce ep promijenit. Medutim, to ne znaci da cemo na ep otic samo da odigramo. Bitne su nam pobjede da se dizemo na listi. Trenutno smo 40. i ako ne budr puno iznenadenja, trebali bi bit u 4 sesiru. Proslo ep smo bili u 6 tako da je napravljen napredak.

U pon nova generacija igra svoju prvu prijateljsku i odmah ih stavljamo u vatru protiv engleza. Englezi i ako u rl nisu kosarkaska nacija, na buzzeru su uvijek u vrhu. Bit cr zanimljivo jer jaci jesu al igramo doma i da vidimo di smo

From: Jukic

This Post:
00
320337.75 in reply to 320337.74
Date: 2/9/2024 10:00:39 AM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
464464
Povedi nas u nove pobjede canci :D

Message deleted
From: canci

This Post:
11
320337.77 in reply to 320337.10
Date: 2/14/2024 6:51:14 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
397397
Second Team:
MVV
Prva prijateljska protiv engleske i poraz od 19. S obzirom na ekipu odigrali smo jako dobru tekmu. Drzali smo ih cijelo vrijeme tu a na poluvremenu i vodili 5 razlike. U zadnju cet smo usli s -1 ali onda totalni pad. Zadnju cet gubimo 18 razlike. Engleski.izbornik.tu nije ispo fer jer smo se dog da igraju igraci od 20 god a on je ubacio jednog od 21 da hvata rekord. Taj igrac je bio najbolji strijelac s 29 poena. Tako da tolko o tome. Kad netko ide gledat ocjene na kraju tekme ne bi nikad rekao da smo izgubili 19.

Najbolji kod nas cobanov s 22 poena a grcic je jako razocarao s 3-17 za sut. Mali rocak od 19 god je debitirao i imao je solidnu rolu. Moram pohvalit stankovica koji je u trecoj usao i izvadio nas iz crne rupe s 3 pogodena suta. Nama je tu jos falio micevic koji je imao formu 7 a definitivno je tu jedan od boljih. Tuskan i antunovic ce sigurno dobit priliku da debitiraju samo da formu poprave. Sve u svemu bit ce napeta sezona ali sta je tu je. Napravit sto jaci .oguci rezultat a onda iza toga slijedi puno puno jaca generacija

Iduca je island pa se nadamo da ce oni igrat s ovima od 20 god.

From: canci

This Post:
11
320337.78 in reply to 320337.77
Date: 2/28/2024 4:02:02 AM
Akul Atina
II.1
Overall Posts Rated:
397397
Second Team:
MVV
Pozdrav, iza nas su dvije prijateljske s Islandok i Slovackom. Mogli smo obje bolje i bar jednu dobit al tako je to. Nemamo sirinu tih igraca od 20 god i imaju dosta rupa na odredenim skilovima i krpamo s igracima od 19 god koja ce bit odlicna generacija. Te dve tekme falio nam je zoric a i micevic koji nikako da se makne s forme 7. Bas zbog manjak sirine svaki je bitan. Island smo izgubili 7 razlike a protiv slovacke 4. Sve su bile na knap protiv dobrih protivnika ali nije islo. Zadnje 3 tekme 3 poraza i srecom da nismo pali na ranking listi da mozemo na ep bit cetvrti pot sto cemo i bit. Za ep nemam pojma sta ce bit ali s ovom genrracijom cetvrto mjesto u grupi ce bit uspjeh. Citamo se iduci tjedan kada ce izac grupe pa da vidimo sta ce i kako bit

Advertisement