BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
From: B.B.King

To: Jax
This Post:
00
150717.687 in reply to 150717.682
Date: 9/9/2010 4:39:40 PM
Overall Posts Rated:
12061206
podanie na forum skili 18 latka ma niewiele wspólnego z podaniem skili trenowanego gracza przez 5-6 sezonów .

Po pierwsze aż tak wielkiej różnicy nie ma. Jeśli przyjmujemy jakąś zasadę, to byłaby bardzo swobodna interpretacja, że podanie skilli teraz jest cacy a parę sezonów później nie cacy.

A po drugie Węgrzyn wcale nie wygląda jakby był trenowany 5-6 sezonów ;-)
Jakbyś napisał 3 sezony, lub 6 sezonów na dwóch pozycjach, to bliższe by to było stanowi faktycznemu ;-)
No chyba, że startował z beznadziejnego poziomu.

This Post:
00
150717.688 in reply to 150717.685
Date: 9/9/2010 4:45:23 PM
Overall Posts Rated:
7272
Witam. Wiecie co mnie śmieszy w odpowiedziach obecnego selekcjonera. Kurna miałem tego nie pisać, ale nie wytrzymałem więc trudno. Fakt, iż chełpi się, że sprawdził 995 zawodników w tym powołał z mojej ligi 4 centrów i PF, a najlepszego z nich wszystkich pominął w powołaniu nawet do sprawdzenia na chwilę. Kpina panie selekcjoner. Widząc jednak co się teraz tam dzieje szczerze się cieszę, że tak się stało i popieram apel, oto aby wpierw zapytać o zgodę na powołanie do NT. W realu czasami kluby zakazują swoim zawodnikom gry w kadrze, więc skoro BB ma dążyć do realizmu to jestem jak najbardziej za tą ideą. POPIERAM i proponuję obszerną debatę w tym temacie.

This Post:
00
150717.689 in reply to 150717.686
Date: 9/9/2010 4:47:34 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Hola, nikt się skillami nie wymienia. Skąd masz takie dane?

To jak chcesz pisać raport? ;-)
Będziesz zgadywał skille tak jak ja zgadłem skille Węgrzyna? ;-)
Nie wal ściemy, dostaliście bazę z draftu odpicowaną jak się patrzy ;-) A to jest jak nic wymiana informacji o skillach ;-)

--
Swoją drogą podam Ci fajny sposób na poznanie skilli nieswojego zawodnika ;-)
Oznajmiasz, że znasz jego skille. A następnie strzelasz i podajesz jakiekolwiek (możesz patrzecieć na pensję, statystykę gracza, na jakich pozycjach grał).
Jak będą się z Ciebie śmiać, to nie nie trafiłeś, więc próbujesz dalej. A jak będą na Ciebie oburzeni, to znaczy, że trafiłeś i gotowe ;-)
Jasna Strona to czy Ciemna? ;-)

This Post:
00
150717.690 in reply to 150717.689
Date: 9/9/2010 4:57:43 PM
Overall Posts Rated:
7272
Ciemna strona mocy kiedy gniew wyzwala...Masz pytania w tej kwestii, czy nadal uważasz, że nerwy i gniew są objawem jasnej strony mocy, które się udzielają poprzez niezdrowe emocje ?

This Post:
00
150717.691 in reply to 150717.690
Date: 9/9/2010 5:02:35 PM
Overall Posts Rated:
12061206
U Sithów Jasna Strona gniew wyzwala ;-)
Ciemna zresztą też - generalnie wszystko ;-)

This Post:
00
150717.692 in reply to 150717.689
Date: 9/9/2010 5:04:54 PM
Overall Posts Rated:
7474
To jak chcesz pisać raport? ;-)

Przecież pisałem w innym wątku, że wg poszeregowania grup względem sumy skilli. A te grupy otrzymam od skautów. Co za tym idzie nie będę znał konkretnych skilli żadnego z zawodników nie podlegających mi ani też danych osobowych ;)

Nie wal ściemy, dostaliście bazę z draftu odpicowaną jak się patrzy ;-) A to jest jak nic wymiana informacji o skillach ;-)

Tak, tylko ponad 50% z tych zawodników do projektu już nie należy. A ok. 100% wygląda już zupełnie inaczej i od momentu draftu nie widziałem ani jednego skilla zawodnika nie będącego w bazie PF.

Swoją drogą podam Ci fajny sposób na poznanie skilli nieswojego zawodnika ;-)
Oznajmiasz, że znasz jego skille. A następnie strzelasz i podajesz jakiekolwiek (możesz patrzecieć na pensję, statystykę gracza, na jakich pozycjach grał).
Jak będą się z Ciebie śmiać, to nie nie trafiłeś, więc próbujesz dalej. A jak będą na Ciebie oburzeni, to znaczy, że trafiłeś i gotowe ;-)
Jasna Strona to czy Ciemna? ;-)

Do niczego mi niepotrzebne skille jakiegokolwiek zawodnika przeciwnika. Mi wystarczy nawet odpuścić mecz i zagrać rezerwami, wystawiając przeciwko określonym zawodnikom rywala graczy mających za zadanie przetestowanie wad ważnego zawodnika istotnego dla mnie konkurenta ;)

From: kozlik4

To: Jax
This Post:
11
150717.693 in reply to 150717.682
Date: 9/9/2010 5:10:45 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Jak moi zawodnicy mają być wklejani na forum bez mojej wiedzy, to ja też nie chcę żeby którykolwiek mój zawodnik zagrał w reprezentacji...

This Post:
00
150717.694 in reply to 150717.693
Date: 9/9/2010 5:15:59 PM
Overall Posts Rated:
7272
Słuszna uwaga... Tym razem cię popieram.

This Post:
00
150717.695 in reply to 150717.693
Date: 9/9/2010 5:17:23 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Jak moi zawodnicy mają być wklejani na forum bez mojej wiedzy, to ja też nie chcę żeby którykolwiek mój zawodnik zagrał w reprezentacji...

Nie bój żaby, jak nie będą grali w reprezentacji to też będą wklejani ;-)
Albo może jednak nie na forum. Będą szły bb@ do rywali ;-)
Lepiej, żebyś nie wiedział, że rywal zna Twoje skille ;-)
Niech Moc będzie z Tobą ;-)

This Post:
00
150717.696 in reply to 150717.689
Date: 9/9/2010 5:24:09 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
We wszystkim co pisałem nie skłamałem ani razu...Zapytaj al saida i Mr Presidenta kto był najlepszym centrem po pierwszym sezonie treningów...Z resztą Mr. President napisał już swoje, tłumaczyli Ci też inni ale Ty w swoim stylu wiesz wszystko najlepiej i tłumaczenie Ci dalej nie ma żadnego sensu. W sumie to teraz nawet jest już sprawa drugorzędna. Najważniejsze dla mnie jest skąd masz skille mojego gracza???. Skoro ja Ci ich nie dawałem, Węgrzyn ani razu w swojej karierze nie był na TL, a m4ti też Ci ich nie dał to chce wiedzieć jak one do Ciebie trafiły?. I jeszcze jedno...Bez względu na to skąd zdobyłeś te skille nie zgadzam się, żeby moi zawodnicy byli prezentowani na publicznym forum bez mojej wiedzy! Nie po to skille są ukryte żeby każdy miał do nich dostęp. Ta gra z jawnymi skillami traci sens...

Scauci owszem znają skille zawodnika ale nigdy ich nikomu nie udostępniają, a jak już to podają same skille nie mówiąc do kogo należą. Jeśli wklejają jakieś skille to tylko wtedy jak zawodnik jest albo niedługo będzie na sprzedaż. To chyba znacząca różnica nie uważasz???

Last edited by kozlik4 at 9/9/2010 5:42:06 PM

This Post:
22
150717.697 in reply to 150717.696
Date: 9/9/2010 5:55:55 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Zapytaj al saida i Mr Presidenta kto był najlepszym centrem po pierwszym sezonie treningów..

To Ty byłeś skautem wszystkich roczników od 18 do 21. Być może nie potrafiłeś lub nie chciałeś znaleźć lepszych zawodników i przez to selekcjonerzy mieli niepełne informacje. Być może listy od samego począku były niekompletne, bo słabo działał ręczny przegląd lig. Być może zaważyły Twoje błędne przekonania odnośnie wzrostu i dyskwalifikowałeś zawodników tylko dlatego, że byli niżsi. Być może błędnie oceniałeś ich skille.
Trzymałeś łąpę na wszystkich rocznikach - bardzo wygodne, pełna kontrola nad wszystkim i nikogo, kto mógłby wskazać niedociągnięcia.
Tymczasem ja bez problemu znalazłem kilkudziesięciu lepszych zawodników - zestawienie wklejałem gdzieś wyżej w tym wątku (a podobno Węgrzyn cały czas jest pilnie trenowany). W tym zestawieniu byli nawet 20-latkowie. To jest najlepszy dowód. Podać dokładne skille i playerid? ;-) (Może nie na forum, bo znowu będzie oburzenie) ;-)

Najważniejsze dla mnie jest skąd masz skille mojego gracza???.

Gdybym Ci powiedział, to musiałbym Cię sprzątnąć ;-)
My name is King. B.B.King ;-)
Upss... to nie ta bajka ;-)

Skoro ja Ci ich nie dawałem, Węgrzyn ani razu w swojej karierze nie był na TL, a m4ti też Ci ich nie dał to chce wiedzieć jak one do Ciebie trafiły?

Możesz sobie chcieć ;-)
To nie działa tak, że Ty mnie będziesz na każdym kroku atakował i obrażał, a ja Ci dawał wiedzę za friko ;-)
Poza tym naucz się kultury - jak coś chcesz, to ładnie poproś ;-) Albo też coś mi daj, kto wie, może się wymienimy ;-)

Bez względu na to skąd zdobyłeś te skille nie zgadzam się, żeby moi zawodnicy byli prezentowani na publicznym forum bez mojej wiedzy!

A ja sobie nie życzę, żebyś pisał offensy i bluzgi w moim kierunku i robił syf przy każdej dyskusji. Czy to na forum czy to na bb@. I nic mnie ochodzi czy lubisz filmy sience fantasy czy Cię irytują ;-) Jak Ci skacze ciśnienie przy Gwiezdnych Wojnach to ugryź się w palec albo idź na spacer ;-) Albo puść sobie tylko te części, w których Ciemna Strona zdobywa przewagę (Zemsta Sithów, Imperium Kontratakuje) ;-)
Niech Moc będzie z Tobą ;-)

Advertisement