BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek główny

[NT] Wątek główny

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150717.696 in reply to 150717.689
Date: 9/9/2010 5:24:09 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
We wszystkim co pisałem nie skłamałem ani razu...Zapytaj al saida i Mr Presidenta kto był najlepszym centrem po pierwszym sezonie treningów...Z resztą Mr. President napisał już swoje, tłumaczyli Ci też inni ale Ty w swoim stylu wiesz wszystko najlepiej i tłumaczenie Ci dalej nie ma żadnego sensu. W sumie to teraz nawet jest już sprawa drugorzędna. Najważniejsze dla mnie jest skąd masz skille mojego gracza???. Skoro ja Ci ich nie dawałem, Węgrzyn ani razu w swojej karierze nie był na TL, a m4ti też Ci ich nie dał to chce wiedzieć jak one do Ciebie trafiły?. I jeszcze jedno...Bez względu na to skąd zdobyłeś te skille nie zgadzam się, żeby moi zawodnicy byli prezentowani na publicznym forum bez mojej wiedzy! Nie po to skille są ukryte żeby każdy miał do nich dostęp. Ta gra z jawnymi skillami traci sens...

Scauci owszem znają skille zawodnika ale nigdy ich nikomu nie udostępniają, a jak już to podają same skille nie mówiąc do kogo należą. Jeśli wklejają jakieś skille to tylko wtedy jak zawodnik jest albo niedługo będzie na sprzedaż. To chyba znacząca różnica nie uważasz???

Last edited by kozlik4 at 9/9/2010 5:42:06 PM

This Post:
22
150717.697 in reply to 150717.696
Date: 9/9/2010 5:55:55 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Zapytaj al saida i Mr Presidenta kto był najlepszym centrem po pierwszym sezonie treningów..

To Ty byłeś skautem wszystkich roczników od 18 do 21. Być może nie potrafiłeś lub nie chciałeś znaleźć lepszych zawodników i przez to selekcjonerzy mieli niepełne informacje. Być może listy od samego począku były niekompletne, bo słabo działał ręczny przegląd lig. Być może zaważyły Twoje błędne przekonania odnośnie wzrostu i dyskwalifikowałeś zawodników tylko dlatego, że byli niżsi. Być może błędnie oceniałeś ich skille.
Trzymałeś łąpę na wszystkich rocznikach - bardzo wygodne, pełna kontrola nad wszystkim i nikogo, kto mógłby wskazać niedociągnięcia.
Tymczasem ja bez problemu znalazłem kilkudziesięciu lepszych zawodników - zestawienie wklejałem gdzieś wyżej w tym wątku (a podobno Węgrzyn cały czas jest pilnie trenowany). W tym zestawieniu byli nawet 20-latkowie. To jest najlepszy dowód. Podać dokładne skille i playerid? ;-) (Może nie na forum, bo znowu będzie oburzenie) ;-)

Najważniejsze dla mnie jest skąd masz skille mojego gracza???.

Gdybym Ci powiedział, to musiałbym Cię sprzątnąć ;-)
My name is King. B.B.King ;-)
Upss... to nie ta bajka ;-)

Skoro ja Ci ich nie dawałem, Węgrzyn ani razu w swojej karierze nie był na TL, a m4ti też Ci ich nie dał to chce wiedzieć jak one do Ciebie trafiły?

Możesz sobie chcieć ;-)
To nie działa tak, że Ty mnie będziesz na każdym kroku atakował i obrażał, a ja Ci dawał wiedzę za friko ;-)
Poza tym naucz się kultury - jak coś chcesz, to ładnie poproś ;-) Albo też coś mi daj, kto wie, może się wymienimy ;-)

Bez względu na to skąd zdobyłeś te skille nie zgadzam się, żeby moi zawodnicy byli prezentowani na publicznym forum bez mojej wiedzy!

A ja sobie nie życzę, żebyś pisał offensy i bluzgi w moim kierunku i robił syf przy każdej dyskusji. Czy to na forum czy to na bb@. I nic mnie ochodzi czy lubisz filmy sience fantasy czy Cię irytują ;-) Jak Ci skacze ciśnienie przy Gwiezdnych Wojnach to ugryź się w palec albo idź na spacer ;-) Albo puść sobie tylko te części, w których Ciemna Strona zdobywa przewagę (Zemsta Sithów, Imperium Kontratakuje) ;-)
Niech Moc będzie z Tobą ;-)

From: Mario

This Post:
00
150717.698 in reply to 150717.697
Date: 9/9/2010 6:06:23 PM
Overall Posts Rated:
605605
Bądź fair teraz i powiedz skąd masz skille tego Węgrzyna?

From: B.B.King

This Post:
11
150717.699 in reply to 150717.698
Date: 9/9/2010 6:16:06 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Może powiem jak Kozlik zacytuje tutaj bluzgi jakimi mnie wyzywał na bb@, ładnie je skomentuje, przeprosi grzecznie za swoje chamskie zachowanie i obieca, że to się już nigdy nie powtórzy, żebym nie musiał nigdy więcej widzieć na oczy jego durnowatych zaczepek.

This Post:
11
150717.700 in reply to 150717.699
Date: 9/9/2010 6:25:48 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
A Ty na BB mailu pisałeś grzecznie...a bana dostałeś za darmo;-). Biedny. Weź mnie nie rozśmieszaj:D Za nic nie zamierzam Cię przepraszać bo niczego nie żałuję. Co najwyżej Ty możesz mnie przeprosić za to, że nie uszanowałeś prywatnej rozmowy i poleciałeś z wybranymi fragmentami, w których Ty byłeś tym grzeczniejszym do GM-ów. To tak a propo jaj, o których brak podejrzewałeś m4tiego;-) Ciągle zachowujesz się nie fair tak tylko aby kogoś najpierw podpuścić, potem wkopać, a na koniec spuścić i o nim zapomnieć. Tyle dobrego wprowadziłeś do BB...

This Post:
00
150717.701 in reply to 150717.700
Date: 9/9/2010 6:33:12 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Nie chcesz, trudno.
Tylko nie płacz mi tu więcej, że ktoś zna Twoje skille. Będę sobie je wklejał kiedy tylko będę miał taki kaprys i gdziekolwiek mi się spodoba.
Niech Moc będzie z Tobą ;-)

This Post:
00
150717.702 in reply to 150717.697
Date: 9/9/2010 6:37:18 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
To Ty byłeś skautem wszystkich roczników od 18 do 21. Być może nie potrafiłeś lub nie chciałeś znaleźć lepszych zawodników i przez to selekcjonerzy mieli niepełne informacje. Być może listy od samego począku były niekompletne, bo słabo działał ręczny przegląd lig. Być może zaważyły Twoje błędne przekonania odnośnie wzrostu i dyskwalifikowałeś zawodników tylko dlatego, że byli niżsi. Być może błędnie oceniałeś ich skille.
Trzymałeś łąpę na wszystkich rocznikach - bardzo wygodne, pełna kontrola nad wszystkim i nikogo, kto mógłby wskazać niedociągnięcia.


Co za brednie...W ogóle nie wiesz na czym polega współpraca na linii scaut-selekcjoner. Wszystko to Twoje mało trafne domysły. Za same wciskanie ludziom kitu powinieneś oberwać...

Może to głupio zabrzmi z moich ust...ale Leszek swego czasu twierdził, że ma najlepszych podkoszowych odkąd pamięta. Vinnie jones na C też nie narzeka...Mr. President pisze:
Nie uważam też, by - tak jak twierdzi B.B.King - kozlik4 skompromitował się jako skaut. Wręcz przeciwnie... Przez 4 sezony miałem do czynienia z reprezentacją i skautami i moim zdaniem żaden inny skaut nie angażował się w to tak bardzo jak kozlik4 ( bez urazy dla pozostałych skautów ;).
....a Ty ciągle to samo. Nic do Ciebie nie dociera? Wiesz lepiej niż wszyscy inni?

Więcej nie odpowiadam już na Twoje posty bo to nie ma sensu. Nawet nie chcę już wiedzieć skąd masz te skille Węgrzyna...ale ich wklejenia na forum na pewno Ci nie daruję.

Koniec tego bo robi się forum HT...z resztą z tego co wiem to tam też Berti szaleje:/

From: Mario

This Post:
00
150717.703 in reply to 150717.699
Date: 9/9/2010 6:44:16 PM
Overall Posts Rated:
605605
to mi napisz na @ skąd masz dostęp do danych takich.

This Post:
00
150717.704 in reply to 150717.702
Date: 9/9/2010 6:58:02 PM
Overall Posts Rated:
12061206
Skille Węgrzyna są najlepszym dowodem na to, że nie masz pojęcia jak powinien wyglądać kandydat na reprezentanta w wieku prawie 24 lat. Nie musiałeś prowadzić żadnych negocjacji z właścicielem. Węgrzyn wygląda tak jakby albo był słabo trenowany albo był bardzo marnym kandydatem na starcie (suma skilli rzędu 30).
To że nie potrafiłeś znaleźć lepszych zawodników, a takich jest kilkudziesięciu, też jest dowodem, że jesteś słabym skautem.

To do Ciebie nic nie dociera. Kilku selekcjonerów wyrażało wdzięczność za moją robotę, a Ty jednak ją krytykowałeś, wyśmiewałeś i deprecjonowałeś na każdym kroku.
Tym razem jednak krytykowane jest Twoje kompromitujące zachowanie.
Miejmy tylko nadzieję, że szkody da się naprawić, i wszyscy posiadacze lepszych zawodników, gdy zobaczą, jak słaby zawodnik zajmował im miejsce w kadrze, bo jest pupilkiem skauta, to nie stracą zaufania do reprezentacji i dalej będą trenować swoich zawodników.

From: B.B.King

This Post:
00
150717.705 in reply to 150717.703
Date: 9/9/2010 7:06:20 PM
Overall Posts Rated:
12061206
to mi napisz na @ skąd masz dostęp do danych takich.

Wybacz, ale wolałbym nie.
Nic do Ciebie nie mam. Ale potem ktoś jeszcze do Ciebie będzie miał pretensje, albo do mnie, a pewnie do obu. W sumie nikomu to niepotrzebne, a świat się nie zawali jak nie będziesz wiedział. Powinno wystarczyć, że reguły nie zostały złamane.
Niestety poćwiczę asertywność i odmówię.

This Post:
00
150717.706 in reply to 150717.684
Date: 9/10/2010 1:25:07 AM
The Soulcrashers
IV.9
Overall Posts Rated:
12101210


a M4ti prosił o pomoc?? jakoś to przeoczyłem. Pojawił się i tyle - dopiero ostatnio mówi coś o przyszłości ..i na chwilę obecną twierdzi, że sztabu nie ma. Nie widzę też jego jakiegokolwiek oświadczenia, że akurat Ty należysz do sztabu.
Oficjajlne prośby, oświadczenia, sztab przez duże S... Myślałby, że to jakaś poważna instytucja unijna ;-)
Przecież multiskillowcy też działają bez żadnego oficjalnego oświadczenia ;-)
Skillami się wymieniają, raporty planują robić ;-)
Można zrobić coś pożytecznego bez oficjalnego oświadczenie, a jedna osoba do pomocy to za mało, żeby trąbić o czymś brzmiącym tak poważnie jak sztab ;-)


hmmm a wiesz, że ja naiwny sądziłem, że odbywa się to tak:
scout, osoba odpowiedzialna za projekt lub inny do tego wciągnięty prezes wyłapuje gracza po pensji i potencjale, prosi o podanie jego statystyk oraz planów na przyszłość, pyta się o chęć uczestnictwa w nowym schemacie treningowym, po otrzymaniu zgody prowadzi takiego gracza zachowując jego rozwój dla jak najmniejszej liczby graczy.
Ciebie w tym programie nie widziałem, bazę zrobiłeś i to szanuję, wykorzystujesz swoje umiejętności w sposób pomagające kadrze, ale wciąż mnie interesuje jak dostałeś te skille i czy to wiedza o wszystkich z bazy czy tylko jednostkach.



Last edited by Astarotte at 9/10/2010 1:25:28 AM

Advertisement