BuzzerBeater Forums

Srbija - III.1 > Сезона 41

Сезона 41

Set priority
Show messages by
This Post:
00
291806.7 in reply to 291806.6
Date: 01/06/2018 16:41:37
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
161161
Zaboravih da pomenem pojačanja... Sada ih neće biti osim ako naletim na nekog dobrog trojkaša za male pare.

This Post:
22
291806.8 in reply to 291806.7
Date: 01/06/2018 17:43:55
Overall Posts Rated:
33
Pozdrav i od mene. Nov sam ovde.
Nadam se da cemo uspeti da izborimo opstanak, posto vidim da ovde ima dosta dobrih timova. :D

This Post:
22
291806.9 in reply to 291806.1
Date: 01/06/2018 18:18:29
H@TTERY
III.14
Overall Posts Rated:
6060
Nikakav problem da neko od "novajlija" otvori novu temu :))

Dobrodosli svi novi/stari u novu sezonu i novu godinu. Zelim vam svima mnogo srece, zdravlja, kako vaseg tako i vasih igraca. Mene malo ubijaju plate ove sezone pa je pitanje koliko cu moci da ih izdrzim. Uglavnom ako ne osvojim ligu bice rasprodaje :D

Sreca dobro sam krenuo, pobedom, brdom asistencija i skokova ;)

Drago mi je da nam je forum ziv i ove sezone, doduse ne pisem cesto ali trudim se da ucestvujem.

Uzdravlje!

This Post:
00
291806.10 in reply to 291806.9
Date: 01/06/2018 21:28:17
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
161161
Nisam siguran u kojoj ligi, ali bio je običaj da novajlija otvori temu...

This Post:
00
291806.11 in reply to 291806.10
Date: 01/07/2018 00:28:45
Head Hunters
III.12
Overall Posts Rated:
140140
Јесте, у праву си, чини ми се да је, у петим лигама раније, постојао један такав, леп, стари, народни обичај. :)

Новајлија би се најпре, одевен у црвено, са све капицом на глави и врећом на леђима, необријан спуштао низ оџак, одакле би твитом извештавао америчку јавност о типу и карактеристикама пећи у којој се налази, обзиром да је у то доба, Америком владала, кажу до тада, незапамћена зима.
Оно што би након уследило, био је такозвани, "акт надмудривања", чин у коме би новајлија покушавао преварити и поклоном поткупити, традиционалну српску дечицу, не би ли му отворили врата пећи.., уз родитеље који су све то посматрали и истом се смешкали са стране.
Пошто би, као по обичају, остао без вреће, новајлија би од стране традиционалног српског домаћина бивао ухваћен за уво и најурен из куће, традиционалним српским џију-џицу ударцем, "ноге у дупе", чисто да му више никад, не падне на памет да се овде враћа и шпијунира у корист NSA!

Тек тако гарав и измрцварен, новајлија је имао могућност отворити пето-лигашку тему, под условом да је претходно већ окупио, локалне псе-луталице, који би га јахали натраг до матице.

Христос се роди и срећан Божић свима другари!

This Post:
00
291806.12 in reply to 291806.11
Date: 01/07/2018 02:35:10
I B S
III.1
Overall Posts Rated:
161161
Zaista se rodi!

Nije u petim ligama, u nekoj trećoj je bilo... I nije bilo toliko komplikovano.

This Post:
11
291806.13 in reply to 291806.11
Date: 01/07/2018 04:16:05
KK Bjesomar
II.3
Overall Posts Rated:
126126
Voleo bih da napises knjigu:"Narodni obicaji i tradicija BB zajednice", bila bi to izuzetno citana i postovana literatura.. :D

This Post:
00
291806.14 in reply to 291806.4
Date: 01/07/2018 04:44:16
Head Hunters
III.12
Overall Posts Rated:
140140
Биће му интересантно сигурно, мада изразито, домишљата и квалитетна опаска. :)

Уверили смо се и сами, трансфер листа, просто је зрачила твојом неактивношћу протеклих дана. :)
О поједине форум-гласине, за које би новце могао отићи Банашевић, саплео сам се и ја, те сам лицитацију испратио до краја. А Ђуричића сам пожелео и у свом саставу. Одлично одрађен посао, иако те срећа и није баш претерано послужила када је о висини трансфера реч.
Добро је ако смо те нечим успели дотаћи. :) Одговоримо ли те и дезертерских тежњи и наведемо борби за опстанак посао је већ увелико готов. :)
То би могао бити, савршено добар алиби, пред неким свештеником рецимо. Код базербитлија се јасно зна, "или играш, или лочеш!" Трећег нема. :) Изузев ако ниси од оних раритета, који, и пију, и играју у исто време, онда стварно, широк наклон и капа доле. :) Али мудрост у главу и пажљиво са ТЛ-о. ;)
Није ти то од алкохола, јер рекоше да су неки научници, тамо негде, некад, независно од базер битера, утврдили да алкохол и неутралише бактерије и загрева тело, е сад односи си ли се то и на немачка пива и шкотски виски заиста не знам.., оно што сигурно знам је научни податак да је пићима домаће производње дефинитивно тако.. И са вотком. :)
Ти си то бре навукао негде на радном месту, у превозу, теретани и сличним локалитетима, на којима нити се лоче нити се игра ББ. ;) Проверено. Сто подсто. :)
А обзиром да помињеш Зелененка указује ми се промисао да те је вирус могао узјахати, једино на послу. :)
Јер то су ти симптоми, скичање, недостатак времена, воље.., бунцање. :)
Мада опет.., и са женама понекад може бити, подједнако симптоматично.. :) Али нећемо овом приликом о томе. :) ;)

Хвала на лепим речима, задовољство је ипак моје.
Допринос који ти и још неколицина људи овде, дословно поклањате, домаћој ББ заједници, заиста је немерљив са било чијим индивидуалним претензијама и напорима на ма ком плану, и сведок је једне велике, нама обичним, окорелим, ББ капиталистима, несхватљиве љубави према ББ-у и репрезенацији. Свака част стварно.

Што брже да нам оздравиш и обрадујеш неком титулом ове сезоне.
Срећан Божић и Христос се роди.

This Post:
00
291806.15 in reply to 291806.12
Date: 01/07/2018 05:03:19
Head Hunters
III.12
Overall Posts Rated:
140140
Чуо сам и ја. Али не знам да ли је тачно.

Ако је трећа у питању, и није баш немогуће за проверити. :)
За пар сати, двојица да се поделе у потрази, открили би о којој се лиги ради.., али ко ће сад тиме да се бави. :)

This Post:
00
291806.16 in reply to 291806.9
Date: 01/07/2018 06:24:04
Head Hunters
III.12
Overall Posts Rated:
140140
Хвала колега. :)
Најпре на овако флегматичном приступу отварању нове теме, а потом и на крајње, необичним и симпатичним, новогодишњим честиткама. :)
И ми вама, у Новој желимо, што виша и стабилнија, новчана примања. :) Како вас, тако и ваших играча. :)

Драго ми је да се поново срећемо. :) Мада, као што синоћ написа Озирис, не баш, у датим околностима. :)
Али жреб је такав какав је, шта да се ради.., ја га нисам бирао, а вама дефинитвно, није да не иде под руку. :)

Боље би ти било, ја сам пре неки дан узео да рачунам, и избројао, чини ми се и до, изнад 300 хиљадарки недељних издатака на примања запослених. Није мало.

Честитке, мада и поред свега поменутог, себи ниси дозволио луксуз од чак 30 изгубљених лопти! :)
Мислим да су такви случајеви у ББ-у заиста реткост, 25 украдених лопти противника.
Било би нам боље, да добро припазимо на своје џепове упутимо ли се према Железнику. :)

Ако у периоду одсутности, пијеш и проводиш се, нема везе, све ти је опроштено и заборављено. :)

This Post:
00
291806.17 in reply to 291806.16
Date: 01/07/2018 16:26:24
H@TTERY
III.14
Overall Posts Rated:
6060
Veoma interesantan podatak o izgubljenim loptama, retka brojka al ko ima taj i rasipa... Ne znam koliko ova doskocica opisuje situaciju, ali meni se svidela te se nadje u recenici :)

Inace dobro si izbrojao, preko 300k, jbg ubise me centri i plej koji prinudno igra na beku...Kakav sam sa finansijama u stvarnom zivotu takav sam i na BB, moram da se zenim i da dam zeni novcanik ko svaki (ne)normalan muz :)


Advertisement