Simpaticna plava konferencija. :D
Dan 3 (Subota 16 Oktobar 2021) od https://www.buzzer-manager.comRezultati kolaMada faka 72 -
XIII prase 101MATANSRB 79 -
KK Crvica 94Skok u bunar 18 -
FRONT the JUZNI 119Djoda 85 -
KK Obilić 1389 114Maximus Decimus Meridius 91 -
Insomnia Bust3rs 110PO knights 107 - Eko basket 95
MentoSacra 84 -
KK Sokolovi 107Rudari Sa Istoka 105 -
Drakula 107Najbolji tim kolaPoena : 119 : FRONT the JUZNI
Skokovi : 71 : FRONT the JUZNI
Asistencije : 31 : FRONT the JUZNI
Ukradene lopte : 9 : KK Crvica, XIII prase
Blokade : 13 : XIII prase
Najbolja partija kolaPoena : 60 : C. Filipiak (Insomnia Bust3rs)
Skokovi : 24 : P. Canalejas (FRONT the JUZNI)
Asistencije : 9 : T. Solano (Maximus Decimus Meridius)
Ukradene lopte : 4 : B. Enfa (KK Sokolovi)
Blokade : 5 : D. Tabaković (KK Crvica), P. Métayer (Insomnia Bust3rs)
Najboljih 5 kolaPlej : Y. Gilad (FRONT the JUZNI) (24 Poena, 3 Skokovi, 8 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 1 Blokade) : Efikasnost : 29
Bek šuter : C. Filipiak (Insomnia Bust3rs) (60 Poena, 2 Skokovi, 3 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 49
Krilo : D. Coker (Djoda) (50 Poena, 4 Skokovi, 3 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 40
Krilni centar : P. Canalejas (FRONT the JUZNI) (28 Poena, 24 Skokovi, 4 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 4 Blokade) : Efikasnost : 54
Centar : I. Veselinović (Drakula) (20 Poena, 13 Skokovi, 5 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : 35
MVP kolaP. Canalejas (FRONT the JUZNI) (28 Poena, 24 Skokovi, 4 Asistencije, 1 Ukradene lopte, 4 Blokade) : Efikasnost : 54
Najslabija partija kolaP. Voroshnin (Skok u bunar) (2 Poena, 2 Skokovi, 0 Asistencije, 0 Ukradene lopte, 0 Blokade) : Efikasnost : -13
Sve vrste statistikeIgrač koji je zaboravio da skine rukavice : I. Matijašević (Mada faka) : 7 Izgubljene lopte
Igrač obeležen od sudija : D. Tabaković (KK Crvica), D. Obradović (XIII prase), E. Hatfield (Skok u bunar), P. Voroshnin (Skok u bunar), P. Kamenický (Maximus Decimus Meridius), A. Ürküm (MentoSacra), B. Enfa (KK Sokolovi), I. Matijašević (Mada faka), S. Larsen (Djoda), J. Selma (Djoda), M. Radišić (MATANSRB), M. Tartarin (MATANSRB) : 6 Lične greške
Gvozdeni čovek : M. Miljević (KK Crvica), I. Veselinović (Drakula), J. Madrid (Skok u bunar), R. Monteriso (Skok u bunar), L. Tsampouris (Skok u bunar), T. Solano (Maximus Decimus Meridius), K. Medić (KK Sokolovi), M. Kunovac (Mada faka), D. Coker (Djoda), H. Ergalip (MATANSRB), J. Kunovac (KK Obilić 1389) : 48 Minuta
Šuter : D. Coker (Djoda) : 11 Trojki
Najbolji igrač : P. Canalejas (FRONT the JUZNI), C. Benavídez (FRONT the JUZNI), Y. Gilad (FRONT the JUZNI) : Rejting : 18.0
Najgori igrač : P. Voroshnin (Skok u bunar), P. Kamenický (Maximus Decimus Meridius) : Rejting : 3.5