BuzzerBeater Forums

BB Poland > Drużyna Narodowa [NT] - Sezon 25

Drużyna Narodowa [NT] - Sezon 25

Set priority
Show messages by
This Post:
00
248927.71 in reply to 248927.62
Date: 9/28/2013 9:41:19 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Ta akurat nie jest w moim typie ale brzydka nie jest :-)

Last edited by Kaznodzieja at 9/28/2013 9:41:46 AM

This Post:
00
248927.72 in reply to 248927.64
Date: 9/28/2013 9:42:50 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Oczywiście, że tak i robi to sam selekcjoner :-)

This Post:
00
248927.73 in reply to 248927.65
Date: 9/28/2013 9:57:22 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Napisałem, że poświęcę tyle czasu ile będę miał i to robię. Przez nowe obowiązki spałem w ciągu ostatnich 4 dni 16 godzin. Więcej robić przy kadrze nie jestem w stanie.
Nigdzie nie pisałem, że będę robił wszystko czy prawie wszystko sam. Nikogo nie oszukałem. A z tym kopiowaniem działań poprzedników to miałem tu na myśli tylko taktyki, powoływanych graczy.
Wziąłem za fraki co się da. Jakbym mógł wziąć na siebie więcej to bym wziął.
Na czacie prawie nigdy nie będę bo w poniedziałki pracuje zwykle do godziny 22. Zresztą w ogóle 95 procent rzeczy na BB ogarniam na smartfonie. Teraz trochę mniej bo niestety przy kadrze nie da się wszystkiego zrobić na telefonie. Żeby skorzystać z Internetu przy komputerze to zwykle niestety muszę zarywać noce. Nie zrozum mnie źle, nie narzekam. Wiedziałem, że tak będzie i akceptuję to ale nie sugeruj, że wziąłem na siebie za mało bo tak nie jest. Dużo pracuję, poza tym mam inne obowiązki i na BB nie mam bardzo dużo czasu. Uważałem jednak gdy startowałem i dalej tak uważam, że wystarczająco przy mojej wizji prowadzenia kadry.
Może w najbliższy poniedziałek uda mi się na chwilę wejść na czat meczowy bo wyjątkowo nie będę do późna w pracy. Jednak obiecać nie mogę.
Dzięki za życzenie powodzenia :-)

Last edited by Kaznodzieja at 9/28/2013 9:59:02 AM

This Post:
00
248927.74 in reply to 248927.66
Date: 9/28/2013 10:00:06 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Czemu stawiasz, że nie?

This Post:
00
248927.75 in reply to 248927.68
Date: 9/28/2013 10:07:24 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
No właśnie też o tym wczoraj pomyślałem :-) Poza odpisywaniem nie zostaje mi już wiele czasu :-) A odpisywać muszę bo nie pozwolę tak sobie poczynać niektórym.

This Post:
00
248927.76 in reply to 248927.70
Date: 9/28/2013 10:10:00 AM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Dziękuję bardzo :-) Pewnie, nie dam sobie wejść na głowę.

This Post:
1111
248927.77 in reply to 248927.75
Date: 9/29/2013 7:33:57 AM
Overall Posts Rated:
296296
Staralem sie powstrzymac ale jednak ciezko bylo..

W kazdym kolejnym poscie zawsze musisz potwierdzic jaki to z Ciebie wielki samiec, ze Twoje jest na wierzchu, nigdy nie pozwolisz opini niezgodnej z Twoja pozostac bez odpowiedzi.

Musze przyznac ze troche mnie to niepokoi bo masz w tej chwili cala wladze w polskim BB, nie dosc ze Gm to jeszcze coachNT. A ja nie lubie zacietrzewionych osob, nie przyjmujacych krytyki, ktore do tego maja wladze.

Prosze, nie odpowiadaj na mojego posta, tylko udowodnij praca i wynikami jakie masz wielkie Cohones skoro pchales sie na swiecznik :)

This Post:
11
248927.78 in reply to 248927.65
Date: 9/29/2013 10:02:37 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40734073
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Piszesz czas...
Nie tyle chodzi mi o sam upływ czasu, tylko o to że przez ten czas gra się na tyle zmieniła, że znajomość skili nie daje w zasadzie żadnej przewagi.
Ponadto Ty akurat, miałeś największe parcie (no Banan tez troszkę cisnął;) ) na pozyskanie skili grajków.

Parcie..:-) Jestem zaskoczony, że tak to odebrałeś...Sama znajomość skilli nie była dla mnie istotna. Z resztą nie przypominam sobie bym pytał o konkretne skille. Byłem tylko ciekawy jak się rozwijają. To wszystko.

Trening, rozwijanie grajków, ich skoki to od zawsze było coś co mi sprawiało największą frajdę w tej grze. Jak zostawałem selekcjonerem to największymi multiskillami na obwodzie byli Mieszkowski i Podniesiński. Przez te 4 sezony przywiązałem się do grajków, którzy powstawali gdzieś tam pod moim nadzorem na tyle, że ich dalszy los nie był mi obojętny. Do Bukowego przywiązałem się na tyle, że go sprowadziłem do swojego klubu. Jak się pojawił na TLu to nie liczyła się dla mnie kasa. Wydałem prawie wszystko co miałem by go mieć u siebie.
nie wiem jak Koźlik, ale starałem się właśnie tę podstawową bazę sam ogarniać i może dlatego inna część została zawalona...

Nie wiem jak było u Ciebie. Odnoszę się wyłącznie do tego co sam piszesz...Gdyby taki trend jak napisałeś był za Twojej kadencji i do którego namawiasz też Kaznodzieję dłużej się utrzymywał (ogarniana by była tylko ta podstawowa grupa powiedzmy 50 grajków, a reszta by była zaniedbywana) to gdzieś ten rozwój i dopływ nowych grajków by był zahamowany. W efekcie pewnie za kilka sezonów gdzieś by nam to wyszło bokiem. Osobiści uważam, że selekcjoner powinien się troszczyć nie tylko o teraźniejszość reprezentacji ale też o jej przyszłość.

Skoro Kaznodzieja nie jest w stanie sam wszystkiego ogarnąć (jak sam przyznajesz też nie byłeś), to chyba dobrze, że sobie wszystko tak organizuje by nic nie zaniedbać.
Postępowanie takie, zostało szeroko opisane kiedyś (Koźlik miał wtedy inne stanowisko niż teraz, a po drugiej stronie barykady był BBKing)

Wtedy głównie chodziło o brak zaufania do Kinga. Przecież on tymi skillami grajków żonglował jak mu pasowało. Jak chciał mi zrobić na złość to wkleił Węgrzyna. Jak chciał mnie zaszantażować to pisał, że wszystkie skille naszych grajków przekaże naszym rywalom..

Do mnie chyba macie zaufanie?:P W kwestii grajków zawsze staram się być dyskretny. Zwykle właściciele zawodników chwalą sobie współpracę ze mną. W zasadzie to ciągle ktoś się zgłasza do mnie wklejając skille swojego grajka i prosząc o pomoc w treningu:D Z większością właścicieli kadrowiczów mam bardzo dobry kontakt i myślę, że nikt nie mieliby nic przeciwko żebym pomagał im w rozwoju grajków (Piotras też:P) Ewentualnie można to tak rozwiązać, że jeśli ktoś sobie nie życzy bym znał skille jego grajka to niech się zgłosi do Kaznodziei i wtedy to Kaznodzieja będzie się tym grajkiem zajmował:-)

Generalnie tak jak pisałem wcześniej nie mam parcia by się tymi grajkami zajmować, ani nawet być w sztabie kadry:-) Swoje już zrobiłem i chętnie skupie się bardziej na swoim klubie... Natomiast prawda jest też taka, że teraz to Kaznodzieja rządzi, ma swój pomysł na prowadzenie kadry, a to wy mu w tym momencie narzucacie co ma robić;-) W każdym bądź razie na pewno bardziej niż ja:D

Last edited by kozlik4 at 9/29/2013 10:07:40 AM

This Post:
00
248927.79 in reply to 248927.78
Date: 9/29/2013 2:07:41 PM
Warsaw Mutants
III.4
Overall Posts Rated:
10801080
Pięknie napisane kolego asystencie :-)

From: Michael

This Post:
00
248927.80 in reply to 248927.27
Date: 9/29/2013 2:41:21 PM
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
188188
Oj chyba sprawy pewnego C z wysokim podaniem nie pamiętasz;)

jak on się nazywał??? Jak chyba pewien polityk...

Kiedyś znajomość skilli dużo więcej znaczyła. Dzisiaj praktycznie nic nie daje.

BTW: I tak znam tak pi razy oko skille naszych najlepszych zawodników.

To dlaczego sam nie ujawniłeś skilli zawodników jak byłeś selekcjonerem, co Ci w tym przeszkodziło? Czasu Ci przez dwie kadencje na pewno nie zabrakło.

From: Michael

This Post:
11
248927.81 in reply to 248927.51
Date: 9/29/2013 2:42:47 PM
My Entire Team Sucks
II.2
Overall Posts Rated:
188188
Serio dwie kadencje bycia selekcjonerem i mnóstwo czasu jakie poświęciłem kadrze swoje zrobiły. Nie ciągnie mnie na tą chwilę do tego...I też jestem zdania, że praca selekcjonera to jednak dużo więcej niż tylko ustalanie składu. Przede wszystkim baza, uaktualnianie skilli, sprawdzanie 22 latków z MVP+, sprawdzanie czy gdzieś ktoś nie wyrósł kto wcześniej nie był w bazach itp., itd. Osobiście mam trochę wątpliwości czy to zostało należycie zrobione w tym sezonie...

To po co startowałeś w Kanadzie (i to już drugi raz)?

Cytując: (247970.36):
I have never cheated anyone.

Kto został oszukany? ;)

Advertisement