BuzzerBeater Forums

Hellas - III.3 > Γνωριμία προέδρων

Γνωριμία προέδρων

Set priority
Show messages by
This Post:
00
306523.72 in reply to 306523.71
Date: 1/4/2021 6:36:02 AM
Kyanos Asteras B.C.
III.15
Overall Posts Rated:
7777
Χαχαχαχαχα δωρο στην ομαδα απο τον προεδρο για τη νεα χρονια! Οχι το φλουρι δε το κερδισα εγω XD

Παντως για το μεταξυ μας αγωνα θα ειναι ανετοιμος οποτε θα τον στειλω γυμναστηριο για διαδρομο μπας κ ανεβει λιγο η αγωνιστικη 8}

This Post:
00
306523.74 in reply to 306523.73
Date: 1/4/2021 8:09:28 AM
Overall Posts Rated:
2626
μαγκες ειμαι κι εγω εδω μν μου αγχωνεστε δν μιλαω πλεον στα φορουμ ειτε λογω δουλειας ειτε γτ πλεον το παιχνιδι δν με συγκινει θα συμφωνησω σε ολα οσα ειπατε αλλα ειδικα ο enositis παιζω κι εγω το παιχνιδι απ την σεζον 10 αν θυμαμαι καλα απλα εχω αλλαξει 2 ομαδα ( η 1η λογω κακης διαχειρισης οικονομικων και η 2η λογω ελλειψης ενδιαφεροντος ) προσωπικα το παιχνιδι παει απ το κακο στο χειροτερο καποτε ηταν πιο ρεαλιστικο(επαιζα μπασκετ 16 χρονια οποτε τις αλλαγες τις βλεπω στα ματς ειδικα) και οπως ειπε καποιος απ τους δυο νομιζω εσυ ενωσητη οτι καποτε μεχρι και η V ηταν ολη ενεργη με ομαδες τρ με το ζορι βλεπεις μια IV με φουλ ενεργους αυτο και μονο δειχνει ποσο εχει πεσει το παιχνιδι ναι οκ συμφωνω οτι το παιχνιδι ειναι δωρεαν και δν πεφτει μπατζετ αλλα αφηστε το οπως ειναι μν του κανετε αλλαγες νομιζοντας οτι το βελτιωνετε γτ απλα το καταστρεφετε οπως επισης πλεον επικρατει ενα χαος στη λιστα μεταγραφων παιχτες που καποτε δν αξιζανε ουτε 500κ και τρ πουλιουνται πανω απο μυριο γνωμη μ παντα μν παρεξηγηθω αλλα πιστευω οτι οσοι ειναι παλιοι στο παιχνιδι θα συμφωνησουν μαζι μ τεσπα θα προσπαθω κι εγω να συμμετεχω οσο μπορω ωραια η ιδεα σ φιλε ενωσητη με τα προγνωστικα αλλα φιλικη συμβουλη....σταματα να πονταρεις πανω μ ;)

This Post:
00
306523.76 in reply to 306523.74
Date: 1/4/2021 12:48:28 PM
Kyanos Asteras B.C.
III.15
Overall Posts Rated:
7777
Καλως τον!

Γενικα οπως ειπα και στο φιλο ενωσιτη εχετε δικιο το παιχνιδι εχει αρκετα προβληματα.

Παρ'ολα λες αστο οπως ειναι οταν δουλευε μια χαρα. Υπηρχαν πολλοι που τοτε λεγαν καντε καμια αλλαγη καντε αυτο καντε το αλλο..το παιχνιδι ειναι στασιμο κτλ κτλ...

Γενικα ξερουμε οτι οι περισσοτεροι ανθρωποι (οι ελληνες ενα σκαλι παραπανω) ζηταμε παντα ολο και περισσοτερα και σπανια ειμαστε ευχαριστημενοι. Ολοι (εγω πρωτος) θα κρινουμε ευκολα αλλα θα βοηθησουμε δυσκολα.

Τωρα ποιες απο τις αλλαγες ηταν καλες ποιες οχι κτλ οκ ο καθενας εχει τη γνωμη του. Πιθανως σε λιγο καιρο που ολα αυτα θα τρεχουν μια χαρα να μας αρεσει και να γκρινιαζουμε για κατι αλλο.

Οπως και να χει σεβαστη η γνωμη του καθενος και εννοειται οταν δε μας αρεσει ενα προιον ψαχνουμε για κατι αλλο που να μας καλυπτει. Δεχομαι το να αλλαξει κανεις παιχνιδι, δε μου αρεσει τοσο το κραξιμο στους διαχειριστες ενος προιοντος που ειναι δωρεαν.

Υ.Γ.1 Δεν ειμαι κανενας ξαδερφος του Μαριν μη παρεξηγηθω. Οχι τιποτα αλλο θα βγαλει βρωμα ο ενωσιτης οτι το προγραμμα μου ηταν στημμενο B)

This Post:
00
306523.78 in reply to 306523.77
Date: 1/5/2021 6:13:25 AM
Kyanos Asteras B.C.
III.15
Overall Posts Rated:
7777
Εννοειται δεκτη η κριτικη και νομιζω ειναι δεκτη και απο τους διαχειριστες του παιχνιδιου (χωρις να τους ξερω B) )

Παντως δειτε το και απ τη θετικη πλευρα! Θα ξενερωσουν ολοι οι παλιοι και θα μεινουμε 2-3 να μοιραζομαστε ησυχα τους τιτλους XD :-$

Υ.Γ. Ο Παοκ μπορει να μην απανταει στο φορουμ αλλα απαντησε με μεταγραφη (party)

This Post:
00
306523.80 in reply to 306523.79
Date: 1/5/2021 4:11:32 PM
PAOK BC 2007
II.3
Overall Posts Rated:
7878
Καταρχήν, χαρτινε, γράφεται ΠΑΟΚ...
Τέτοια παράγκα εχω να δω από την εποχή του ξανθου με Άρη κ γαβρο.
Ένα ακόμα στοίχημα έχει ήδη μπει... Μην ανοίγεσαι πολύ.. Κράτα πισινή...
Δεν εξαφανίστηκα..σε είπα ότι ήμουν σχεδόν 2 μέρες ξάπλα, αλλά κ ότι ετοιμάζω την ομάδα για να γίνει καλύτερη. Το πρότζεκτ με τις στοιχηματικες προβλέψεις δεν τις σχολιάζω.. Μόνο μία λέξη.. ΑΆσχετος

Advertisement