BuzzerBeater Forums

Poland - II.3 > Sezon 13

Sezon 13

Set priority
Show messages by
This Post:
00
149001.72 in reply to 149001.71
Date: 7/28/2010 1:24:08 PM
Overall Posts Rated:
179179
po takich tekstach, to on nawet kongiem nie będzie;))

This Post:
00
149001.73 in reply to 149001.69
Date: 7/28/2010 2:15:13 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Być może mnie nie lubisz:D Trudno...ale nie podoba mi się, że porównujesz mnie do Kinga;-) Owszem nie przebierałem w słowach, ale nie przekraczałem pewnej granicy dobrego smaku...a jak już przegiąłem to potrafiłem przeprosić. Z resztą mnie też atakowały inne osoby, zwolennicy B.B Kinga (między innymi Ty;-)) i ja nikogo z nich nie obraziłem i nie pytałem się ich, czy czepiają się mnie bo im żona nie daje...Skupiłem się tylko na B.B Kingu, bo szczerze uważam że robi więcej złego niż dobrego. Z resztą według mnie więcej mówi niż robi... W niektórych sytuacjach trzeba ostro reagować. Ta właśnie taka była. Z resztą trzeba było już dawno tak reagować, a nie siedzieć cicho.

This Post:
00
149001.74 in reply to 149001.73
Date: 7/28/2010 3:11:26 PM
Overall Posts Rated:
179179
Kolego, widzę że za bardzo się zaangażowałeś emocjonalnie. To nie ma nic do lubienia bądź nie. Po drugie to kwestia indywidualnego gustu, wg mnie śmiało możesz rywalizować w " stylu" z kingiem. Po trzecie to już z tej którkiej Twojej wypowiedzi widać, że potrzebujesz dystansu. jakie ataki? jacy zwolennicy kinga? Więcej dystansu, naprawdę. jeżeli uważasz każdego kto ma inne zdanie za wroga, którego należy obrażać to nie wróżę Tobie żadnej kariery. W jednym kong ma rację, chyba masz jakiś kompleks, albo przeżywasz frustracje związane z wynikiem wyborów, gdyż wszędzie wciskasz się z tekstami o tym jaki to z Ciebie ideał, a Ci co myślą inaczej są głupsi albo w ogóle be. naucz się rozdzielać osoby od poglądów np tak jak Mr. Twój język wypowiedzi jest pełen złosliwości i ciągłych przytyk i naprawdę nie wiele się różni od języka polityków. Aczkolwiek cenię Twoje zaangażowanie w skauting i kadrę ogólnie, tak jak i działania Kinga, za to masz szacun. Jednak nie do przyjęcia jest dla mnie Twoja pogardliwa postawa dla oponentów.

Piszesz o reakcji, a nie widziałem żadnego wzburzenia po słowach wybrykach Kinga, natomiast jeżeli chodzi o negatywne epitety czy sianie złośliwości, w tym często można liczyć na Ciebie. To, że w w kilku kwestiach mamy inne zdanie, czyni mnie gorszym? Może chciałbyś takich jak ja wtłoczyć do obozów? Może wysłąć na spacer bezpoworotny do leśnego rowu? Pozdrawiam

This Post:
00
149001.75 in reply to 149001.74
Date: 7/28/2010 5:23:13 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Chyba jednak przesadzasz;-) Nie mam nic do Ciebie...natomiast B.B. Kinga zwyczajnie nie lubię i wcale się tego nie wstydzę:D Nie widzę powodów dla których miałbym to ukrywać. Szczerze mówiąc to jest mi obojętne jak to zostanie odebrane. Jedni mogą to odebrać jako efekt frustracji, inni jako przejaw troski o BB...ale jednak pisanie o tym, że chciałbym wysłać kogoś do obozów, czy leśnego rowu to już jednak przesada:) Z tomkiem, który o wiele więcej robi w kwestii odwróconych spokojnie się dogadałem. Natomiast próby rozmowy z B.B. Kingiem zawsze kończą się tak samo...ja ciemna strona mocy, on jasna, ja Sith on Bóg wie kto...kiedy ja mu coś piszę, on odpowiada pisząc zupełnie o czymś innym...kiedy go pytam o to jak sobie wyobraża trening "odwróconych", to on mi każe podawać plany treningowe normalnych. Generalnie ciągłe odbijanie piłeczki, zamiast wytłumaczyć krótko jak to sobie wyobraża.

Nigdy nie dostałem od niego konkretnej odpowiedzi jak będzie wyglądał gotowy PG do gry w NT w wieku np. tych 28 lat, ile skoków zaliczy itp. Jak z nim rozmawiam to dochodzę do wniosku, że ciągle strzela próbując w coś trafić. Osobiście bardzo drażni mnie jego sposób pracy, przedstawiania swoich poglądów, sposób rozmowy itd...Nigdy w życiu nie rozmawiało mi się z kimś tak źle. Dosłownie zero jakiegoś postępu w rozmowie i zrozumienia.

Jeżeli chodzi o "odwróconych" to według mnie to strata czasu i szkoda na to energii i chęci ludzi. Wytrenowanie odwróconego PG do gry w NT i gwarantującego nam lepszą grę niż obecnie jest niemożliwe. Za dużo skoków musiałby zaliczyć taki zawodnik. Jest to po prostu nierealne. Na innych pozycjach też mam wątpliwości...

This Post:
00
149001.76 in reply to 149001.74
Date: 7/28/2010 6:34:43 PM
Overall Posts Rated:
4747
ja też jestem aghresywny???

This Post:
00
149001.77 in reply to 149001.76
Date: 7/29/2010 5:01:02 AM
Overall Posts Rated:
270270
Wow , jaka dyskusja o kimś kto nigdy z tą ligą nie miał nic do czynienia i to przez managerów którzy w tej lidze też już nie grają :D Gdyby czasem liveact się nie wtrącił to już prawie w ogóle nikt z aktualnie grających tu managerów by nic nie pisał.

Ale jako weteran tej ligi rozumiem sentyment i chęć aby swego czasu jedno z aktywniejszych forum ligowych nie umarło :D

pozdro all

This Post:
00
149001.78 in reply to 149001.77
Date: 7/29/2010 10:54:45 AM
Overall Posts Rated:
2020
Jeszcze kiedyś tu wszyscy wrócimy ;)

From: Wang

This Post:
00
149001.79 in reply to 149001.78
Date: 7/29/2010 1:23:13 PM
Overall Posts Rated:
22
ja pisze posta od poł roku:) ma juz 10243245236432562743743242 znaków :) niedługo wcisne ENTER :p

This Post:
00
149001.80 in reply to 149001.75
Date: 7/29/2010 2:55:16 PM
Overall Posts Rated:
179179
Dobrze, staram się zrozumieć Twoje "uczucia" dotyczące Kinga, ale nie potrafię zrozumieć po co po raz kolejny nawiązujesz do "odwróconych"? Przecież nie o tym gadaliśmy z liveact,em. A przypomnę chodziło o chamskie zachowanie Kinga...co zaowocowało pewnymi stwierdzeniami na temat głosujących na niego. To zupełnie odrębne kwestie zarówno jego zachowanie, jego teorie, czy stan umysłowych głosujących.
Nie jestem jasnowidzem, ani wróżbitą, być może coś wyjdzie z tych odwróconych lub nie. Warto chociaż spróbować, żeby się przekonać czy jest sens. Jak szulkin75 głosi w swoim podpisie forumowym :
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to robi."








Last edited by Czesław at 7/29/2010 2:57:16 PM

This Post:
00
149001.81 in reply to 149001.80
Date: 7/29/2010 3:12:30 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Owszem nie rozmawialiśmy o odwróconych ale zawsze możemy zacząć;-) Temat B.B.Kinga mnie już też zaczyna nużyć:D

Ok...przecież próbuje z odwróconymi tomek. W większym wymiarze to nie ma sensu, bo efekty moglibyśmy poznać dopiero za minimum 6 sezonów, a ryzyko że nic z tego nie wyjdzie jest bardzo duże. Ja nie mówię, żeby zaraz zabronić treningu odwróconych, a wszystkich którzy się tego podjęli wsadzać do więzienia;-) Po prostu jestem przekonany, że odwróceni to strata czasu i angażowanie w ten pomysł tylu ludzi jak chce B.B. King nie ma sensu. Lepiej zapał tych ludzi, którzy ewentualnie podjęliby się treningu "odwróconych" wykorzystać np. do treningu graczy tak jak proponuje to Hawkeyed. Przynajmniej jak sumiennie potrenują i będą w końcu chcieli sprzedać zawodnika, to dostaną za to godziwe pieniądze, a przy okazji skorzysta na tym kadra. Natomiast Ci, którzy zdecydują się na odwróconych nic albo nie wiele za nich dostaną, bo nikt nie będzie chciał takich dziwolągów z "nie swoją" obroną...a do tego może się okazać, że BBcy zmienią coś w międzyczasie i dopiero będzie klapa.

Last edited by kozlik4 at 7/29/2010 3:19:27 PM

This Post:
00
149001.82 in reply to 149001.81
Date: 7/29/2010 3:20:50 PM
Overall Posts Rated:
179179
Kończmy już temat odwróconych, bo jeszcze King wyczuje i dopiero wtedy to szacowne forum tej szacownej ligi zamieni się w jarmark rozpusty;)). Co ma być to będzie. Pozdrawiam

Advertisement