BuzzerBeater Forums

Hellas - III.12 > SEAZON **17**

SEAZON **17**

Set priority
Show messages by
This Post:
00
190794.73 in reply to 190794.72
Date: 9/23/2011 8:14:50 PM
Overall Posts Rated:
11
Μετα απο ενα ατελειωτο καλοκαιρι που δν το χαρηκα καθολου λογω δουλειας και μιας και το φορουμ ειναι πιο ενεργο απ'οτι την περασμενη σεζον ειπα να δηλωσω και εγω παρων...
Κωστας απο Αθηνα,22 χρονων...Ολυμπιακος και λογικα ανυπαντρος :Ρ

Να πω και 2 λογια για το πρωταθλημα...
Σιγουρα ο ολυμπιακος ειναι το απολυτο φαβορι.Μισθοι,ροστερ τα παντα εχει.Επισης με παραξενευει η πορεια της δοξαρας καθως ειναι για παραπανω σιγουρα.Κατι παραπανω θα ξερει...Παντως το πρωταθλημα ειναι δυνατο.Καμια ομαδα δεν ειναι "σιγουρη" στο να την παιξεις και βλεπουμε ωραια ματς.
Οσον αφορα εμενα,για 2η σεζον εδω περα ειμαι ικανοποιημενος.Στοχος μου οι τελικοι οπως περυσι αν και αυτο ειναι πιο δυσκολο φετος.Ενα παραπονο εχω μονο ,στο οτι στις 2 απο τις 3 ηττες μου φετος,ειχα την ατυχια να μου τραυματιστει ο Φαρακατος στην αρχη του αγωνα,με αποτελεσμα να αναρωτιεμαι αν θα ειχαν διαφορετικη εξελιξη τα ματς.Ειδικα σε αυτο με Ζωγραφου καθως ηθελα να τεσταρω κατα ποσο πολυ μπορω να τον κοντραρω.Τελος παντων..
Αυταααα απο εμενα...

This Post:
00
190794.74 in reply to 190794.73
Date: 9/24/2011 1:50:51 AM
Skinheads bc
IV.9
Overall Posts Rated:
7070
Απ,οτι βλεπω εχω να κανω με πιτσιρικαδες εδω,,,,Xριστοφορος 44!!!!!!!!!!!!!!!! με 2 κοριτσοπουλα,ηλικιας 15 και 13,,,,,μιλησε κανεις?????? μενω Αθηνα και ειμαι οδηγος φορτηγου,γαυρος κι εγω,γιαυτο κανονιστε,αφηστε με να κερδιζω μη παθω κανα εγκεφαλικο λογω ηλικιας
H απορια των παιδιων μου οταν παιζω ''ρε μπαμπα,καθεσαι με τις ωρες και βλεπεις τελιτσες να αναβοσβηνουν???αντε τωρα να τους εξηγησεις.............χαρηκα πολυ παιδια κι ευχομαι οποτε μπορει ο καθενας ας γραφει στο φορουμ,ξερουμε ολοι οτι οι εποχες ειναι δυσκολες , ολοι λειτουργουμε υπο πιεση και ο χρονος μας ειναι περιορισμενος αλλα εστω κι αυτα τα λιγα που γραφουμε εδω ειναι μια διεξοδος να ξεχναμε και να ξεφευγουμε απο τη καθημερινοτητα,ευχομαι ναστε ολοι καλα

This Post:
00
190794.75 in reply to 190794.74
Date: 9/24/2011 8:43:43 AM
Overall Posts Rated:
170170
χαχαχαχαχαχααχα,Χριστοφορε ποσο σε καταλαβαινω για τις τελιτσες που αναβοσβηνουν!!!!!Εχω προσπαθησει παρα πολλες φορες να το εξηγησω...η πρωτη μου γυναικα δεν το καταλαβε ποτε και την χωρισα,ενω αυτη τωρα ειναι παρουσα σε καθε παρουσιαση καινουριας μεταγραφης και λεει και 2 λογακια στα παιχτακια ως κυρια προεδρου!!!(χαχαχα,αν θελετε το πιστευετε)βεβαια και αυτη ποτε ποτε τις αποριες της τις εχει...τι κερδιζει απο το παιχνιδι αυτο,μην μου πεις οτι δεν θα παμε βολτα για το BB κτλ!!!χαχαχα
παιδια πραγματικα χαιρομαι γιατι ειμαστε πολυ ωραια παρεα εδω τελικα!!!