BuzzerBeater Forums

BB Poland > Pytania i odpowiedzi vol. 11

Pytania i odpowiedzi vol. 11 (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
176431.736 in reply to 176431.733
Date: 6/28/2011 1:09:21 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Nie zaliczam się do tej grupy, jednak tak argument oznacza, że inni stali i czekali aż sie rozwiniemy?;)


A to tak się da? Wystarczy czekać, a wszystko zrobi się samo?;-)

Ja nie podważam umiejętności Kinga. Często się z nim nawet zgadzam. Natomiast nie lubię jego stylu i przypisywania sobie wszystkiego co dobre.

Również nie gloryfikuje minionych sezonów, bo wyników nie było. Nie mniej jednak trzeba pamiętać, że był to czas przebudowy reprezentacji, ale też mentalności treningowej w Polsce z czego wielu nie zdaje sobie sprawy. Gdyby ktoś porównał poprzednie kadry, do tej jaką zastał King dopiero zauważyłby jaka jest różnica. Za czasów kadencji Presidenta bardzo wiele działo się w kwestii rozwoju zawodników. Kadencja m4tiego została poświęcona właściwie tylko treningowi.

To nie jest tak, że sukces rodzi się z dnia na dzień. Na kształt obecnej kadry pracowało wielu ludzi. Pisanie w stylu ja wiem wszystko, wy się nie odzywajcie, bo ja mam sukcesy, a Wy jesteście leśne dziadki i porównywanie opozycjonistów do PZPNu to jest nic innego jak manipulowanie ludźmi. To tak jak ja bym porównał Kinga i w niego "wierzących" do Ojca Rydzyka. Poprzedni selekcjonerzy zrobili dobrą robotę w szkoleniu zawodników, King robi dobrą robotę z tymi zawodnikami.

Jeśli ja piszę, że King robi dobre wyniki...ale nie umie współpracować z ludźmi i przez swój styl bycia, rozmawiania, argumentacji zaprzepaścił wiele szans by zrobić dla kadry jeszcze więcej np. zniechęcił MTR do robienia dobrej roboty, to odczekuje od niego podobnego obiektywizmu. Tymczasem ciągle słyszę jaki to President bee, jaki to kozlik najgorszy scaut, jak to ktoś inny zepsuł to albo tamto...Być może nie wszystko było super...ale jednak dzięki tym wszystkim ludziom, którzy pracowali przez lata przy kadrze powstali zawodnicy i bardzo silne zaplecze, którzy zdobywają dla Nas medale.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niech mi ktoś powie dlaczego jeśli ja piszę, że mówienie o tym, że 3-2 jest lepsze od 2-3 na LI to głupota, to King wyskakuje z tym, że co ze mnie za ekspert i podpiera się wynikami reprezentacji, kiedy niecałe dwa tygodnie temu dostał łomot w PP grając właśnie 2-3??:D Czy ja mam odpowiadać w tym samym tonie i pisać, że gdyby nie dostał takich zawodników jak ma, to dostawałby łomot tak jak w klubie z zespołem, który ma pensje o 80k mniejsze?:D:D Przecież tak można bez końca.

Co to za argument te wyniki reprezentacji?

Ludzie...możemy się nie zgadzać;-) Ja wyrażam swoje zdanie, Ty swoje i tyle. Po co świrować i pisać ja jestem Królem, Ty jesteś beton. Jak ktoś tak pisze, to mam wrażenie, że nie zależy mu na dobru ogółu, reprezentacji, na dobrym wyniku, zgodzie, dawaniu dobrej rady komuś drugiemu tylko na świrowaniu jaki to ja jestem ah i oh i wywindowaniu jak najwyżej swojej osoby.

Jeden może dać to reprezentacji, drugi coś innego. Na wyniki reprezentacji pracowali wszyscy od X lat i sukcesy kadry to sukcesy Nas wszystkich (przynajmniej ja to tak odbieram).

Podpieranie się wynikami reprezentacji w momencie kiedy dyskutujemy o skuteczności 2-3 to jakieś jaja:D Czemu to ma niby służyć?...że ludzie będą bardziej wierzyć Kingowi niż mi??:D Przecież mi na tym w ogóle nie zależy;-) Jak ktoś ustawi na moje LI strefę 3-2 to tylko mu podziękuję;-)

Pisanie Kinga to tylko świrowanie...On nie pisze tego by komuś pomóc, dać dowiedzieć się czegoś nowego tylko po to żeby wszyscy mówili mu "Królu".




This Post:
00
176431.737 in reply to 176431.736
Date: 6/28/2011 1:10:20 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Kończąc, coś ciekawego z tych gorących dyskusji można się dowiedzieć, a taki np. MTR? Milczenie, obrażone chłopaki zabrały i ukryły zabawki. Podobno dla dobra kadry? To dopiero jest naiwność;).

Wcale się im nie dziwię. Mi samemu po przeczytaniu kilku postów Kinga się wszystkiego odechciewa;-) Na szczęście mimo wszystko ciągle jeszcze ta gra mnie bawi i mi się chce... Ludzi, którzy traktują tą grę jak zabawę, rozrywkę itp. styl King skutecznie odstrasza i zniechęca. To nie tylko MTR. Liveact też zniechęcił się do gry przez Kinga i nawet odszedł z gry.

This Post:
11
176431.738 in reply to 176431.736
Date: 6/28/2011 1:22:56 PM
Overall Posts Rated:
179179
Koźliku, doskonale wiesz, że nie akceptuję niejednokrotnie stylu BBkinga. Jednak mi nie oto chodzi;). Piszesz, że za kadencji m4tiego poświecono wyniki na rzecz treningu. To ja się pytam, co było wcześniej? nie trenowaliśmy? Od początku? Wszyscy selekcjonerzy tylko trenowali? Cóż za poświęcenie?;) W mowach wyborczy raczej pisali o medalach i zwycięstwach...
Daleki jest od demonizowania dokonań byłych selecao, ale tez nie zamierzam je gloryfikować. Sam doskonale pamiętam jak to bywało....

This Post:
00
176431.739 in reply to 176431.737
Date: 6/28/2011 1:25:28 PM
Overall Posts Rated:
179179
Kończąc, coś ciekawego z tych gorących dyskusji można się dowiedzieć, a taki np. MTR? Milczenie, obrażone chłopaki zabrały i ukryły zabawki. Podobno dla dobra kadry? To dopiero jest naiwność;).

Wcale się im nie dziwię. Mi samemu po przeczytaniu kilku postów Kinga się wszystkiego odechciewa;-) Na szczęście mimo wszystko ciągle jeszcze ta gra mnie bawi i mi się chce... Ludzi, którzy traktują tą grę jak zabawę, rozrywkę itp. styl King skutecznie odstrasza i zniechęca. To nie tylko MTR. Liveact też zniechęcił się do gry przez Kinga i nawet odszedł z gry.


nie akceptuję takiego wytłumaczenia. gdyż nie mam pewności, że przy jakimś innym i nie zgadzającym sie z prowadzącymi selekcjonerami sytuacja się nie powtórzy. BBK nie zgadza się z wieloma moim opiniami, dot doświadczenia, a ja nie obrazam się na wszystkich i nie mam zamiaru kończyć:).

This Post:
11
176431.740 in reply to 176431.729
Date: 6/28/2011 1:31:20 PM
Overall Posts Rated:
7272
Nie wiem czy ktoś zmienił kupę w złoto, ale jak widzę te złośliwości i dogryzanie na siłę, nawet jak się nie ma racji to mi się rzygać chce. Dziecinada i tyle, styl panów posłów z wiejskiej.

This Post:
00
176431.741 in reply to 176431.740
Date: 6/28/2011 1:33:23 PM
Overall Posts Rated:
12061206
na razie kupę w brąz, więc w sumie wychodzi na to samo ;-)

Message deleted
From: Jax

This Post:
00
176431.743 in reply to 176431.742
Date: 6/28/2011 2:29:25 PM
Overall Posts Rated:
773773
Zgłoś GM-om i nie ma co na forum robić afery proste .

This Post:
00
176431.744 in reply to 176431.18
Date: 6/28/2011 5:24:19 PM
Overall Posts Rated:
00
A ja mam pytanie jak zmienić role zawodnika, bo u mnie akzdy ma podawacz ręczników. Dopiero trzy dni temu się zarejestrowałem, więc nie ogarniam jeszcze wszystkiego, a tej opcji za nic nie mogę znaleść bo gdy na to klikne, to przenosi mnie do "pomocy".

This Post:
00
176431.745 in reply to 176431.11
Date: 6/28/2011 5:57:57 PM
Overall Posts Rated:
00
Kocham wszystkie dzieci ;p

This Post:
11
176431.746 in reply to 176431.744
Date: 6/28/2011 6:24:05 PM
Overall Posts Rated:
16491649
Nie da jej się zmienić.
Sama będzie ewoluowała i pokazywała którzy zawodnicy grają u ciebie pierwsze skrzypce, a którzy froterują parkiet po meczach.:P

Advertisement