BuzzerBeater Forums

BB Poland > Pytania i odpowiedzi vol. 11

Pytania i odpowiedzi vol. 11 (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
11
176431.738 in reply to 176431.736
Date: 6/28/2011 1:22:56 PM
Overall Posts Rated:
179179
Koźliku, doskonale wiesz, że nie akceptuję niejednokrotnie stylu BBkinga. Jednak mi nie oto chodzi;). Piszesz, że za kadencji m4tiego poświecono wyniki na rzecz treningu. To ja się pytam, co było wcześniej? nie trenowaliśmy? Od początku? Wszyscy selekcjonerzy tylko trenowali? Cóż za poświęcenie?;) W mowach wyborczy raczej pisali o medalach i zwycięstwach...
Daleki jest od demonizowania dokonań byłych selecao, ale tez nie zamierzam je gloryfikować. Sam doskonale pamiętam jak to bywało....

This Post:
00
176431.739 in reply to 176431.737
Date: 6/28/2011 1:25:28 PM
Overall Posts Rated:
179179
Kończąc, coś ciekawego z tych gorących dyskusji można się dowiedzieć, a taki np. MTR? Milczenie, obrażone chłopaki zabrały i ukryły zabawki. Podobno dla dobra kadry? To dopiero jest naiwność;).

Wcale się im nie dziwię. Mi samemu po przeczytaniu kilku postów Kinga się wszystkiego odechciewa;-) Na szczęście mimo wszystko ciągle jeszcze ta gra mnie bawi i mi się chce... Ludzi, którzy traktują tą grę jak zabawę, rozrywkę itp. styl King skutecznie odstrasza i zniechęca. To nie tylko MTR. Liveact też zniechęcił się do gry przez Kinga i nawet odszedł z gry.


nie akceptuję takiego wytłumaczenia. gdyż nie mam pewności, że przy jakimś innym i nie zgadzającym sie z prowadzącymi selekcjonerami sytuacja się nie powtórzy. BBK nie zgadza się z wieloma moim opiniami, dot doświadczenia, a ja nie obrazam się na wszystkich i nie mam zamiaru kończyć:).

This Post:
11
176431.740 in reply to 176431.729
Date: 6/28/2011 1:31:20 PM
Overall Posts Rated:
7272
Nie wiem czy ktoś zmienił kupę w złoto, ale jak widzę te złośliwości i dogryzanie na siłę, nawet jak się nie ma racji to mi się rzygać chce. Dziecinada i tyle, styl panów posłów z wiejskiej.

This Post:
00
176431.741 in reply to 176431.740
Date: 6/28/2011 1:33:23 PM
Overall Posts Rated:
12061206
na razie kupę w brąz, więc w sumie wychodzi na to samo ;-)

Message deleted
From: Jax

This Post:
00
176431.743 in reply to 176431.742
Date: 6/28/2011 2:29:25 PM
Overall Posts Rated:
773773
Zgłoś GM-om i nie ma co na forum robić afery proste .

This Post:
00
176431.744 in reply to 176431.18
Date: 6/28/2011 5:24:19 PM
Overall Posts Rated:
00
A ja mam pytanie jak zmienić role zawodnika, bo u mnie akzdy ma podawacz ręczników. Dopiero trzy dni temu się zarejestrowałem, więc nie ogarniam jeszcze wszystkiego, a tej opcji za nic nie mogę znaleść bo gdy na to klikne, to przenosi mnie do "pomocy".

This Post:
00
176431.745 in reply to 176431.11
Date: 6/28/2011 5:57:57 PM
Overall Posts Rated:
00
Kocham wszystkie dzieci ;p

This Post:
11
176431.746 in reply to 176431.744
Date: 6/28/2011 6:24:05 PM
Overall Posts Rated:
16491649
Nie da jej się zmienić.
Sama będzie ewoluowała i pokazywała którzy zawodnicy grają u ciebie pierwsze skrzypce, a którzy froterują parkiet po meczach.:P

This Post:
00
176431.747 in reply to 176431.738
Date: 6/28/2011 8:38:42 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
To ja się pytam, co było wcześniej? nie trenowaliśmy? Od początku? Wszyscy selekcjonerzy tylko trenowali? Cóż za poświęcenie?;)


A co Ty mnie się pytasz?:D Pytaj się selekcjonerów. Ja akurat byłem scautem i cały czas trenowałem;-) To, że raz na ruski rok coś podpowiedziałem to nie był mój obowiązek, tylko moja dobra wola, życzliwość. To co robili z tym selekcjonerzy to była ich sprawa. Dzisiaj czytam, że kadra wygrywa bo ja nie doradzam:D:D:D Ludzie kochani. Przecież to jest jakiś żal...Jeszcze żeby pisał to jakiś laik, który nie ma o niczym pojęcia, to bym to przemilczał, a pisze to koleś który sam był doradcą vinnie jonesa i doskonale wie, jaki miał wpływ na wyniki kadry jako doradca. Niech mi ktoś powie co to jest? Życzliwość? Natomiast kiedy ja nie zgadzam się z tym, że 3-2 jest lepsze niż 2-3 na LI to dostaję odpowiedź, że ze mnie taki ekspert jak...., a za jakiś czas od kogoś innego czytam, że jestem złośliwy i dogryzam na siłę:D Loooool.

Natomiast dlaczego tak uparcie bronię selekcjonerów? Dlatego, że uważam że robili wszystko na co było ich stać (to jest do oceny). Wyników faktycznie nie było, ale za to King dostał od nich kadrę, dzięki której zdobywa medale. Kto wie, czy gdyby w tamtych czasach selekcjonerami byliby inni menadzerowie to dzisiaj mielibyśmy taką kadrę jaką mamy? Być może dzisiaj King nie miałby kim grać? Na wynik składa się wiele czynników. Np. taki vinnie...każdy wie jak poświęca się kadrze, a jednak coś tam nie zagrało i wyniku nie udało się zrobić. King też nie zrobił wszystkiego co mógł zrobić. Wiele spraw zaprzepaścił już na początku kadencji. Dzisiaj ktoś tam coś wspomina, że MTR się rozsypał. Nie wiem na ile to prawda...W każdym bądź razie dzisiaj się cieszymy bo jest kadra, jest perspektywiczne zaplecze, mamy wyniki... ale być może za kilka sezonów znowu okaże się, że będzie kryzys i nie będzie kim grać bo selekcjonerowi zabrakło umiejętności dyplomatycznych i nie potrafił się dogadać. Można to było inaczej rozwiązać? Co zwyciężyło? Dobro reprezentacji, czy własne ego? Być może poprzedni selekcjonerzy nie mieli wyników, ale za to umieli się dogadać, wszystkiego popilnować, współpracować i dzięki temu mamy kadrę, która te medale zdobywa;-)

Co do betonu...
1. Za Presidenta na kadrę pracowało wiele osób. Sam draft robiło kilkunastu menadzerów. Każdy kto chciał zrobić coś dla kadry był witany z otwartymi ramionami.
2. Za Presidenta King wyszedł z pomysłem odwróconych i dostał propozycję by się tym zająć. Wszyscy wiedzą jak się skończyło;-) King olał bo podejrzewam, że zwyczajnie to go nie kręciło, a poza tym za dużo czasu i poświęcenia by go to kosztowało.
3. King wyszedł z propozycją udoskonalenia draftu i President na to przystał.
4. Jastrząb wyszedł z pomysłem MTR i swój pomysł wcielił w życie. Za kadencji Kinga nikt nawet nie wychodzi z pomysłami, bo wie że z nim nie da się współpracować, a MTR upadł też z tego samego powodu;-)

Wszystko było cacy. King współpracował z Presidentem ułatwiając tworzenia baz z draftu. Nagle President stał się bee, bo w wyborach poparł mnie, a nie Kinga;-) Od tego czasu jest dla Kinga tragicznym selekcjonerem, betonem i wszystko co powie jest bee:D Komedia;-) Asta od kiedy coś mu się nie spodobało w wypowiedzi Kinga jest trollem z onetu i wszędzie robi syf (nawet jeśli chwali go za wyniki) ;-). Mario od kiedy pozwolił na zgłaszanie Kinga we wszystkich kategoriach w Oskarach sprzyja trollowaniu;-) Ci z MTR od kiedy olali Kinga po jego grubiańskim zachowaniu, to banda obrażalskich partyzantów;-), a ja to już w ogóle całe zło;-)))

Szczerze mówiąc, to najlepiej by było jakbyśmy umieli wszyscy ze sobą współpracować. Każdy mógłby wiele dać kadrze i całemu polskiemu społeczeństwu BB...ale żeby tak się stało, to co niektórzy musieliby nabrać trochę pokory i zrezygnować z pompowania własnego ego...ale to raczej niemożliwe;-)

This Post:
11
176431.748 in reply to 176431.747
Date: 6/29/2011 6:08:55 AM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10021002
a ja czytam to nie wszystko gówno (odwieczny spór Kozlika i BBKinga) i mam niezła bekę, dajcie sobie na wstrzymanie, wielki spór o wybory i o nie wiem o co jeszcze o taktyki 2-3 czy 3-2, wiadomo, że każda taktyka jest dobra, tylko zależy na jaki mecz i pod jakiego przeciwnika.

Powiem szczerze BBKing jest selekcjonerem ma własna wizję kadry, trenowania zawodników i tego jak ma ona wyglądać, wyniki jak do tej pory mówia same za siebie, to co gra w klubie i co z nimi robi mnie nie interesuje. Na kadrze mi zależy i jak mu zacząłem pomagać tak pewnie będę pomagał i innym selekcjonerom, nie miałem problemu w kantaktach z Kingiem, może za krótko z nim współpracuję, ale na razie jest OK.

Kozlik, King, nieobraźcie się, ale ten spór to jakaś wiocha, mam wrażenie, że nie dorośliście jeszcze do współpracy i działania dla dobra wspólnego. jak macie się kłócić to może nie piszcie, nie obrażajcie się nawzajem, a ni innych managerów.

pozdro

Advertisement