BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wyb U21] Debata wyborcza

[wyb U21] Debata wyborcza (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
231209.74 in reply to 231209.73
Date: 11/28/2012 1:49:08 PM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10011001
to może ja się wypowiem dany1000 niby jesteś moim rywalem, ale oddam na Ciebie głos, dlaczego? bo jesteś mega zaangażowany, niezależnie kto wygra chciałbym żebyś pracował przy kadrze.

@Mario: na pytanie odpowiem dziś albo jutro, zaraz jadę sam pograć w kosza (będziemy testowali bungę właśnie w realu, czyli żadne ustawianie, żywioł a działa, dziwne ale realne), a w ciągu dnia nie mam czasu "zarobiony jestem", w sumie to na ostatnie pytanie właśnie odpowiedziałem i o bundze też :D

pozdrawiam

Last edited by aMORFIczny at 11/28/2012 1:55:29 PM

Message deleted
This Post:
66
231209.76 in reply to 231209.74
Date: 11/28/2012 2:06:51 PM
Overall Posts Rated:
1111
Dzieki , w zamian za to tez na ciebie oddam ;D
Nie zależy mi na wygranej w tym stopniu , bym wszystkich hejtował , po prostu każdy ma swoje zdanie i ja to szanuje ;D
Po prostu zdałem se sprawę z tego że trzeba pomóc naszemu kraju , bo jestem Polakiem i trzeba pomagać kraju .
I nie wiem czemu ale nie razi mnie to , że z 60 wpisów na forum dotyczy mojej osoby , i część z nich pisana jest z sarkazmem . Szanuje to , że menadżerowie z wyższych lig są bardziej doświadczeni , no ale wiadomo , że te doświadczenie zdobyć kiedyś trzeba ;D
I nikogo nie obrażam , bo to jest w pewnym sensie zabawa , a parę osób robi sobie ze mnie jaja i się wyśmiewa .
Ale ja mam to gdzieś . Chciałbym pracować przy reprezentacji i zostawić po sobie jakiś ślad nie tylko jako menadżer klubu , ale też jako członek sztabu reprezentacji .
Dzięki za wszystkie słowa otuchy ;DD

From: Tomi.

This Post:
00
231209.77 in reply to 231209.76
Date: 11/28/2012 2:12:06 PM
ASPK
II.3
Overall Posts Rated:
10771077
Second Team:
ASPK Gostynin
bo jestem Polakiem i trzeba pomagać kraju .

Łap piłeczkę. Prawdziwy patriota.

Ale musisz uważać co piszesz bo będą się zawsze naśmiewać.

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.
From: Kowal
This Post:
11
231209.78 in reply to 231209.77
Date: 11/28/2012 2:59:51 PM
Penetrator City
IV.12
Overall Posts Rated:
307307
Tak szczerze to niemożna tak jechać po kimś kto chce kandydować :)
Liczą się głosy wyborcze i jak komuś nie pasuje kandydat to niech nie głosuje i kropka !
Bo można komuś obrzydzić grę a to nie służy jej za bardzo :)

From: kozlik4

This Post:
11
231209.79 in reply to 231209.73
Date: 11/28/2012 3:41:46 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40614061
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Podpatrywać po to by zobaczyć w ogóle jakie obowiązki należą do selekcjonera i ile czasu to zajmuje. Uważam, że by podjąć się takiego wyzwania trzeba przede wszystkim wiedzieć co nas czeka. Dany1000 mnie nie przekonał, że wie co go czeka gdyby został selekcjonerem;-) Z resztą po tym co piszesz to też byś mnie nie przekonał:D

Tak Ci się tylko wydaje, że to wszystko sprowadza się do wrzucenia zawodników i ustawienie LI + MtM. W rzeczywistości ustawianie taktyki, jak to pisał kiedyś vinnie to najkrótsza i najprzyjemniejsza część obowiązków selekcjonera.

Po pierwsze by przeglądać listy od skautów to trzeba je najpierw stworzyć (masa roboty). Do obowiązków selekcjonera należy oprócz tego szeroko pojęty kontakt z właścicielami zawodników i scautami oraz sztabem (często dziesiątki maili w tygodniu). W to wlicza się planowanie i koordynacja treningu, przypominanie o minutach w ciągu tygodnia tak aby forma zawodników była jak najlepsza, a także odpowiadanie na maile ludzi którzy podsyłają skille zawodników i pytają o szanse an grę w reprezentacji. Poza tym dobór kompetentnego sztabu, prowadzenie wątków meczowych itp.

Jeżeli chodzi o samo ustawienie składu to dobór zawodników do bungi tak aby wszyscy grali i w dodatku grali na tych pozycjach na których chcemy też jak się okazuje nie jest takie proste jakby się wydawało.

Poza tym bardzo ważne jest odpowiednie zarządzanie entuzjazmem.

Bez doświadczenia moim zdaniem ciężko sobie z tym wszystkim poradzić...ale to moje zdanie. Każdy głosuje jak uważa;-)

This Post:
00
231209.80 in reply to 231209.79
Date: 11/28/2012 5:05:18 PM
The French Bulldog's
III.16
Overall Posts Rated:
11451145
Second Team:
The French Bulldogs II
Tak Ci się tylko wydaje, że to wszystko sprowadza się do wrzucenia zawodników i ustawienie LI + MtM. W rzeczywistości ustawianie taktyki, jak to pisał kiedyś vinnie to najkrótsza i najprzyjemniejsza część obowiązków selekcjonera.

Po pierwsze by przeglądać listy od skautów to trzeba je najpierw stworzyć (masa roboty). Do obowiązków selekcjonera należy oprócz tego szeroko pojęty kontakt z właścicielami zawodników i scautami oraz sztabem (często dziesiątki maili w tygodniu). W to wlicza się planowanie i koordynacja treningu, przypominanie o minutach w ciągu tygodnia tak aby forma zawodników była jak najlepsza, a także odpowiadanie na maile ludzi którzy podsyłają skille zawodników i pytają o szanse an grę w reprezentacji. Poza tym dobór kompetentnego sztabu, prowadzenie wątków meczowych itp.


Kurde tyle roboty??? A już miałem się zgłosić...

This Post:
00
231209.81 in reply to 231209.80
Date: 11/28/2012 7:42:31 PM
Overall Posts Rated:
605605

Kurde tyle roboty??? A już miałem się zgłosić...

To w pierwej zmień logo no to stare :) Na to ładniejsze :)

From: nwankwo

This Post:
00
231209.82 in reply to 231209.79
Date: 11/29/2012 12:48:14 AM
Overall Posts Rated:
6565
Po pierwsze by przeglądać listy od skautów to trzeba je najpierw stworzyć (masa roboty)


No ale listy od scoutów twórzą scouci, a nie selekcjoner, zgadza się? Gdyby było inaczej to by się te listy nie nazywały listami od scoutów, tylko listami od selekcjonera.

Do obowiązków selekcjonera należy oprócz tego szeroko pojęty kontakt z właścicielami zawodników i scautami oraz sztabem (często dziesiątki maili w tygodniu).


To znaczy, że najpierw trzeba przez x sezonów (no właśnie - ile?) "przyglądać się z bliska" kadrze, żeby potem móc wysłać te 20 maili tygodniowo? Przypominam, że właścicieli jest zwykle kilkunastu.

W to wlicza się planowanie i koordynacja treningu, przypominanie o minutach w ciągu tygodnia tak aby forma zawodników była jak najlepsza, a także odpowiadanie na maile ludzi którzy podsyłają skille zawodników i pytają o szanse an grę w reprezentacji.


Tak, jasne, właściciele zawodników do stado baranów, którzy gdyby nie selekcjoner reprezentacji nie daliby sobie rady z wytenowaniem i utrzymaniem w formie zawodnika. Przecież to chyba głównie właścicielom zależy żeby ich zawodnik był jak najlepszy i miał jak najlepszą formę bo to właśnie u niego w klubie ma pewne miejsce w składzie i często jest filarem drużyny. Ile jest tygodniowo maili od menadżerów z pytaniem o sznase na grę w kadrze. Czy naprawdę trzeba najpierw "przypatrywać się" reprezentacji, żeby sobie z tym dać radę?

Poza tym dobór kompetentnego sztabu, prowadzenie wątków meczowych itp.

Skąd wiadomo, który kandydat wybierze kompetentny sztab, a który nie? Z wątkami meczowymi to chyba przesada - zdaje się, że jest jeden dla całego sezonu. Kiedyś były próby robienia wątku na każdy mecz, ale zainteresowanie było nikłe. Ale zaraz, może to wina selekcjonera? Hm, to dlaczego ma mimo tego poparcie na poziomie 70-80%?

Jeżeli chodzi o samo ustawienie składu to dobór zawodników do bungi tak aby wszyscy grali i w dodatku grali na tych pozycjach na których chcemy też jak się okazuje nie jest takie proste jakby się wydawało.

No to jak jest - gramy bungę i niech silnik decyduje kto gdzie gra, czy sami chcemy decydować?

Poza tym bardzo ważne jest odpowiednie zarządzanie entuzjazmem.

Zgadza się - to jedna z najważniejszych rzeczy. Tylko to się sprowadza do prostej reguły - jak jesteś silniejszy to graj na luzie.

Bez doświadczenia moim zdaniem ciężko sobie z tym wszystkim poradzić...ale to moje zdanie. Każdy głosuje jak uważa;-)

Kolega dany1000 nie jest nowicjuszem. No chyba, że chodzi o doświadczenie w prowadzeniu kadry. Ale wtedy drugi kandydat (widzę, że jest trzeci, ale się nie ujawnił na forum jeszcze, więc go pomijam ...) też sobie prawdopodobnie nie poradzi z tym nawałem pracy. ;-)

This Post:
00
231209.84 in reply to 231209.83
Date: 11/29/2012 5:57:46 AM
Matrix Mighty Dunkers
II.4
Overall Posts Rated:
10011001
Odp: Mario
Ilu zawodników doprowadziłeś do gry w u21 lub NT, albo przynajmniej do bezpośredniego zaplecza/ nie ważnego jakiego kraju? Jako skaut lub osobiście w twoim klubie.
Jak dobrze liczę to 5 C z poprzedniego sezonu w U21, Maleńczuk jako zaplecze do NT (obecnie), nawfali (U21 egipt) Motameni zaplecze Iranu U21 i w tej chwili pewnie 6-7 C, nie wiem ile miał pensji JW w kadrze ale Rudas będzie jednym z najdroższych w historii chyba :), a no i kilku HoFów pod NT jeszcze sobie w zaścianku hoduje :)
Jakie zdanie jest twoje na temat opłacalności treningu?
dla mnie trening jest opłacalny, ale są różne zdania na ten temat (kwestia podejścia do gry, ja lubię widziec strzałki w piątek)
Jakiego trenera posiadasz... level i specjałka?
lv5 od kiedy pamiętam, bez specjałki nie jest mi potrzebna
Czy trenujesz swoich graczy?
Tak
Planujesz grę innymi taktykami niż do tej pory?
w klubie gram PtB i inne również, w kadrze może ze słabszym zespołem się zdecydują na inną niż LI/LP
Kogo byś widział jako twoja pomoc/nowi skauci/ sztab u21 - prosiłbym już o konkrety?
np: Ciebie, pewnie będą jakieś negocjacje prowadzone :)
Jakie wytyczne do treningu dla nowych/starych skautów będą?
brak zmian, choć faktycznie chodzi mi po głowie poświęcenie jednego rocznik na zbudowanie graczy na obwód, jednakże trening jest dla obwodowych trudniejszy.
Masz zamiar umawiać się z rywalami?
Tak, po analizie wiarygodności :D
Jeżeli propozycję umawiania wpłyną do ciebie masz zamiar ich przestrzegać?
jestem słowny, jeśli potwierdzę to tak zagram.
Posiadasz wystarczającą ilość gotówki by w razie potrzeby zatrzymać kluczowego gracza u21 u siebie(w kluczowych etapach rozgrywki)? Czy jesteś gotów na taki ruch?
Nie
Czy masz w planie jakąś otoczkę stworzyć?
Tu muszę przyznać, że otoczki nie planuję niestety, choć pewnie jakieś raporty/statystyki się pojawią (VJ nie pobiję) Może miałby ktoś ochotę poprowadzić?
Ile czasu na BB jesteś w stanie poświęcić? :) - Dobra głupie pytanie bo siedzisz 24/h przy BB :)
Tu odpowiedziałem wcześniej

Odp: Nikobar
Jak zamierzasz prowadzić rocznik obecnych 18 latków i tych z kolejnego draftu?
Chodzi mi przede wszystkim o rozkład skilli, pozycje, taktyki itp.

Chciałbym poświęcić jeden rocznik na zmianę taktyki, ale to na razie luźny plan, trzeba to przemyśleć jeszcze.
Czy będą to zmiany kosmetyczne (jakie?), czy będzie pójście w kierunku mutowania (jak w USA), czy może zaryzykujesz i podejmiesz kroki po nieco innej ścieżce (trudniejszej, trenowanie zawodników pod inne warianty taktyczne, może brak bungi itp. jak/dlaczego?)
jest to możliwe, ogólnie jestem przeciwnikiem, ale się sprawdza :)

jakby były dodatkowe pytania, albo komuś nie odpowiedziałem to poproszę o ponowienie.

Pozdrawiam

Last edited by aMORFIczny at 11/29/2012 6:03:37 AM

Advertisement