BuzzerBeater Forums

BB Poland > [NT] Wątek debaty

[NT] Wątek debaty (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
148681.75 in reply to 148681.74
Date: 6/30/2010 10:40:51 AM
Overall Posts Rated:
179179
Pytania do kandydatów:
1. Jak oceniasz swój miniony sezon, co było przyczyną takiego miejsca?
2. Mecze w których zaskoczyłeś taktycznie przeciwnika ?
3. Jak wpłynie ewentualna wygrana, na prowadzenie klubu?
4. Mecze, które zagrałeś słabo taktycznie?
5. Znając, a nawet współtworząc zaplecze kadry - jakie taktyki będziesz preferował w meczach reprezentacji?
6. W jakim miejscu w Twojej opinii jest nasza reprezentacja? Co jest wg Ciebie przyczyną braku medali na MŚ ?
7. Twój cel to zdobycie MŚ czy miejsce w pierwszej trójce?
7. Dlaczego obwodowi gracze powinni trenować skille podkoszowe?
8. Co sądzisz o obustronnych PIC-ach (umawianych), będziesz z tego korzystał?
9. Co sądzisz o tym iż taktyki obwodowe są skuteczniejsze? Co wg Ciebie jest tego przyczyną
10. Czy znasz jakieś języki obce?

This Post:
00
148681.76 in reply to 148681.75
Date: 6/30/2010 10:45:59 AM
Overall Posts Rated:
6262
To i ja mam pytanie do kandydatów :)
Jak oceniasz obecnego pracę obecnego selekcjonera NT? Jakie popełniał błędy i co zrobisz by je za swojej kadencji wyeliminować?

From: oskar4

This Post:
00
148681.77 in reply to 148681.74
Date: 6/30/2010 10:58:33 AM
Overall Posts Rated:
1010
Dokładnie. Nie zapomnę tego błędu w nazwie wątku o bugu. Zamiast 'choć' było 'chodź'. :)

From: MD4
This Post:
00
148681.78 in reply to 148681.11
Date: 6/30/2010 1:26:23 PM
Overall Posts Rated:
00
nie bede odpowiadal na poszczegolne pytania,
ale odpowiem tak ogolnie.

sezon zakonczylem na play-off'ach, bede robil wzmocnienia oraz bede szkolil dwoch zawodnikow, jeszcze
nie zastanawialem sie na konkretna taktyka, ale chcialbym aby reprezentacja grala b.dobrze w obronie i wykorzystywala szybkie kontry, znam j.niemiecki i j.angielski,
obecny selekcjoner mial pare wpadek, nie awansowal na MŚ, a w pucharze pocieszenia szybko odpadł.
W tych wyborach jest raczej 2 glownych kandydatow, ale ja sie nie poddam i bede walczyc do dnia, w ktorym oglosza wyniki wyborow.

From: Leto0

To: MD4
This Post:
00
148681.79 in reply to 148681.78
Date: 6/30/2010 1:45:07 PM
Overall Posts Rated:
44
Skoro nie chce Ci się nawet odpowiadać na kilka pytań, to jaką mamy pewność, że prowadzenie kadry nie znudzi Ci się po 2 tygodniach? Co do poprzedniego selekcjonera to tylko przytoczyłeś ogólnodostępne fakty o tym, że nie awansował itp. Trochę to mało jak na analizę kandydata na selekcjonera. Nie chcę Cie krytykować, ale apeluje o mierzenie sił na zamiary (oczywiście ten apel do wszystkich kandydatów).

From: m4ti_

This Post:
00
148681.80 in reply to 148681.74
Date: 6/30/2010 2:59:04 PM
Overall Posts Rated:
2121
A tam od razu wypalić;] Po prostu dzięki temu czytasz niektóre wyrazy po kilka razy:)

From: MD4

This Post:
00
148681.81 in reply to 148681.79
Date: 6/30/2010 3:32:02 PM
Overall Posts Rated:
00
jak na razie jestem najaktywniejszym kandydatem i staram sie na wszystko odpowiadac jesz
cze na te pytania odpowiem,
bo i tak wszystko robie pierwszy

From: Jax
This Post:
00
148681.82 in reply to 148681.80
Date: 6/30/2010 3:36:51 PM
Overall Posts Rated:
773773
Czesław wysłał serie dobrych pytań to i ja się dołączę jeszcze dwa :-))

1. Co zamierzasz zrobić z zawodnikami z wielkimi pensjami ? ( Wiśniewski i jemu podobni ) coś tam słychać było ze źródełko powoli wysycha .

2 Czy zamierzasz grać zawodnikami typu Strojnowski ?? (6844050) Jeśli tak to dlaczego jeśli nie to też prosiłbym o uzasadnienie ?? Akurat jest na TL-u to sobie można popatrzeć :-)


This Post:
00
148681.83 in reply to 148681.81
Date: 6/30/2010 3:40:00 PM
Fragmin Team
III.7
Overall Posts Rated:
11191119
nie bede odpowiadal na poszczegolne pytania,
ale odpowiem tak ogolnie.

Taki tekst wg mnie - z całym szacunkiem do Ciebie - ale Cię całkowicie skreśla... Ogólnie można porozmawiać o pogodzie albo o "d.... Marynie jak miała na imię", natomiast w kwestiach kadry w internetowej grze menedżerskiej każdy szczegół jest bardzo ważny...
jak na razie jestem najaktywniejszym kandydatem i staram sie na wszystko odpowiadac jesz
cze na te pytania odpowiem,
bo i tak wszystko robie pierwszy

Tutaj całkowite rozdwojenie jaźni :) - nie będę/jeszcze odpowiem :)
Jeśli chodzi o aktywność - to wg mnie nie jest ona mierzona w ilości postów w wątku, ale właśnie na szczegółach w nich zawartych...
Generalnie mnie nie przekonałeś - ale może ja się nie znam :)
Pozdrawiam i Powodzenia!

From: m4ti_

This Post:
00
148681.84 in reply to 148681.75
Date: 6/30/2010 3:41:55 PM
Overall Posts Rated:
2121
1. Jak oceniasz swój miniony sezon, co było przyczyną takiego miejsca?
Uczyniłem kolejny krok do przodu:). Awans do PO w tak silnej konferencji uważam za spory sukces a wygranie meczu w PO było miłą niespodzianką. W sezonie 11 zająłem 6 miejsce i po barażach utrzymałem się w lidze. W sezonie 12 poszedłem o krok dalej i zrealizowałem to co planowałem czyli awans do PO. Sukcesem jest też to, że mimo zajęcia ostatniego miejsca w PO to wygrałem swój mecz z silniejszym rywalem. Mam nadzieję, że kiedyś mi to Wang:*:*:* wybaczy ... ;]

2. Mecze w których zaskoczyłeś taktycznie przeciwnika ?
Przy takim pytaniu przypomina mi się pewien mecz, który uważam za najlepszy taktycznie w moim wykonaniu.
(10319514) Grałem wtedy z aimarem w PP, który był silniejszy niż ja i do tego miał Kunata;]. Zaryzykowałem i wystawiłem C na SF i się opłaciło. Dodatkowo osiągnąłem staty, które na te czasy nie były zbyt często spotykane.
Stworzyłem swój zespół w taki sposób aby inni managerowie zastanawiali się jak ja zagram niż abym ja martwił się, że trafię na pewną jakąś strefę defensywną. Udało mi się, mam zrównoważony zespół potrafiący ukąsić każdą taktyką. Chcę aby taka też była kadra. Czyli nieprzewidywalna.
(18319663) - ten mecz mimo iż przegrany to taktycznie został wykonany prawie idealnie.

3. Jak wpłynie ewentualna wygrana, na prowadzenie klubu?
Moja sytuacja jest stabilna, 150k zysku tygodniowo przy założeniu, że hala zapełni się w 90% gwarantuje spokojne granie w tym sezonie. Skład jest mocny, coraz bardziej doświadczony i cały czas rozwijany. Gdybym wygrał to wątpię aby to w znaczącym stopniu odbiło się na moim klubie, ba! nawet zawodnicy by na 120% grali zmotywowani, że mają kontakty z selekcjonerem:)

4. Mecze, które zagrałeś słabo taktycznie?
Przegrane PO w 8 sezonie kiedy jeszcze byłem w III lidze, można było już wtedy awansować i rozegrać to znacznie lepiej.
(20792921) - ten mecz też nie napawa mnie dumą... Zostałem zupełnie rozszyfrowany przez Waga.

5. Znając, a nawet współtworząc zaplecze kadry - jakie taktyki będziesz preferował w meczach reprezentacji?
Będę preferował takie taktyki które dadzą nam wygraną:). Dokładniej mówiąc to prześledzę dokładnie jakich zawodników mamy i jakie taktyki połączone z zawodnikami dadzą nam sukces. Trudno mi teraz powiedzieć i jednocześnie się zdeklarować odnośnie tego co będziemy grali bo taktykę ustala się pod przeciwnika ale znając możliwości kadrowe swojej ekipy.
Osobiście lubię szybkie taktyki, run i LI, zwalniam bardzo rzadko i wolę ukierunkować swój atak niż atakować wszędzie.

6. W jakim miejscu w Twojej opinii jest nasza reprezentacja? Co jest wg Ciebie przyczyną braku medali na MŚ ?
Polska jest na 15 miejscu w rankingu. Uważam, że miejsce naszej reprezentacji jest wyżej. Więc NT jest w stabilnym miejscu, które jest dobrym punktem do rozpoczęcia drogi ku górze. Starsze pokolenia typu JW, PŚ i inni zdobyli cenne doświadczenie, do tego wpłynęła nowa fala zawodników z silnej reprezentacji vinnego więc jest w czym wybierać i z czego tworzyć solidne fundamenty do silnej reprezentacji.

7. Twój cel to zdobycie MŚ czy miejsce w pierwszej trójce?
Moim celem to jest przede wszystkim awans na MŚ, kiedy znajdziemy się już tam to zrobię wszystko aby wpisać się w dość widowiskowy sposób do historii polskiego BB.

8. Dlaczego obwodowi gracze powinni trenować skille podkoszowe?
Obrona, blokowanie przyda się na każdej pozycji. Do tego ostatnie zmiany w silniku BB nawet troszkę do tego zmuszają. Zawodnicy multiskilowi są teraz na topie i oni świadczą o sile reprezentacji i na promowaniu takich zawodników będę chciał się skupić.

cdn...

From: m4ti_

This Post:
00
148681.85 in reply to 148681.75
Date: 6/30/2010 3:48:13 PM
Overall Posts Rated:
2121
9. Co sądzisz o obustronnych PIC-ach (umawianych), będziesz z tego korzystał?
Ja jestem za, jeśli tylko manager będzie wiarygodny. Kombinować musimy bo jeśli tego nie będziemy robić to inni przed nami skrupułów mieć nie będą. Zawsze istnieje ryzyko, że nas "wydymają" ale ryzyko będzie podejmować nie tylko w tej sprawie a i w wielu innych.

10. Co sądzisz o tym iż taktyki obwodowe są skuteczniejsze? Co wg Ciebie jest tego przyczyną
Zawodników obwodowych jest 3: SG, PG, SF więc siła rażenia płynie z 3 stron a jak jeszcze ktoś posiada PFa z prawdziwego zdarzenia i C mającego DV oraz PS to jest mocny a jego run zamienia się w sprint. Ważnym aspektem jest też fakt, iż grając taktykami obwodowymi mamy szanse na akcję 3 punktową a podkoszowymi to głównie punkty zdobywa się 2 więc różnica jest tu znaczna:).
Z taktykami podkoszowymi jest troszkę inaczej. Po pierwsze trzeba mieć dobre zaplecze finansowe aby utrzymać pensję takich potworów, po drugie, trudniej jest wytrenować zawodników obwodowych pod taktykę podkoszową.

11. Czy znasz jakieś języki obce?
Angielski. Przez szereg sezonów skautowania, nigdy nie miałem problemu dogadać się z managerami z innych krajów. Raz tylko jak mi manager wysyłał skile po Chinsku to skapitulowałem ...

Advertisement