BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 4.0

U21 4.0 (thread closed)

Set priority
Show messages by
This Post:
00
265198.750 in reply to 265198.749
Date: 2/24/2019 3:10:04 PM
Overall Posts Rated:
179179
Dva U21 reprezentativca na prodaju iz B ekipe jer je neću produživati a uskoro ističe. Bilo bi super da ih udomi netko naš.

(45145169) - Todorović - moguć NT reprezentativac uz puno sreće i dobrog trenera.

(45145470) - Legenda - U21 drugu godinu za redom

From: Jukic
This Post:
00
265198.751 in reply to 265198.750
Date: 5/15/2019 4:15:12 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Želio bih se zahvaliti ovoj 5orici mangera koji su mi iskazali povjerenje te dali svoj glas.

Naime reprezentaciju sam dobio u nikada goremu stanju, prosjek placa nam je oko 10k tako da je ovo uvjerljivo ALL TIME LOW

Nevjerovatno mi je da nakon 2 mandata tj 4 sezone koje sam vodio repku i bio u stalnom kontaktu s potencijalnim kandidatima tj njihovim managerima, da me docekalo ovakvo stanje. Zar je bilo toliko tesko nastaviti s istim nacinom rada.

Nikakva baza potencijalnih kandidata, nikakva kordinacija sa mangerima, izgleda da je prosli manager doslovno izjahaodvije sezone na valu igraca koje su manageri razvijali po prijasnjem dogovoru koji smo razvijali dok sam ja bio jos na celu u21 tima.

No dobro krecemo jos jednom iz pocetka.

Najveca dilema ove sezone je da li da uopce pokusavamo napraviti polu-konkurentnu momcad ili da u ekipu uzmemo mlađe igrace kojima uz dogovor s managerima mozemo izraditi plan za iducu godinu u kojoj bi opet koliko toliko mogli konkurirati zemljama koje su po sredini tablice.

From: Jukic

This Post:
00
265198.752 in reply to 265198.751
Date: 5/20/2019 2:41:28 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Poraz od cipra

Blize smo bili nego sam ocekivao.
Volio bih reci da nam je ovo jedini poraz ali bojim se da ce ih biti jos mnogo.

Glavni razlog nam je centarska linija koja je uzasna. Pokusao sam pokrpati tu rupu 2-3 obranom ali ni to nije pomoglo.

Mislim da je dovoljno da naglasim da nam najbolji centar u repci ima samo 10ku na skoku.


Uspostavio sam prvi kontakt sa nekim od vlasnika, te su mi vecina odgovorila pozitivno, tako da ocekujem da vec dogodine mozemo imati kadar s kojime cemo moci opet zaposjesti na sredinu tablice.

From: Jukic

This Post:
22
265198.753 in reply to 265198.752
Date: 6/3/2019 3:16:19 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Pobjeda protiv slovacke i poraz protiv finske

rekao bi ocekivano u oba susreta

slovaci su klasa ispod cak i ovako slabe hrvatske, s druge pak strane finci su klasama udaljeni od nas.

Citao sam napad i tempo protiv finske ali jednostavno nije islo sa ovakvim centarskim pozicijama. Skok nam je ove sezone najveca boljka i tu nema krpanja.
Treba izgurati ovaj mandat pa dogodine u rebuild. Vecina managera je kontaktirana i rekao bih sa zadovoljstvom da su svi pozitivno reagirali kada sam ih molio za prilagodbe treninga.

Idemo u nove radne pobjede.

From: Jukic

This Post:
11
265198.754 in reply to 265198.753
Date: 7/1/2019 6:47:32 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Evo ga od te nesretne Finske do danas smo naredali skor od 1-3 rekao bih ocekivano iako sam se potajno nadao da grke u zadnjem kolu mozemo iznenaditi ali realno gledajuci daleko smo slabija momcad.


Nazalost ovaj ciklus je za nas mislim bio jedan od najgorih do sada ako ne i najgori, o razlozima sam pricao prije pa ih sada nebi opet nabrajao ali nemar za iduce generacije i nedostatak komunikacije sa managerima je bio glavni.

Ljepo nam se vrijeme navjesta, bio sam u kontaktu sa dosta managera tokom ove sezone, kako onih koji posjeduju u21 reprezentativce tako i do onih koji imaju one koji ce to tek postati. Iduca generacija ce biti dosta bolaj od ove, sta se vanjskih pozicija tice imamo stvarno širok spektar za biranje, za unutarnje do pocetka iduce sezone bi se trebali profiltrirati nositelji igre no o tom potom.


Sta se tice ove ekipe imali smo u njoj dva igraca sa najvisim potencijalom (Legati i Medun), na zalost ni to nam nije pomoglo.
Medun je za sada tjekom treninga imao najvise skillupova ali ni ostali nisu puno zaostajali, jedina zao mi ostaje za nasim centarskim pozicijama gdje smo imali Vujanica, Kranjeca i Crnokraka koji su stvarno ubojiti sa unutarnjom obranom i sutom no na zalost za sad imaju rupe na skoku te su puno cesceo d njih igrali Cercek i Radelic.

Pokusali smo i uspjeli naci dom i za dvojicu reprezentativaca Pirca (koji je na zalost prvi dio sezone imao probleme sa ozljedom), te Blaza Panica za kojega sam osobno iskesirao poprilicnu sumu.
Nista od toga nije pomoglo i na kraju ostaje gorak okus. Spasili smo sta se spasiti dalo a sad idem u rebuild.

U iduci par tjedana cu kroz prijateljske utakmice probavati razne opcije, a sta se tice trenutnih 20to godisnjaka unutar repke oni ce tamo i ostati, ostali ce kroz zadnje dvije utakmice biti ubaceni i skautani. Ako slucajno koga od managera nekontaktiram slobodno mi se javite u inbox.

From: Jukic
This Post:
00
265198.755 in reply to 265198.754
Date: 8/26/2019 2:54:22 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Evo ga nova sezona i prva pobjeda.

Ovogodisnja momcad je donekle pokrpala rupe od prosle sezone iako se na zalost neugodan trend nedostatka pravih centara prenjeo i u ovu sezonu.

Van loše forme dolica stvarno se nemam na što zaliti, na svu srecu tu losu formu smo uspili pokrpati šestanom koji nam u momcadi jedini i ima optimalan skill u skoku.
Iduca destinacija gruzija, idemo po pobjedu.

From: Jukic
This Post:
22
265198.756 in reply to 265198.755
Date: 9/2/2019 3:23:00 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Pobjeda protiv gruzije
Rekao bih ocekivano, nisam zelio risirati sa laganicom prosto iz razloga sto nismo u poziciji da mozemo prosipati pobjede.
Zadnjih par sezona mlada repka je konstantno nazadovala tako da nam sada svaka pobjeda zlata znaci radi lakseg zdrijeba kasnije.

Zelim zahvaliti i trenerima sta su mi ispunili zamolbe pa su i forma i ove unutarnje ocjene skakale ovaj tjedan sto se vidilo i u ovoj utakmici, idemo ovako dalje.

From: Jukic

This Post:
00
265198.757 in reply to 265198.756
Date: 9/9/2019 5:30:01 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Gostujuci poraz od engleske

Probao sam citati taktiku i mogu reci uspio sam, na zalost u gostima to nije bilo dovoljno.

Engleska je najaca momcad u zdrijebu tako da sam dao sve od sebe da ta razlika s kojom izgubimo bude sto manja.
U ovom trenutku jos uvjek nemozemo se nositi s takvim zvjerima a pogotovo pod kosom.
Sto se tice igraca Budan standardno dobar, neke druge igrace nisam koristio naustrb kosa i obrane pod kosom da nebi bilo price kasnije o formi, sve je svjesno napravljeno i ovako postavljeno.


Idemo sada na nizozemsku i nakon toga nadam se zelenimo se do samoga kraja.

From: Jukic

This Post:
33
265198.758 in reply to 265198.757
Date: 9/17/2019 3:03:57 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Poraz od nizozemske

Rekao bih/ nadam se i posljednji do kraja grupne faze.
Sada nam sljedi pumpanje enta i popravljanje pozicije na ljestvici pa playoff

Sta se tice zelenjave, stvarno se radi dobar posao. Manageri sa igracima na visokim pozicijama stvarno rade odlican posao, do playoffa ce definitivno biti popunjene rupe u skoku.
Samo ovaj tjedan imamo popupove na redom: bojic, salopek, perucic, dolic, klisovic.
Prosli tjedan su bili na sestanu i budanu da nebi bilo da oni kaskaju.
Forma zadovoljavajuca pogotovo kod budana koji nam je glavni igrac uz mincetu.

Na zalost dolic kao najaci centar ima uzasnu formu iako je njegov trener na pocetku sezone zajamcio da ce paziti na nju + mi se jucer javio vlasnik drugog PF-a (frkica) kojemu također forma od pocetka sezone kaska.
Covjeku nije uopce jasna uloga forme i pitao me kako se ona trenira tako da sam imao i manji informativni razgovor sa njim.

Idemo sad malo zazelenit ovu stranicu.

From: Jukic

This Post:
33
265198.759 in reply to 265198.758
Date: 10/15/2019 6:14:09 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Prolazak sa finalnim omjerom 5-3

iskreno nadao sam se 6-2 ali bitno da smo prošli

Iduca utakmica odmah protiv španjolske. Nema predaje idemo pokušat iznenaditi iako mislim da vece sanse ima tele u mesara nego mi kod španjolaca.

From: Jukic

This Post:
33
265198.760 in reply to 265198.759
Date: 11/19/2019 3:41:54 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
SAZETAKA SEZONE

Napokon iskorak, pokrpane su rupe od prosle sezone sta se tice skoka kod nasih centarskih pozicija, bekovi su bili na razini.
Na zalost imali smo samo 2 igraca koji su bili skillom i placama iznad nekoga prosjeka.
Prosli smo grupnu fazu i na zalost odmah naletjeli na španjolsku, pokusali smo pruziti otpor no nije islo.

Komunikacija sa vlasnicima igraca je bila na nivou te su se u velikoj vecini svi drzali onoga sto je unaprijed dogovoren.
Par managera nazlost je ignoriralo moje poruke pa smo zbog toga imali i 2 igraca koja su bila neupotrebljiva tjekom cijele sezone.
Jedan od te dvojice je bio nas prvi PF Frkic, na kraju sezone se pokazalo da ga je Budan prebacio dvostruko i da nema mjesta za zal.

Sto se tice samog napretka igraca izdvojio bih gore navedenog budana, mincetu, oliverica, bjelanovica i šestana koji su prakticki svaki tjedan imali po barem jedan skillup.
Naglasak da niti ostali nisu puno zaostajali ali po zbroju skillupova ova petorka je prednjacila.


Za iducu sezonu u repci nam ostaju vec sada 4 visokokvalitetna igraca od toga 2 na centarskim pozciijama bez ikakvih rupa (napokon).

Planiram se kandidirat za još jedan mandat kada sam vec pripremio teren za ovu sezonu pa kud puklo, u svakom slucaju do kraja tjedna ocekujte da cu popuniti roster sa eventualnim igrackim kadrom i kontaktirati managere.

Advertisement