BuzzerBeater Forums

BB Hrvatska > U21 4.0

U21 4.0 (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Jukic
This Post:
00
265198.755 in reply to 265198.754
Date: 8/26/2019 2:54:22 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Evo ga nova sezona i prva pobjeda.

Ovogodisnja momcad je donekle pokrpala rupe od prosle sezone iako se na zalost neugodan trend nedostatka pravih centara prenjeo i u ovu sezonu.

Van loše forme dolica stvarno se nemam na što zaliti, na svu srecu tu losu formu smo uspili pokrpati šestanom koji nam u momcadi jedini i ima optimalan skill u skoku.
Iduca destinacija gruzija, idemo po pobjedu.

From: Jukic
This Post:
22
265198.756 in reply to 265198.755
Date: 9/2/2019 3:23:00 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Pobjeda protiv gruzije
Rekao bih ocekivano, nisam zelio risirati sa laganicom prosto iz razloga sto nismo u poziciji da mozemo prosipati pobjede.
Zadnjih par sezona mlada repka je konstantno nazadovala tako da nam sada svaka pobjeda zlata znaci radi lakseg zdrijeba kasnije.

Zelim zahvaliti i trenerima sta su mi ispunili zamolbe pa su i forma i ove unutarnje ocjene skakale ovaj tjedan sto se vidilo i u ovoj utakmici, idemo ovako dalje.

From: Jukic

This Post:
00
265198.757 in reply to 265198.756
Date: 9/9/2019 5:30:01 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Gostujuci poraz od engleske

Probao sam citati taktiku i mogu reci uspio sam, na zalost u gostima to nije bilo dovoljno.

Engleska je najaca momcad u zdrijebu tako da sam dao sve od sebe da ta razlika s kojom izgubimo bude sto manja.
U ovom trenutku jos uvjek nemozemo se nositi s takvim zvjerima a pogotovo pod kosom.
Sto se tice igraca Budan standardno dobar, neke druge igrace nisam koristio naustrb kosa i obrane pod kosom da nebi bilo price kasnije o formi, sve je svjesno napravljeno i ovako postavljeno.


Idemo sada na nizozemsku i nakon toga nadam se zelenimo se do samoga kraja.

From: Jukic

This Post:
33
265198.758 in reply to 265198.757
Date: 9/17/2019 3:03:57 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Poraz od nizozemske

Rekao bih/ nadam se i posljednji do kraja grupne faze.
Sada nam sljedi pumpanje enta i popravljanje pozicije na ljestvici pa playoff

Sta se tice zelenjave, stvarno se radi dobar posao. Manageri sa igracima na visokim pozicijama stvarno rade odlican posao, do playoffa ce definitivno biti popunjene rupe u skoku.
Samo ovaj tjedan imamo popupove na redom: bojic, salopek, perucic, dolic, klisovic.
Prosli tjedan su bili na sestanu i budanu da nebi bilo da oni kaskaju.
Forma zadovoljavajuca pogotovo kod budana koji nam je glavni igrac uz mincetu.

Na zalost dolic kao najaci centar ima uzasnu formu iako je njegov trener na pocetku sezone zajamcio da ce paziti na nju + mi se jucer javio vlasnik drugog PF-a (frkica) kojemu također forma od pocetka sezone kaska.
Covjeku nije uopce jasna uloga forme i pitao me kako se ona trenira tako da sam imao i manji informativni razgovor sa njim.

Idemo sad malo zazelenit ovu stranicu.

From: Jukic

This Post:
33
265198.759 in reply to 265198.758
Date: 10/15/2019 6:14:09 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Prolazak sa finalnim omjerom 5-3

iskreno nadao sam se 6-2 ali bitno da smo prošli

Iduca utakmica odmah protiv španjolske. Nema predaje idemo pokušat iznenaditi iako mislim da vece sanse ima tele u mesara nego mi kod španjolaca.

From: Jukic

This Post:
33
265198.760 in reply to 265198.759
Date: 11/19/2019 3:41:54 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
SAZETAKA SEZONE

Napokon iskorak, pokrpane su rupe od prosle sezone sta se tice skoka kod nasih centarskih pozicija, bekovi su bili na razini.
Na zalost imali smo samo 2 igraca koji su bili skillom i placama iznad nekoga prosjeka.
Prosli smo grupnu fazu i na zalost odmah naletjeli na španjolsku, pokusali smo pruziti otpor no nije islo.

Komunikacija sa vlasnicima igraca je bila na nivou te su se u velikoj vecini svi drzali onoga sto je unaprijed dogovoren.
Par managera nazlost je ignoriralo moje poruke pa smo zbog toga imali i 2 igraca koja su bila neupotrebljiva tjekom cijele sezone.
Jedan od te dvojice je bio nas prvi PF Frkic, na kraju sezone se pokazalo da ga je Budan prebacio dvostruko i da nema mjesta za zal.

Sto se tice samog napretka igraca izdvojio bih gore navedenog budana, mincetu, oliverica, bjelanovica i šestana koji su prakticki svaki tjedan imali po barem jedan skillup.
Naglasak da niti ostali nisu puno zaostajali ali po zbroju skillupova ova petorka je prednjacila.


Za iducu sezonu u repci nam ostaju vec sada 4 visokokvalitetna igraca od toga 2 na centarskim pozciijama bez ikakvih rupa (napokon).

Planiram se kandidirat za još jedan mandat kada sam vec pripremio teren za ovu sezonu pa kud puklo, u svakom slucaju do kraja tjedna ocekujte da cu popuniti roster sa eventualnim igrackim kadrom i kontaktirati managere.

From: Jukic

This Post:
55
265198.761 in reply to 265198.760
Date: 2/8/2020 4:18:25 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
SEZONA 48

Ova sezona nam je donjela spori ali opet nekakav napredak u odnosu na proslu sezonu .... nazalost nedovoljan

S moje strane smanjio sam komunikaciju sa valsnicima igraca na minimum, da se objasnim:

IZ NEKOGA CUDNOVATOG RAZLOGA VELIKA VECINA MANAGERA ODUSTANE OD PLANA KOJI DOGOVORIMO NA POCETKU SEZONE I JA ZADNJE 2 SEZONE U REPCI DOBIJE TONU SFova SA GLUPAVO RAZBACANIM OCJENAMA

Iz upravo ovog razloga nasa mlada repka ce uvjek patiti, na srecu u starijoj cemo dugorocno imati buduce nosace igre.

Ovim putem moram naglasiti da ima i nekolicina vlasnika koji se cijele sezone javljaju sa napretkom svojih igraca i iz sezone u sezonu daju kvalitetan kadar za mladu repku. (Jednostavno moram istaknuti number one koji je u nekoliko posljednjih sezona dao najvise kvalitetnih igraca za mladu repku - skidam kapu i neznam odkud vise motivacija).


SEZONA je zapocela pobjedom nad madjarskom koja realno ima 2 puta jacu ekipu od nas, natrag na zemlju su nas spustile opet jace ekipe portugala latvije i bosne. Tu je vec zavrsio nas put za daljnje natjecanje no opet se pokazalo da ima nekoga pomaka. Pokrpane su rupe na centarskim pozicijama no nazalost dok krpamo jednu vec se druga javlja te dogodine koliko za sad vidim imamo ogromnih problema na PG-u.

Što se tice samih igraca glavni oslonac su nam bila petorka od kojih ce 4 igraca ostati tu do kraja sezone.

J. Dragičević - daleko najviše skillupova, uistinu raznovrstan igrac koji ce zasigurno biti glavni oslonac seniorske repke u buducnosti
Franko Staić - vec sezonu prije se znalo da ce nam biti glavni oslonac za napad iz vana
Alojzije Pezerović - zvjer pod košom, igrac kakav je prije simbolizirao hrvatsku mladu repku koja je bila bogata jakim unutarnjim igracima
Stjepan Peručić - dostojan partner u kriminalu Pezerovicu, lijep napredak od pocetka sezone
Pavle Rovis - daleko od pocetne petorke no svojim napretkom se pretvorio u prvoga pga ekipe
+ vrijedni spomena: B. Kanjer defenzivac koji je stalno bio unutar i van prve ekipe, T. Ruić i D. Šestan stalne zamjene za Pezerovića i Peručića, pohvala trenerima za konstantnu formu do posljednjih tjedana ( nazalost ograniceni potencijalom), A.Adam zamjenski pg koji je tu i tamo znao i uci u pocetnu petorku


To bi bio moj rezime sezone, neoglasavam se puno na forumu jer vidim da nam je cijela zajednica u banani i da malo tko posta po forumu a ukoliko nesto i napise bude poklopljen od neistomišljenika. Znam da mi je popularnost pala, mozda su ovo i neki od razloga zašto ali uistinu sa ovakvim igracima mislim da mlada repka nemoze bolje.

Idemo dalje za iste pare



Last edited by Jukic at 2/8/2020 4:19:09 PM

From: marijoh

This Post:
11
265198.762 in reply to 265198.761
Date: 2/8/2020 5:39:43 PM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
381381
dok got te marijoh podržava ti ćeš praviti uspjeh kakav praviš jukiću ti si car i otkud ti inspiracija za to što radiš svaka ti čast skidam kapu drž se ti mlade ekipice kolko imaš inspiracije sad bum i ja doprinio mladim nadama
lp.
marijoh.

From: Jukic

This Post:
11
265198.763 in reply to 265198.762
Date: 2/8/2020 6:06:49 PM
Zivine
A-1 Superliga
Overall Posts Rated:
470470
Stari razbojnice sa 17. po redu klubom
dok imam tvoju podrsku sreca je na mojoj strani
LP

This Post:
00
265198.764 in reply to 265198.763
Date: 3/3/2020 6:59:46 AM
Overall Posts Rated:
184184
Opet nema utakmice ponedjeljkom. Da sam ja to napravio, napadali bi me sa svih strana.

This Post:
00
265198.765 in reply to 265198.764
Date: 3/3/2020 8:24:25 AM
Dugave2019
II.4
Overall Posts Rated:
381381
Giuseppe sve se bu sad promenilo strah ih je bilo kaj progunđati....

to ti je bilo dok mene nije bilo pa su se razgoropadili ali od sad nema majci labavo

naje...i buju svi koji se buju bunili...heehehehe

i naravno kritika izbornicima kaj nisu dogovorili prijateljske tekme ovaj ponedeljak....grr heheehe

Advertisement