BuzzerBeater Forums

Poland - II.3 > Sezon 13

Sezon 13

Set priority
Show messages by
This Post:
00
149001.78 in reply to 149001.77
Date: 7/29/2010 10:54:45 AM
Overall Posts Rated:
2020
Jeszcze kiedyś tu wszyscy wrócimy ;)

From: Wang

This Post:
00
149001.79 in reply to 149001.78
Date: 7/29/2010 1:23:13 PM
Overall Posts Rated:
22
ja pisze posta od poł roku:) ma juz 10243245236432562743743242 znaków :) niedługo wcisne ENTER :p

This Post:
00
149001.80 in reply to 149001.75
Date: 7/29/2010 2:55:16 PM
Overall Posts Rated:
179179
Dobrze, staram się zrozumieć Twoje "uczucia" dotyczące Kinga, ale nie potrafię zrozumieć po co po raz kolejny nawiązujesz do "odwróconych"? Przecież nie o tym gadaliśmy z liveact,em. A przypomnę chodziło o chamskie zachowanie Kinga...co zaowocowało pewnymi stwierdzeniami na temat głosujących na niego. To zupełnie odrębne kwestie zarówno jego zachowanie, jego teorie, czy stan umysłowych głosujących.
Nie jestem jasnowidzem, ani wróżbitą, być może coś wyjdzie z tych odwróconych lub nie. Warto chociaż spróbować, żeby się przekonać czy jest sens. Jak szulkin75 głosi w swoim podpisie forumowym :
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to robi."








Last edited by Czesław at 7/29/2010 2:57:16 PM

This Post:
00
149001.81 in reply to 149001.80
Date: 7/29/2010 3:12:30 PM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Owszem nie rozmawialiśmy o odwróconych ale zawsze możemy zacząć;-) Temat B.B.Kinga mnie już też zaczyna nużyć:D

Ok...przecież próbuje z odwróconymi tomek. W większym wymiarze to nie ma sensu, bo efekty moglibyśmy poznać dopiero za minimum 6 sezonów, a ryzyko że nic z tego nie wyjdzie jest bardzo duże. Ja nie mówię, żeby zaraz zabronić treningu odwróconych, a wszystkich którzy się tego podjęli wsadzać do więzienia;-) Po prostu jestem przekonany, że odwróceni to strata czasu i angażowanie w ten pomysł tylu ludzi jak chce B.B. King nie ma sensu. Lepiej zapał tych ludzi, którzy ewentualnie podjęliby się treningu "odwróconych" wykorzystać np. do treningu graczy tak jak proponuje to Hawkeyed. Przynajmniej jak sumiennie potrenują i będą w końcu chcieli sprzedać zawodnika, to dostaną za to godziwe pieniądze, a przy okazji skorzysta na tym kadra. Natomiast Ci, którzy zdecydują się na odwróconych nic albo nie wiele za nich dostaną, bo nikt nie będzie chciał takich dziwolągów z "nie swoją" obroną...a do tego może się okazać, że BBcy zmienią coś w międzyczasie i dopiero będzie klapa.

Last edited by kozlik4 at 7/29/2010 3:19:27 PM

This Post:
00
149001.82 in reply to 149001.81
Date: 7/29/2010 3:20:50 PM
Overall Posts Rated:
179179
Kończmy już temat odwróconych, bo jeszcze King wyczuje i dopiero wtedy to szacowne forum tej szacownej ligi zamieni się w jarmark rozpusty;)). Co ma być to będzie. Pozdrawiam

This Post:
00
149001.83 in reply to 149001.78
Date: 7/29/2010 6:45:18 PM
Overall Posts Rated:
2929
Wracajcie ;))

okres wakacyjny, czesc aktywnych na forum awansowalo/spadlo i zrobila nam sie cisza.

pzdr - c77™
This Post:
00
149001.84 in reply to 149001.82
Date: 7/29/2010 7:17:30 PM
Overall Posts Rated:
270270
Gram w BB od ponad 2 lat i nigdy zupełnie nie interesowałem się forum ogólnopolskim, ale ostatnio trochę mi się zluzowało w robocie, więc czas jest, NBA nie gra, Lebron już wybrał Miami, więc z braku innych rzeczy do robienia w pracy zacząłem przeglądać to forum :)
I widzę że praktycznie gdzie nie wejdę to w końcu pojawia się temat odwróconych.
Pomysł jest zdecydowanie rewolucyjny i totalnie oderwany od prawdziwej koszykówki ( ale to w końcu gra i tu jest więcej aspektów oderwancyh od prawdziwej koszykówki:P )

Osobiście treningu odwróconych bym się nie podjął (ale z drugiej strony treningu PF/C z draftu pod U21 też nie :P), ale uważam że pomysł wart jest sprawdzenia.
Najbardziej mnie dziwi tak mocny sprzeciw wobec tego pomysłu, przecież co roku w drafcie jest tylu zawodników że wystarczy dla U21, pod "rewolucyjny" trening HawkEyeda oraz dla odwróconych, więc co za problem, a może jednak coś z tego będzie?


Co do wykorzystywania zapału menedżerów, którzy zamiast trenować odwróconych mogli by trenować klasycznie zawodników pod kadrę, wydaje mi się że to jest dość naciągany argument. Nie ma gwarancji że ktoś kto zdecyduje się trenować odwróconych, zdecydował by się na klasyczny trening pod NT czy U21.Wydaje mi się że osoby które zdecydowały się na taki trening naprawdę wiedzą za co się biorą, na co się narażają i o co w tej grze chodzi.

pozdr


P.s.1. @Czesław - kozackie nowe logo :) banner nie przypadł mi do gustu ale logo kozackie :)

P.s.2. @ LA-Przemek - ja bym bardzo chętnie tu wrócił , w końcu tyle czasu tu spędziłem, tyle że w moim przypadku chyba łatwiej byłoby mi zaliczyć spadek a potem tu awansować niż awansować a potem tu spaść :)

This Post:
00
149001.85 in reply to 149001.84
Date: 7/30/2010 3:30:02 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies

Osobiście treningu odwróconych bym się nie podjął (ale z drugiej strony treningu PF/C z draftu pod U21 też nie), ale uważam że pomysł wart jest sprawdzenia.
Najbardziej mnie dziwi tak mocny sprzeciw wobec tego pomysłu, przecież co roku w drafcie jest tylu zawodników że wystarczy dla U21, pod "rewolucyjny" trening HawkEyeda oraz dla odwróconych, więc co za problem, a może jednak coś z tego będzie?

Zawodników jest rzeczywiście sporo ale około połowa z tego co jest albo bocieje albo się wykrusza już po sezonie. Po 3 sezonach zostaje około 1/4 zawodników, czyli około 20 z czego około 7-10 ma szansę na U-21 (mówię o jednej pozycji np. C) Skoro po trzech sezonach, aż tylu zawodników odpada, to w przypadku "odwróconych", czy tych z projektu Hawkeyeda, którzy będą trenowani dużo dłużej (około 8 sezonów) odpadać będzie jeszcze więcej. Dlatego jeśli chcielibyśmy grać odwróconymi to trzeba by było zająć się to akcją na maksa, czyli szkolić w tym kierunku maksymalnie dużo zawodników, dlatego że teraz nie mamy żadnego "odwróconego", a potrzebowalibyśmy przynajmniej 10-ciu. Ja nie mam nic przeciwko trenowaniu "odwroconych" tak jak to robi dotychczas tomek. Natomiast czy ma to sens w takiej skali jak jest robione teraz??? Z drugiej strony jeśli akcja odwróconych miałaby być prowadzona na szerszą skalę na pewno uderzyłaby w jakimś stopniu w nazwijmy to normalnych, a temu to ja jestem temu przeciwny. Ja jestem przekonany, że szkoda na to czasu ponieważ nie widzę za bardzo szans, żeby wyszkolić zawodników "odwroconych" na poziomie NT.

Spójrzmy tylko na PG. Musiałby mieć mniej więcej takie skille:

JS/ JR/ OD/ HN/ DV/ PS/ IS/ ID/ RB/ BL/
16/ 14/ 1/ 13/ 15/ 15/ 5/ 18/ 18/ 14

Do ataku spod kosza może trochę mniej JR i JS ale to i tak mnóstwo skoków. Może ktoś powie, że przesadzam ale jesli ten PG ma bronić pod koszem to nie może być słabszy od dotychczasowych C, bo zwyczajnie przegra z nimi w walce o miejsce w kadrze. To samo z umiejętnościami PG. Jeśli ma grać i mamy z nim zdobywać medale to musi mieć odpowiednie skille. Podejrzewam, że te które podałem to i tak za mało bo są one gorsze od umiejętności Świątczaka, a na świecie są jeszcze lepsi PG. Tak naprawdę taki PG musiałby łączyć cechy świetnego C i świetnego PG z wyjątkiem OD. Wytrenowanie takiego zawodnika byloby na pewno bardzo trudne...a według mnie niemożliwe.

This Post:
00
149001.86 in reply to 149001.85
Date: 7/30/2010 6:15:04 AM
Overall Posts Rated:
270270
Napisałem całkiem pokaźną odpowiedź na twojego posta, ale stwierdziłem, że pewnie wtedy ty na pewno znowu coś odpiszesz na mojego i się wywiąże kolejna dyskusja o odwróconych :) A w tym temacie chyba naprawdę wystarczająco dużo zostało już powiedziane. Tak więc wykasowałem całą moją odpowiedź i podchodzę do tego w ten sposób: zapytałem czemu się tak mocno sprzeciwiasz odwróconym, odpowiedziałeś, przyjąłem i rozumiem twój tok rozumowania (masło maślane :P) i można zakończyć ten wątek i pogadać o czymś innym :)

pozdro

This Post:
00
149001.87 in reply to 149001.86
Date: 7/30/2010 6:34:23 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Ok. To o czym teraz rozmawiamy?;-)

This Post:
00
149001.88 in reply to 149001.87
Date: 7/30/2010 6:36:13 AM
KS Goldena
PLK
Overall Posts Rated:
40804080
Second Team:
KS Golden Grizzlies
Trzeba rozruszać to forum, bo coś mało się tutaj dzieje w tym sezonie:D

Advertisement