BuzzerBeater Forums

BB Türkiye > U21 Milli Takım

U21 Milli Takım

Set priority
Show messages by
This Post:
00
321595.78 in reply to 321595.77
Date: 4/24/2024 3:17:11 PM
Fastest Strikers
II.2
Overall Posts Rated:
44
bu kadar uzun bir cevaba "saygısızlık" olmasın diye ben de uzun bir cevapla karşılık vermek isterdim. ama kısa ve öz konuşayım:

öncelikle size karşı herhangi bir kötü niyetim olsa bundan bir sezon öncesinde 18 yaş-efsane potansiyeldeki bir milli oyuncu draftımı 480k $ gibi cüzi bir miktara Tayanç hocama satmazdım diye düşünüyorum.

ikinci olarak kendi adıma bir çıkar gütseydim ve size saldırgan bir tavırla yaklaşsaydım (sinek ikili derken sadece küçük bir benzetme yapmak istedim, bu kadar alıngan olmanıza gerek yok) bu zamana kadar çoktan milli takımlarda size karşı adaylığımı koyup bundan birkaç sezon öncesinden itibaren karalama kampanyası vesaire başlatırdım fakat sadece anlık bir düşünce bildiriminde bulundum kendimce.

ayrıca işin özüne gelirsek; üzerinden birkaç sezon geçmiş olayları, teker teker, dün olmuş gibi hatırlamam mümkün değil ve benden bunu beklemenizi de hiç doğru bulmuyorum lakin sizin kastettiğim ne kadar olay varsa harfi harfine hatırlamanız bence diğer hocalarımızda da bir şüphe uyandırmalı diye düşünüyorum.

cinayetin detaylarını en iyi katilin kendisi bilir.

saygılarımla

This Post:
22
321595.79 in reply to 321595.78
Date: 4/24/2024 4:43:43 PM
Biraderler
II.1
Overall Posts Rated:
9191
Second Team:
Küçük Biraderler
Hocam zaten o zaman herhangi bir sorun yokken şimdi böyle davranmanıza şaşırdım, ben anlam veremedim ne olduğuna. Ayrıca olayları hatırlamıyordum tamamen, siz böyle yazdığınız için gidip forumdaki mesajları arayarak bulup hatırladım ve olduğu gibi paylaşmak istedim herkesle. Ne olduğunu ben size sorunca da hatırlamıyorum diyorsunuz şimdi, ben açık sözlü olup anlatmaya çalışıyorum diye şüphe uyandırmalı diyorsunuz.

Oynadığımız oyun ve topluluk gittikçe küçülüyor ve böyle tartışmaları gereksiz ve üzücü buluyorum. Sizin de tecrübenizi ve Discord'da daha tecrübesiz kullanıcılara yardım ettiğiniz, fikir verdiğiniz mesajları görüntüledim ki oyuna hakimsiniz ve sanırım eski bir kullanıcısınız ve bu takımla yeniden başlamışsınız. Şüphe uyandıracak tek durumun bu olduğunu ve zaten hali hazırda çamur at izi kalsın gibi bir tavırla karalama yaptığınızı düşünüyorum. Cevap vermemin de tek sebebi budur.

Bugün Tayanç olur yarın siz gelirsiniz sonra başkası gelir ben gelirim vs bunlar inanın bizim için önemsiz, biz yine oyuncu yetiştirerek milli takımlara destek olmaya çalışırız gerektiğince. Bir topluluğu temsil etmenin sorumluluk bilinciyle hareket etmeye çalışıyoruz, fakat neticesinde bir oyun oynuyoruz ve böyle hesaplara, tartışmalara girmek bence gereksiz hocam.

Sevgiyle kalın.

This Post:
22
321595.80 in reply to 321595.78
Date: 4/24/2024 4:52:18 PM
Mavi Bayrak SK
III.8
Overall Posts Rated:
9090
Second Team:
Mavi Bayrak İdmanyurdu
Bilmiyorum, temelde benim/bizim dediğimiz veya yaptığımız bir şey hoşuna gitmemiş olmalı ki böyle bir düşünce yapısında olabilesin diyeceğim fakat discordtaki eski mesajlara baktım. Senin yazdığın veya sana yazılan mesajlarda olumsuz bir şey göremedim. Neyse istediğini düşünüp, istediğini söyleyebilirsin. Kimseye zorla bir şey dayatamam. Sadece birbirimize karşı hitap şekilleri ve üslubumuza dikkat etsek yeter.

From: Tayanç

This Post:
11
321595.81 in reply to 321595.80
Date: 4/29/2024 2:08:37 PM
Mavi Bayrak SK
III.8
Overall Posts Rated:
9090
Second Team:
Mavi Bayrak İdmanyurdu
Evet, bugünki Kıbrıs'a karşı olan son maçımız ile beraber grup aşamasını tamamlamış bulunuyoruz ve rakiplerimiz belli oldu. Bir üst turda Bosna, İspanya, Polonya, Macaristan, Slovenya ile bir üst turun için mücadahale vereceğiz. Turnuva asıl şu an başlamış durumda ve grup aşamasına kıyasla oldukça zorlu maçlar bizi bekliyor.

Öncelikle rakiplerimiz hakkında düşünceleriniz ne? Bizi grupta hangi seviyede görüyorsunuz? Takım şu ana kadar size göre nasıl performans sergiledi? Tartışmak ve düşüncelerinizi paylaşmak isterseniz çok sevinirim.

Last edited by Tayanç at 4/29/2024 2:10:00 PM

This Post:
00
321595.82 in reply to 321595.81
Date: 5/5/2024 4:16:19 PM
Mavi Bayrak SK
III.8
Overall Posts Rated:
9090
Second Team:
Mavi Bayrak İdmanyurdu
Merhaba,

Avrupa Şampiyonasının üst turunda ilk karşılaşmamız yarın İspanya'ya karşı olacak. Oldukça iyi bir ekolden geliyorlar ve gelişmiş bir U21/oyuncu yetiştirme ağları mevcut. Bu seviyelere ve daha da ilerisine oldukça alışık ve hakim bir ekipler. Oldukça zor bir karşılaşma bizi bekliyor.

En son 2 sezon önce avrupa şampiyonası grup eşleşmelerinde karşılaşmıştık ve İspanya galibiyeti ile sonuçlanmıştı. Taktiksel üstünlüğü sağlamış olmamıza rağmen oyuncu bazlı değişken etkenler çok aktif rol oynamıştı ve maçı adeta 4. çeyrekte ani bir şekilde kaybetmiştik. Şu anki etapta ev sahibi avantajımız çok büyük rol oynamakta ve form olarak da iyi bir durumda görünüyoruz. Şansın yarın bizim tarafımızda olması dileğiyle.

Last edited by Tayanç at 5/5/2024 4:17:08 PM

This Post:
33
321595.83 in reply to 321595.82
Date: 5/6/2024 12:33:12 PM
r1card0
TBL
Overall Posts Rated:
247247
İlk tebrik eden ben olmak istedim,
Büyük galibiyet gerçekten.

This Post:
22
321595.84 in reply to 321595.83
Date: 5/6/2024 12:41:55 PM
Biraderler
II.1
Overall Posts Rated:
9191
Second Team:
Küçük Biraderler
Çok güzel oldu hocam açıkçası, Dünya Şampiyonasını baya kolaylaştıran bir sonuç oldu. Ayrıca aldığınız rahat galibiyet için tebrikler sonuçta 7de 7 yapan bir rakipti. Elemelerde başarılar.

This Post:
22
321595.85 in reply to 321595.82
Date: 5/6/2024 12:51:00 PM
SuppHiree 16ers
II.3
Overall Posts Rated:
1919
Tebrikler hocam harika galibiyet 🏆

This Post:
11
321595.86 in reply to 321595.83
Date: 5/6/2024 1:32:43 PM
Mavi Bayrak SK
III.8
Overall Posts Rated:
9090
Second Team:
Mavi Bayrak İdmanyurdu
Öncelikle ikinizede teşekkür ederim. Sezon başı yaptığımız ve sezon içerisindeki takım gelişiminide baz alarak kendimizi mümkün oldukça yukarı atıp dünya kupasına yıllar sonra gidip o atmosferi solumayı hedef olarak kendimize ön görmüştük. Her maça o doğrultuda çıkıyoruz ki üst turdaki zorlu fikstürden dolayı da her maçı son maçımız gibi düşünmek gerekiyor ve bu mentalitiye ek olarak saha avantajını da arkamıza alarak herkesi yenebiliriz mentalitesinde sahaya çıkıyoruz.

İspanya'ya karşı güzel bir başlangıç oldu. Fark yaratması gereken oyuncularımız farkını baya ağır bir şekilde ortaya koydu ve istatistik tablosuna da yansımış oldu.

This Post:
00
321595.87 in reply to 321595.1
Date: 5/13/2024 1:04:16 PM
Mavi Bayrak SK
III.8
Overall Posts Rated:
9090
Second Team:
Mavi Bayrak İdmanyurdu
Türkiye 87 - 90 Bosna Hersek

Bir sonraki maçları düşünerek sahaya çıktık, ucundan döndük, denedik ama ne yazık ki galibiyeti getirmeye yeterli olmadı. Aslen taktiksel anlamda iyi olduğumuzu düşünüyorum ki önemli yerler için verimli oldu. Naib'in son 4 dakika da 6 faul ile kenarda kalması en büyük darbe oldu ve Necati'nin yokluğu oldukça fazla hissedildi. Çıktığımız taktik, dizilişimiz vs. elbette tartışılabilir. Lütfen maç ile ilgili görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Önümüzdeki hafta Macaristan'a karşı oynuyoruz. Güzel bir karşılaşma olması dileğiyle..

From: Honnete

This Post:
11
321595.88 in reply to 321595.87
Date: 5/13/2024 3:06:04 PM
Biraderler
II.1
Overall Posts Rated:
9191
Second Team:
Küçük Biraderler
1/21 ile atan ŞG'lerinin maç topunda üçlüğü sokarak istatistik bilimini yanıltmadığını da belirtmek lazım.

Advertisement