BuzzerBeater Forums

BB Ukraina > National Team Debate Thread

National Team Debate Thread (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Tiger
This Post:
00
323886.78 in reply to 323886.77
Date: 6/12/2024 2:45:54 PM
Kharkov Tigers
Superleague
Overall Posts Rated:
16501650
Second Team:
Utopia Tigers
кам, алекс стоп, не переходьте до образ

From: Tiger
This Post:
00
323886.79 in reply to 323886.78
Date: 6/12/2024 2:58:32 PM
Kharkov Tigers
Superleague
Overall Posts Rated:
16501650
Second Team:
Utopia Tigers
я цілком за тренувати високопотенціальних гравців відразу у націоналку. в залежності від того як йде тренування і як таки гравці виглядають на фоні інших у 20 років, якщо для потрапляння у молодіжку потрібно декілько точкових тренувань - то це можна зробити
я пишу усім власникам, навіть тим, в кому я впевнений, просто щоб бути впевненим що гравець буде тренуватись. я не пам'ятаю якщо є в команді тренуємі віку 22+ і чи підходить новий гравець під тренування
я питаю куди власник хочу витренувати гравці, у НТ чи через молодіжку. якщо у НТ, то даю план тренувань (якщо він потрібен менеджеру) у НТ + говорю запитати тренера старшої збірної, можливо я щось не так сказав

з алексом ми це питання обговорювали колись дуууже давно...

а так я завжди відкритий до будь-якої комунікації з тренером НТ, тільки пам'ятайте що в нас 10 годин різниці, це до питання швидкості комунікацій

From: Tiger

This Post:
11
323886.80 in reply to 323886.64
Date: 6/12/2024 3:08:20 PM
Kharkov Tigers
Superleague
Overall Posts Rated:
16501650
Second Team:
Utopia Tigers
Привіт. От у мене є план зробити +/- адекватних блокерів(в Утопії).
Просто у відповіді я не побачив відповіді, яка мене цікавить, а саме використання блокерів.
Бо з молодіжною я маю не зовсім плідний досвід роботи.
Як кажуть для нас це нове, і навіть тренер НТ не завжди в моєму розумінні,
якнайкраще використовував наявний у нього потенціал моїх гравців.


використання будь-якого гравця не означає, що він буде грати завжди у кожній грі. особливо якщо в гравця є якісь особливості. а єдине що ти хотів від мене - це саме це, щоб твої грали завжди на обох позиціях. постійно забуваючі про ігри коли я так грав. кожного разу коли я ставив їх тільки на Ц ти писав мені "а ось у клубі вони зіграли классно"
вони чудові, але коли є вибір граців, то логіка може бути різною

This Post:
00
323886.81 in reply to 323886.71
Date: 6/12/2024 3:11:29 PM
Kharkov Tigers
Superleague
Overall Posts Rated:
16501650
Second Team:
Utopia Tigers
я написав що такі гравці будуть у мене грати коли в атаці я буду використовувати швидкий розіграші (збалансований акцент) або зовнішніх тактиках (зовнішній акцент). Тому якщо витренуєш блокерів, то при мені їм точно буде місце.

А не розглядаєш внутрішню атаку з блокерами на рз-аз і малими з бб, на мф-ц, з заміною в захисті? Або та ж ізоляція. Так як грала Фінляндія останні сезонів 6, не бачив?


ні, не розглядаю


зря. це сильна ситуативна тактика. хоча під неї потрібні гравці. я якось намагався, но в мене не спрацювала ))

This Post:
11
323886.82 in reply to 323886.60
Date: 6/13/2024 1:42:51 AM
Drunken Penguins
Superleague
Overall Posts Rated:
18951895
Або тренив в НТ, хз.


Розкажи про свій досвід і різницю тренування для молодіжки і для НТ))

А особливо немає, що розповідати)
Треню без чіткого плану, без кращих галузевих практик та як б-г на душу положить) Зазвичай треню декількох гравців різного віку, тому всіх інших приходиться підлаштовувати під треню того, хто вже в НТ, тому в у21 мої не дуже світяться. Ну, крім Конкова. Тігра наче не ображаться)
Іноді приходить тренер НТ та заважає мені робити нормального великого з нормальним підбиранням, намагається втиснути в якесь своє бачення, вимагає тренити упертих гравців, бісить, коротше.
Якось так ;)

From: g0rd0n

This Post:
00
323886.83 in reply to 323886.79
Date: 6/13/2024 1:56:58 AM
Drunken Penguins
Superleague
Overall Posts Rated:
18951895
а так я завжди відкритий до будь-якої комунікації з тренером НТ, тільки пам'ятайте що в нас 10 годин різниці, це до питання швидкості комунікацій

Це ти десь біля Ванкуверу, виходить? Вітаю)

This Post:
00
323886.86 in reply to 323886.85
Date: 6/13/2024 5:15:46 AM
SUMY DEVILS
III.2
Overall Posts Rated:
13271327
Просто не знаю як обирати тренера який завис в 2010х, і не розуміє останніх трендів ББ, для якого дБ і пас важливіше ніж бб, який прямо всім каже, я олдскул і я не хочу вчитись новому, тому ізо, заміни позицій і т.д. не буде. Тому якщо виставився б хтось інший, або наш з досвідом, або іноземець, то я віддав би перевагу будь кому іншому.

This Post:
00
323886.88 in reply to 323886.84
Date: 6/13/2024 5:43:35 AM
Lviv Lions
Superleague
Overall Posts Rated:
784784
Second Team:
Ukrainian Lions
Я відчував в питанні алекса підвох мою сторону через те що я нібито з 2010, тому я йому так і відписав з тролінгом

я написав вже раніше що план тренувань буде розроблений на основі дискусії на форумі. Те що я хочу і зроблю сам це не означає що всі погодяться це виконувати. Толку з плану тренувань, який усі будуть ігнорувати.
Моє бачення в загальному, у збірній має бути різноманіття. Якщо є Ц блокери, то чому не можуть бути малі з ДБ і Внутрішнім захистом без кидка зблизька, щоб зіграти якусь зовнішню тактику а не тільки внутрішні тактики разом з ізоляцією.
Я бачив як обігрували тих же поляків зовнішніми тактиками. Світ клином на внутрішніх тактиках чи ізоляціях не зійшовся.


Advertisement