BuzzerBeater Forums

Srbija - I.1 > Sezona 37:

Sezona 37:

Set priority
Show messages by
This Post:
00
283493.79 in reply to 283493.76
Date: 3/14/2017 2:19:16 PM
Overall Posts Rated:
740740
Ne slažem se sa tvojim konstatacijama.

Kao napao si kup u 32. sezoni, a odmah posle finala rasprodao igrače. Što ih tada ne ostavi u tvom timu? Možda si sa njima mogao do finala lige. A onda povreda ili foul out situacija i eto šanse. Ko zna kako bi se kockice sklopile.

Ni sada se ne bi pojačao da nisi primetio da Ivko polako odlazi iz igrice. Tako da li si se pojačao za Ivka ili za titulu, apsolutno je svejedno. Do toga ne bi došlo da nisi predosetio (a možda i znao) da se Ivko povlači (ja sam recimo znao).

I poslednje, ti štekaš pare već 15-ak sezona. Kada ceniš da je trenutak da napadneš BBB?

I ne slažem se sa tobom da liga ne može da bude jaka i zanimljiva kada imaš jedan jak tim koji juri BBB.

Pa Poljaci jure BBB svake sezone pa im liga puca (ili je makar pucala) od kvaliteta.

A ja (a pod ja mislim verovatno i na sve ostale menadžere stare garde) ne bi mogao da odem ove sezone u BBB i da imam na računu verovatno 20 miliona i da ne idem da osvojim isti.

Ali to sam ja.

Last edited by Dumbarajko at 3/14/2017 2:21:20 PM

This Post:
00
283493.80 in reply to 283493.79
Date: 3/14/2017 3:54:22 PM
Tunjevina
II.1
Overall Posts Rated:
560560
Second Team:
Krompir
Kao napao si kup u 32. sezoni, a odmah posle finala rasprodao igrače. Što ih tada ne ostavi u tvom timu? Možda si sa njima mogao do finala lige.

Ako me je Mordor na neutralnom dobio 10p, a vodio je i preko 20p, onda bi me na svom dobio preko 25p. Nikakva povreda ili foul-out mi ne bi pomogla. Njegov tim iz te sezone je verovatno najjaci tim ikada na bb-u. A nisam sve prodao vec samo Hakkinena, za koga sam se iznervirao kako je odigrao u finalu kupa pa sam ga stavio za kaznu na listu za iste pare za koje sam ga doveo i neko se nasao da biduje. Ostatak tima nisam stavio na listu sve dok nisam ispao iz PO.

Ni sada se ne bi pojačao da nisi primetio da Ivko polako odlazi iz igrice.

Da je Ivko bio prvi i da se logovao, naravno da se ne bih pojacao, jer bih izgubio preko 20p pojacao se ili ne. Nisam znao da se Ivko povlaci, cak je 2 nedelje pre nego sto je prestao da se loguje kupio Mailandera. Mislio sam da se zbog privatnih obaveza ne loguje, ili da je u nekoj vukojebini gde nema net (desavalo mu se ranije), i da ga briga da li ce imati domaci teren u svojoj konferenciji ili ne, jer su svi ostali iz nase konferencije bili slabiji od njega za 40p. Domaci teren je ogromna prednost u PO pa sam se pojacao jer sam mislio da imam sanse da ga nategnem na svom terenu i odem u finale.

I poslednje, ti štekaš pare već 15-ak sezona. Kada ceniš da je trenutak da napadneš BBB?

Osvajanje B3 mi nikada nece biti plan, to takmicenje me ne interesuje, sistem takmicenja mi je totalno nezanimljiv, i tu dokle doguram doguram. Posluzice mi ove sezone kao neka privatna liga gde mogu da igram mec a da ne brinem o treningu i minutazi. A evo kako izgledaju moje finansije:
(http://pokit.org/get/img/7fa2d77c4c9ab29ab5d0c630599c0fe0...)

Pa Poljaci jure BBB svake sezone pa im liga puca (ili je makar pucala) od kvaliteta.

Daj Dumba nemoj me zasmejavati i reci kako su njihovi timovi u kvalitetu Ivkovog iz prethodnih sezona, ili ranije Mordorovog/Matijinog. Pa da li su Poljaci u poslednjih 10 sezona bar jednom izgubili sa manje od 10p od nasih osvajaca B3? Oni nikada nijedan tim nisu imali koji je kvaliteta Ivka/Mordora, a kamoli vise njih u isto vreme.

This Post:
00
283493.81 in reply to 283493.80
Date: 3/14/2017 5:08:20 PM
Overall Posts Rated:
740740
Sve ok.

Mozemo ovako do sutra. I nikada se necu sloziti sa tobom, kao ni ti sa mnom. A lepo tvoj burazer kaze da se slaze sa mnom.

Da si ti meni ziv i zdrav i da jos 30 sezone igras BB bez ikakvog cilja.


This Post:
00
283493.82 in reply to 283493.81
Date: 3/14/2017 5:38:17 PM
Kurajberi
Prva Liga
Overall Posts Rated:
607607
Second Team:
Trbonje
Postoje razliciti ciljevi i zadovoljstva u ovoj igrici sem rezultatskih Dumba, poput treninga igraca, nasih naravno. Zato uzimaj i treniraj neke nase za igrace kakve nemamo, nek ti to bude nov cilj

This Post:
00
283493.83 in reply to 283493.80
Date: 3/15/2017 9:27:56 AM
ALE I NEMANI
Prva Liga
Overall Posts Rated:
408408