BuzzerBeater Forums

BB Poland > wiszacy transfer

wiszacy transfer

Set priority
Show messages by
This Post:
00
106584.8 in reply to 106584.7
Date: 8/25/2009 9:05:51 AM
Overall Posts Rated:
2222
Swoją drogą to naprawę zabawna kwestia. Przy zawodniku napisane jest "Nie będzie mógł zagrać w fazie play-off". Dla Polaka PO to właśnie gra mająca wyłonić mistrza po sezonie zasadniczym. A baraże to zupełnie inna para kaloszy. Taka nomenklatura w nazewnictwie funkcjonuje w PLK. Czy zatem gracz nie ma racji twierdząc że nie otrzymał poprawnej informacji? W języku amerykańskim play off jest tu szerszą kategorią, niż stosowana w PL.

This Post:
00
106584.9 in reply to 106584.8
Date: 8/25/2009 9:52:50 AM
Overall Posts Rated:
145145
Dlatego być może będzie trzeba zmienić ten opis.

Dla mnie osobiście wydawało się to oczywiste, że sytuacja dotyczy także baraży. Do tej pory też (a mamy przecież 9 sezon) nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś miał z tym problem.
Być może to ja błędnie interpretuję ten tekst, ale wg mnie dotyczy to wszystkich spotkań (o stawkę) po sezonie regularnym. To coś takiego jak amerykańska "data ostatniego transferu". U nich po tej dacie zawodnicy nie mogą zmieniać klubów, u nas nie mogą grać w ważnych meczach.

Jeżeli się mylę, to będę zdziwiony, ale nie twierdzę, że wiem o tej grze wszystko :)
artlyb twierdzi, że zawodnika na liście już ma i jest na fioletowo, choć może wstawić go do składu na mecz. Wieczorem dowiemy się, jak to się skończy.