BuzzerBeater Forums

BB Poland > Model Treningowy Rewolucje

Model Treningowy Rewolucje

Set priority
Show messages by
This Post:
00
150725.8 in reply to 150725.7
Date: 7/6/2010 10:20:24 AM
Overall Posts Rated:
188188
Po wnikliwie pobieżnym przeczytaniu nasuwa mi się pytanie - chcesz oddzielać kadrę NT od Młodzieżówki już na samym starcie, czy rewolucjonizować także młodzieżówkę?

This Post:
00
150725.9 in reply to 150725.8
Date: 7/6/2010 10:33:56 AM
Overall Posts Rated:
7474
Chcę oddzielenia NT od młodzieżówki.
Dla mnie jedna kadra to inny projekt z innym wzorem postępowania a druga także inny.
I nie da się tego połączyć przy obecnym stanie silnika ekonomicznego tej gry.
Co zresztą starałem się wyjaśnić.

This Post:
00
150725.10 in reply to 150725.8
Date: 7/6/2010 10:52:31 AM
Overall Posts Rated:
7272
Przeczytałem sobie wnikliwie ten tekst lekko długawy, ale zmusiłem się i napisze tak. Brawo. Wreszcie ktoś zaproponował nowatorskie, sensowne rozwiązanie któremu jestem wierny. Sytuacja jest taka, że albo napinka na U-21 i niszczenie zawodników, albo logiczny układ treningowy pod U-21 oraz NT. To rozwiązanie aczkolwiek musi być jeszcze dokładnie rozpisane ma sporo sensu i osobiście idzie w parze z moim nastawieniem do NT. Zresztą poszedłbym dalej, zadając jedno pytanie. Czy może z U-21 nie zrobić mini farmy pod NT, bez napinki na wyniki. Niech chłopaki grają ale ich podstawowe zadanie to medale w NT, a kadra U-21 to ma być przedsionek ich kariery.Typowe powołania, trenowanie pod U-21 ale w kontekście NT. W końcu zdobywając medale sezon w sezon w NT strata szans medalowych w U-21 nie będzie chyba problemem. Zamiast mieć 2 ekipy, z których żadna nie wygrywa, może lepiej mieć starszą z lepszą możliwością rozwoju w dalszym czasie (22-23 lata i więcej), ale mieć medale w NT sezon w sezon.

Hawkeyed napisałeś to wszystko co zamierzałem w niedalekiej przyszłości sam zaprezentować. Brawo, brawo i jeszcze raz brawo.Czas skończyć z obłudą i oszukiwaniem się i managerów z niższych lig, że oba nasze narodowe zespoły będą wygrywały, skoro nie wygrywały ostatnio nic. Lepiej jest mieć jeden (NT) który wygrywa, a być może i U-21 też coś od czasu do czasu ugra.
Jestem gotowy do pełnego poparcia cię w tym temacie.
Pozdrawiam.

This Post:
00
150725.11 in reply to 150725.10
Date: 7/6/2010 11:24:55 AM
Overall Posts Rated:
2020
Moim zdaniem wtedy U21 nic nie ugra :P Potencjał góra allstar nie da nam nawet wyjścia z grupy :P Natomiast wracając do projektu Hawkeyeda dotyczącego NT to moim zdaniem jest on ciekawy a nawet bardzo. Ale moim zdaniem tych należy wykorzystywać do niego tych z wysokim potencjałem a małą pensją na starcie i zaczynać od boków tak jak mówi jastrzębie oko ;) Natomiast drugą część zawodników trenować tradycyjnie pod U21. Nie wszyscy z nich będą straceni. Podam przykład Radka Podniesińskiego bo znam go od ''urodzenia'' :D Prawda jest taka że pensja jest bardzo duża jak na jego wiek i pozycję, ale potencjał go jeszcze nie zatrzymał i można jeszcze z niego zrobić świetnego gracza do NT. Wystarczy trening płynności ataków i DV. Główne skille ma już w miarę wyrobione i można do nich wrócić po wytrenowaniu boków, aż do wyczerpania potencjału. Natomiast tak jak wspomniałem nie każdy zawodnik po ''tradycyjnym'' treningu w wieku >21 lat jest stracony. Model Hawkeyda jest natomiast bardzo ciekawy i sam przyznam że mi się podoba, ale nie można odrzucać młodzieżówki. Moim zdaniem co roku trzeba wprowadzić podział na zawodników do U21 potem jeśli byliby dalej trenowani to NT i zawodników do wyłącznie NT i zaczynałoby się od boków a potem tłukłoby się główne skille. Ale nie można mówić że najwyższy potencjał to allstar bo wtedy bylibyśmy na poziomie Wysp Owczych :P Natomiast najbardziej podoba mi się pomysł tzw. fabryk. PLK i II ligi dostawałyby to co chcą a niższe ligi dostawałyby za to godziwe pieniądze, za które kupowałyby dobrych zawodników i poziom Polskiej ligi stale by wzrastał i w Polsce coraz większą rolę odgrywaliby Polacy. Hawkeyed jestem za, ale nie kosztem młodzieżówki jak już wspomniałem. Wyżej podałem jakie mogłoby być rozwiązanie. Życzę powodzenia w projekcie bo jest on naprawdę ciekawy ;) Uff mój najdłuższy post w historii BB :D

From: oskar4

This Post:
00
150725.12 in reply to 150725.11
Date: 7/6/2010 11:28:55 AM
Overall Posts Rated:
1010
Moim zdaniem wtedy U21 nic nie ugra :P Potencjał góra allstar nie da nam nawet wyjścia z grupy :P Natomiast wracając do projektu Hawkeyeda dotyczącego NT to moim zdaniem jest on ciekawy a nawet bardzo. Ale moim zdaniem tych należy wykorzystywać do niego tych z wysokim potencjałem a małą pensją na starcie i zaczynać od boków tak jak mówi jastrzębie oko ;) Natomiast drugą część zawodników trenować tradycyjnie pod U21. Nie wszyscy z nich będą straceni. Podam przykład Radka Podniesińskiego bo znam go od ''urodzenia'' :D Prawda jest taka że pensja jest bardzo duża jak na jego wiek i pozycję, ale potencjał go jeszcze nie zatrzymał i można jeszcze z niego zrobić świetnego gracza do NT. Wystarczy trening płynności ataków i DV. Główne skille ma już w miarę wyrobione i można do nich wrócić po wytrenowaniu boków, aż do wyczerpania potencjału. Natomiast tak jak wspomniałem nie każdy zawodnik po ''tradycyjnym'' treningu w wieku >21 lat jest stracony. Model Hawkeyda jest natomiast bardzo ciekawy i sam przyznam że mi się podoba, ale nie można odrzucać młodzieżówki. Moim zdaniem co roku trzeba wprowadzić podział na zawodników do U21 potem jeśli byliby dalej trenowani to NT i zawodników do wyłącznie NT i zaczynałoby się od boków a potem tłukłoby się główne skille. Ale nie można mówić że najwyższy potencjał to allstar bo wtedy bylibyśmy na poziomie Wysp Owczych :P Natomiast najbardziej podoba mi się pomysł tzw. fabryk. PLK i II ligi dostawałyby to co chcą a niższe ligi dostawałyby za to godziwe pieniądze, za które kupowałyby dobrych zawodników i poziom Polskiej ligi stale by wzrastał i w Polsce coraz większą rolę odgrywaliby Polacy. Hawkeyed jestem za, ale nie kosztem młodzieżówki jak już wspomniałem. Wyżej podałem jakie mogłoby być rozwiązanie. Życzę powodzenia w projekcie bo jest on naprawdę ciekawy ;) Uff mój najdłuższy post w historii BB :D


Jastrzębskooczny. :D (?)

From: R-Allen

This Post:
00
150725.13 in reply to 150725.12
Date: 7/6/2010 11:44:42 AM
Overall Posts Rated:
2020
Kurde napisałem tak dużo a Ty wychwyciłeś tylko to :D Pora umierać ;)

This Post:
00
150725.14 in reply to 150725.11
Date: 7/6/2010 11:45:46 AM
Overall Posts Rated:
7272
Napisałem tylko, że jest to propozycja, a nawet pytanie na tym koniec w tym temacie :)))
Popieram jego projekt, a wszystkie modyfikacje należy przedyskutować... i wcielić w życie to co uzna ogól za najlepsze...

This Post:
00
150725.15 in reply to 150725.10
Date: 7/6/2010 11:46:09 AM
Overall Posts Rated:
7474
Dzięki.
Nie mogłem zgłaszać całkowitego poświęcenia U-21 (chociaż jest to poświęcenie na które jest mnie stać;), bo niektórzy chcieli by mnie jeszcze spalić na stosie ;)

@R-Allen
Wszystko fajnie. Dzięki.
Tylko nie zrozumiałeś, że żeby rozwiązać problem nabijanych pensji wysokich potencjałów pod kadrę NT postuluję wprowadzenie limitu allstar dla kadr U-21. Nie tylko Polski. Wszystkich kadr.
Całego świata, R-Allen ;)
Jako jedną z zasad turnieju po prostu.

This Post:
00
150725.16 in reply to 150725.15
Date: 7/6/2010 11:48:49 AM
Overall Posts Rated:
2020
Jak by tak było to wszystko OK :) Tylko wiesz nie wiem czy dasz radę wprowadzić taką rewolucję do całego świata BB :)

This Post:
00
150725.17 in reply to 150725.15
Date: 7/6/2010 11:50:31 AM
Overall Posts Rated:
7272
Mam nowego kandydata na selekcjonera. Od dziś zaczynam kampanię Hawkeyed na selekcjonera. Jako pierwszy zgłaszam swoje poparcie i masz mój głos w nowych wyborach. Co lepsza zgłaszam się na twojego szefa d/s PR.

Do wszystkich zainteresowanych problemem kadry.
Niedługo wybory na selekcjonera :))))
Głosujmy za nową jakością - głosujmy na Hawkeyeda...

This Post:
00
150725.18 in reply to 150725.14
Date: 7/6/2010 11:50:42 AM
Overall Posts Rated:
2020
Popieram jego projekt, a wszystkie modyfikacje należy przedyskutować... i wcielić w życie to co uzna ogól za najlepsze...


Racja :) W kupie siła :D

Advertisement