BuzzerBeater Forums

BB Latvija > National Team Speeches

National Team Speeches (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: reps
This Post:
00
158816.8 in reply to 158816.4
Date: 10/8/2010 4:31:11 AM
BC LionSnake
III.7
Overall Posts Rated:
128128
Sveika komūna. Tā, lai būtu lielāka konkurence, izvirzu savu kandidatūru u-21 vadītāja krēslam, ir velme pameģinat ko jaunu iekš BB.

Nedaudz par savu komandu- pastāv kopš 4 sezonas vidus kad tā nokļuva manā pasparnē. Lielāka uzmanība gan tiek pieversta pēdējas 3-4 sezonas. Neesmu izaudzinājis nevienu spēlētāju lidz u-21 limenim, protams ir bijuši daži kas sakuši savus treniņus pie manis līdz turienei ir nonākuši jau pārstavot citas komandas. Komanda nav sansniegusi nekādus augstos rezūltātus bet ar katru sezonu kļust arvien stiprāka, par ko liecina pēdejo sezonu attīstības tempi.

Tagad par plāniem ja uzvaru vēlēšanās. Protams būs grūti atkartot iepriekšējo treneru sasniegumus, bet ar jūsu palīdzibu centīšos tos vismaz atkārtot. Laiks man būs gana ko veltīt BB un prim'arais būs turpināt labi iesakto darbu ar spēlētaju apsekošanu un komunicēšanu ar viņu treneriem, lai mūsu komandai būtu maksimāli labāks sastāvs un rezerves neatpaliktu daudz no pamata 5. Protams tiks lūgti ieteikumi pie taktiku izvēlēm,jo var gadīties ka kāds ir ievērojis ko tādu ko esmu palaidis garām.

Ar cieņu republikanis!

I`m the nicest person you will know:)
From: lunqijs
This Post:
00
158816.9 in reply to 158816.8
Date: 10/8/2010 8:28:48 AM
Deftones
III.1
Overall Posts Rated:
44
Sveiki BB lietotaji. Piesaku savu kandataru ,jo esmu beidzot sanemis drosmi izmeginat ko jaunu valsts limeni

Mazliet par komnadas vesturi, pastāv kopš 6 sezonas, kad tā nokļuva manā riciba zinu ka izklausas maz bet es atri visu apgustu. Uzmaniba komnadai tiek versta katru dienu pardomajot taktikas un sastava komplektacija. Esmu izaudzinājis divus spēlētājus lidz U-21 limenim Danijas,Latvijas. Komanda ir spelejusi liga ar tadam komndam ka rtfg, IgoTeam, 2k8. So sezonu nepaveicas, kur -1 pusfinala bija zaudejums un netikam finala ar katru sezonu kļust arvien Specigaka, Pagaidam komnda ir piedalisjusies visassezonu ligu pleyof izslegsanu speles.
Tatad par U21 komnadu Komunicet anglu valoda nebus nekadu problemu,daru to jau kadus 5-6 gadus. Protams būs grūti atkartot iepriekšējo treneru sasniegumus BB Pasaules attistiba nestav uz veitas un Latvija nav ta lielaka valsts kura butu miljoniem speletaju ko izvelties sastva.Bet ir jacinas un jasanem cinas spras un jaapdzen tadas valstis ka Spanija un italija. Laiks man būs gana ko veltīt BB izlasei un klubam. Protams tiks pienemti citu BB lietotaju domas par taktikas izveli, negrasos sagrabt komndu tikai sev :D un neuzklausit padomos

Ar cieņu Lunqijs!

Last edited by lunqijs at 10/8/2010 8:29:32 AM

From: Malij

This Post:
00
158816.10 in reply to 158816.9
Date: 10/8/2010 8:44:14 AM
Overall Posts Rated:
729729
Komanda ir spelejusi liga ar tadam komndam ka rtfg, IgoTeam, 2k8.

Tatad driz spelesi ari Virsliga,ka mes ar 2k8
Velu veiksmi!

max. WR:5 Jumtu rauj nost…
From: lunqijs

This Post:
00
158816.11 in reply to 158816.10
Date: 10/8/2010 9:45:50 AM
Deftones
III.1
Overall Posts Rated:
44
Gan jau ar laiku ieklusu ari virsligas elite :)