BuzzerBeater Forums

BB Poland > [U21] Gruzja

[U21] Gruzja

Set priority
Show messages by
This Post:
00
162520.8 in reply to 162520.7
Date: 11/2/2010 3:25:28 AM
AC_Milan
IV.13
Overall Posts Rated:
231231
Zwycięstwo w meczu z Gruzją na pewno cieszy, choć z drugiej strony nie ma się za bardzo czym podniecać. Wygrana była naszym obowiązkiem. Na pewno nie możemy narzekać na jej rozmiary, +50 małych punktów daje nam przewagę w tym względzie nad Litwinami. Na razie nie dużą, ale zawsze coś ;) Wydaje się że Węgrzy mogą się już powoli czuć w top-12, mają świetny bilans małych punktów i trzeba im oddać to, że mają najsilniejszą kadrowo drużyną w naszej grupie. Nam nie pozostaje nic innego jak walczyć w każdym meczu, a co z tego wyniknie...? Mam nadzieję, że awans ;)

Jeśli chodzi o Gruzinów to zastanawiałem się nad PtB, ewentualnie RnG, ale Mr. President przekonał mnie, że najlepiej będzie zagrać Princeton i na taką taktyką się zdecydowałem. Na pewno plany pokrzyżowała nieco kontuzja już w pierwszej minucie meczu naszego podstawowego centra Kamockiego, ale z drugiej strony, jeżeli już mają się nam przytrafiać takie kontuzje, to lepiej w meczu z Gruzją, niż bardziej wymagającym rywalem. Byliśmy lepsi pod każdym względem, a w drugiej połowie całkowicie już zdominowaliśmy rywala. Ale jak już wspomniałem, liczą się tak naprawdę małe punkty.

PG:

Misiejuk- Nasi obaj playmakerzy byli o 2 klasę lepsi niż ich Gruzińscy odpowiednicy. Misiejuk zagrał bardzo dobre zawody, ale ciężko się rozpływać nad jego grą, ponieważ przyszło mu grać przeciwko wyjątkowo miernym graczom. Ocena 9

Owsiany-- Właściwie to samo to wyżej ;) Ocena 9



SG:

Lubas- zagrał dobrze, choć na pewno stać go na więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o skuteczność za 3 punkty. Ocena 7,5

Smalcerz- nie jest to na pewno typowy strzelec, ale miał sprawną formę, a taki mecz jak wczoraj był dobrą okazją do pokazania się wszechstronnym zawodnikom, bo do takiego miana aspiruje Smalcerz. Mecz udowodnił, że niestety na razie tylko aspiruje...Ocena 6,5



SF:

Ratkiewicz- spodziewałem się trochę lepszego występu, zwłaszcza jeśli chodzi o asysty. No cóż, wyszło jak wyszło ;) Ocena 6,5

Banaśkiewicz-- fajnie rzutowo, ale po jego grze oczekuję zdecydowanie więcej wszechstronności. Tego zdecydowanie zabrakło. Ocena 7,5




PF:

Anisiewicz-fajny mecz Witka, do spółki z Warneckim całkowicie zdominowali PF-ów rywali. Ocena 9

Warnecki-- kapitalna zmiana i świetne kilkanaście minut. Oczywiście trzeba mieć w pamięci klasę rywala, ale jego gra to na pewno bardzo duży plus. Ocena 9


C:

Kamocki- kontuzja w 1 minucie gry. Nie sklasyfikowany.

Klaczynski- występ taki sobie, z jedenj strony sporo zbiórek, ale na pewno martwi dużo punktów Gruzińskiego centra, jak też mała zdobycz punktowa Jędrzeja. Ocena 7

Sapsay- grał za krótko. Nie sklasyfikowany.