BuzzerBeater Forums

BB Poland > [wybU21] Przemówienia kandydatów

[wybU21] Przemówienia kandydatów (thread closed)

Set priority
Show messages by
From: Joa

To: Joa
This Post:
11
217118.8 in reply to 217118.7
Date: 5/16/2012 4:43:34 AM
Overall Posts Rated:
382382
Otoczka

Na pewno otoczki w naszych kadrach, prezentacje krajów, a w nich przede wszystkim Miss są dobrym odniesieniem do przybliżenia wszystkim reprezentacji, z którą będziemy rywalizować. Tak szczerze powiedziawszy, chciałbym zrezygnować z tych wszystkich geograficznych rzeczy, które znamy już chyba na pamięć i skupić się prawie, że jedynie (nie wyłączając Missek) na przedstawieniu przeciwnika w kontekście gry, sukcesów w BB. Oczywiście chciałbym pozostać przy ocenach pomeczowych, by móc pochwalić czy też zganić każdego gracza z osobna ;)
Bardzo bym też chciał, stąd też moja gorąca prośba, aby Silverado z Vrooclavem powtórzyli prowadzenie typerka, ponieważ stał on na wysokim poziomie, i uczestniczyło w nim wielu Prezesów, co też na pewno bardziej skłoniło społeczność do zaglądnięcia w wyniki reprezentacji!

Menadżer nie logował się od…

Loguję się codziennie nawet po kilkanaście razy. Jak już wspomniałem na początku, chyba jestem uzależniony… Czas dla BB jest święty. Największy okres czasu kiedy nie logowałem się to bodajże 1 czy 2 dni. Nawet kiedy byłem w pracy za granicą, zawsze znalazłem dostęp do Internetu by móc sterować drużyną. Odłączenie od sieci mi nie grozi, w przypadku awarii zawsze jest komóreczka czy sąsiad. Mój czas ograniczony jest jedynie zajęciami na uczelni, trochę pracą czy też czasami trzeba jakąś dziewczynę odwiedzić, ale nie ma człowieka, który może 24h siedzieć przed komputerem, każdy pracuję czy się uczy, a nawet niekiedy jedno i drugie, niemniej czasu na pewno mam wystarczająco. Ze wszystkimi problemami można także pisać do Scoutów, oni chętnie pomogą.

Uff dotarłeś do końca

Podsumowując – nie startuję jako jedyny, są przeciwnicy, którzy niby to mniej poważnie, ale jednak rywalizują o stołek. Nie są to byle jacy rywale – Morfeusz, który z sezonu na sezon coraz bardziej się rozwija, zdobywa coraz większą wiedzę, poza tym już jest coraz to wyżej w naszej ligowej hierarchii – i pomyśleć, że zaczynał grę dopiero w 14 sezonie, strach pomyśleć, co by było, gdyby zaczął wcześniej ;) Jest i Mario, największy pechowiec jak dotychczas jeśli o walkę o II ligę chodzi, jednak bardzo zasłużony menago, znany na pewno większości użytkownikom, który pewnie teraz z impetem ruszy na sam szczyt, także walka na pewno będzie ciężka.
Jeśli przeczytałeś całość, to mam nadzieję iż jest to znak, że zaciekawiłem Cię i zdobyłem Twój głos! Wszyscy oczekują 2 x złota, jednak nie wszyscy wiedzą, jak jest to trudne do osiągnięcia, niemniej nie można zawieść naszej społeczności, naszych polskich Prezesów! Nasze Diamenty chcą skraść polskie serca swoją grą na Mistrzostwach Europy! Chcą ściągnąć polskie oczy swymi wyczynami na Mistrzostwach Świata! Pozwólmy im na to!!! Do boju Orzełki!!!